منوی اصلی
درخت دانش - 9099072943 - سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی
 • عطاالله شریفی یکشنبه 30 تیر 1398 01:13 ب.ظ نظرات ()

  مشاوره تلفنی تحصیلی مشاوره تحصیلی رایگان

  مشاوره تلفنی تحصیلی رایگان یكی از بهترین روش های مشاوره می باشد كه در آن دانش آموز یا دانشجو می تواند با برداشتن گوشی و تماس با مشاور كم هزینه در سریع ترین زمان به جواب سوال خود را دریافت نماید، مشاوره تحصیلی رایگان تلگرام نیز همراه با مشاوره تحصیلی رشته انسانی و ریاضی و تجربی، مشاوره تحصیلی رایگان ارشد و ... یكی دیگر از خدمات مشاوره تحصیلی درخت دانش می باشد كه در ادامه كامل توضیح داده شده است.

  مشاوره تحصیلی رایگان تلگرام

  مشاوره تحصیلی رایگان تلگرام درخت دانش یك روش بسیار كم هزینه می باشد كه هر اوطلب بعد از یك بار مشاوره وارئ كانال تلگرام مشاوره تحصیلی خواهد شد و در آنجا به تمام سوالات دیگر كتقاضی پاسخ داده خواهد شد

  مشاوره تحصیلی رایگان رشته انسانی

  در تمامی كشورها برای رسیدن به آینده روشن و اكتسابی معمولا از مشاوران و از خدمات و راهكارهای مشاوره ای آنها استفاده كرده و بهترین مسیرها را انتخاب می كنند. از سال 2013 به بعد اهمیت خدمات مشاوره تحصیلی رایگان رشته انسانی درخت دانش در كشور ما به طور چشمگیری روند رو به افزایش داشته و ضرورت مشاوره تحصیلی در موفقیت تاثیر بسزایی دارد.

  مشاوره تحصیلی رایگان

  مشاوره تحصیلی رایگان در تهران

  دانش آموزان بسیاری از مناطق در ایران به خاطر دوری از محیط شهری نیاز به پیمودن مسافت زیاد و متحمل شدن هزینه زیاد و مشكلاتی از این قبیل، می توانند با گرفتن یك شماره از مشاوران مجرب و متخصص با اطمینان كامل و بدون هزینه به صورت مشاوره تلفنی رایگان درخت دانش مشاوره گرفته و مشكلات و ابهامات تحصیلی خود را رفع نمایند.

  در گذشته به دلیل نبودن شماره های دیجیتالی 909 مشاوره تحصیلی رایگان چیست؟ داوطلبان مستعد كنكوری زیادی با وجود رتبه و تراز بسیار عالی ناگزیر انتخاب رشته خود را با مشورت افراد غیر متخصص انجام داده و رشته و دانشگاهی كه شایسته رتبه و تراز كسب شده داوطلب بوده، به دست نیاورده و بار افسوس و پشیمانی را تا آخر عمر با خود به همراه دارد.

   

  مشاوره تحصیلی رایگان در تهران یا Academic advice درخت دانش با توجه به پایین ترین تعرفه هزینه و بهترین كیفیت خدمات آموزشی نسبت به مشاوره های تحصیلی دیگر(دقیقه ای 2000 تومان) پیشنهاد می كنیم هزینه های هنگفتی را برای خدمات جزئی پرداخت نفرمایید.

  آخرین ویرایش: یکشنبه 30 تیر 1398 01:28 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی پنجشنبه 27 تیر 1398 11:56 ب.ظ نظرات ()

  نحوه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 98

  خبر فوری (26 تیر ماه 98)» انتخاب رشته كارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98  با آزمون آغاز شد داوطلبان می توانند برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و شرایط بر روی لینك رنگی زیر كلیك نمایند و برای اطلاع از رشته های بدون كنكور ارشد تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

  در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان متقاضی ادامه تحصیل در مقطع كارشناسی ارشد به صورت بدون كنكور و معدل و همچنین انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98 دانشگاه آزاد توضیح دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

  [caption id="attachment_18045" align="aligncenter" width="300"]كارشناسی ارشد بدون كنكور كارشناسی ارشد بدون كنكور[/caption]

  ثبت نام كارشناسی ارشد بدون كنكور 98 چگونه است؟

  ما معمولا به سه روش ثبت نام بدون كنكور كارشناسی ارشد در سال 1398 داریم:

  1. ثبت نام كارشناسی ارشد بدون آزمون استعداد درخشان دانشگاه آزاد 98
  2. ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98
  3. ثبت نام به صورت فراخان دانشگاه ها و رتبه های ممتاز هر دانشگاه

  توصیه می شود برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی رشته های بدون كنكور كارشناسی ارشد، نحوه ورود به رشته ها، زمان و شرایط لازم، معدل لازم برای قبولی در دانشگاه های سطح بالا و انجام تمامی مراحل ثبت نام و ... می توانید با مشاوران مجرب مشاوره تحصیلی رایگان ارشد درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (بدون كد و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

  ثبت نام كارشناسی ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد 98

  دانشگاه آزاد اسلامی جهت پذیرش دانشجو دوره های تحصیلات تكمیلی كارشناسی ارشد آزاد بدون كنكور بر اساس استعداد درخشان (شرایط جدید اعلام شد) در دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی در مقطع كارشناسی ارشد ناپیوسته به صورت با آزمون و بدون آزمون اقدم به جذب دانشجو می نماید.

  ثبت نام داوطلبان و متقاضیان بدون كنكور كارشناسی ارشد برای نیمسال دوم آغاز شده است كه در حال حاضر پردیس بین المللی ارس تبریز، دانشگاه بوعلی دانشگاه خوراسگان، دانشگاه تهران و ..... انجام می پذیرید داوطلبان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

  كارشناسی ارشد بدون كنكور ناپیوسته دانشگاه آزاد بدون آزمون

  این بند شامل فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه آزاد خواهد بود. داوطلبان دوره كارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون مجاز به انتخاب حداكثر 100 رشته محل از یك مجموعه از جدول شماره یك دفترچه راهنما هستند. این داوطلبان  با پرداخت 460000 ریال ثبت نام اینترنتی خود را انجام خواهند داد.

  داوطلبان باید حتما فارغ التحصیل مقطع كارشناسی بوده و رشته انتخابی متجانس و همنام با رشته فارغ التحصیل دوره كارشناسی خود را در مجموعه انتخاب نماید.

  اولویت پذیرش دانشجو در كارشناسی ارشد بدون كنكور

   

  اولویت پذیرش دانشجو در بدون كنكور دانشگاه ازاد مقطع كارشناسی ارشد در رشته محل دانشگاهی فراغت از تحصیل مقطع كارشناسی اوست. چنانچه به هر دلیلی مانند محدودیت ظرفیت پذیرش یا عدم ارائه آن رشته در دانشگاه مورد نظر باشد، اولویت پذیرش 100 كد رشته محل انتخابی خواهند بود.ضمنا نقل و انتقالات دانشجویی دربدون آزمون این دانشگاه امكان پذیر نیست.

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 27 تیر 1398 11:58 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی دوشنبه 24 تیر 1398 02:05 ب.ظ نظرات ()

  سامانه نتایج ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  خبر فوری ( 24 تیر ماه 98): سامانه اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم تا امروز دوشنبه ادامه خواهد داشت و زمان اعلام نتایج مدارس شاهد دوره متوسطه دوم نیز از تاریخ 25 تیر ماه به بعد می باشد، برای مشاهده می توانید بر روی لینک رنگی کلیک نمایید.

  دانش آموزان می توانند برای مشاهده اعلام نتایج خود ، مدارک لازم ثبت نام حضوری، اطلاع از ردیف ذخیره و .. با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون کد و تلفن ثابت تماس حاصل نمایند و یا بر روی سامانه اعلام نتایج مدارس شاهد کلیک نمایند.

  سامانه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98-99 تمدید شد

  سایت ثبت نام مدارس شاهد دوره متوسطه دوم پایه نهم به دهم تا 24 تیر ماه تمدید شد، امسال برای مقطع دوم متوسطه شرط معدل خواهیم داشت که معدل هر کدام از دانش آموز ها جز امتیاز محسوب شده و با مقاطع دیگر متفاوت می باشد نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 پایه دهم دوره دوم متوسطه در انتخاب رشته و مدرسه با مقاطع دیگر متفاوت می باشد.

  توصیه می شود قبل از ورود به سایت ثبت نام دانش آموزان شاهد تمام پایه ها و میان پایه ای حتما برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام بر روی ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 (دبیرستان متوسطه اول) ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98 ( متوسطه دوره دوم ) کلیک نمایید و برای انجام تمامی مراحل ثبت نام و درج امتیاز و انتخاب مدرسه با مشاوران سجا درخت دانش با شماره 9099072943 بدون کدگیری و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

  سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98-99
  سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98-99
  آخرین ویرایش: دوشنبه 24 تیر 1398 02:07 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی یکشنبه 23 تیر 1398 07:39 ب.ظ نظرات ()

  تمدید مهلت انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  بر اساس اطلاعیه سایت سازمان سنجش كشور مهلت انتخاب رشته ارشد 98 دانشگاه های سراسری نوبت روزانه و دوم - پیام نور و غیر انتفاعی تا 23 تبر ماه تمدید شد و همچنین اصلاحیه دفترچه و رشته های جدید (افزایش ظرفیت) اعلام شدند كه در ادامه با آن پرداخته ایم.

  توصیه می شود: برای انتخاب رشتهتخصصی بر اساس رتبه و دانشگاه، مشاوره انتخاب دوره تحصیلی، معرفی رشته های بدون كنكور و جدید ارائه شده و .. می توانید با مشاوران ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره با شماره 9099072943 تماس حاصل نمایید.

  دریافت اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  امروز 23 تیر ماه 98 اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته ارشد 98 منتشر شد داوطلبان می توانند برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتخاب رشته و اولویت بندی، شرایط و لیست رشته های كارشناسی ارشد، شرایط آزمون های عملی رشته موسیقی و حتی رشته های بدون كنكور كارشناسی ارشد 98 با مشاوران ما از طریق شماره 9099072943 (بدون كد و تلفن ثابت9 تماس حاصل نمایند و برای دانلود دفترچه ثبت نام بر روی لینك زیر كلیك نمایند:

  دانلود دفترچه انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  انتخاب رشته كارشناسی ارشد سال 98

  انتخاب رشته در آزمون و كنكور سراسری یكی از اصولی ترین و مهم ترین مراحل پذیرش در بزرگترین ماراتن های علمی می باشد، در اینجا سعی بر این داریم پاسخ سوالات بالا را  كه سوالات داوطلبان و متقاضیان انتخاب رشته كارشناسی ارشد می باشند به طور مفید پاسخ داده و داوطلبان برای انتخاب رشته خود می توانند با مشاورین مجرب درخت دانش تماس حاصل بفرمایند.

  آزمون كارشنسی ارشد بدلیل جاری شدن سیل در فروردین ماه سال 98 در بعضی از مناطق كشور با تاخیر اجرا و زمان برگزاری ازمون 23و24 خرداد ماه می باشد. نكته جالب توجه این است كه سالهای پیش معمولا انتخاب رشته كارشناسی ارشد خرداد و تیرماه انجام می شد كه متاسفانه امسال این انتخاب رشته بر اساس برنامه ریزی معین نمی باشد و همچنین طبق اطلاعات سازمان سنجش احتمالا با تاخیر یك ماهه نتایج اولیه منتشر و انتخاب رشته امكان پذیر باشد.

  داوطلبان و متقاضیان انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98 می توانند برای دریافت اطلاعات دقیق از طریق كانال تلگرام درخت دانش به روزترین خبرهای آموزشی را نسبت به انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98 دریافت نمایند.

  زمان انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98 سراسری با دانشگاه آزاد در دو تایم متفاوت انجام خواهد شد كه داوطلبان می توانند برای برای دریافت دقیق اطلاعات بیشتر با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشند.

  سال تحصیلی 98 بدلیل حوادث، اتفاقات اخیر و نداشتن تمركز كافی برای داوطلبان و متقاضیان آزمون كارشناسی ارشد انتخاب رشته در خردادماه انجام نخواهد شد و معمولا زمان آزمون كارشناسی ارشد 98 را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

  دفترچه انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  داوطلبان و متقاضیان توجه داشته باشند قبل از انتخاب رشته، با دانلود كردن دفترچه در لینك زیر اطلاعات كامل و كد رشته ها را مشاهده نموده و انتخاب های خود را همزمان با وارد كردن اطلاعات انجام ندهند. دانلود دفترچه انتخاب رشته را فقط در سایت های معتبر دریافت نمایید. داوطلبان و متقاضیان انتخاب رشته كارشناسی ارشد برای دانلود دفترچه انتخاب رشته و همچنین مشاوره انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98 و تعیین اولویت ها می توانند با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشند.

  شرایط انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  داوطلبان و متقاضیان بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری كارشناسی ارشد 98 كه در مرداد ماه انجام می شود می توانند نسبت به مواد امتحانی آزمون رشته اصلی و شناور خود را به ترتیب اولویت انتخاب نموده و منتظر اعلام نتایج آن باشند.

  كارشناسی ارشد 98 و شرایط انتخاب رشته آن نسبت به پذیرش در دانشگاه متفاوت می باشد یعنی اینكه دانشگاه آزاد و سراسری جداگانه انتخاب رشته انجام خواهد شد و داوطلبان نسبت به نمره و تراز كسب شده و كارنامه قبولی خود می توانند انتخاب رشته خود را انجام دهند.

  انجام دادن انتخاب رشته كار مشكلی نیست اما اولویت بندی دانشگاه ها و انتخاب ها مهم ترین مرحله یك انتخاب رشته می باشد. مشاورین مجرب درخت دانش در تممی مراحل انتخاب رشته همراه شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره 9099072943 و بدون نیاز به گرفتن كد از طریق تلفن ثابت سوالات خود را و انتخاب رشته خود را بدون نیاز به حضور در محل انجام دهید و در صورت تمایل به مشاوره حضوری می توانید از طریق شماره تلگرام 09332366301 ساعت و تایم خود را برای مشاوره حضوری رزرو نمایید.

   

  انتخاب رشته خود را به مشاوران تحصیلی درخت دانش بسپارید.

  آخرین ویرایش: یکشنبه 23 تیر 1398 07:42 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • لیست رشته های بدون كنكور دانشگاه پردیس خودگردان كیش به غیر از داروسازی

  دانشگاه پردیس خودگردان كیش در سه گروه آزمایشی بدون كنكور دانشجو پذیرش دارد كه به ترتیب:

  1. علوم ریاضی و فیزیك
  2. علوم انسانی
  3. رشته های هنر

  رشته های بدون كنكور دانشگاه پردیس خودگردان كیش 98-99

  • مهندسی كامپیوتر
  • مهندسی عمران
  • مهندسی هوافضا
  • مهندسی صنایع
  • مهندسی مكانیك
  • مهندسی مواد و متالوژی
  • حقوق
  • طراحی صنعتی
  • و ...

  شرایط و نحوه ثبت نام رشته های بدون كنكور دانشگاه پردیس كیش

  برای ثبت نام در رشته های بدون كنكور دانشگاه پردیس كیش تا 6 شهریور ماه 98 فرصت ثبت نام داریم توصیه می شود برای اطلاع از لیست كامل رشته های این دانشگاه شرایط و نحوه ثبت نام، با چه معدلی چه رشته ای ؟ و ... با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (لدون كد و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید و برای اطلاع از پزشكی بدون كنكور كلیك نمایید.

  توجه: مدرك صادره فارغ التحصیلان دانشگاه پردیس كیش از دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران می باشد.

   

  داروسازی بدون كنكور 97-98

  آخرین ویرایش: شنبه 22 تیر 1398 09:28 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • همه چیز درباره دانشگاه سوره تهران

  • لیست رشته های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه سوره تهران؟(مطالعه مقاله)
  • زمان ثبت نام بدون كنكور دانشگاه سوره تهران؟(از فروردین 98 تا شهریور ماه برای رشته های بدون كنكور دانشگاه سوره)
  • شرایط ثبت نام دانشگاه سوره تهران؟(بر اساس سوابق تحصیلی)
  • آدرس دانشگاه سوره تهران؟

   

  در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان رشته های هنر بدون كنكور دانشگاه سوره تهران و دیگر دانشگاه های هنر مانند پذیرش دانشگاه هنر پارس تهران و شرایط ورود به دانشگاه هنر تهران و علم و فرهنگ و ... پاسخ دهیم.

  دانشگاه سوره تهران

  رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه سوره تهران

  "یكی از راههای ورود به رشته های دانشگاه سوره تهران شركت و كسب رتبه بر اساس حداقل نمره تراز قبولی در كنكور سراسری 98 می باشد"

  به عنوان مثال: در زیر رتبه قبولی و درصد پذیرش در رشته موسیقی برای دانشگاه های روزانه را مشاهده می نمایید، نكته قابل توجه داوطلبان با میانگین 30 درصد عمومی و 30 درصد تخصصی مورد پذیرش قرار خواهند گرفت.(رتبه قبولی رشته های سوره)

  برای اطلاع از رشته موسیقی بدون كنكور و شرایط پذیرش رشته گرافیك بدون كنكور دانشگاه آزاد می توانید بر روی نام رشته كلیك نمایید.

  ادبیات فارسیعربیدین و زندگیزباندرك عمومی هنردرك عمومی ریاضیترسیم فنیخلاقیت تصویریخلاقیت نمایشیخلاقیت موسیقیخواص مودرتبه كشوریرتبه منقهمنطقه
  60.0023.0071.002.0058.0030.000.0024.004982.000.0011444
  15.0010.0020.0030.00,0027.000.002.000.0040.000.00765428702
  12.000.0015.0018.004.0013.00-4.0017.004.0029.000.00376314292
  32.0011.0024.000.000.0033.005.0025.005.0039.000.00352613373
  24.0035.0043.0040.0019.0020.0010.0022.0015.0022.004.00-12734562

  مشاوره انتخاب رشته رشته های هنر دانشگاه سوره

  "یكی دیگر از راههای ورود به رشته های هنر و رشته های دانشگاه سوره شركت و ثبت نام بدون كنكور در این رشته ها می باشد"

  برای ورود به رشته های هنر ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور مانند: عكاسی، رشته كارگردانی بدون كنكور، رشته بازیگری بدون كنكور، نقاشی، رشته موسیقی بدون كنكو ، طراحی لباس، گرافیك، معماری و ... دانشگاه آزاد و هم دانشگاه سوره در قالب بدون كنكور براساس سوابق تحصیلی برای مهر ماه 97 اقدام به پذیرش دانشجو با رشته های جدید و شرایط ویژه میكنند.

  برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام بدون كنكور رشته های هنر 97، لیست رشته های جدید بدون كنكور هنر، معدل لازم برای قبولی بدون كنكور رشته های هنر 97، اطلاع از شرایط ویژه جذب دانشجو در این رشته ها می توانید با مشاوران ما از طریق شماره گیری شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینك های رنگی زیر كلیك نمایید:

  ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال دوم

  شرایط ورود به دانشگاه هنر تهران

  لیست رشته های دانشگاه سوره در مقطع كارشناسی 98

  دانشكده هنردانشكده معماری و شهرسازیدانشكده فرهنگ و ارتباطات
  نقاشیمهندسی معماریمدیریت فرهنگی و هنری
  سینماشهرسازیروابط عمومی
  ارتباط تصویری(گرافیك)معماری داخلیروزنامه نگاری
  كارگردانی تئاتر  
  صنایع دستی  
  هنر اسلامی  
  كتابت و نگارگری  
  طراحی صحنه  
  ادبیات نمایشی  

  لیست رشته های دانشگاه سوره در مقطع كارشناسی ارشد 98

  دانشكده هنردانشكده معماری و شهرسازیدانشكده فرهنگ و ارتباطات
  نقاشیمهندسی معماریمدیریت رسانه
  سینمامعماری اسلامیادبیات پایداری
  ارتباط تصویری(گرافیك)معماری داخلیارتباطات اجتماعی

   

  (گرایش تبلیغات فرهنگی)

  كارگردانی تئاتر  
  صنایع دستی  
  هنر اسلامی  
  تصویر متحرك(انیمیشن)  
  تصویرسازی  
  ادبیات نمایشی  
  عكاسی  
  پژوهش هنر  

  لیست رشته های دانشگاه سوره در مقطع كارشناسی ناپیوسته 98

  دانشكده هنردانشكده معماری و شهرسازیدانشكده فرهنگ و ارتباطات
  ارتباط تصویری(گرافیك)معماریمدیریت  امور فرهنگی
    روابط عمومی

  امكانات دانشگاه سوره تهران

  دانشگاه سوره تهران دارای سه دانشكده هنر، فرهنگ و ارتباطات و معماری می باشد. سه باب ساختمان دارد. در این اواخر زمینی بزرگ به مساحت 3500 متر مربع در پونك تهران خریداری نموده كه امكان ساخت واحد جدیدی در این مكان دارد.

  از لحاظ امكانات علمی آموزشی دارای تجهیزات بالایی است. امكاناتی نظیر لابراتور مجهز عكاسی، رنگرزی، پلاتوهای نمایش، نگارخانه، تراش سنگ، تراش شیشه، لعاب، جواهرسازی، كارگاه عروسك سازی، كتابخانه، نقاشی روی شیشه، سالن ورزشی، بافت فرش و قالی، كارگاه سفال، سایت رایانه، نساجی و غیره می باشد.

  شرایط پذیرش دانشجو در رشته های ذكر شده بالا در دانشگاه سوره تهران

  دانشجویان دانشگاه سوره هم میتوانند با شركت در كنكور سراسری هنر 98 و یا بدون كنكور وارد رشته های دانشگاه سوره شوند.

  دانشگاه سوره به صورت خاص دانشجو می پذیرد(نیمه متمركز). یعنی باید مراحل مصاحبه و در صورت نیاز آزمون عملی داوطلب امتیاز لازم را كسب نماید. هر داوطلب باید در طول دوره تحصیل مقررات این دانشگاه را رعایت نموده و پذیرش نهایی هر داوطلب نیازمند تأیید گزینش سازمان تبلیغات اسلامی است. هر دانشجویی كه تصمیم به انصراف یا انتقال به سایر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی نماید، باید حتما شهریه ثابت ترم های باقیمانده را برابر قوانین پرداخت نماید.

  در این دانشگاه تأمین خوابگاه  و نیز هزینه های مصرفی كارگاهی و اردوهای علمی و رسانه پایان نامه تحصیلی بر عهده دانشجو است.

  البته یك سری شرایط و امتیازات ویژ ای برای فرزندان شاهد و جانبازان 40 درصد به بالا و نخبگان كشوری، رتبه های زیر 200 كشوری، حافظان قرآن كریم، بسیجیان فعال برای پذیرش وتخفیف شهریه و  ... در اختیار می گزارد.

  مشاوره تحصیلی درخت دانش

  بنابراین زمان ثبت نام دانشگاه هنر تهران و بدون كنكور دانشگاه سوره تهران در نیمه دوم مرداد ماه 97 می باشد. برای اطلاع از مدارك مورد نیاز جهت ثبت نام اولیه دانشگاه آزاد بدون كنكور می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره تلفن  9099072943  تماس بگیرید و یا بر روی لینك قرمز كلیك كنید.

  برای مطالعه پربازدیدترین مقالات سایت جامع درخت دانش می توانید بر روی هر كدام از پست های زیر كلیك نمایید:

  راههای ارتباطی با كارشناسان و مشاوران درخت دانش

  شماره تماس: 9099072943

   

  كانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
  اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

  آخرین ویرایش: شنبه 22 تیر 1398 09:22 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور ۹۸-۹۹

  یك سال تحصیلی شامل دو نیمسال و دو بار ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ در هر كدام از نیمسال ها می باشد.

  ثبت نام دانشگاه آزاد امسال بر اساس سوابق تحصیلی و شرط معدل دانشگاه آزاد بدون كنكور می باشد، و 85% رشته های با آزمون را شامل خواهد شد.

  برای اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد و شرایط و با چه معدلی چه رشته ای؟ لیست رشته های جدید بدون كنكور دانشگاه ازاد، رشته های پزشكی بدون كنكور آزاد و ... می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس با مشاران مشاوره تحصیلی رایگان حاصل نمایید.

  مهلت ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد

  نیمسال دوم 98-99:

  زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور نیمسال دوم 98-99 در نیمه دوم دی ماه 98-99 شروع و دانشجویان پس از پذیرفته شدن می توانند در ترم دوم بهمن ماه وارد دانشگاه شوند و جز ورودی های دوم سال تحصیلی ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نیم سال دوم انجام دهند.

  نیمسال اول 98:

  زمان ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 در نیمه دوم مرداد ماه شروع و دانشجویان پس از پذیرفته شدن می توانند در ترم مهر وارد دانشگاه شوند و جزء ورودی های اول سال ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور انجام دهند.

  زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 98-99

  زمان و مهلت ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 یكی از مهمترین نكته های است كه یك داوطلب بدون كنكور دانشگاه آزاد باید آن را جدی بگیرد.

  زمان ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98-99 در یك سال تحصیلی به دو دوره تقسیم می شود:

  • زمان ثبت نام بدون كنكور نیمسال اول دانشگاه ازاد 97-98
  • زمان ثبت نام بدون كنكور نیمسال دوم دانشگاه ازاد 97-98

  زمان ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد كارشناسی 98-99

  زمان ثبت نام دانشگاه آزاد 98-99 در مقطع كارشناسی هم به دو صورت كارشناسی پیوسته و كارشناسی ناپیوسته ارائه می شود كه ثبت نام بدون كنكور كارشناسی دانشگاه آزاد 98 برای داوطلبانی كه در كنكور سراسری شركت نكرده اند نیز امكان پذیر خواهد بود.

  زمان ثبت نام بدون كنكور كارشناسی دانشگاه آزاد 98-99 در 2 نوبت مهر ماه و بهمن ماه 98 انجام می شود:

  • زمان ثبت نام بدون كنكور دانشگاه ازاد 97-98 اسفند ماه 1397 شروع خواهد شد.
  • زمان ثبت نام بدون كنكور دانشگاه ازاد 97-98 بهمن ماه نیمه اول دی ماه 1398 شروع خواهد شد.

  مهلت ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد كارشناسی 98-99

  مهلت ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد در دوره كارشناسی معمولا بیش از 10 روز می باشد بدین معنی كه:

  • مهلت ثبت نام بدون كنكور دانشگاه ازاد 98-99 مهر ماه تا 98/06/06
  • مهلت ثبت نام بدون كنكور دانشگاه ازاد 97-98 بهمن ماه نیمه اول دی ماه 1398 تا اول بهمن ماه ادامه دارد.

  "لینك كانال تلگرام درخت دانش را در انتهای پست قرار داده ایم برای عضویت در خبرنامه بدون كنكور عضو كانال شوید"

   زمان ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد كاردانی 98-99

  زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور كاردانی پیوسته سال تحصیلی 98-99 در مقطع كاردانی به  دو صورت كاردانی پیوسته و كاردانی ناپیوسته ارائه می شود.

  نكته مهمی كه لازم است داوطلبان به آن توجه داشته باشند این است كه شركت در كنكور سراسری از شرایط ثبت نام نخواهد بود. داوطلبان در 2 نوبت مهر و بهمن ماه به صورت دقیق تر،ورودی های مهر ماه می بایست در 19 مرداد ماه و ورودی های بهمن ماه می بایست در نیمه دوم دی ماه نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایند.

  مهلت ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد در دوره كاردانی معمولا بیش از 10 روز می باشد بدین معنی كه ثبت نام از نیمه دوم مرداد ماه شروع می شود و تا بیش از 10 روز مهلت ثبت نام برای داوطلبان وجود دارد.

  آخرین ویرایش: شنبه 22 تیر 1398 09:17 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی پنجشنبه 20 تیر 1398 09:56 ق.ظ نظرات ()

  تفاوت ثبت نام بدون كنكور كاردانی پیوسته با كاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد مهرماه 98

  ثبت نام بدون كنكور كاردانی دانشگاه آزاد 98

  ثبت نام بدون كنكور كاردانی دانشگاه آزاد 98

  ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد بدون نیمسال دو مقطع كارشناسی و دو مقطع كاردانی دارد كه در این مقاله مفصل در مورد دوره كاردانی بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد توضیح خواهیم داد كه شامل:

  1. كاردانی پیوسته بدون كنكور آزاد مهر 98
  2. كاردانی ناپیوسته بدون كنكور دانشگاه آزاد 98

  یك از مهمترین تفاوت دوره های پیوسته و ناپیوسته مقطع كاردانی بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 98

  بالطبع رشته های ارائه شده در هركدام از این مقاطع دارای تفاوت هایی است، مهم ترین تفاوت در شرایط ثبت نام بدون كنكور كاردانی دانشگاه آزاد 98 است زیرا كه مدرك لازم ثبت نام كاردانی ناپیوسته، داشتن پیش دانشگاهی و یا فوق دیپلم می باشد، اما مدرك لازم ثبت نام كاردانی  دانشگاه آزاد مهر 98 دیپلم می باشد.

  برای اطلاع از تفاوت كاردانی پیوسته و كاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بدون كنكور، لیست رشته های جدید بدون كنكور كاردانی پیوسته، لیست رشته های بدون كنكور كاردانی ناپیوسته و... می توانید از طریق شماره گیری 9099072943 (بدون كد و با تلفن ثابت ) با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

  پیش ثبت نام بدون كنكور كاردانی پیوسته آزاد مهر 98 به چه معناست؟

  ثبت نام بدون آزمون كاردانی پیوسته آزاد 98 تا چند سال پیش به صورت حضوری بود یعنی داوطلب با مراجعه به دانشگاه در رشته های بدون كنكور كاردانی دانشگاه آزاد می توانست ثبت نام انجام دهد اما چند سالی است كه دیگر بدون آزمون دانشگاه آزاد پیش ثبت نام دارد یعنی پیش ثبت نام  براساس سوابق تحصیلی كاردانی به این معنی است ابتدا داوطلب به صورت اینترنتی در رشته مورد نظر ثبت نام انجام می دهد و منتظر اعلام نتایج ازاد مهر 98 در شهریور ماه خواهد می ماند.

  ازاد مهر 98 در شهریور ماه خواهد می ماند.

  زمان ثبت نام بدون آزمون كاردانی دانشگاه آزاد ترم مهر 98

  زمان ثبت نام كاردانی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی 98 بر خلاف سال های قبل زودتر آغاز می شود و از نیمه دوم خرداد ماه 98 ثبت نام كاردانی پیوسته شروع خواهد شد، زمان ثبت نام كاردانی ناپیوسته  آزاد مهر 98 از 26 اسفند آغاز شده است.

  مهلت ثبت نام كاردانی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ورودی مهر 98

  مهلت ثبت نام بدون كنكور كاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بدون در نظر گرفتن احتمال تمدید دوباره ثبتنام بدونكنكور مهر 98 تا 6 شهریور 98 می باشد لذا داوطلبان در مهلت مقرر باید نسبت به نحوه ثبت نام بدون كنكور كاردانی دانشگاه آزاد خود اقدام نمایند.

  شرایط ثبت نام بدون كنكور كاردانی دانشگاه ازاد نیمسال اول 98

  همه داوطلبان جهت اطلاع از شرایط اختصاصی و عمومی ثبت نام بدون آزمون كاردانی دانشگاه آزاد می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org دفترچه ثبت نام بدون كنكور كاردانی دانشگاه آزاد را دریافت نمایند در این قسمت مهم ترین شرایط ثبت نام بدون كنكور كاردانی دانشگاه آزاد مهر ماه را شرح خواهیم داد و اینكه مهم ترین شرط داشتن مدرك دیپلم در یكی از شاخه های فنی حرفه ای، كاردانش، دیپلم نظری سه ساله، دیپلم نظام قدیم و دیپلم نظام جدید آموزشی 3-3-6 می باشد.

  چه كسی می تواند در ثبت نام بدون كنكور كاردانی دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 شركت كند؟

  تقریبا تمامی داوطلبانی كه دارای مدرك دیپلم هستند می توانند در بدون آزمون كاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 98-99 شركت نمایند اما متجانس بودن رشته تحصیلی با مدرك دیپلم داوطلب ضرورت دارد و در صورت غیر متجانس بودن باید واحد های جبرانی پاس كند.

  تجانس رشته ی دیپلم با رشته انتخابی بدامه تحصیل در مقطع كاردانی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد كه توصیه می شود برای اطلاعات بیشتر و انتخاب رشته ای كه متناسب با رشته دیپلم و دارای بازار كار خوبی در آینده باشد را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید.

  لیست رشته های بدون كنكور كاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 98

  لیست رشته های بدون كنكور كاردانی پیوسته آزاد نیمسال اول 98 با رشته های ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ترم بهمن هیچ تفاوتی نداشته و بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نامكاردانی براساس سوابق تحصیلی  دانشگاه آزادسال 1398 شامل رشته های زیر است:

  • مربی بهداشت مدارس
  • كودكیاری مربی كودك
  • مدیریت خانواده – مدیریت
  • حسابداری
  • امور اداری
  • تربیت بدنی
  • الكترونیك
  • صنایع شیمیایی
  • ساختمان
  • نقشه كشی معماری
  • شهرسازی
  • نقشه برداری
  • ساخت و تولید
  • تأسیسات
  • نقشه كشی عمومی
  • مكانیك خودرو
  • صنایع نساجی
  • متالورژی
  • صنایع فلزی
  • سفال و سرامیك
  • نرم افزار كامپیوتر
  • مكانیسین ماشین های كشاورزی
  • صنایع چوب و كاغذ
  • امور دامی
  • امور زراعی و باغی
  • گرافیك
  • هنرهای تجسمی
  • طراحی و دوخت
  • و ..

  لیست رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد مقطع كاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیمسال اول 98

  • بهداشت مواد
  • علوم آزمایشگاهی
  • دامپزشكی
  • آموزش  زبان  انگلیسی
  • آموزش دینی
  • آموزش و پرورش
  • حسابداری
  • تربیت دبی
  • تربیت بدنی
  • علوم ورزشی
  • آموزش ریاضی
  • آموزش علوم تجربی
  • آمار
  • مهندسی تكنولوژی الكترونیك
  • مهندسی تكنولوژی نرم افزار كامپیوتر
  • مهندسی فناوری مكانیك
  • مهندسی فناوری شبكه های انتقال برق
  • تكنولوژی برق
  • مهندسی فناوری صنایع شیمیایی
  • مهندسی فناوری مكانیك
  • مهندسی فناوری عمران
  • مهندسی آبیاری
  • مهندسی  تولیدات  دامی
  • مهندسی كشاورزی
  • علوم  و صنایع  غذای
  • هنرهای تجس
  • ارتباط تصویری
  • معماری
  • مهندسی اجرایی عمران
  • و ..

  مشاوره ثبت نام رشته های بدون آزمون كاردانی دانشگاه آزاد مهر 98 درخت دانش

   

  داوطلبان و متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون كاردانی برای اطلاع از لیست رشته های كاردانی بدون كنكور دانشگاه آزاد تهران و شهرستان ها، تجانس رشته های كاردانی با مدرك دیپلم، دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون كاردانی دانشگاه آزاد در سایت azmoon.org و... می توانند از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن كد 9099072943 با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشند.

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 20 تیر 1398 10:01 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی پنجشنبه 20 تیر 1398 09:48 ق.ظ نظرات ()

  مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید !!!

  داوطلبان و متقاظیان از مقاطع ابتدایی در انتخاب مدارس (نمونه دولتی، تیزهوشان و مدارس سجا، تا مقاطع متوسطه اول و دوم، هدایت تحصیلی و انتخاب رشته پایه نهم و معرفی رشته های بدون كنكور دانشگاه ها و انتخاب رشته كنكور سراسری و مقطع كارشناسی ارشد و دكتری، مشاوره رایگان خارج از كشور و ... می توانند با مشاوران ما از طریق شماره 9099072943 (بدون كدگیری و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایند و مشاوره تحصیلی رایگان و یا بر روی لینك های زیر كلیك نمایند:

  انتخاب رشته كنكور سراسری 98

  هدایت تحصیلی و انتخاب رشته

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور

   

  انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  چرا مشاوره تحصیلی رایگان را باید انتخاب كنیم؟

  در تمامی كشورها برای رسیدن به آینده روشن و اكتسابی معمولا از مشاوران و از خدمات و راهكارهای مشاوره ای آنها استفاده كرده و بهترین مسیرها را انتخاب می كنند. از سال 2013 به بعد اهمیت خدمات مشاوره تحصیلی در كشور ما به طور چشمگیری روند رو به افزایش داشته و این باعث خوشحالی برای كسب موفقیت های بیشتر می باشد. مشاوره تحصیلی تلفنی یكی از مشاوره های كه متقاضی و داوطلب به نسبت بیشتر از مابقی موضوعات مشاوره ای را به خود اختصاص داده است در اینجا ما سعی داریم برای اینكه تمامی متقاضیان از خدمات مشاوره به نحوه احسن استفاده لازم را برده باشند از طریق لینك های اینستاگرام، تلگرام و ... به صورت رایگان با ما در ارتباط باشند.

  مشاوره تحصیلی رایگان

  مزایای مشاوره تحصیلی رایگان (تلفنی) 

  دانش آموزان بسیاری از مناطق در ایران به خاطر دوری از محیط شهری نیاز به پیمودن مسافت زیاد و متحمل شدن هزینه زیاد و مشكلاتی از این قبیل، می توانند با گرفتن یك شماره از مشاوران مجرب و متخصص با اطمینان كامل و بدون هزینه به صورت مشاوره تلفنی رایگان درخت دانش مشاوره گرفته و مشكلات و ابهامات تحصیلی خود را رفع نمایند.

  در گذشته به دلیل نبودن شماره های دیجیتالی 909 مشاوره تحصیلی رایگان داوطلبان مستعد كنكوری زیادی با وجود رتبه و تراز بسیار عالی ناگزیر انتخاب رشته خود را با مشورت افراد غیر متخصص انجام داده و رشته و دانشگاهی كه شایسته رتبه و تراز كسب شده داوطلب بوده، به دست نیاورده و بار افسوس و پشیمانی را تا آخر عمر با خود به همراه دارد.

  مشاوره تحصیلی درخت دانش با توجه به پایین ترین تعرفه هزینه و بهترین كیفیت خدمات آموزشی نسبت به مشاوره های تحصیلی دیگر پیشنهاد می كنیم هزینه های هنگفتی را برای خدمات جزئی پرداخت نفرمایید.

  در زیر از طریق لینك ارتباطی ادمین كانال تلگرام و اینستاگرام می توانید پاسخ سوالات خود را در كمترین زمان ممكن دریافت نمایید. برای ارتباط با مشاوران تحصیلی درخت دانش بدون هیچ گونه نگرانی و با كمترین هزینه مشاوره تحصیلی با شماره مشاوره تحصیلی تلفنی 9099072943 تماس حاصل بفرمایید.

  موفقیت شما افتخار ماست.

  خدمات مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش

  مشاوره تحصیلی رایگان در تمامی زمینه های مشاوره تحصیلی كودك، مشاوره و برنامه ریزی درسی متوسطه اول، برنامه ریزی كنكور 98، برنامه ریزی متوسطه دوم، مشاوره تحصیلی تیزهوشان، مشاوره انتخاب رشته، انجام انتخاب رشته كنكور، مشاوره ثبت نام بدون كنكور 97، هدایت تحصیلی پایه نهم، مشاوره تحصیلی خارج از كشور، بورسیه تحصیلی، معرفی بهترین منابع كنكور 98 و ... راهنمایی و مشاوره خود را ارائه می دهد.
  مشاوره تحصیلی درخت دانش برای تمامی دانش آموزان خاص و تخصصی عمل نموده زیرا كه مشاوران ما معتقدند برای هر داوطلب با ویژگی های منحصر به فرد و توان و وضعیت درسی متفاوت یك برنامه و روش خاص تحصیلی را دنبال خواهند كرد.

  مشاوره تحصیلی حضوری درخت دانش

  مشاوران مجرب درخت دانش در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت حضوری و غیر حضوری آماده خدمات آموزشی و مشاوره تحصیلی به شما متقاضیان و داوطلبان عزیز در هر سنی و ره مقطعی می باشد. برای بهره مندی از این خدمات می توانید از لینك های ارتباطی در پایین مقاله استفاده نمایید.

  مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان درخت دانش

  مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش در تمامی مقاطع تحصیلی آماده ارائه خدمات و مشاوره به والدین و دانش آموزان گرامی می باشد. با مشاوره تلفنی رایگان درخت دانش دیگر نیازی به یافتن مراكز مشاوره معتبر و پیمودن مسافتی زیاد و گذاشتن تایم به خصوص برای دریافت راهنمایی ندارید فقط با گرفتن یك شماره 9099072943 بدون كدگیری و از طریق تلفن ثابت با كمترین هزینه و تعرفه مخابراتی تمامی سوالات و ابهامات تحصیلی خود را رفع نمایید.

  مشاوره تحصیلی درخت دانش

  مشاوران مجرب درخت دانش در راستای اهداف بلند مدت و كوتاه مدت خود با كمترین هزینه و در كمترین زمان ممكن پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق لینك های ارتباطی زیر با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

  با مشاوره تحصیلی درخت دانش آینده موفق تحصیلی خود را رقم بزنید.

  راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

  شماره تماس: 9099072943

   

  كانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
  اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 20 تیر 1398 09:55 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی پنجشنبه 20 تیر 1398 09:39 ق.ظ نظرات ()

  رشته های بدون كنكور آزاد تهران در مقطع كاردانی پیوسته مهر ماه 98 منتشر شدند

  امروز 17 تیر ماه 98 رشته های بدون آزمون در مقطع كاردانی پیوسته دانشگاه آزاد منتشر شدند، لیست رشته های پرطرفدار در جدول زیر قرار داده ایم، نكته مهم در ثبت نام رشته های بدون كنكور كاردانی پیوسته دانشگاه آزاد شرط تجانس رشته ای می باشد و اینكه چه كسانی می توانند تمامی رشته ها رو انتخاب كنند؟!

  • مربی بهداشت مدارس
  • كودكیاری و مربی كودك
  • مدیریت خانواده
  • حسابداری
  • امور اداری
  • تربیت بدنی
  • الكترونیك
  • الكتروتكنیك
  • صنایع شیمیایی
  • حسابداری
  • نقشه كشی معماری
  • نقشه كشی عمومی
  • متالوژی
  • ناوبری
  • صنایع نساجی
  • مكانیك
  • كامپیوتر
  • امور دامی
  • گرافیك
  • هنرهای تجسمی (نقاشی)
  • طراحی و دوخت
  • و ..

  بر اساس دفترچه ثبت نام بدون كنكور كاردانی تنها داوطلبانی می توانند در رشته تجانس خود ادامه تحصیل دهند كه رشته مرتبط با دیپلم خود را انتخاب نمایند، رشته تربیت بدنی بدون كنكور از این قاعده مستثنی است و شرایط ورود به هر كدام از رشته ها بر اساس معدل لازم و بستگی به دانشگاه مورد نظر دارد

  توصیه می شود: برای اطلاعات كامل و لیست كامل دانشگاه ها و رشته ها و انجام تمامی مراحل نحوه ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد كاردانی پیوسته 98 و توضیح شرایط هر كدام از رشته ها (حداقل معدل لازم) با مشاوران مجرب ما از طریق شماره گیری شماره 9099072943 (بدون كد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید و حتما برای ماطع دیگر ادامه مقاله را مطالعه نمایید

  رشته های بدون كنكور كاردانی به كارشناسی آزاد تهران مهر ماه 98

  با توجه به اینكه گزینش در رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد كارشناسی ناپیوسته 98 بر اساس معدل كل دوره كاردانی است و با توجه به تجانس گروه عمده تحصیلی داوطلب با رشته ای كه در آن فارغ التحصیل شده است در صورتی كه داوطلب در رشته ی غیر متجانس با گروه عمده تحصیلی خود پذیرفته شود باید دروس پیش نیاز و جبرانی گروه مورد نظر را بگذراند.

  توصیه مشود: برای اطلاع از لیست كامل رشته های بدون آزمون تهران و سراسر كشور، رشته های پیراپزشكی بدون آزمون، دبیری و رشته آموزش دروس بدون كنكور در این مقطع، شرایط و معدل لازم برای قبولی، انجام تمامی مراحل ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد كاردانی پیوسته 98 (تمامی مقاطع) به صورت حضوری و هم تلفنی می توانید با شماره 9099072943 (بدون كدگیری و تلفن ثابت منزل تماس) حاصل نمایید.(در صورت مشغولی لطفا مجددا تماس بگیرید)

  خبر فوری(17 تیر ماه 98): رشته های بدون كنكور كاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر نیمسال اول 98 اعلام شد.

  توجه: لیست رشته های دانشگاه های آزاد تهران و شهرستانها در انتهای مقاله قرار داده ایم لطفا مقاله را كامل مطالعه نمایید.

  رشته های بدون کنکور آزاد تهران

  تجانس در كدام رشته بدون كنكور كارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 ضرورت دارد؟

  متقاضیان واجد شرایط ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 در رشته بدون كنكور مهندسی بهداشت محیط باید دارای مدرك كاردانی در یكی ار 3 رشته های قابل قبول باشند:

  • بهداشت حرفه ای
  • بهداشت عمومی
  • بهداشت عمومی گرایش مبارزه با بیماری ها
  • بهداشت محیط
  • تكنسین حفاظت محیط زیست
  • كمك مهندسی بهداشت
  • تكنولوژی محیط زیست
  • علوم آزمایشگاهی

  لیست رشته های بدون كنكور كاردانی به كارشناسی آزاد تهران و شهرستانها 98

  مقطع كارشناسی ناپیوسته یكی از مقاطعی می باشد كه تنوع رشته در آن زیاد است در این قسمت لیست رشته های پرطرفدار كارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بدون كنكور مهر ماه نیمسال اول 98-99 را ارائه می دهیم:

  • حسابداری
  • تربیت بدنی و علوم ورزشی
  • مهندسی تكنولوژی برق
  • مهندسی فناوری مكانیك خودرو
  • مهندسی نرم افزار كامپیوتر
  • مهندسی اجرایی عمران
  • معماری
  • ارتباط تصویری
  • گرافیك
  • رشته های آموزشی
  • ICT
  • و...

  قبل از مطالعه دفترچه رشته های بدون كنكور مقطع مختلف دانشگاه آزاد از جمله رشته های بدون كنكور كارشناسی پیوسته و ناپیوسته و كاردانی می خواهیم به این سوال پرتكرار داوطلبان بدون آزمون این نیمسال یعنی ترم مهر نیسمال اول 98-99 كه با مشاوره تحصیلی تلفنی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم؟ برای نیمسال اول مهر 98 دانشگاه آزاد لیست رشته های پزشكی بدون كنكور آزاد كه به دفترچه خود اضافه خواهد كرد كدامند!!!؟؟؟

  رشته های بدون كنكور كارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد نیمسال اول مهر 98 تهران كدامند؟

  لیست رشته های بدون كنكور آزاد تهران ورودی ترم مهر ماه 98 بر خلاف سال های گذشته كه در شهریور ماه منتشر می شد از اسفند ماه 97 منتشر شد و ما شاهد این هستیم كه نحوه ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نیز تغییر كرده است، رشته های بدون كنكور دانشگاه های آزاد تهران ورودی مهر 98 تمامی رشته ها (95%) در تمامی گروه های آزمایشی را بر خلاف ترم بهمن سال گذشته پذیرش داریم برای اطلاع از لیست رشته ها در انتهای مقاله بر روی نام رشته كلیك نمایید.

  "صفر تا صد ثبت نام بدون آزمون خود را در رشته مورد علاقه به مشاوران درخت دانش بسپارید"

  برای اطلاع از رشته های جدید بدون كنكوردانشگاه آزاد، شرایط ومعدل لازم برای ورود به رشته ها، موقعیت مكانی و دانشگاه های مورد پذیرش رشته های پرطرفدار تهران، لیست رشته های جدید اعلام شده برای نیمسال اول 98، لیست رشته های پزشكی بدون كنكور می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید ویا ادامه مقاله را كامل مطالعه بفرمایید

  لیست رشته های تاپ بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال اول مهر 98

  توجه: برای اطلاع از شرایط ورود و نحوه ثبت نام هر كدام از رشته های بدون كنكور می توانید بر روی نام رشته كلیك نمایید.برای اطلاع از رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد تهران نیز ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

  رشته مهندسی پزشكی بدون كنكور

  رشته دامپزشكی بدون كنكور

  رشته میكروبیولوژی بدون كنكور

  رشته زیست شناسی بدون كنكور

  رشته های پزشكی بدون كنكور

  رشته های پیراپزشكی بدون كنكور

  رشته حقوق بدون كنكور

  رشته روانشناسی بدون كنكور

  رشته بازیگری بدون كنكور آزاد تهران

  مهندسی كامپیوتر بدون كنكور

  رشته مهندسی عمران بدون كنكور

  رشته مهندسی نفت بدون كنكور

  رشته موسیقی بدون كنكور

  رشته گرافیك بدون كنكور

  رشته اقتصاد بدون كنكور دانشگاه آزاد

  روان شناسی بدون كنكور آزاد تهران

  رشته داروسازی بدون كنكور كیش

  رشته تربیت بدنی بدون كنكور

  پرستاری بدون كنكور

  رشته مدیریت بازرگانی بدون كنكور

  رشته حسابداری بدون كنكور

  رشته مترجمی زبان انگلیسی بدون كنكور

  رشته كارگردانی بدون كنكور

  برای اطلاع از نحوه و شرایط تحصیل بدون كنكور در رشته های پزشكی و پیراپزشكی خارج از كشور(روسیه)، با هزینه پایین بر روی لینك زیر كلیك نمایید:

  رشته های پزشكی بدون كنكور روسیه

  لیست دانشگاه های بدون كنكور آزاد تهران كدامند و چه رشته هایی دارند؟

  دانشگاه های بدون كنكور دانشگاه آزاد تهران كه رشته های بدون آزمون را ارائه می دهند از سطح علمی خیلی بالایی برخوردار هستند و مدارك بدون كنكور آنها هیچ تفاوتی با با آزمون ندارد

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد تهران مركز

  رشته های بدون كنكور آزاد تهران شمال

  رشته های بدون كنكور آزاد تهران غرب

  رشته های بدون كنكور آزاد تهران شرق

  رشته های بدون كنكور آزاد تهران جنوب

  ثبت نام بدون كنكور دانشگاه یادگار امام

  دانلود دفترچه رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 98

  دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی 98-99 برای سه مقطع منتشر شده اند كه بر اساس دفترچه ثبت نام داوطلب می توانید 20 كد رشته انتخاب نماید كه هر كدام از رشته ها شرایط ورود خاصی را دارند كه توصیه می شود قبل از ثبت نام با مشاوران مجرب درخت دانش در ارتباط باشید.

  توصیه می شود:  برای اطلاع از رشته های بر اساس سوابق و مشاوره انتخاب آنها در دفترچه كنكور سراسری 98 می توانید انتخاب رشته كنكور سراسری 98 بر روی لینك كلیك نمایید.

  آیا رشته حقوق یا مهندسی پزشكی و میكروبیولوژی را بدون كنكور در تهران و شهرستانها داریم؟

  این نیمسال بر خلاف سال های گذشته نحوه ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال دوم در رشته های بدون كنكور آزاد تهران رشته حقوق بدون كنكور، میكروبیولوژی و مهندسی پزشكی بدون آزمون و... رشته هایی كه برای نیمسال اول پرطرفدار بودند را در دفترچه این ترم بهمن ماه شامل لیست رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 تهران(تهران غرب) در دوره تمام وقت نبوده ایم.

  ولی در دوره پاره وقت اكثر رشته ها را دانشگاه آزاد تهران پذیرش دارند كه برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت دوره پاره وقت و تمام وقت لیست رشته های تجربی بدون كنكور بهمن ماه، پزشكی بدون كنكور می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن با مشاوران مجرب درخت دانش ثابت تماس حاصل نمایید.

  توجه: در انتهای مقاله لیست رشته های بدون آزمون استانها و شهرستانهای سراسر كشور را قرار داده ایم.

  رشته های بدون كنكور آزاد تهران

  آیا رشته های پزشكی را بدون كنكور دانشگاه آزاد داریم یا نه!!

  بسیاری از داوطلبین رشته های بدون كنكور آزاد تهران و سراسر كشور با سردرگمی زیاد زمانی كه با مشاوران درخت دانش تماس می گیرند این سوال را می پرسند كه آیا رشته های پزشكی بدون كنكور یا پیراپزشكی را در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور تهران یا دانشگاه های پردیس داریم یا نه!!؟

  درجواب باید به همه این عزیزان گفت كه تنها رشته های آزمایشاهی را بدون كنكور در دانشگاه های آزاد تهران  و شهرستانها داریم و این امید را داریم كه برای نیسمال اول 98 رشته های پیراپزشكی و حتی رشته های پزشكی بدون كنكور به لیست رشته های دانشگاه آزاد اضافه شوند.

   

  لیست رشته های پزشكی بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 و حتی رشته های پزشكی بدون كنكور دانشگاه ازاد، پیراپزشكی بدون آزمون دانشگاه آزاد را هر نیمسال تحصیلی دانشگاه آزاد بدون آزمون به لیست رشته هایش اضافه كرده و ما شاهد بودیم كه رشته پذیرش بدون كنكور دامپزشكی و رشته میكروبیولوژی بدون كنكور و رشته مهندسی پزشكی بدون كنكور، زیست شناسی و... بدون آزمون در بهمن ماه 97 و مهر ماه 98 پذیرش داشته ایم.

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 20 تیر 1398 09:46 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی پنجشنبه 20 تیر 1398 09:26 ق.ظ نظرات ()

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور كاردانی پیوسته 98 مهر ماه نیمسال اول آغاز شد

  امروز 18 تیر ماه 98 رشته های بدون كنكور كاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مقطع كاردانی (فوق دیپلم) بر اساس سوابق تحصیلی شامل دو مقطع كاردانی و دو مقطع كارشناسی می باشد منتشر شدند كه شرایط ورود به هركدام از مقاطع با هم متفاوت است، در این مقاله كامل 4 مقطع را مورد بررسی قرار خواهیم داد اول از هر چیز ثبت نام بدون كنكور كاردانی دانشگاه آزاد 98 شامل دو دوره می باشد:

  1. كاردانی پیوسته
  2. كاردانی ناپیوسته

  آغاز ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98 كاردانی پیوسته از امروز

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور كاردانی پیوسته 98 امروز 18 تیر ماه 98 آغاز شد، اول از هر چیز مقطع كاردانی پیوسته برای چه داوطلبانی می باشد؟ و شرایط انتخاب رشته در این مقطع به چه صورتی می باشد؟ آیا می توان هر رشته ای را در این مقطع انتخاب كرد؟

  ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد كاردانی پیوسته 98 برای داوطلبانی می باشد كه تنها مدرك دیپلم دارند، هم دیپلم نظری و هم دیپلم فنی و مدرك بالاتری ندارند، این دسته از داوطلبان می بایست رشته ای را انتخاب كنند كه با رشته دیپلم خود متجانس باشد به استثنای چند رشته كه اكیدا توصیه می شود برای اطلاع از رشته های جدید، بازار كار آنها، جدول تجانس با معدل ورودی؟ لیست و آدرس دانشگاه ها، باچه معدلی چه رشته ای؟! و .. با مشاوران مشاوره تحصیلی درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل در تماس باشید.

  لیست رشته های تاپ ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98

  برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین رشته های بر اساس سوابق تحصیلی بدون آزمون دانشگاه های آزاد تهران و كل كشور می توانید پربازدید ترین مقالات درخت دانش در زمینه رشته های بدون كنكور را مطالعه نمایید:

  رشته حقوق بدون كنكور

  رشته میكروبیولوژی بدون كنكور

  مهندسی پزشكی بدون كنكور آزاد

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98 كاردانی ناپیوسته

  ثبت نام دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی مقطع و دوره كاردانی ناپیوسته در سایت دانشگاه آزاد بدون كنكور برای داوطلبانی واجد شرایطب می باشد كه دیپلم نظام قدیم، مدرك پیش دانشگاهی، و .. دارند و قصد ادامه تحصیل در دوره كاردانی دارند و یا رشته ی مورد علاقه آنها در دوره كاردانی ناپیوسته ارائه شده است.

  به عنوان مثال: رشته دامپزشكی بدون كنكور را فقط در دوره كاردانی ناپیوسته آزاد بر اساس سوابق تحصیلی 99-98 داریم كه آزمون ندارد و خیلی از داوطلبین این مقطع را به خاطر این رشته انتخاب نموده اند، توصیه مش ود برای اطلاع از رشته های تجربی بدون كنكور و پزشكی بدون كنكور دانشگاه آزاد با مشاوران مجرب درخت دانش در تماس باشید.

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98 در مقطع كارشناسی

  همان گونه كه در بالا اشاره كردیم ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98 دارای دو نیمسال تحصیلی و دو نوبت ثبت نام ورودی می باشد كه در ثبت نام بدون كنكور كارشناسی دانشگاه آزاد شامل دو مقطع می باشد؟

  1. كارشناسی پیوسته
  2. كارشناسی ناپیوسته

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 97-98

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور كارشناسی پیوسته مهر ماه 98

  ثبت نام دانشگاه آزاد در مقطع كارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد امسال شامل 85% رشته ها می شود و تمامی رشته ها را ما بدون آزمون پذیرش داریم، در جواب سوال چه كسانی می توانند در مقطع كارشناسی پیوسته ثبت نام كنند باید گفت؟

  تمامی داوطلبانی كه دارای مدرك پیش دانشگاهی نظام ترمی واحدی، دیپلم نظام جدید دوازدهمی، دارای مدرك كاردانی و كارشناسی می توانند در این مقطع ثبت نام بدون كنكور انجام دهند و شرط تجانس رشته ای نیز طبق جدول زیر می باشد كه بر اساس نوع دیپلم و معدل شانس قبولی مشخص خواهد شد لطفا تا انتهای مقاله را با دقت مطالعه نمایید.

  پیش ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98 به چه معناست؟

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور ورودی ترم مهر 99-98 چون یك مرحله ای می باشد و آزمونی ندارد به عنوان پیش ثبت نام می باشد كه داوطلبین واجد شرایط ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 باید در ابتدا رشته خود را انتخاب نمایند و بر اساس سوابق تحصیلی دیپلم در رشته یا مورد پذیرش قرار بگیرند و یا اولویت بعدی در نظر گرفته شود.

  "باید بدانید: قبولی در هر رشته ای در دانشگاه آزاد بدون كنكور 100% تضمینی نیست"

  جدول تاثیر سوابق تحصیلی دیپلم در قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98

  نوع دیپلم و گروه آزمایشیریاضیتجربیانسانیمعارفسایر دیپلم ها
  علوم ریاضی و فنی10010057.157.151.4
  علوم تجربی10010057.157.151.4
  علوم انسانی57.157.110010051.4
  هنر100100100100100
  زبان های خارجه100100100100100

  یكی از مهمترین دلایل اینكه ما ترم گذشته در ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال دوم مردودی داشتیم این بود كه داوطلبان و متقاضیان رشته های بدون كنكور از جدول تاثیر میزان سوابق تحصیلی اطلاع نداشتند كه توصیه می شود:

  مشاوره تخصصی ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98 بر اساس سوابق تحصیلی مهر - بهمن

   

  مشاوران مجرب درخت دانش با تجربه كافی در امر انتخاب رشته در رشته های بدون آزمون و بر اساس معدل می توانند بهترین رشته را با هر معدلی انتخاب نمایند، معرفی رشته های جدید بدون كنكور، بهترین رشته های بدون كنكور كدامند؟ با چه معدلی كدوم دانشگاه؟ و شرایط و توضیح دوره های جدید پاره وقت مخصوص افرادی مه نمی توانند حضور داشته باشند در دانشگاه و ... هم به صورت مشاوره تحصیلی درخت دانش تلفنی و هم به صورت حضوری می توانند با شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) منزل تماس حاصل نمایید.

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 20 تیر 1398 09:36 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی چهارشنبه 19 تیر 1398 01:14 ب.ظ نظرات ()

  دریافت دفترچه انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  امروز 17 تیر ماه 98 دفترچه انتخاب رشته ارشد 98 منتشر شد داوطلبان می توانند برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتخاب رشته و اولویت بندی، شرایط و لیست رشته های كارشناسی ارشد، شرایط آزمون های عملی رشته موسیقی و حتی رشته های بدون كنكور كارشناسی ارشد 98 با مشاوران ما از طریق شماره 9099072943 (بدون كد و تلفن ثابت9 تماس حاصل نمایند و برای دانلود دفترچه ثبت نام بر روی لینك زیر كلیك نمایند:

  دانلود دفترچه انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  انتخاب رشته در آزمون و كنكور سراسری یكی از اصولی ترین و مهم ترین مراحل پذیرش در بزرگترین ماراتن های علمی می باشد، در اینجا سعی بر این داریم پاسخ سوالات بالا را  كه سوالات داوطلبان و متقاضیان انتخاب رشته كارشناسی ارشد می باشند به طور مفید پاسخ داده و داوطلبان برای انتخاب رشته خود می توانند با مشاورین مجرب درخت دانش تماس حاصل بفرمایند.

  آزمون كارشناسی ارشد بدلیل جاری شدن سیل در فروردین ماه سال 98 در بعضی از مناطق كشور با تاخیر اجرا و زمان برگزاری ازمون 23و24 خرداد ماه می باشد. نكته جالب توجه این است كه سالهای پیش معمولا انتخاب رشته كارشناسی ارشد خرداد و تیرماه انجام می شد كه متاسفانه امسال این انتخاب رشته بر اساس برنامه ریزی معین نمی باشد و همچنین طبق اطلاعات سازمان سنجش احتمالا با تاخیر یك ماهه نتایج اولیه منتشر و انتخاب رشته امكان پذیر باشد.

  داوطلبان و متقاضیان انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98 می توانند برای دریافت اطلاعات دقیق از طریق كانال تلگرام درخت دانش به روزترین خبرهای آموزشی را نسبت به انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98 دریافت نمایند.

  زمان انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98 سراسری با دانشگاه آزاد در دو تایم متفاوت انجام خواهد شد كه داوطلبان می توانند برای برای دریافت دقیق اطلاعات بیشتر با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشند.

  سال تحصیلی 98 بدلیل حوادث، اتفاقات اخیر و نداشتن تمركز كافی برای داوطلبان و متقاضیان آزمون كارشناسی ارشد انتخاب رشته در خردادماه انجام نخواهد شد و معمولا زمان آزمون كارشناسی ارشد 98 را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 19 تیر 1398 01:17 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی چهارشنبه 19 تیر 1398 01:07 ب.ظ نظرات ()

  دریافت دفترچه انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  امروز 17 تیر ماه 98 دفترچه انتخاب رشته ارشد 98 منتشر شد داوطلبان می توانند برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتخاب رشته و اولویت بندی، شرایط و لیست رشته های كارشناسی ارشد، شرایط آزمون های عملی رشته موسیقی و حتی رشته های بدون كنكور كارشناسی ارشد 98 با مشاوران ما از طریق شماره 9099072943 (بدون كد و تلفن ثابت9 تماس حاصل نمایند و برای دانلود دفترچه ثبت نام بر روی لینك زیر كلیك نمایند:

  دانلود دفترچه انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  انتخاب رشته در آزمون و كنكور سراسری یكی از اصولی ترین و مهم ترین مراحل پذیرش در بزرگترین ماراتن های علمی می باشد، در اینجا سعی بر این داریم پاسخ سوالات بالا را  كه سوالات داوطلبان و متقاضیان انتخاب رشته كارشناسی ارشد می باشند به طور مفید پاسخ داده و داوطلبان برای انتخاب رشته خود می توانند با مشاورین مجرب درخت دانش تماس حاصل بفرمایند.

  آزمون كارشناسی ارشد بدلیل جاری شدن سیل در فروردین ماه سال 98 در بعضی از مناطق كشور با تاخیر اجرا و زمان برگزاری ازمون 23و24 خرداد ماه می باشد. نكته جالب توجه این است كه سالهای پیش معمولا انتخاب رشته كارشناسی ارشد خرداد و تیرماه انجام می شد كه متاسفانه امسال این انتخاب رشته بر اساس برنامه ریزی معین نمی باشد و همچنین طبق اطلاعات سازمان سنجش احتمالا با تاخیر یك ماهه نتایج اولیه منتشر و انتخاب رشته امكان پذیر باشد.

  داوطلبان و متقاضیان انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98 می توانند برای دریافت اطلاعات دقیق از طریق كانال تلگرام درخت دانش به روزترین خبرهای آموزشی را نسبت به انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98 دریافت نمایند.

  زمان انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98 سراسری با دانشگاه آزاد در دو تایم متفاوت انجام خواهد شد كه داوطلبان می توانند برای برای دریافت دقیق اطلاعات بیشتر با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشند.

  سال تحصیلی 98 بدلیل حوادث، اتفاقات اخیر و نداشتن تمركز كافی برای داوطلبان و متقاضیان آزمون كارشناسی ارشد انتخاب رشته در خردادماه انجام نخواهد شد و معمولا زمان آزمون كارشناسی ارشد 98 را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 19 تیر 1398 01:11 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی چهارشنبه 19 تیر 1398 01:00 ب.ظ نظرات ()

  شرایط انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  داوطلبان و متقاضیان بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری كارشناسی ارشد 98 كه در مرداد ماه انجام می شود می توانند نسبت به مواد امتحانی آزمون رشته اصلی و شناور خود را به ترتیب اولویت انتخاب نموده و منتظر اعلام نتایج آن باشند.

  كارشناسی ارشد 98 و شرایط انتخاب رشته آن نسبت به پذیرش در دانشگاه متفاوت می باشد یعنی اینكه دانشگاه آزاد و سراسری جداگانه انتخاب رشته انجام خواهد شد و داوطلبان نسبت به نمره و تراز كسب شده و كارنامه قبولی خود می توانند انتخاب رشته خود را انجام دهند.

  انجام دادن انتخاب رشته كار مشكلی نیست اما اولویت بندی دانشگاه ها و انتخاب ها مهم ترین مرحله یك انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98 می باشد. مشاورین مجرب درخت دانش در تممی مراحل انتخاب رشته همراه شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره 9099072943 و بدون نیاز به گرفتن كد از طریق تلفن ثابت سوالات خود را و انتخاب رشته خود را بدون نیاز به حضور در محل انجام دهید و در صورت تمایل به مشاوره حضوری می توانید از طریق شماره تلگرام 09332366301 ساعت و تایم خود را برای مشاوره حضوری رزرو نمایید.

  انتخاب رشته خود را به مشاوران تحصیلی درخت دانش بسپارید.

  دفترچه انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  داوطلبان و متقاضیان توجه داشته باشند قبل از انتخاب رشته، با دانلود كردن دفترچه در لینك زیر اطلاعات كامل و كد رشته ها را مشاهده نموده و انتخاب های خود را همزمان با وارد كردن اطلاعات انجام ندهند. دانلود دفترچه انتخاب رشته را فقط در سایت های معتبر دریافت نمایید. داوطلبان و متقاضیان انتخاب رشته كارشناسی ارشد برای دانلود دفترچه انتخاب رشته و همچنین مشاوره انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98 و تعیین اولویت ها می توانند با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشند.

  ویرایش انتخاب رشته كارشناسی ارشد 98

  بعد از انتخاب رشته و ثبت كد رشته های انتخابی نسبت به علاقه و موقعیت دانشگاه بر اساس درجه علمی می توانید انتخاب رشته خود را ویرایش كنید. ویرایش كردن اطلاعات انتخاب رشته به مدت زمان محدود می باشد، در صورتی كه داوطلبان در زمان مقرر اقدام به ویرایش انتخاب رشته خود نكنند مهلت ویرایش را از دست داده و زمانی برای ویرایش نخواهند داشت.

  برای بررسی اولویت های انتخاب رشته به ترتیب فاكتورهای موجود پیشنهاد می كنیم با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

  ثبت نام بدون كنكور ارشد 98

  ثبت نام بدون كنكور در مقطع كارشناسی ارشد از طریق سه عنوان استعدادهای درخشان، دانشگاه فراگیر پیام نور، بورسیه دانشگاه انجام می گیرد كه معمولا هر سال با ظرفیت های متفاوتی این پذیرش ها انجام می شود. ورودی های مهرماه و بهمن ماه پذیرش های بدون كنكور انجام میگیرد كه دانشگاه ها با توجه به ظرفیت ها و صندلی های خالی این پذیرش ها را انجام خواهند داد. اما سوابق تحصیلی در پذیرش های دانشگاه ها كمی متفاوت می باشد و تعداد داوطلبان و متقاضیان در هر رشته سوابق تحصیلی را برای پذیرش تحت تاثیر خود قرار می دهد.

  داوطلبان و متقاضیان بدون كنكور كارشناسی ارشد 98 می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشند و یا بر روی لینك زیر كلیك نمایند.

  ثبت نام بدون كنكور كارشناسی ارشد 98

  انتخاب رشته كارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

   انتخاب رشته كارشناسی ارشد وزارت بهداشت هم در سال تحصیلی 98 با تاخیر به نسبت سالهای گذشته انجام خوهد شد داوطلبان برای تغییر زمان برگزاری آزمون و زمان اعلام نتایج آزمون وزارت بهداشت می توانند بر روی لینك زیر كلیك نمایند.

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 19 تیر 1398 01:04 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی دوشنبه 17 تیر 1398 09:38 ق.ظ نظرات ()

  ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 تمدید شد

  امروز 14 تیر ماه 98 پیش ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد كه قرار بود تا به امروز باشد به مدت سه روز تمدید شد و تا 17 تیر ماه ادامه خواهد داشت و سهمیه هایی مانند: نوه رزمند، فرزند نظامی و فرهنگی و سهمیه های آزاد به فرم امتیازبندی ها اضافه شد، توصیه می شود برای انجام تمامی مراحل ثبت نام و درج امتیاز (بالا بردن شانس قبولی، انتخاب مدرسه و دریافت رسید ثبت نام با مشاوران ما از طریق شماره 9099072943 (بدون كد و تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید و یا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

  زمان اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 مشخص شد

  زمان اعلام نتایج مدارس شاهد 98-99 دوره متوسطه اول از 18 تیر ماه به بعد خواهد بود كه بر اساس امتیاز كسب شده دانش آموز و انتخاب مدرسه به محدوده محل سكونت قبولی دانش آموز تعیین می شود و یا به صورت ذخیره مورد پذیرش قرار می گیرید توصیه می شود برای اطلاع از زمان دقیق و نحوه مشاهده اعلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم 98-99 كلیك نمایید.

  مهلت ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 تا 17 تیر ماه

  مهلت پیش ثبت نام اینترنتی مدارس دوره اول متوسطه 98-99 به مدت دو هفته است یعنی از اول تیر ماه لغایت 17 تیرماه 98 می باشد، بدون در نظر گرفتن مهلت تمدید ثبت نام مدارس متوسطه دوره اول 98 كه دانش آموزان متقاضی نحوه ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول 98 باید در مهلت به مقرر از طریق سایت سجا اقدام به ثبت نام نمایند.

  مشاوره و راهنمای رایگان ثبت نام مدارس شاهد دوره اول هفتم 98

  با توجه به اینكه پیش ثبت نام ورود به مدارس پایه هفتم (دبیرستان دوره اول متوسطه) شاهد به صورت اینترنتی است و دقت در وارد نمودن اطلاعات كارنامه ای و شناسنامه ای و همچنین نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 98 از اهمیت بالایی برخوردار است پیشنهاد می شود ثبت نام خود را حتما از طریق مشاوران درخت دانش انجام دهید.

   

  همچنین جهت اطلاع ازلیست مدارس شاهد تهران و شهرستان ها, شهریه مدارس شاهد 98 , امتیازات جدید در ثبت نام مدارس شاهد 98(نوه رزمنده و… می توانید از طریق شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون كد با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

  آخرین ویرایش: دوشنبه 17 تیر 1398 09:40 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
تعداد صفحات : 2 1 2
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic