منوی اصلی
درخت دانش - 9099072943 - سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی
 • عطاالله شریفی سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 10:21 ب.ظ نظرات ()

  ورود به سامانه سجا 98 چگونه است؟

  قبل از ورود به سامانه سجا توصیه می شود كه حتما شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 را مطالعه نمایید و بدانید كه نحوه امتیازبندی مدارس شاهد 98 و درج آن یكی از مهمترین مراحل ثبت نام می باشد كه دانش آموزان باید در حد امكان از طریق مشاور انجام دهند چون سال های گذشته شاهد این بوده ایم كه حتی با كسب امتیاز 100 دانش آموزان نتوانستند پذیرش این مدارس را بگیرند و دلیل آن : درج اشتباه امتیاز و یا انجام مراحل ثبت نام از طریق كافی نت بوده است و اشتباه در انتخاب مدرسه نزدیك از این رو توصیه می شود:

  قبل از ورود مستقیم به سامانه سجا چیست؟ مدارس شاهد حتما برای انجام تمام مراحل ثبت نام خود، درج سهمیه های عادی، نظرات مدارس شاهد و ... از مشاوران مجرب مدارس شاهد درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943 (بدون گرفتن كد و تلفن منزل)هم به صورت حضوری و هم تلفنی تماس حاصل نمایید.

  توجه!: در صورت عدم ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 (به دلیل بالا بودن تماسها - اختلال در سیستم شبكه های هوشمند) لطفا مجددا تماس بگیرید.

  ورود به سامانه سجا 98

  لینك ورود به سامانه سجا 98 saja.medu.ir

  ورود به سامانه سجا 98 یكی از پرتكرارترین سوالات دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 می باشد كه نمیدانند سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98 چه نام دارد و نحوه ورود به سایت چگونه است؟ لینك مستقیم ورود كدام است ؟ آیا چه امتیازی دارند و اولویت ثبت نام با چه دانش آموزانی است؟ نحوه امتیازبندی مدارس شاهد 98 به چه صورتی است؟ و ... ما در این مقاله كامل سوالات این دانش آموزان را پاسخ خواهیم داد و شما می توانید با ورود به لینك ورود در ادامه مقاله وارد سایت ثبت نام مدارس شاهد ( سجا ) شوید.

  برای ورود مستقیم به سامانه و سایت ثبت نام مدارس شاهد می توانید به سایت sajaa.ir مراجعه نمایید كلیك بر روی سایت و یا برای معرفی و راهنمای تصویری ثبت نام در سایت saja.medu.ir كلیك نمایید.

   

   

  آخرین ویرایش: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 10:28 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 10:31 ق.ظ نظرات ()

  نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ویژه دانش آموزان بدون سهمیه 98

  نحوه امتیاز بندی سهمیه های آزاد مدارس شاهد 98 در ثبت نام مدارس شاهد 98 – 99 عبارتند از : حافظان قرآن كریم كه در حقیقت شامل تمام دانش آموزانی می باشد كه حافظ قرآن كریم  می باشند كه این امكان را دارند برای ثبت نام مدارس شاهد 98 – 99 اقدام نمایند . همچنین تمام دانش آموزانی كه حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه حفظ و مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش در سطح منطقه و استان و كشور و نیز مسابقات در سطح بین الملل شده باشند نیز می توانند از سهمیه آزاد استفاده كنند.

   

  نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 98
   
   

  نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد بر اساس مقام و رتبه دانش آموز 98

  همچنین تمام دانش آموزانی كه حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات فرهنگی و هنری و ورزشی و علمی دانش آموزان در سطح منطقه و استان و كشور و نیز در سطح بین الملل شده باشند و یا این كه دانش آموزانی كه حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات مطالعه و تحقیق طرح های شاهد و ایثارگران شده باشند می توانند از سهمیه آزاد در ثبت نام مدارس شاهد 98 – 99 درخت دانش استفاده نمایند .

   شایان ذكر است كه فرزند كارمند رسمی و پیمانی آموزش و پرورش و بنیاد شهید شاغل در طرح شاهد و نیز دانش آموزان متقاضی ثبت نام در مدارس شاهد محل تدریس والدین و فرزندان كاركنان رسمی آموزش و پرورش شاغل در مدارس ایثارگران و فرزند فرهنگیان شاغل به تدریس در مدارس مناطق عملیاتی و فرزند كارمند رسمی آموزش و پرورش و بنیاد شهید شاغل یا بازنشسته ( مامور با انتقالی به ادارات دیگر ) و یا فرزند ویا نوه خیر مدرسه ساز و كلیه دانش آموزان نیز با توجه به امتیاز علمی خود می توانند متفاضی استفاده از سهمیه های آزاد در نحوه ثبت نام دانش آموزان شاهد 98 – 99 شوند

   

   

   

  آخرین ویرایش: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 10:42 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 06:09 ب.ظ نظرات ()

  توصیه های جدی قبل از ورود به saja.medu.ir سایت

  قبل از ورود به سامانه ثبت نام مدارس شاهد saja.medu.ir سایت توصیه می شود: از شرایط ثبت نام و نحوه امتیازبندی كه ملاك اصلی پذیرش می باشد، نحوه انجام پیش ثبت نام كه تاثیر زیادی در بالا بردن شانس قبولی دارد، انتخاب بهترین مدرسه شاهد نزدیك به محل سكونت و ... كه مشاوران مجرب درخت دانش تمامی این مراحل را برا شما انجام و توضیح خواهند داد كافیست با شماره 9099072943 (بدون كدگیری و از طریق تلفن ثابت منزل) در تماس باشید.

  saja.medu.ir سایت

  مطالعه مقالات مفید ثبت نام مدارس شاهد در سایت sajaa.ir درخت دانش

  قبل از ورود مستقیم به سایت ثبت نام مدارس شاهد حتما مقاله های پربازدید سایت جامع درخت دانش را مطالعه نمایید:(كلیك بر روی لینك مورد نظر)

  نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 98

  شهریه مدارس شاهد 98

  نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98

  پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  چرا باید فرزندان خود را در مدارس شاهد ثبت نام كنیم؟

  سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98

  ورود مستقیم به saja.medu.ir سایت ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  سوالات داوطلبان ثبت نام در سامانه سجا كه با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند بپردازیم و لینك ورود مستقیم به سایت را نیز ابتدای مقاله قرار داده ایم كه دانش آموزان می توانند برای ثبت نام مدارس شاهد 98 در  پایه های مختلف  تحصیلی از طریق سامانه سجا ثبت نام برای مدارس شاهد انجام دهند.

  برای ورود مستقیم به سامانه سجا شاهد می توانید بر روی لینك sajaa.ir كلیك نمایید و در صورت ورود مستقیم فقط برای انجام پیش ثبت نام بر روی لینك saja.medu.ir كلیك نمایید.

  معرفی سایت saja.medu.ir

  saja.medu.ir سایت : سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98-99 (سایت جامع امور ایثارگران و جانبازان، خانواده شهدا و فرهنگیان و ..) جامع ترین سامانه ثبت نام مدارس فرزندان شاهد و ایثارگر و فرهنگی می باشد كه خیلی از متقاضیان ثبت نام در این سایت آن را به جای سجا به اشتباه سجام و یا سجاد می نامند.

  سایت سجا سایتی است كه تمامی پیش ثبت نام ها در این مدارس سطح بالا در این سامانه انجام خواهد شد و داوطلبان حتما باید با ورود به سامانه سجا 98 پیش ثبت نام خود را در هر پایه ای كه هستند انجام دهند كه در ادامه خدمات سایت سجا، نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98، مقاطع مختلف سایت سجا و همچنین زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 و ... را مفصل توضیح خواهیم داد.

   

  saja.medu.ir سایت ثبت نام مدرسه شاهد و به اختصار سجا نامیده شده است كه مخفف سامانه جامع امور ایثارگر و شاهد آموزش و پرورش می باشد.

  آخرین ویرایش: دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 06:18 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 11:24 ق.ظ نظرات ()

  سامانه سجا.

  ورود به سامانه سجا 98 یكی از پرتكرارترین سوالات دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 می باشد كه نمیدانند سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98 چه نام دارد و نحوه ورود به سایت چگونه است؟ لینك مستقیم ورود كدام است ؟ آیا چه امتیازی دارند و اولویت ثبت نام با چه دانش آموزانی است؟ نحوه امتیازبندی مدارس شاهد 98 به چه صورتی است؟ و ... ما در این مقاله كامل سوالات این دانش آموزان را پاسخ خواهیم داد و شما می توانید با ورود به لینك ورود در ادامه مقاله وارد سایت ثبت نام مدارس شاهد ( سجا ) شوید.

  ورود به سامانه سجا 98 چگونه است؟

  قبل از ورود به سامانه سجا توصیه می شود كه حتما شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 را مطالعه نمایید و بدانید كه نحوه امتیازبندی مدارس شاهد 98 و درج آن یكی از مهمترین مراحل ثبت نام می باشد كه دانش آموزان باید در حد امكان از طریق مشاور انجام دهند چون سال های گذشته شاهد این بوده ایم كه حتی با كسب امتیاز 100 دانش آموزان نتوانستند پذیرش این مدارس را بگیرند و دلیل آن : درج اشتباه امتیاز و یا انجام مراحل ثبت نام از طریق كافی نت بوده است و اشتباه در انتخاب مدرسه نزدیك از این رو توصیه می شود:

  قبل از ورود مستقیم به سامانه سجا چیست؟ مدارس شاهد حتما برای انجام تمام مراحل ثبت نام خود، درج سهمیه های عادی و ... از مشاوران مجرب مدارس شاهد درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943 (بدون گرفتن كد و تلفن منزل) تماس حاصل نمایید.

  ورود به سامانه سجا 98

  لینك ورود به سامانه سجا 98 saja.medu.ir

   

  برای ورود مستقیم به سامانه و سایت ثبت نام مدارس شاهد می توانید به سایت sajaa.ir مراجعه نمایید كلیك بر روی سایت و یا برای معرفی و راهنمای تصویری ثبت نام در سایت saja.medu.ir كلیك نمایید.

  آخرین ویرایش: یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 11:52 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398 09:39 ب.ظ نظرات ()

  ضرایب كنكور سراسری زبان 98

  ضرایب دروس كنكور زبان 97 با ضرایب كنكور زبان 98 تفاوتی نداشته است و در رشته زبان خارجه معمولا تمام كسانی كه علاقه مند به شركت در این رشته هستند، سالها انتظار و تلاش خود را در این زمینه به مرحله عمل در آورده و به دلیل متفاوت بودن این رشته با دیگر رشته ها مستلزم تلاش بیشتری نیز می باشد. همانگونه كه تمام ضرایب در تمام رشته های موجود در این گروه همه یكی هستند و تنها تفاوت را می توان در درس زبان تخصصی مشاهده كرد آن هم ضرایب یكی است فقط عنوان درسی مورد آزمون متفاوت است،

  انتخاب رشته كنكور سراسری 98 در تمامی گروه ها مخصوصا گروه زبان و انتخاب رشته كنكور تجربی 98 را از مشاوران درخت دانش دریافت نمایید.

  ضرایب دروس عمومی در كنكور زبان 97 و تفاوت آن با كنكور امسال

  مانند گروه های آزمایشی دیگر علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر گروه آزمایشی زبان خارجه هم در دروس عمومی ضرایب یكسانی دارند:

  1. در درس زبان و ادبیات فارسی ضریب 4
  2. فرهنگ و معارف اسلامی ضریب 3
  3. زبان عربی ضریب 2
  4. زبان انگلیسی ضریب 2

  درگروه زبان خارجه دروس اختصاصی تا حدودی متفاوت تر از دیگر گروه های آزمایشی می باشد زیرا كه ضرایب دروس اختصاصی در كنكور 97 و مقایسه آن با كنكور 98 در تمام زیر گروه ها یكی است و تنها ضریب متفاوت در زیر گروه ها فقط زبان خارجه است.

  برای اطلاع از رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد و همچنین ثبت نام در رشته های تاپ زبان خارجه بر اساس سوابق تحصیلی (معدل) و نحوه و شرایط ورود بدون آزمون در نیمسال اول مهر ماه 98 می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینك های زیر كلیك نمایید:

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 98

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد

  ضرایب دروس كنكور زبان در زیرگروه های مختلف

  در تمام زیر گروه ها درس زبان خارجه ضریب 4 دارد. اما تفاوت آنها فقط و فقط به نوع زبان خارجه بر می گردد كه در زیر گروه 1 زبان خارجه انگلیسی با ضریب 4، در زیر گروه 2 زبان خارجه آلمانی با ضریب 4، در زیر گروه 3 زبان خارجه زبان تخصصی فرانسه با ضریب 4 و در زیر گروه 4 ضریب زبان تخصصی وجود نداشته و ضریب زبان عمومی 4 محاسبه می شود.

  رشته های واقع شده در زیر گروه 1

  زبان و ادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، تربیت دبیر زبان انگلیسی، مترجمی خبر انگلیسی

  رشته های واقع شده در زیر گروه 2

  زبان آلمانی، مترجمی زبان آلمانی

  رشته های واقع شده در زیر گروه 3

  زبان فرانسه گرایش ادبی، زبان فرانسه گرایش مترجمی

  رشته های واقع شده در زیر گروه 4

  زبان ژاپنی، زبان ایتالیایی، زبان اسپانیایی، زبان چینی، زبان روسی، زبان تركی استانبولی، زبان و ادبیات ارمنی، زبان و ادبیات اردو

  هدف ما آشنایی داوطلبین گرامی ضرایب دروس كنكور زبان 98 و تفاوت آن با كنكور امسال با رشته های موجود در هر زیر گروه بود تا بتوانند بر اساس علاقه، اهمیت و بالا بودن ضرایب برنامه ریزی درسی كنكور 97 خود را انجام داده و با توكل بر خدا در كسب رشته مورد علاقه خود موفق باشند.

  شما می توانید برای مدیریت برنامه ریزی درسی كنكور 98 به نكات زیر توجه بفرمایید:

  در كنكور سراسری 98 قبل از برنامه ریزی خود باید از حذفیات كنكور، مباحث آسان و مباحث مهم كنكور، تغییرات كتاب درسی، ضرایب دروس آزمون، منابع درسی اصلی و كمك درسی آزمون و ..... آگاه باشید.

  جهت انجام مشاوره و راهنمایی درباره برنامه ریزی درسی برای رشته مورد علاقه و گرفتن اطلاعات لازم راجع به كنكور 98 و كسب بهترین تراز و رتبه می توانید با شماره 9099072943 از طریق تلفن ثابت منزل بدون نیاز به كد گیری تماس گرفته و سرنوشت طلایی خود را با مشاوران مجرب درخت دانش رقم بزنید.

  راههای ارتباطی با كارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

  شماره تماس: 9099072943

   

  كانال تلگرام كنكور: http://t.me/derakhte-danesh
  اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398 09:48 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 11:47 ب.ظ نظرات ()

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98 كاردانی فوق دیپلم

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی شامل دو مقطع كاردانی و دو مقطع كارشناسی می باشد كه شرایط ورود به هركدام از مقاطع با هم متفاوت است، در این مقاله كامل 4 مقطع را مورد بررسی قرار خواهیم داد اول از هر چیز ثبت نام بدون كنكور كاردانی دانشگاه آزاد 98 شامل دو دوره می باشد:

  1. كاردانی پیوسته
  2. كاردانی ناپیوسته

   

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 97-98

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98 كاردانی پیوسته

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون كاردانی پیوسته سال 1398 برای داوطلبانی می باشد كه تنها مدرك دیپلم دارند، هم دیپلم نظری و هم دیپلم فنی و مدرك بالاتری ندارند، این دسته از داوطلبان می بایست رشته ای را انتخاب كنند كه با رشته دیپلم خود متجانس باشد به استثنای چند رشته كه اكیدا توصیه می شود برای اطلاع از رشته های جدید، بازار كار آنها، جدول تجانس با معدل ورودی؟ لیست و آدرس دانشگاه ها و .. با مشاوران مشاوره تحصیلی درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل در تماس باشید.

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98 كاردانی ناپیوسته

  ثبت نام دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی مقطع و دوره كاردانی ناپیوسته در سایت دانشگاه آزاد بدون كنكور برای داوطلبانی واجد شرایطب می باشد كه دیپلم نظام قدیم، مدرك پیش دانشگاهی، و .. دارند و قصد ادامه تحصیل در دوره كاردانی دارند و یا رشته ی مورد علاقه آنها در دوره كاردانی ناپیوسته ارائه شده است.

  به عنوان مثال: رشته دامپزشكی بدون كنكور را فقط در دوره كاردانی ناپیوسته آزاد بر اساس سوابق تحصیلی 99-98 داریم كه آزمون ندارد و خیلی از داوطلبین این مقطع را به خاطر این رشته انتخاب نموده اند، توصیه مش ود برای اطلاع از رشته های تجربی بدون كنكور و پزشكی بدون كنكور دانشگاه آزاد با مشاوران مجرب درخت دانش در تماس باشید.

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 11:52 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 11:38 ب.ظ نظرات ()

  8 فاكتور مهم انتخاب رشته كنكور سراسری تجربی 98

  ملاك های انتخاب رشته كنكور سراسری تجربی 98 و دانشگاه آزاد متفاوت خواهند بود اما از فاكتور های اصلی انتخاب رشته كنكور سراسری تجربی 98 می توان موارد زیر را مورد بررسی قرار داد:

  1. علاقه
  2. توانایی
  3. بازار كار
  4. دانشگاه
  5. رتبه و تراز
  6. رتبه و تراز آخرین نفر قبولی سال گذشته(بدون استفاده از نرم افزار انتخاب رشته!)
  7. ظرفیت دانشگاه و رشته
  8. شناخت دوره های روزانه و شبانه و پردیس، آزاد و غیر انتفاعی و رتبه های لازم قبولی
  9. و ...

  اهمیت علاقه و توانایی در انتخاب رشته كنكور تجربی 98

  مهم ترین فاكتور شناخت علاقه و توانایی داوطلب در انتخاب رشته آزمون سراسری تجربی می باشد زیرا كه معمولا در انتخاب رشته دو موقعیت پیش خواهد آمد یا اینكه داوطلب علاقه و توانمندی های خود را نمی شناسد و یا اینكه با توجه به تقاضای بالا در رشته هایی داوطلب علاقه خود را در نطر نمی گیرد و وارد رشته ای خواهد شد كه نه علاقه دارد ادامه دهد و نه توانایی لازم را دارد لذا نیاز به مشاور تخصصی برای شناخت توانیی و علاقه داوطلب از ضرورت بالایی برخوردار است.

  اهمیت بازار كار در انتخاب رشته كنكور تجربی 98

  از دیگر فاكتور های تاثیر گذار بر انتخاب رشته داوطلبان كنكور سراسری بازار كار و آینده شغلی رشته می باشد زیرا كه با توجه به وضع كنونی در بسیاری از رشته ها هنوز زیر ساخت های درآمد زایی در كشور وجود ندارد اما آنچه مهم است اینكه:

  همواره علاقه و توانایی منجر به بازار كار خواهد شد اما صرفا بازار كار همیشه منجر به ایجاد علاقه نخواهد شد

  اهمیت دانشگاه در انتخاب رشته تجربی كنكور 98

  این حقیقت بر كسی پوشیده نیست كه همیشه سطح دانشگاه و شهری كه دانشجو در آن قرار است به تحصیل مشغول شود از اهمیت بالایی برخوردار بوده است زیرا اولا بسیاری از داوطلبان به دلیل بعد مسافت یا هر دلیلی حاضر نیستند در هر شهری درس بخوانند و دوم اینكه توجه به هزینه های دانشگاه ها بر روی انتخاب رشته داوطلب تاثیر می گذارد لذا هزینه های تحصیل در دانشگاه های پولی را بدانید:

  • هزینه پردیس خود گردان برای رشته های پزشكی در دانشگاه های سطح بالا بین 12 تا 16 ملیون و سطح پایین بین 10 الی 12 ملیون هست.
  • هزینه دانشگاه های شبانه حدودا از 800 شروع تا 1.500 هزار تومان نیز می رسد.
  • هزینه تحصیل در دانشگاه غیر انتفاعی حدودا از 700 تا 900 هزار تومان هست .
  • هزینه تحصیل در دانشگاه پیام نور از 400 تا 800 تومان می باشد.

  زمان انتخاب رشته كنكور تجربی 98

  با توجه به اینكه چندسالی كنكور سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده است اما انتخاب رشته آنها از هم جدا می باشد زمان انتخاب رشته كنكور سراسری پس از اعلام نتایج اولیه و از نیمه دوم مرداد 98 از طریق سایت سازمان سنجش می باشد كه داوطلبان می توانند نسبت به انتخاب رشته 150 كد رشته و بر اساس اولویت بندی اقدام نمایند و زمان انتخاب رشته كنكور دانشگاه آزاد از دهه پایانی مرداد 98 و از طریق سایت دانشگاه آزاد كه داوطلبان می توانند نسبت به انتخاب رشته 100 كد رشته و بر اساس اولویت بندی اقدام نمایند.

  مهلت انتخاب رشته كنكور تجربی 98

  مهلت انتخاب رشته كنكور سراسری برای تمامی زیر گروه ها به مدت یك هفته می باشد و داوطلبانی كه در این مدت اقدام به انتخاب رشته نكنند برای آنها نتیجه ای اعلام نخواهد شد.

  نحوه انتخاب رشته كنكور تجربی 98

  همانطور كه اشاره شد نحوه انتخاب رشته برای دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد جدا از هم دیگر هست، هر چند كه آزمون باهم برگزار می شود ولی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 ملاك تراز نمره است و برای كنكور سراسری گروه آزمایشی تجربی رتبه در زیرگروه، داوطلب بر همین اساس می تواند 100 كد رشته را انتخاب نماید كه نحوه اولویت بندی رشته ها مهمترین مورد می باشد.

  سایت انتخاب رشته كنكور تحربی 98

  سایت انتخاب رشته كنكور تجربی 98 تنها سایت سازمان سنجش به نشانی : sanjesh.org می باشد كه داوطلبین باید بر اساس گروه آزمایشی و انتخاب رشته دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی كارت خریداری نمونده و نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

  مراحل انتخاب رشته تجربی كنكور سراسری 1398

  شرایط و مراحل ثبت نام شامل 5 مرحله می باشد كه مشاوران مجرب درخت دانش با سابقه چند ساله در امر ثبت نام تمامی مراحل هم به صورت تلفنی و حضوری را انجام داده و شانس قبولی شمار را با توجه به رتبه و ظرفیت دانشگاه بالا خواهند برد. توصیه می شود برای مشاوره و راهنمای انتخاب رشته كنكور خود تمامی زیرگروه ها از جمله رشته پرظرفدار تجربی با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.

  راههای ارتباط با مشاوران مشاوره تحصیلی كنكور درخت دانش

  كانال تلگرام كنكور

  اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

  شماره تماس :9099072943

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 11:44 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 10:54 ب.ظ نظرات ()

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98 كارشناسی لیسانس

  همان گونه كه در بالا اشاره كردیم ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98 دارای دو نیمسال تحصیلی و دو نوبت ثبت نام ورودی می باشد كه در نیمسال اول تحصیلی یعنی مهر ماه 98 زمان ثبت نام آغاز شده است و تا 6 شهریور ماه مهلت ثبت نام دارد.

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور كاردانی به كارشناسی 98

  در مورد ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال اول مهر ماه 99-98 باید گفت كه فعلا در سه مقطع پیش ثبت نام و یا انتاتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی داریم كه این به معنای:

  پیش ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98 به چه معناست؟

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور ورودی ترم مهر 99-98 چون یك مرحله ای می باشد و آزمونی ندارد به عنوان پیش ثبت نام می باشد كه داوطلبین واجد شرایط ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 باید در ابتدا رشته خود را انتخاب نمایند و بر اساس سوابق تحصیلی دیپلم در رشته یا مورد پذیرش قرار بگیرند و یا اولویت بعدی در نظر گرفته شود.

  "باید بدانید: قبولی در هر رشته ای در دانشگاه آزاد بدون كنكور 100% تضمینی نیست"

  جدول تاثیر سوابق تحصیلی دیپلم در قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98

   

   

  نوع دیپلم و گروه آزمایشیریاضیتجربیانسانیمعارفسایر دیپلم ها
  علوم ریاضی و فنی10010057.157.151.4
  علوم تجربی10010057.157.151.4
  علوم انسانی57.157.110010051.4
  هنر100100100100100
  زبان های خارجه100100100100100

  یكی از مهمترین دلایل اینكه ما ترم گذشته در ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال دوم مردودی داشتیم این بود كه داوطلبان و متقاضیان رشته های بدون كنكور از جدول تاثیر میزان سوابق تحصیلی اطلاع نداشتند كه توصیه می شود:

  مشاوره تخصصی ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98 بر اساس سوابق تحصیلی مهر - بهمن

  مشاوران مجرب درخت دانش با تجربه كافی در امر انتخاب رشته در رشته های بدون آزمون و بر اساس معدل می توانند بهترین رشته را با هر معدلی انتخاب نمایند، معرفی رشته های جدید بدون كنكور، بهترین رشته های بدون كنكور كدامند؟ با چه معدلی كدوم دانشگاه؟ و شرایط و توضیح دوره های جدید پاره وقت مخصوص افرادی مه نمی توانند حضور داشته باشند در دانشگاه و ... هم به صورت مشاوره تحصیلی تلفنی و هم به صورت حضوری می توانند با شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) منزل تماس حاصل نمایید.

  لیست رشته های تاپ دانشگاه آزاد بدون كنكور 99-98

   

  برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین رشته های بر اساس سوابق تحصیلی بدون آزمون دانش گاه های آزاد تهران و كل كشور می توانید پربازدید ترین مقالات درخت دانش در زمینه رشته های بدون كنكور را مطالعه نمایید:

  آخرین ویرایش: دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 11:03 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 11:58 ب.ظ نظرات ()

  میزان هزینه تحصیل مدارس شاهد 98-99

  قبل از توضیح در مورد میزان هزینه تحصیل مدارس شاهد 98-99 در مقاطع مختلف از طریق سایت سجا به نشانی saja.medu.ir انجام خواهد شد و هزینه ثبت نام مدارس شاهد 98 نیز از طریق سایت و كارت های بانكی عضو شتاب قابل پرداخت خواهد بود كه برای پایه های مختلف به شرح زیر است:

  • هزینه ثبت مدارس شاهد 98 ابتدایی 17 هزار تومان است
  • هزینه ثبت نام مدارس شاهد 98 دوره اول متوسطه 22 هزار تومان است
  • هزینه ثبت نام مدارس شاهد 98 دوره دوم متوسطه 28 هزار تومان است
  چرا باید فرزندان خود را در مدارس شاهد ثبت نام كنیم؟

  میزان هزینه تحصیل ثابت مدارس شاهد 98

  شهریه ثابت مدارس شاهد 1398 شامل كم ترین هزینه می باشد كه داوطلب پرداخت می كند با توجه به شرایط ورود ثبت نام مدارس ابتدایی شاهد 98 كه داوطلب دارد و میزان امتیازدانش آموز در ثبت نام مدرسه شاهد امسال  كه این میزان از شهریه ثابت در هر مقطع تحصیلی متفاوت است و برای مقطع ابتدایی حداقل 410 هزار تومان، برای متوسطه اول حداقل 480 و برای متوسطه دوم حداقل 570 هزار توامن می باشد.

  میزان هزینه تحصیل مدارس شاهد پایه های مختلف

  میزان هزینه تحصیل مدارس شاهد در پایه های مختلف هر سال با افزایش 10 در صدی همراه می شود از این رو به طور مثال اگر دانش آموزی وارد مدرسه شاهد در مقطع متوسطه اول شود و میزان شهریه برای دانش آموز 600 هزار تومان باشد این دانش آموز هر سال 60 هزار تومان به شهریه ای كه باید پرداخت نماید افزوده خواهد شد و در سایت پرداخت شهریه مدارس شاهد sajaa.ir.

  مشاوره تحصیلی مدارس شاهد درخت دانش

  مشاوران درخت دانش با سابقه چند ساله در ثبت نام ورودی مدارس شاهد در سامانه سجا با امتیاز بندی صحیح فرزندان شما, ثبت كد شغلی والدین, اعلام نتایج از طریق پیامك به والدین, انجام دادن مراحل گام به گام پیش ثبت نام اینترنتی، انتخاب مدرسه در محدوده محل سكونت و درج كردن سهمیه های آزاد شامل سهیه های حفظ هر جزئ قرآن, بسیجی, داشتن مدال مسابقات ورزشی و قرآنی و… در كنار شما خواهد بود.

  ثبت نام خود را با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون كدگیری به مشاوران درخت دانش بسپارید.

  راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

  شماره تماس: 9099072943

  كانال تلگرام سجا: http://t.me/derakhte-danesh

   

  اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

  آخرین ویرایش: دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 12:02 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی جمعه 20 اردیبهشت 1398 10:07 ق.ظ نظرات ()

  نحوه ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99 

  1. داوطلبان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99 می بایست برای ثبت نام  اقدام نمایند . hoosh.medu.ir    از طریق سایت
  2. داوطلبان می توانند پس از ورود به سایت برای تكمیل كردن اینترنتی تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند . كه داوطلبان می بایست ابتدا از طریق درگاه اینترنتی سامانه نسبت به پرداخت مبلغ 28000 كه به عنوان وجه ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان در نظر گرفته شده است اقدام نمایند.
  3. ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99

  ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99 شامل چه كسانی می شود ؟

  اولا دانش آموزانی می توانند برای دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان 98 – 99 ثبت نام نمایند كه در وهله اول تابعیت ایرانی داشته باشند .

  دانش آموزانی می توانندبرای دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان ثبت نام كنند كه در پایه پنجم ابتدائی بتوانند مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس نوبت دوم را كسب كنند و همچنین در پایه ششم بتوانند مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس نوبت اول را كسب كنند .   

  همچنین دانش آموزانی كه در مجموع دو سال تحصیلی پایه های ششم و پنجم نهایتا در یك عنوان درسی كسب مقیاس خوب را دارند ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان 98 – 99 براشون بلامانع است .  

  مشاوره تحصیلی مدارس تیزهوشان  درخت دانش

  شما می توانید برای گرفتن مشاوره در رابطه  با ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99   با مشاوران مجرب درخت دانش در ارتباط باشید .

   

  زمان ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99

  زمان ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان98 – 99  یكی از مهمترین سوالاتیست كه دانش آموزان و والدین از مشاورین درخت دانش سوال می پرسند . در این مقاله سعی بر این داریم كامل در مورد زمان ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99 در سامانه توضیح دهیم . زمان ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان 98 – 99  از تاریخ 16/2/98آغاز می شود و نهایتا تا 23/2/98 برای مدارس تیزهوشان دامه می یابد.  

  مهلت ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99

  داوطلبان می بایست از تاریخ 16/2/98 به مدت هفت روز نسبت به ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان 98 – 99 اقدام نمایند . شایان ذكر است دانش آموزان می بایست پس از ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان 98 – 99 پنج روز قبل از برگزاری تاریخ برگزاری آزمون سنجش خواهد بود .  

  زمان برگزاری آزمون دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان 98 – 99

  زمان سنجش آزمون دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان 98 – 99 دانش آموزان خارج از كشور و داخل كشور تاریخ 30/3/98  همزمان برگزار خواهد شد .

  همچنین از آن جا كه محتوای سنجش دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان خلاقیت و هوش و استعداد می باشد دانش آموزان می بایست با آمادگی كامل اقدام نمایند برای اطلاعات بیتر با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.

  آخرین ویرایش: جمعه 20 اردیبهشت 1398 10:11 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی جمعه 20 اردیبهشت 1398 09:59 ق.ظ نظرات ()

  شرایط ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98-99 در مقاطع مختلف

  شرایط ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 برای تمامی مقاطع با هم تفاوت دارد و به این صورت می باشد كه براب انتخاب رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد در هر كدام از 4 مقطع شرایط خاص و مدارك تحصیلی لازم برای ورود به آن را دانشجو باید داشته باشد كه در این مقاله كامل در مورد آن توضیح خواهیم داد، قبل از توضیح 4 مقطع شامل:

   

   

  • شرایط ثبت نام كاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 98-99
  • شرایط ثبت نام كاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98-99
  • شرایط ثبت نام كارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 98-99
  • شرایط ثبت نام كارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98-99

   

  شرایط ثبت نام كاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 98-99

   مقطع كاردانی پیوسته بیشتر مد نظر داوطلبانی است كه از فنی حرفه ای و یا كاردانش فارغ التحصیل شده اند كه  شرایط ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 داشتن دیپلم نظام چهارساله قدیم، دیپلم نظری یا فنی حرفه ای یا كاردانش در نظام سالی-واحدی و یا دیپلم نظام آموزشی جدید 3-3-6 می باشد.

   

  شرایط ثبت نام كاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98-99

  ثبت نام كاردانی ناپیوسته آزاد 98-99 شامل چه كسانی می شود:

  • داشتن دیپلم چهار ساله نظام قدیم
  • داشتن مدرك پیش دانشگاهی نظام سالی واحدی
  • داشتن دیپلم نظام جدید 3-3-6
  • داشتن مدرك كاردانی

   

  شرایط ثبت نام كارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 98-99

  بیشترین متقاضیان شرایط ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد كارشناسی پیوسته 98-99 در مقطع كاردانی پیوسته می باشند به دلیل تنوع زیاد در لیست رشته های بدون كنكور كارشناسی پیوسته آزاد كه حداقل مدارك لازم ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 در مقطع كارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد شامل:

   

  • مدرك دیپلم نظام جدید آموزشی یا همان 3-3-6
  • مدرك دیپلم نظام آموزشی قدیم یا همان نظام چهار ساله قدیم
  • مدرك پیش دانشگاهی برای نظام آموزشی سالی-واحدی
  • مدرك كاردانی یا فوث دیپلم

   

  شرایط ثبت نام كارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 98-99

   

  شرایط ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال اول كارشناسی ناپیوسته برای داوطلبانی است كه دارای مدرك فوق دیپلم هستند و قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را دارند كه شرایط لازم برای ثبت نام كاردانی به كارشناسی بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 داشتن مدرك كاردانی (پیوسته یا ناپیوسته) الزامی است.

   

   

  [caption id="attachment_6389" align="aligncenter" width="300"]شرایط ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد شرایط ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد[/caption]

  آخرین ویرایش: جمعه 20 اردیبهشت 1398 10:04 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی جمعه 20 اردیبهشت 1398 09:50 ق.ظ نظرات ()

  لیست مدارك لازم جهت ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98

  1. خرید كارت اعتباری ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 98
  2. اطلاعات فردی بر اساس كارت ملی و شناسنامه
  3. آدرس، تلفن محل سكونت و كدپستی
  4. مدارك تحصیلی شامل:دیپلم، پیش دانشگاهی وكاردانی
  5. عكس پرسنلی داوطلب

  شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 98 دیگر همانند سال های قبل نمی باشد زیرا در سال های گذشته ثبت نام كاملا حضوری بود و داوطلبی كه زودتر مراجعه می كرد برای ثبت نام بدون كنكور آزاد از شانس قبولی بالاتری برخوردار بود.

  نحوه خرید كارت اعتبار اولین مدارك لازم ثبت نام بدون  دانشگاه آزاد 98

  خرید كارت اعتباری بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 از طریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir برای دریافت شناسه و رمز ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 انجام می شود ولی آنچه شایان ذكر است اینكه نحوه صحیح خرید كارت اعتباری ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 می باشد زیرا توجه به نكات زیر ضروری است:

  • مقطع تحصیلی كه قصد ثبت نام در آن را دارید با توجه به شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد در هر مقطع تحصیلی درست انتخاب نمایید.
  • نظام آموزشی خود را با توجه به پاره وقت یا تمام وقت بودن رشته های دانشگاه آزاد 98 صحیح انتخاب نمایید.
  • در انتخاب مجموعه آزمایشی با توجه به رشته تحصیلی دقت نمایید.

  با توجه به تذكراتی كه داده شد پیشنهاد می شود شرایط ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 خود را از طریق مشاوران درخت دانش انجام دهید تا به هر دلیلی مجبور به خرید مجدد كارت اعتباری ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نشوید.

  نحوه تكمیل اطلاعات فردی با مدارك شخصی داوطلب

  پس وارد شدن به پیش ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 98 با استفاده از شناسه و كلمه عبور به مرحله تكمیل اطلاعات فردی بر اساس كارت ملی و شناسنامه می رسید كه مطابق با كارت ملی و شناسنامه داوطلب باید تكمیل گردد و تاكید می شود كه عواقب عدم صحیح وارد نمودن اطلاعات خواسته شده  متوجه خود داوطلب خواهد بود.

  نحوه وارد نمودن اطلاعات سكونت در ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98

  اطلاعات محل سكونت داوطلب در ثبت نام بدون آزمون آزاد 98 شامل آدرس محل سكونت، تلفن منزل، كد پستی محل سكونت می باشد كه در فیلد های مربوطه باید تكمیل شود.

  نحوه آپلود عكس مدارك لازم برای ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98

   

   در پیش ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 بیشتر مدارك لازم جهت ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 به صورت دستی وارد می شوند و تنها مدرك كه نیاز به آپلود خواهد داشت آپلود عكس پرسنلی بر اساس ویژگی های خواسته شده در سایت ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 می باشد.

  آخرین ویرایش: جمعه 20 اردیبهشت 1398 09:56 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398 10:00 ق.ظ نظرات ()

  لیست كامل رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 98 تهران و كل كشور

  خبر فوری(16 اردیبهشت 98): رشته های بدون كنكور آزاد تهران و شهرستانها در مقطع كارشناسی ناپیوسته (كاردانی به كارشناسی) منتشر شدند.

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد در اوایل سال 98 برای مقاطع كاردانی ناپیوسته و كارشناسی پیوسته منتشر شدند كه در 85 % رشته ها بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش داشتیم كه در انتهای مقاله لیست رشته ها را قرار داده ایم ولی تمامی تمامی داوطلبان منتظر منتشر شدن رشته های ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور كاردانی به كارشناسی بودند كه بلاخره امروز منتشر شدند.

  توجه: لیست رشته های دانشگاه های آزاد تهران و شهرستانها در انتهای مقاله قرار داده ایم لطفا مقاله را كامل مطالعه نمایید.

  رشته های بدون کنکور آزاد تهران

  رشته های بدون كنكور كاردانی به كارشناسی آزاد تهران مهر ماه 98

  با توجه به اینكه گزینش در رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد كارشناسی ناپیوسته 98 بر اساس معدل كل دوره كاردانی است و با توجه به تجانس گروه عمده تحصیلی داوطلب با رشته ای كه در آن فارغ التحصیل شده است در صورتی كه داوطلب در رشته ی غیر متجانس با گروه عمده تحصیلی خود پذیرفته شود باید دروس پیش نیاز و جبرانی گروه مورد نظر را بگذراند.

  توصیه مشود: برای اطلاع از لیست كامل رشته های بدون آزمون تهران و سراسر كشور، رشته های پیراپزشكی بدون آزمون، دبیری و رشته آموزش دروس بدون كنكور در این مقطع، شرایط و معدل لازم برای قبولی، انجام تمامی مراحل ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد (تمامی مقاطع) به صورت حضوری و هم تلفنی می توانید با شماره 9099072943 (بدون كدگیری و تلفن ثابت منزل تماس) حاصل نمایید.(در صورت مشغولی لطفا مجددا تماس بگیرید)

  تجانس در كدام رشته بدون كنكور كارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 ضرورت دارد؟

  متقاضیان واجد شرایط ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 در رشته بدون كنكور مهندسی بهداشت محیط باید دارای مدرك كاردانی در یكی ار 3 رشته های قابل قبول باشند:

  • بهداشت حرفه ای
  • بهداشت عمومی
  • بهداشت عمومی گرایش مبارزه با بیماری ها
  • بهداشت محیط
  • تكنسین حفاظت محیط زیست
  • كمك مهندسی بهداشت
  • تكنولوژی محیط زیست
  • علوم آزمایشگاهی

  لیست رشته های بدون كنكور كاردانی به كارشناسی آزاد تهران و شهرستانها 98

  مقطع كارشناسی ناپیوسته یكی از مقاطعی می باشد كه تنوع رشته در آن زیاد است در این قسمت لیست رشته های پرطرفدار كارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بدون كنكور مهر ماه نیمسال اول 98-99 را ارائه می دهیم:

  • حسابداری
  • تربیت بدنی و علوم ورزشی
  • مهندسی تكنولوژی برق
  • مهندسی فناوری مكانیك خودرو
  • مهندسی نرم افزار كامپیوتر
  • مهندسی اجرایی عمران
  • معماری
  • ارتباط تصویری
  • گرافیك
  • رشته های آموزشی
  • ICT
  • و...

  قبل از مطالعه دفترچه رشته های بدون كنكور مقطع مختلف دانشگاه آزاد از جمله رشته های بدون كنكور كارشناسی پیوسته و ناپیوسته و كاردانی می خواهیم به این سوال پرتكرار داوطلبان بدون آزمون این نیمسال یعنی ترم مهر نیسمال اول 98-99 كه با مشاوره تحصیلی تلفنی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم؟ برای نیمسال اول مهر 98 دانشگاه آزاد لیست رشته های پزشكی بدون كنكور آزاد كه به دفترچه خود اضافه خواهد كرد كدامند!!!؟؟؟

  رشته های بدون كنكور كارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد نیمسال اول مهر 98 تهران كدامند؟

  لیست رشته های بدون كنكور آزاد تهران ورودی ترم مهر ماه 98 بر خلاف سال های گذشته كه در شهریور ماه منتشر می شد از اسفند ماه 97 منتشر شد و ما شاهد این هستیم كه نحوه ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نیز تغییر كرده است، رشته های بدون كنكور دانشگاه های آزاد تهران ورودی مهر 98 تمامی رشته ها (95%) در تمامی گروه های آزمایشی را بر خلاف ترم بهمن سال گذشته پذیرش داریم برای اطلاع از لیست رشته ها در انتهای مقاله بر روی نام رشته كلیك نمایید.

  "صفر تا صد ثبت نام بدون آزمون خود را در رشته مورد علاقه به مشاوران درخت دانش بسپارید"

  برای اطلاع از رشته های جدید بدون كنكوردانشگاه آزاد، شرایط ومعدل لازم برای ورود به رشته ها، موقعیت مكانی و دانشگاه های مورد پذیرش رشته های پرطرفدار تهران، لیست رشته های جدید اعلام شده برای نیمسال اول 98، لیست رشته های پزشكی بدون كنكور می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید ویا ادامه مقاله را كامل مطالعه بفرمایید

  لیست رشته های تاپ بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال اول مهر 98

  توجه: برای اطلاع از شرایط ورود و نحوه ثبت نام هر كدام از رشته های بدون كنكور می توانید بر روی نام رشته كلیك نمایید.برای اطلاع از رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد تهران نیز ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

  رشته مهندسی پزشكی بدون كنكور

  رشته دامپزشكی بدون كنكور

  رشته میكروبیولوژی بدون كنكور

  رشته زیست شناسی بدون كنكور

  رشته های پزشكی بدون كنكور

  رشته های پیراپزشكی بدون كنكور

  رشته حقوق بدون كنكور

  رشته روانشناسی بدون كنكور

  رشته بازیگری بدون كنكور آزاد تهران

  مهندسی كامپیوتر بدون كنكور

  رشته مهندسی عمران بدون كنكور

  رشته مهندسی نفت بدون كنكور

  رشته موسیقی بدون كنكور

  رشته گرافیك بدون كنكور

  رشته اقتصاد بدون كنكور دانشگاه آزاد

  روان شناسی بدون كنكور آزاد تهران

  رشته داروسازی بدون كنكور كیش

  رشته تربیت بدنی بدون كنكور

  پرستاری بدون كنكور

  رشته مدیریت بازرگانی بدون كنكور

  رشته حسابداری بدون كنكور

  رشته مترجمی زبان انگلیسی بدون كنكور

  رشته كارگردانی بدون كنكور

  برای اطلاع از نحوه و شرایط تحصیل بدون كنكور در رشته های پزشكی و پیراپزشكی خارج از كشور(روسیه)، با هزینه پایین بر روی لینك زیر كلیك نمایید:

  رشته های پزشكی بدون كنكور روسیه

  لیست دانشگاه های بدون كنكور آزاد تهران كدامند و چه رشته هایی دارند؟

  دانشگاه های بدون كنكور دانشگاه آزاد تهران كه رشته های بدون آزمون را ارائه می دهند از سطح علمی خیلی بالایی برخوردار هستند و مدارك بدون كنكور آنها هیچ تفاوتی با با آزمون ندارد

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد تهران مركز

  رشته های بدون كنكور آزاد تهران شمال

  رشته های بدون كنكور آزاد تهران غرب

  رشته های بدون كنكور آزاد تهران شرق

  رشته های بدون كنكور آزاد تهران جنوب

  ثبت نام بدون كنكور دانشگاه یادگار امام

  دانلود دفترچه رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 98

  دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی 98-99 برای سه مقطع منتشر شده اند كه بر اساس دفترچه ثبت نام داوطلب می توانید 20 كد رشته انتخاب نماید كه هر كدام از رشته ها شرایط ورود خاصی را دارند كه توصیه می شود قبل از ثبت نام با مشاوران مجرب درخت دانش در ارتباط باشید.

  برای دریافت دفترچه رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد كلیك نمایید.

  توصیه می شود:  برای اطلاع از رشته های بر اساس سوابق و مشاوره انتخاب آنها در دفترچه كنكور سراسری 98 می توانید انتخاب رشته كنكور سراسری 98 بر روی لینك كلیك نمایید.

  آیا رشته حقوق یا مهندسی پزشكی و میكروبیولوژی را بدون كنكور در تهران و شهرستانها داریم؟

  این نیمسال بر خلاف سال های گذشته نحوه ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال دوم در رشته های بدون كنكور آزاد تهران رشته حقوق بدون كنكور، میكروبیولوژی و مهندسی پزشكی بدون آزمون و... رشته هایی كه برای نیمسال اول پرطرفدار بودند را در دفترچه این ترم بهمن ماه شامل لیست رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 تهران(تهران غرب) در دوره تمام وقت نبوده ایم.

  ولی در دوره پاره وقت اكثر رشته ها را دانشگاه آزاد تهران پذیرش دارند كه برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت دوره پاره وقت و تمام وقت لیست رشته های تجربی بدون كنكور بهمن ماه، پزشكی بدون كنكور می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

  توجه: در انتهای مقاله لیست رشته های بدون آزمون استانها و شهرستانهای سراسر كشور را قرار داده ایم.

  رشته های بدون كنكور آزاد تهران

  آیا رشته های پزشكی را بدون كنكور دانشگاه آزاد داریم یا نه!!

  بسیاری از داوطلبین رشته های بدون كنكور آزاد تهران و سراسر كشور با سردرگمی زیاد زمانی كه با مشاوران درخت دانش تماس می گیرند این سوال را می پرسند كه آیا رشته های پزشكی بدون كنكور یا پیراپزشكی را در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور تهران یا دانشگاه های پردیس داریم یا نه!!؟

  درجواب باید به همه این عزیزان گفت كه تنها رشته های آزمایشاهی را بدون كنكور در دانشگاه های آزاد تهران  و شهرستانها داریم و این امید را داریم كه برای نیسمال اول 98 رشته های پیراپزشكی و حتی رشته های پزشكی بدون كنكور به لیست رشته های دانشگاه آزاد اضافه شوند.

  لیست رشته های پزشكی بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 و حتی رشته های پزشكی بدون كنكور دانشگاه ازاد، پیراپزشكی بدون آزمون دانشگاه آزاد را هر نیمسال تحصیلی دانشگاه آزاد بدون آزمون به لیست رشته هایش اضافه كرده و ما شاهد بودیم كه رشته پذیرش بدون كنكور دامپزشكی و رشته میكروبیولوژی بدون كنكور و رشته مهندسی پزشكی بدون كنكور، زیست شناسی و... بدون آزمون در بهمن ماه 97 و مهر ماه 98 پذیرش داشته ایم.

  مشاوره رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ورودی بهمن 97-98

  برای اطلاع از رشته های جدید بدون كنكور دانشگاه آزاد در نیمسال دوم 97-98 تهران و شهرستان ها و همچنین شرایط جدید و معدل لازم ورود به هر كدام از رشته های بدون كنكور، رشته های پزشكی بدون كنكور در ایران، مدارك و نحوه و مشاوره ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 و بالا بردن شانس قبولی با معدل پایین و زمان شروع ثبت نام رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد ترم بهمن (مهم) می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید، و یا ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

  برای رزرو وقت و جلسه مشاوره حضوری ثبت نام رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد و رشته های بدون كنكور سراسری می توانید از طریق شماره تلگرام 6196-380-0903 هماهنگی لازم را انجام دهید.

  برای از دست ندادن زمان ثبت نام رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد تهران و شهرستانها نیمسال اول 98 توصیه می شود كه عضو كانال تلگرام بدون كنكور درخت دانش شوید.

  لیست رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد به تفكیك گروه آزمایش ها 98-98

  یرای مشاهده لیست رشته های بدون كنكور تجربی_ریاضی_علوم انسانی_زبان و هنر دانشگاه آزاد بهمن ماه ۹۷ باید تا زمان انتشار دفترچه بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 منتظر بمانیم.

  برای سال 98 پذیرش رشته های بدون كنكور افزایش 15 درصدی نسبت به سال های گذشته داشته است، بیشتر رشته های بدون كنكور همان رشته های بدون آزمونی هستند كه در بهمن ماه دانشگاه آزاد پذیرش داشته اند.

  برای اطلاع از رشته های بدون كنكور تجربی كدامند؟ بهمن ماه و همچنین رشته های بدون كنكور ریاضی و انسانی و... نیمسال دوم دانشگاه آزاد بر روی لینك های رنگی زیر كلیك نمایید:

  رشته های هنر بدون كنكور دانشگاه آزاد بهمن ماه

  رشته های بدون كنكور تجربی بهمن دانشگاه آزاد

  رشته های بدون كنكور ریاضی دانشگاه آزاد بهمن ماه

  رشته های بدون كنكور علوم انسانی دانشگاه آزاد

  رشته های بدون كنكور دانشگاه پیام نور

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 در مقطع كارشناسی پیوسته و ناپیوسته و كاردانی پیوسته و ناپیوسته در دوره های تمام وقت و پاره وقت امسال با تنوع بیشتری پذیرش انجام می شود.

  رشته های بدون كنكور نیمسال اول

   " كنكور بی كنكور !!! "

  لیست رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد سراسر كشور 99-98

  جهت مشاوره و راهنمایی درباره كد رشته محل ها و ظرفیت ها و رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد استانها و شهرستانها بر اساس تراز دانشگاهها كافیست بر روی آنها كلیك نمایید:

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد اهواز

  بدون كنكور دانشگاه آزاد مشهد

  رشته های بدون كنكور آزاد تبریز

  رشته های بدون كنكور آزاد اصفهان

  ثبت نام بدون كنكور آزاد تهران غرب

  ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد شیراز

  ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد مراغه

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد نیشابور

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد كرج

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد ارومیه

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد اردبیل

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزادخراسان جنوبی

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد مازندران

  رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد همدان

  رشته های بدون كنكور آزاد گیلان

  رشته های بدون كنكور بهمن ماه آزاد كرمانشاه 

  برای كسب اطلاعات بیشتر درباره رشته های بدون كنكور آزاد تهران، رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد اهواز بهمن ماه 98، رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد رشت 98، رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد لرستان 98، رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد زنجان 98، رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد شیراز،رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد كشور با مشاوران درخت دانش تماس حاصل فرمایید.

  دوستان باید توجه داشته باشند خیلی از رشته های بدون كنكور بهمن ماه 98 در لیست رشته های پایین ذكر نشده اند به این دلیل كه هنوز دفترچه ثبت نام نیمسال دوم 98 منتشر نشده است، به محض منتشر شدن دفترچه در كانال تلگرام درخت دانش اطلاع رسانی خواهد شد.

  كانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

   

   برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید رشته های بدون كنكور آزاد تهران با شماره تماس 9099072943 با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشند، و یا لیست رشته های دانشگاه آزاد بدون كنكور تهران و مراكز استان ها را در سایت جامع سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org با دقت مطالعه نمایید.

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398 10:09 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398 09:52 ق.ظ نظرات ()

  چرا مشاوره تحصیلی را باید رایگان انتخاب كنیم؟

  در تمامی كشورها برای رسیدن به آینده روشن و اكتسابی معمولا از مشاوران و از خدمات و راهكارهای مشاوره ای آنها استفاده كرده و بهترین مسیرها را انتخاب می كنند. از سال 2013 به بعد اهمیت خدمات مشاوره تحصیلی در كشور ما به طور چشمگیری روند رو به افزایش داشته و این باعث خوشحالی برای كسب موفقیت های بیشتر می باشد. مشاوره تحصیلی تلفنی یكی از مشاوره های كه متقاضی و داوطلب به نسبت بیشتر از مابقی موضوعات مشاوره ای را به خود اختصاص داده است در اینجا ما سعی داریم برای اینكه تمامی متقاضیان از خدمات مشاوره به نحوه احسن استفاده لازم را برده باشند از طریق لینك های اینستاگرام، تلگرام و ... به صورت رایگان با ما در ارتباط باشند.

  مشاوره تحصیلی رایگان

  خدمات مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش؟

  بهترین مشاوره تحصیلی در تهران چه فاكتور هایی باید داشته باشد؟

  و ... ؟؟؟

  امروزه نیاز به مشاوره تحصیلی در تمامی مقاطع حتی در دوران پیش دبستانی لازم و ضروری است. در گذشته از مشاوره تحصیلی فقط برای مقطع متوسطه دوم و كنكوری ها بهره می گرفتند اما امروزه با تحقیقات روانشناسان بر همه ثابت شده كه لزوم استفاده از راهنمایی های مشاوران در دوران كودكی نیز بر پیشرفت تحصیلی دانش آموز تاثیر مستقیم داشته و برای تقویت هر درس در دوران تحصیل باید از یك سری آموزشها و كتب آموزشی ویژه استفاده نمود.

  مزایای مشاوره تحصیلی رایگان (تلفنی) 

  دانش آموزان بسیاری از مناطق در ایران به خاطر دوری از محیط شهری نیاز به پیمودن مسافت زیاد و متحمل شدن هزینه زیاد و مشكلاتی از این قبیل، می توانند با گرفتن یك شماره از مشاوران مجرب و متخصص با اطمینان كامل و بدون هزینه به صورت مشاوره تلفنی رایگان درخت دانش مشاوره گرفته و مشكلات و ابهامات تحصیلی خود را رفع نمایند.

  در گذشته به دلیل نبودن شماره های دیجیتالی 909 مشاوره تحصیلی رایگان داوطلبان مستعد كنكوری زیادی با وجود رتبه و تراز بسیار عالی ناگزیر انتخاب رشته خود را با مشورت افراد غیر متخصص انجام داده و رشته و دانشگاهی كه شایسته رتبه و تراز كسب شده داوطلب بوده، به دست نیاورده و بار افسوس و پشیمانی را تا آخر عمر با خود به همراه دارد.

  مشاوره تحصیلی درخت دانش با توجه به پایین ترین تعرفه هزینه و بهترین كیفیت خدمات آموزشی نسبت به مشاوره های تحصیلی دیگر پیشنهاد می كنیم هزینه های هنگفتی را برای خدمات جزئی پرداخت نفرمایید.

  در زیر از طریق لینك ارتباطی ادمین كانال تلگرام و اینستاگرام می توانید پاسخ سوالات خود را در كمترین زمان ممكن دریافت نمایید. برای ارتباط با مشاوران تحصیلی درخت دانش بدون هیچ گونه نگرانی و با كمترین هزینه مشاوره تحصیلی با شماره مشاوره تحصیلی تلفنی 9099072943 تماس حاصل بفرمایید.

  موفقیت شما افتخار ماست.

  خدمات مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش

  مشاوره تحصیلی رایگان در تمامی زمینه های مشاوره تحصیلی كودك، مشاوره و برنامه ریزی درسی متوسطه اول، برنامه ریزی كنكور 98، برنامه ریزی متوسطه دوم، مشاوره تحصیلی تیزهوشان، مشاوره انتخاب رشته، انجام انتخاب رشته كنكور، مشاوره ثبت نام بدون كنكور 97، هدایت تحصیلی پایه نهم، مشاوره تحصیلی خارج از كشور، بورسیه تحصیلی، معرفی بهترین منابع كنكور 98 و ... راهنمایی و مشاوره خود را ارائه می دهد.
  مشاوره تحصیلی درخت دانش برای تمامی دانش آموزان خاص و تخصصی عمل نموده زیرا كه مشاوران ما معتقدند برای هر داوطلب با ویژگی های منحصر به فرد و توان و وضعیت درسی متفاوت یك برنامه و روش خاص تحصیلی را دنبال خواهند كرد.

  مشاوره تحصیلی حضوری درخت دانش

  مشاوران مجرب درخت دانش در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت حضوری و غیر حضوری آماده خدمات آموزشی و مشاوره تحصیلی به شما متقاضیان و داوطلبان عزیز در هر سنی و ره مقطعی می باشد. برای بهره مندی از این خدمات می توانید از لینك های ارتباطی در پایین مقاله استفاده نمایید.

  مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان درخت دانش

  مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش در تمامی مقاطع تحصیلی آماده ارائه خدمات و مشاوره به والدین و دانش آموزان گرامی می باشد. با مشاوره تلفنی رایگان درخت دانش دیگر نیازی به یافتن مراكز مشاوره معتبر و پیمودن مسافتی زیاد و گذاشتن تایم به خصوص برای دریافت راهنمایی ندارید فقط با گرفتن یك شماره 9099072943 بدون كدگیری و از طریق تلفن ثابت با كمترین هزینه و تعرفه مخابراتی تمامی سوالات و ابهامات تحصیلی خود را رفع نمایید.

  مشاوره تحصیلی درخت دانش

  مشاوران مجرب درخت دانش در راستای اهداف بلند مدت و كوتاه مدت خود با كمترین هزینه و در كمترین زمان ممكن پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق لینك های ارتباطی زیر با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

  با مشاوره تحصیلی درخت دانش آینده موفق تحصیلی خود را رقم بزنید.

  راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

  شماره تماس: 9099072943

   

  كانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
  اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398 09:57 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398 09:44 ق.ظ نظرات ()

  آیا رشته حقوق یا مهندسی پزشكی و میكروبیولوژی را بدون كنكور در تهران و شهرستانها داریم؟

  این نیمسال بر خلاف سال های گذشته نحوه ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال دوم در رشته های بدون كنكور آزاد تهران رشته حقوق بدون كنكور، میكروبیولوژی و مهندسی پزشكی بدون آزمون و... رشته هایی كه برای نیمسال اول پرطرفدار بودند را در دفترچه این ترم بهمن ماه شامل لیست رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 تهران(تهران غرب) در دوره تمام وقت نبوده ایم.

  ولی در دوره پاره وقت اكثر رشته ها را دانشگاه آزاد تهران پذیرش دارند كه برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت دوره پاره وقت و تمام وقت لیست رشته های تجربی بدون كنكور بهمن ماه، پزشكی بدون كنكور می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

  توجه: در انتهای مقاله لیست رشته های بدون آزمون استانها و شهرستانهای سراسر كشور را قرار داده ایم.

  رشته های بدون كنكور آزاد تهران

  آیا رشته های پزشكی را بدون كنكور دانشگاه آزاد داریم یا نه!!

  بسیاری از داوطلبین رشته های بدون كنكور آزاد تهران و سراسر كشور با سردرگمی زیاد زمانی كه با مشاوران درخت دانش تماس می گیرند این سوال را می پرسند كه آیا رشته های پزشكی بدون كنكور یا پیراپزشكی را در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور تهران یا دانشگاه های پردیس داریم یا نه!!؟

  درجواب باید به همه این عزیزان گفت كه تنها رشته های آزمایشاهی را بدون كنكور در دانشگاه های آزاد تهران  و شهرستانها داریم و این امید را داریم كه برای نیسمال اول 98 رشته های پیراپزشكی و حتی رشته های پزشكی بدون كنكور به لیست رشته های دانشگاه آزاد اضافه شوند.

   

  لیست رشته های پزشكی بدون كنكور دانشگاه آزاد 98 و حتی رشته های پزشكی بدون كنكور دانشگاه ازاد، پیراپزشكی بدون آزمون دانشگاه آزاد را هر نیمسال تحصیلی دانشگاه آزاد بدون آزمون به لیست رشته هایش اضافه كرده و ما شاهد بودیم كه رشته پذیرش بدون كنكور دامپزشكی و رشته میكروبیولوژی بدون كنكور و رشته مهندسی پزشكی بدون كنكور، زیست شناسی و... بدون آزمون در بهمن ماه 97 و مهر ماه 98 پذیرش داشته ایم.

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398 09:49 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
تعداد صفحات : 3 1 2 3
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات