منوی اصلی
درخت دانش - 9099072943 - سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی
 • عطاالله شریفی جمعه 30 فروردین 1398 10:00 ق.ظ نظرات ()

  زمان ثبت نام مدارس شاهد 98

  ثبت نام مدارس شاهد 98

  زمان ثبت نام مدارس شاهد 98 هر کدام از پایه ها و مقاطع تحصیلی با هم متفاوت است و بر اساس جدول زیر شامل:

      
  1. زمان ثبت نام مدارس شاهد 98-99
  2.    
  3. زمان اعلام نتایج غیرقطعی و ارسال پیامک
  4.    
  5. زمان برسی مدارک و تایید در سامانه سجا شاهد
  6.    
  7. تایید نهایی مدارک و اعلام نتیجه قطعی

  جدول زمانبندی ثبت نام مدارس شاهد 98

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  جدول زمانبندی ثبت نام مدارس شاهد 98-99پایه اول ابتداییپایه هفتمپایه دهم
  زمان ثبت نام مدارس شاهد1الی 15 خرداد1الی 14 خرداد10الی 24 تیر
  اعلام نتایج غیر قطعی و ارسال پیامک17الی 19 خرداد16تیر25تیر
  بررسی مدارک و تایید در سامانه سجا20 الی 27 خرداد17 الی 27 تیر26 تیر الی 3مرداد
  تایید نهایی مدارک و اعلام نتیجه قطعی27 الی 3 تیر28 تیر الی 3 مرداد3الی 17 خرداد

  ورود به سایت ثبت نام مدارس شاهد 98 saja.medu.ir

  ثبت نام دانش آموزان برای ادامه تحصیل در مدارس شاهد از طریق سامانه سجا انجام می شود، سوال اصلی این است که سامانه سجا چیست؟ و آیا دانش آموزان و والدین آن ها پس از ثبت نام مدرسه شاهد می بایست منتظر پاسخ باشند؟

  در پاسخ: در این مدت با توجه به اطلاعات ثبت نامی و بررسی صحت اطلاعات دانش آموز و والدین وی و امتیاز دهی انجام می شود.و نتایج نهایی پذیرش دانش آموز در مدارس شاهد بر روی سایت سجا همان saja.medu.ir اعلام می شود.

  و در صورت قبولی دانش آموز می بایست با در دست داشتن مدارک مورد نیاز مدرسه ای که در آن پذیرفته شده است مراجعه نماید، ثبت نام نهایی خود را به صورت حضوری  تکمیل نمایند. توجه داشته باشید که از اولویت های پذیرش در مدارس شاهد, انتخاب مدرسه مناسب متناسب با محل سکونت دانش آموز, کسب امتیاز حد نصاب تعین شده و معدل و نمرات مورد تایید می باشد.

  مدارک لازم جهت ثبت نام در سامانه سجا 98

      
  • کد ملی داوطلب
  •    
  • شماره سریال شناسنامه داوطلب(شش رقمی از سمت راست بدون حرف فارسی)
  •    
  • کد ملی مادر
  •    
  • کد ملی پدر
  •    
  • کد شغلی والدین
  •    
  • کد مدرسه
  •    
  • آدرس دقیق محل سکونت برای انتخاب مدرسه
  •    
  • درج کردن صحیح و دقیق امتیاز سهمیه داوطلب براساس دفترچه پیش ثبت نامک مدارس شاهد
  •    
  • درج کردن سهمیه عادی برای داوطلبان بدون سهمیه

  طریقه ثبت نام مدارس شاهد 98

  طریقه ثبت نام مدارس شاهد و سایر دانش آموزان به 2 روش جدا انجام میشود:

      
  1. ثبت نام دانش آموزان شاهد: ثبت نام فرزندان شهدا, آزادگان و جانبازان 50 درصد به بالا پس از ثبت اطلاعات در سامانه سجا انجام می شود. و پذیرش این دانش آموزان قطعی می باشد. که دانش آموز و یا والدین وی می بایست در زمان تعین شده مدارک مورد نظر را به مدرسه تحویل نماید.
  2.    
  3. ثبت نام سایر دانش آموزان غیر شاهد: ثبت دانش آموزان با شرایط عادی در دو مرحله انجام می شود.پس از ثبت نام اولیه و بررسی شرایط داوطلب با توجه به اولویت های موجود, نتیجه نهایی ثبت نام دانش آموز از طریق سایت سجا اعلام می شود. و در صورت قبولی دانش آموز سایر مراحل ثبت نام انجام می شود.

  شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98

  با توجه به اینکه نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 و کسب امتیاز لازم از اصلی ترین عوامل قبولی دانش آموز در مدارس شاهد می باشد، توصیه می شود: ثبت نام خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید تا بهترین نتیجه ممکن را کسب نمایید. جهت انجام مراحل ثبت نام در سامانه سجا و یا هرگونه سوال در رابطه با قوانین و ضوابط و شرایط مدارس شاهد و نحوه امتیاز دهی، لیست مدارس شاهد تهران (دخترانه و پسرانه با ادرس و شماره منطقه)، فرم ثبت نام مدارس شاهد می توانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران درخت در تماس باشید.

  شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام مدارس شاهد 98 را می توانید در زیر مطالعه بفرمایید:

  شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد 98

      
  • کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس شاهد را دارند باید دارای صلاحیت های لازم در زمینه اخلاق و رفتار مطابق آیین نامه مدارس شاهد باشند. که آیین نامه در سامانه سجا موجود می باشد.
  •    
  • تمامی دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس شاهد را دارند می بایست از لحاظ پوشش مطابق احکام اسلامی و آیین نامه مدارس شاهد باشند. برای داوطلبان دختر پوشش چادر الزامی می باشد.
  •    
  • اقامت دانش آموز در محدوده مدارس شاهداست. که در سامانه سجا محدوده ها مشخص است.

  داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع دقیق از نزدیکترین مدرسه شاهد به محل سکونت آن ها از مشاوران درخت دانش کمک بگیرند.

  شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس شاهد 98

  شرایط ثبت نام دانش آموزان شاهد

      
  • دانش آموزان شاهد و آزادگان و جانبازان بالای50 درصد می بایست در زمان تعینشده نسبت به ثبت نام در سایت سجا اقدام نمایند و پس از آن در زمان تعین شده به مدرسه محل پذیرفته شده مراجعه نموده و ثبت نام نهایی خود را تکمیل نمایند.
  •    
  • دانش آموزان شاهد پس از ورود به مدارس شاهد می بایست حد نصاب نمره علمی لازم را در دروس خود کسب نموده تا بتوانند در مدارس شاهد ماندگار شده و ادامه تحصیل نمایند. در صورتی که دانش آموزی نتواند نمره علمی مطلوب را کسب نماید مدیر مدرسه موظف به شناسایی نقاط ضعف دانش ـآموز و تلاش برای رفع آن از طریق برگزاری کلاس های جبرانی می باشد.
  •    
  • در صورتی که دانش آموز شاهد دارای موارد انضباطی باشد و از قوانین موجود در آیین نامه پیروی نکند. مدیران مدارس می توانند موضوع را به صورت کتبی به واحد مشاوره مدارس شاهد ارسال نمایند تا در مورد آن تصمیم مناسب گرفته شود.

  شرایط ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد 98

  در ثبت نام دانش آموزان با شرایط عادی در مدارس شاهد کسب امتیاز حدنصاب ضروری می باشد. که با توجه به شرایط علمی این داوطلبان محاسبه می شود. و امتیازات قابل اخذ برای این دانش آموزان در دفترچه ثبت نام دارس شاهد موجود می باشد در نهایت با جمع کلیه ی امتیازات و اعلام امتیاز نهایی ثبت نام دانش آموز در مدرسه شاهد تعین می شود.

      
  • احراز شرایط علمی مناسب دانش آموز
  •    
  • شرایط علمی دانش آموزان پایه دوم تا ششم:کسب نمرات خیلی خوب در تمام درس های خرداد ماه
  •    
  • شرایط علمی برای دانش آموزان پایه هفتم: باید داوطلب در امتحانات نوبت دوم پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی گذشته در تمامی دروس خیلی خوب یا حداکثر یک درس خوب در بقیه خیلی خوب کسب کرده باشد. البته فرزندان جانبازان25 الی 49 درصد حداکثر 2 مورد درسی خوب و سایرین خیلی خوب کسب نموده باشند.
  •    
  • شرایط علمی برای دانش آموزان پایه دهم: باید در خرداد سال تحصیلی قبلی در دروس اختصاصی حداقل نمره سالانه 16 را کسب کرده و اگر قصد ادامه تحصیل در مدارس شاهدرا داشته باشد باید در سال قبل حداقل نمره اختصاصی 13 و نمره پایانی 14 ر کسب کرده باشد.

  اعلام نتایج نهایی ثبت نام مدارس شاهد 98

  همانطور که در بالا گفته شد ثبت نام برای دانش آموزان بدون سهمیه در دو مرحله انجام می شودو در صورت قبولی داوطلب و همچنین دانش آموزان شاهد می بایست در زمان مقرر شده به مدرسه به همراه والدین مراجعه نمایند و مدارک مورد نیاز را تحویل داد ه و ثبت نام نهایی خود را انجام دهند.

  اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 98 ازطرف مدرسه نتایج پایه اول ابتدایی در چهارم تیر ماه، برای پایه هفتم در تاریخ چهارم مرداد ماه و برای پایه دهم در تاریخ هفتم مرداد ماه انجام می شود.(ثبت نام مدارس شاهد 98)

  قابل توجه دانش آموزانی که قصد دارند به صورت میان پایه در مدارس شاهد ادامه تحصیل دهند می بایست در تاریخ یکم تا دهم مرداد ماه به صورت حضوری ثبت نام نمایند.

   

  مشاوره تحصیلی کدارس شاهد درخت دانش

   

  مشاوران درخت دانش با سابقه چند ساله در ثبت نام و ورودی مدارس شاهد با امتیاز بندی صحیح فرزندان شما, ثبت کد شغلی والدین, اعلام نتایج از طریق پیامک به والدین, انجام دادن مراحل گام به گام پیش ثبت نام اینترنتی، انتخاب مدرسه در محدوده محل سکونت و درج کردن سهمیه های آزاد شامل سهیه های حفظ هر جزئ قرآن, بسیجی, داشتن مدال مسابقات ورزشی و قرآنی و... در کنار شما خواهد بود. ثبت نام خود را با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کدگیری به مشاوران درخت دانش بسپارید. همچنین با مراجعه به سایت درخت دانش و پست ورود به سامانه سجا(ثبت نام مدارس شاهد 98) از نحوه امتیاز گیری و اولویت های موجود برای ثبت نام در مدارس شاهد آگاه شوید.

  آخرین ویرایش: جمعه 30 فروردین 1398 10:08 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی چهارشنبه 28 فروردین 1398 12:10 ب.ظ نظرات ()

  زمان ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99

  زمان ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99 هیچ تفاوتی با سایر شهرهای كشور ندارد و تمامی مقاطع بر اساس زمانبندی خود كه در زیر آورده ایم به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد:

  نكته مهم: امسال با توجه به جاری شدن سیل و تغییر در زمان برگزاری ثبت نام ها و آزمون ها احتمال این وجود دارد كه زمان ثبت نام مدارس شاهد 98 نیز تغییر كند.

  زمان ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی تهران 98-99

  مدارس ابتدایی شاهد اولین مدارس شاهدی می باشند كه پیش ثبت نام آنها بر روی سامانه قرار خواهد گرفت و زمان ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی تهران 98-99 از اول خرداد لغایت 15 خرداد 98 می باشد، برای اطلاع از لیست مدارس ابتدایی شاهد تهران می توانید كلیك نمایید.

  زمان ثبت نام مدارس شاهد اول متوسطه تهران 98-99

  پس از مدارس شاهد ابتدایی دومین مدارس شاهد كه ثبت نام آنها بر روی سایت سجا انجام خواهد شد مربوط به ثبت نام مدارس شاهد راهنمایی یا اول متوسطه می باشد كه زمان ثبت نام مدارس شاهد اول متوسطه تهران 98-99 از اول تیر لغایت 14 تیر 98 می بادشد.

  زمان ثبت نام مدارس شاهد دبیرستان تهران 98-99

  آخرین مقطع ثبت نام مدارس شاهد مربوط به ثبت نام مدارس شاهد دبیرستان می باشد كه زمان ثبت نام مدارس شاهد دوم متوسطه تهران 98 از دهم تیر لغایت 24 تیر 98 می باشد.

  ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99 با تمام استان های كشور متفاوت است و دلیل این تفاوت وجود مناطق بیشتر تا 22 منطقه در انتخاب مدرسه و جمعیت بالای این شهر و تاثیر بر قبولی در ثبت نام مدارس شاهد 98-99 می باشد كه از این رو، نقش مشاور می تواند تاثیر زیادی بر قبولی در این مدارس باكیفیت باشد.

  مواردی كه بسیاری از داوطلبان در پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 تهران با آن مواجه هستند شامل تاثیر محل سكونت در قبولی مدارس شاهد تهران! چه كسانی میتوانند ثبت نام مدارس شاهد انجام دهند؟ پیش ثبت نام مدارس شاهد تهران 98 به چه معناست؟ و دیگر سوالات كه جهت پاسخگویی به آنها مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943 (بدون كد و با تلفن ثابت) آماده پاسخگویی و راهنمایی متقاضیان مدارس شاهد و خانواده های شاهد و ایثارگر می باشند.

  سایت ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99

  متقاضیان ثبت نام در مدارس شاهد با توجه به مقطع تحصیلی كه قصد ورود به آن را دارند در زمان مقرر برای هر مقطع تحصیلی می توانند از طریق سامانه سجا اقدام به ثبت نام نمایند، كه خیلی از دانش آموزان و داوطلبان آن را به اشتباه سامانه سجاد یا سامانه سناد می نامند.

  لینك ورود به سامانه سجا 98 تهران

  لینك سایت ثبت نام سجا یا همان سایت سجا مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir می باشد.

  مشاوره ثبت نام مدارس شاهد تهران درخت دانش

  مشاوران مجرب درخت دانش با مشاوره تحصیلی و آگاهی و اطلاعات كامل در زمینه موفقیت و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مدارس شاهد، برنامه ریزی درسی تیزهوشان، فرم های هدایت تحصیلی؛ لیست بهترین مدارس شاهد تهران و شهرستان ها به صورت شبانه روزی با شماره 9099072943 (از تلفن ثابت و بدون كدگیری) آماده پاسخگویی و ارائه راهنمایی های لازم به شما دانش آموزان گرامی است.

  راههای ارتباطی با مشاوران مجرب شاهد درخت دانش

  شماره تماس: 9099072943

  كانال تلگرام سجا درخت دانش: http://t.me/derakhte-danesh

  اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

  لینك مستقیم ورود به سایت سجا: saja.medu.ir

   

  ورود به سامانه امور شاهد و ایثارگران

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 28 فروردین 1398 12:16 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی چهارشنبه 28 فروردین 1398 12:02 ب.ظ نظرات ()

  شرایط ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99

  شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 استان تهران شامل سه مقطع می باشد كه برای هر كدام از مقاطع هم شرایط ثابت داریم و هم شرایط متغیر كه به عبارتی شرایط ثابت همان شرایط عمومی هستند كه برای همه دانش آموزان ثابت است و شرایط متغیر برای برخی از پایه ها اختصاصی می باشد لذا قبل از اینكه شرایط ورود به مدارس شاهد تهران در سامانه سجا را توضیح دهیم باید بدانید كه:

  اولویت ثبت نام مدارس شاهد تهران با چه كسانی است؟

  اولویت ثبت نام مدارس شاهد تهران 98 با سهمیه های ایثارگران می باشد كه شامل 13 مورد می باشد كه در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 می توانید كامل مطالعه بفرمایید،

  سهمیه های آزاد مدارس شاهد تهران كدامند؟

  1. فرهنگیان
  2. آزادگان
  3. دانش آموزان ممتاز و دارای مدال
  4. حافظ قرآن مجید
  5. و.. دارای سهمیه های عادی می باشند

  شرایط ورود به مدارس شاهد تهران 98

  شرایط ورود به مدارس شاهد تهران 98-99 برای تمامی مقاطع متفاوت است در نتیجه در سه مقطع: اول ابتدایی، اول متوسطه و دوم متوسطه كه به ترتیب برای هر مقطع:

  شرایط ورود به مدارس شاهد اول ابتدایی تهران 98-99

  شرایط عمومی ثبت نام را داشته باشد و كسب امتیازات مطابق جدول امتیاز بندی

  شرایط ورود به مدارس شاهد اول متوسطه تهران 98-99

  از شرایط ورود به مدارس شاهد راهنمایی این است كه دانش آموز نهایتا در یك درس مقیاس "خوب" و مابقی دروس وی دارای مقیاس "خیلی خوب" باشد.

  شرایط ورود به مدارس شاهد دوم متوسطه تهران 98-99

  از شرایط ورود به مدارس شاهد راهنمایی این است كه دانش آموز قبولی خرداد ماه پایه نهم با معدل كل حداقل 17 باشد و شرایط علمی در انتخاب شاخه و رشته تحصیلی را داشته باشد.

  مشاوران تحصیلی درخت دانش با داشتن به روز ترین اطلاعات، سیستم سجا جدیدترین شرایط ثبت نام مدارس شاهد، اطلاع از سهمیه ها و نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد در مسیر ثبت نام مدارس شاهد 98 در كنار شما خواهند بود. فقط كافی است با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون كدگیری ثبت نام خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید و بهترین نتیجه ممكن را دریافت نمایید.

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 28 فروردین 1398 12:08 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی چهارشنبه 28 فروردین 1398 11:55 ق.ظ نظرات ()

  پیش ثبت نام مدرسه شاهد 98-99 به چه معناست ؟

  زمانی كه ثبت نامی نتایج داشته باشد آن ثبت نام را پیش ثبت نام می نامیم، از آن جا كه ثبت نام مدرسه شاهد 98 اعلام نتایج دارد و امكان آن وجود دارد كه دانش آموز مورد قبول مدرسه قرار نگیرد به همین دلیل ثبت نام مدارس شاهد را پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 می نامند كه در ادامه كامل در مورد آن توضیح خواهیم داد.

  پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 چگونه است ؟

  دانش آموزان می توانند برای پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 از طریق سامانه و سایت ثبت نام سجا اقدام نمایند و از آن جا كه نحوه پیش ثبت نام مدارس شاهد اینترنتی می باشد ، داوطلبان می بایست نسبت به تكمیل امور پیش ثبت نام خود در سامانه سجا فرم ثبت نام مدارس شاهد را به صورت صحیح تكمیل نمایند.

  هزینه پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  هزینه پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 مبلغ 22000 هزار تومان می باشد كه باید از طریق كارت های شتاب بانكی و به صورت اینترنتی پرداخت شود.

  سامانه پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 كدام است ؟

  سامانه پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 همان سامانه سجا كه به اختصار همان سامانه جامع امور شاهد و ایثارگران می باشد كه خیلی از داوطلبان به اشتباه به جای ورود به سامانه سجا 98 به نشانی: saja.medu.ir وارد سامانه سجاد یا سنام می شناسند.

  متقاضیان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سامانه پیش ثبت نام مدرسه شاهد 98  – 99، لیست مدارس شاهد تهران و شهرستانها از طریق سرویس هوشمند 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) با مشاورین مشاوره تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشند .

  چه كسانی مجازاند در پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 شركت كنند؟

  تنها افرادی مجاز به ثبت نام مدارس شاهد هستند كه از شرایط عمومی و شرایط ایثارگری و شرایط علمی لازم در هر سه مقطع  بر خوردار باشند. كه قطعا الویت با دانش آموزانی است كه طبق شرایطی كه در ادامه بدان خواهیم پرداخت بتوانند با توجه به جدول امتیازبندی امتیاز بیشتری را كسب نمایند .

  همینطور كه در بالا هم اشاره نمودیم شرایط ثبت نام مدارس شاهد را برای 3 مقطع داریم اول ابتدایی و اول متوسطه و دوم متوسطه كه همان (پایه اول و پایه هفتم و پایه دهم) می باشد، به عبارتی دیگر یعنی تنها افرادی می توانند در سامانه سجا چیست؟ اقدام كنند كه اولا شرایط ثبت نام را دارند كه به نوعی می توان گفت داوطلبان باید اول سال تحصیلی در هر یك از مقاطع باشند .

  دانش آموزانی مجاز به ثبت نام در مدارس شاهد خواهند بود كه هم از شرایط عمومی و هم شرایط ایثارگری و هم شرایط علمی برخور دار باشند

  آیا بدون سهمیه ایثارگری می توان ثبت نام مدارس شاهد 98-99 انجام داد؟

  بله - اگر دانش آموزان بخواهند بدون سهمیه ایثارگری پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 را انجام دهند می توانند از طریق سهمیه آزاد شانس خود را امتحان امتحان نمایند و حالا سوال اصلی بسیاری از دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام مدرسه شاهد این است كه:

  سهمیه های آزاد در پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 كدامند؟

  سهمیه های آزاد در پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 عبارتند از :

  حافظان قرآن كریم

  كه در حقیقت شامل تمام دانش آموزانی می باشد كه حافظ قرآن كریم(هر جزء 50 امتیاز)  می باشند كه این امكان را دارند برای ثبت نام مدارس شاهد 98 – 99 اقدام نمایند.

  كسب رتبه های استانی منطقه ای و كشوری

  همچنین تمام دانش آموزانی كه حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه حفظ و مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش در سطح منطقه و استان و كشور و نیز مسابقات در سطح بین الملل شده باشند نیز می توانند از سهمیه آزاد استفاده كنند.

  همچنین تمام دانش آموزانی كه حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات فرهنگی و هنری و ورزشی و علمی دانش آموزان در سطح منطقه و استان و كشور و نیز در سطح بین الملل شده باشند و یا این كه دانش آموزانی كه حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات مطالعه و تحقیق طرح های شاهد و ایثارگران شده باشند می توانند از سهمیه آزاد در پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 استفاده نمایند.

  سایر سهمیه های آزاد شاهدی

  شایان ذكر است كه فرزند كارمند رسمی و پیمانی آموزش و پرورش و بنیاد شهید شاغل در طرح شاهد و نیز دانش آموزان متقاضی ثبت نام در مدارس شاهد محل تدریس والدین و فرزندان كاركنان رسمی آموزش و پرورش شاغل در مدارس ایثارگران و فرزند فرهنگیان شاغل به تدریس در مدارس مناطق عملیاتی و فرزند كارمند رسمی آموزش و پرورش و بنیاد شهید شاغل یا بازنشسته ( مامور با انتقالی به ادارات دیگر ) و یا فرزند ویا نوه خیر مدرسه ساز و كلیه دانش آموزان نیز با توجه به امتیاز علمی خود می توانند متفاضی استفاده از سهمیه های آزاد در نحوه ثبت نام مدارس شاهد شوند .

  شرایط پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  از آن جا كه به فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان 50 درصد و بالاتر فرزندان شاهد می گویند می توان  گفت الویت ثبت نام مدارس شاهد 98 به دانش آموزان شاهد بیشتر اختصاص پیدا می كند .  كه دانش آموزانی كه از این شرایط برخوردار باشند می توانند برای ثبت نام مدرسه شاهد 98 – 99 اقدام نمایند . البته داوطلبان می بایست از شرایط عمومی و شرایط ایثارگری و شرایط علمی كه در زیر بدان اشاره نموده ایم نیز برخوردار باشند كه بتوانند از امتیاز بیشتری برخوردار شوند و  راحت تر بتوانند در مدرسه شاهد قبول شوند .

  شرایط عمومی پیش ثبت نام شاهد 98-99

  شرایط عمومی ثبت نام مدرسه شاهد 98 – 99 عبارتند از :

  • رعایت و مقررات انضباطی و تربیتی آموزش
  • سكونت در محدوده تعیین شده
  • دارا بودن صلاحیت اخلاقی و رفتار
  • رعایت احكام شرعی و پوشش مناسب ( برای دانش آموزان دختر حجاب برتر )
  • التزام و پایبندی خانواده به حفظ شئونات و ارزش های اسلامی و تربیت دینی

  داوطلبانی كه از شرایط عمومی لازم  برخوردار باشند می توانند برای ثبت نام مدرسه شاهد 98 – 99 اقدام نمایند .

  شرایط ایثارگری ثبت نام مدرسه شاهد 98 – 99

  داوطلبینی كه شرایط دانش آموزان شاهد و ایثارگر را دارند می بایست حتما مطابق با امتیاز بندی كه مربوط به دانش آموزان شاهد و ایثار گر می باشد كه در ادامه بدان خواهیم پرداخت عمل نمایند، این امتیازات شامل مواردیست كه در زیر بدان اشاره شده است كه توصیه می شود دانش آموزان شاهد و ایثارگر در صورت داشتن امتیاز مربوط به دانش آموزان شاهد و ایثارگر نسبت به وارد نمودن امتیاز بنیادی و ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا اقدام نمایند.

  سهمیه های ایثارگری ثبت نام مدارس شاهد كدامند؟

  1. فرزندان جانبازان زیر 50 درصد
  2. فرزند همسر شهید
  3. فرزند جهادگر و رزمنده بسیجی
  4. فرزند جانباز 25 تا49 درصد
  5. نوه آزاده و جانباز50 تا69 درصد
  6. و نیزامتیاز خواهر و برادر شهید و جانباز70 درصد و بالاتر هر مورد 500 امتیاز خواهد بود
  7. و نیز به ازای حضور در مناطق عملیاتی از تاریخ اول مهر67 به بعد حداكثر60 ماه به ازای هرماه یك امتیاز تعلق می گیرد
  8. و نیز به ازای حضور در جبهه و مناطق جنگی در هشت سال دفاع مقدس(شهریور59 تا شهریور67) حداكثر96 ماه هر ماه15 امتیاز تعلق می گیرد
  9. به ازای حضور در مناطق امنیتی از تاریخ اول مهر67 به بعد حداكثر90 ماه به ازای هر ماه2 امتیاز تعلق می گیرد
  10. فرزند مدافعین حرم
  11. فرزند جانباز با حداقل 20 درصد از كار افتادگی
  12. دانش آموز جانباز
  13. فرزند جانباز تا25درصد و خواهر و برادر شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر
  14. نوه شهید و جانباز70 درصد و بالاتر

  امتیاز فرزند رزمنده جبهه, مقاومت مدافعین حرم هر ماه 30 امتیاز در صورت جانبازی یا شهادت رزمندگان جبهه مقاومت تا زمانی كه تحت پوشش بنیاد شهید قرار نگرفته اند فرزندشان با گواهی صادره از سوی ایثارگران سپاه ثبت نام قطعی خواهد شد

  شرایط علمی پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  برای مقاطع مختلف شرایط علمی با هم متفاوتند كه در ادامه سعی كرده ایم  شرایط علمی ثبت نام مدرسه شاهد 98 – 99 را برای پایه های مختلف ارائه نمائیم.

  شرایط علمی ثبت نام مدارس شاهد مقطع اول ابتدایی

  برای پایه اول ابتدائی شرایط علمی ثبت نام مدرسه شاهد را نداریم، در حقیقت برای پایه اول نیز داوطلب در صورت كسب نمودن  حد نصاب امتیاز و نیز دارا بودن شرایط عمومی می تواند برای مدارس شاهد اقدام به ثبت نام نماید.

  شرایط علمی ثبت نام مدارس شاهد 98-99 مقطع اول راهنمایی

  شرایط علمی پیش ثبت نام مدرسه شاهد 98-99 برای پایه هفتم عبارتند از كسب حداكثر دو نمره خوب می باشد ولی برای سایر داوطلبان پایه هفتم كه  منظور همان دوره اول متوسطه می باشد كسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس یا حداكثر در یك درس كسب مقیاس خوب در سایر دروس در امتحانات خرداد ماه پایه ششم ابتدایی می باشد . كه داوطلبان همچنین می بایست تابعیت ایرانی داشته باشند.

  شرایط علمی پیش ثبت نام مدارس شاهد مقطع اول دبیرستان

  شرایط علمی برای پایه دهم نیز عبارتند از كسب حداقل نمره سالانه 14 در پایه نهم برای درس هایی كه در نمونه برگ هدایت تحصیلی برای رشته انتخابی درج شده است و نیز داوطلب می بایست در پایه نهم قبولی خرداد با حداقل معدل كل 16 باشد.

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 28 فروردین 1398 12:00 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی چهارشنبه 28 فروردین 1398 11:19 ق.ظ نظرات ()

  لیست بهترین مدارس شاهد پسرانه اصفهان با تفكیك منطقه 98

  ثبت نام مدارس شاهد برای ورود دانش آموزان به پایه های اول ابتدایی(دوره ابتدایی)، پایه هفتم(اول متوسطه) و پایه دهم( دوم متوسطه) به صورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا در زمان های مقرر به ترتیب مقاطع انجام خواهد پذیرفت، در این مقاله سعی داریم لیست مدارس شاهد پسرانه اصفهان و سوالات دیگر كه داوطلبان مدارس شاهد استان اصفهان طی تماس با مشاوران درخت دانش مطرح نموده اند.

  از جمله: لیست مدارس دخترانه شاهد اصفهان به تفكیك منطقه و مقطع، نحوه ثبت نام مدارس شاهد پسرانه اصفهان، شرایط ثبت نام مدارس شاهد پسرانه اصفهان، زمان ثبت نام مدارس شاهد اصفهان 98-99و لیست مدارس شاهد تهران و... را مورد بررسی قرار دهیم.

  لیست مدارس شاهد پسرانه اصفهانلیست مدارس شاهد پسرانه اصفهان

  لیست مدارس شاهد پسرانه اصفهان اول ابتدایی

  لیست مدارس پسرانه شاهد اصفهان اول ابتدایی به تفكیك منطقه و شهر های استان اصفهان به این صورت است:

  نام مدرسه

  منطقه

  آدرس

  تلفن

  نباتی

  1

  خیابان لنبان- كوچه ده-نبش كوچه شهید انصاری

  03132357706

  امام جعفر صادق(ع)

  3

   كوی امام جعفر صادق (ع)-بوستان سه شرقی

  03136733304

  شهید منتظری

  5

  خیابان رزمندگان- خیابان شهیدان كاظمی- كوچه امامزاده

  03133344305

  كشاورز

  فلاورجان

  فلكه نماز- خیابان توحید- كوچه ساحلی

  0313742292

  امام رضا(ع)

  كاشان

  امیر كبیر- بلوار الغدیر- كوچه غدیر 12

  03155318060

  ابوالفضل(ع)

  مباركه

  محله درچه- خیابان معلم- كوچه مدرسه

  03355224190

  حضرت علی اكبر (ع)

  نجف آباد

  خیابان 15 خرداد شمالی-  پشت كلوپ شهید سمندری

  03142639666

  باهنر

  خمینی شهر

  بلوار منتظری- گاردر غربی- پل علیرضایی

  03133624800

  شهید وفایی

  زرین شهر

  خیابان شهدا- خیابان شهید چاووشی- روبروی كلانتری

  03152222858

  شیدانشید

  شهرضا

  خیابان پاسداران- فرعی9

  03153500309

  لیست مدارس شاهد پسرانه اصفهان اول متوسطه

  لیست مدارس شاهد پسرانه اصفهان اول متوسطه به تفكیك منطقه و شهر های استان اصفهان به این صورت است:

  نام مدرسه

  منطقه

  آدرس

  تلفن

  ابوذر

  1

  خیابان شیخ بهایی- كوچه شهید انصاری

  03132333328

  شباهنگ

  2

  خیابان ركن الدوله- جنب ورزشگاه شباهنگ

   

  03132670040

  سلامت

  3

  هزارجریب كوی امام

  03136685330

  جاویدفر

  4

  خیابان عطار نیشابوری- جنب قرض الحسنه چمران

  03135656499

  جناب

  5

  خیابان رزمندگان- كوچه امام حسن مجتبی ( ع) فرعی سوم

  03134400099

  فاضل هندی

  فلاورجان

  شهرك ولی عصر- ابتدای پل هوایی گارماسه

  03137420096

  اخوان ستوده

  كاشان

  میدان قاضی اسدالله، بعد از مقبره فیض كاشانی- ابتدای جاده حسن آباد

  0315531244

  حضرت قائم(عج)

  مباركه

  صفائیه- خیابان میخك- جنب بازارچه آرامی

  03152672327

  امام علی (ع)

  نجف آباد

  خیابان منتظری شمالی- میدان 9 دی- انتهای خیابان فرهنگیان

  03142510444

  هدایت

  زرین شهر

  خیابان سجاد- خیابان سلمان فارسی

  03152220055

  سیدجلال طبیبیان

  شهرضا

  بلوار شهید مطهری- ما بین چهار راه صاحب الزمان و میدان مفتح- كوچه جنب مسجد امام حسین(ع)- پشت منازل سازمانی

  03153516020

  شهید بنیانیان

  فولادشهر

  ترمینال- جنب اداره آموزش و پرورش

  03152622282

  شهیدان اژیه

  جلگه

  جنب پمپ بنزین

  ***************

  لیست مدارس شاهد پسرانه اصفهان دوم متوسطه

  مدارس شاهد دوره دوم متوسطه شامل دوره دوم متوسطه نظری، دوره دوم متوسطه فنی و حرفه ای، دوره دوم متوسطه كاردانش می باشد كه در جدول زیر لیست مدارس شاهد پسرانه اصفهان دوم متوسطه را به تفكیك منطقه و شهر لیست نموده ایم.

   

  نام مدرسه

  منطقه

  آدرس

  تلفن

  شیخ بهایی

  1

  حد فاصل چهار باغ و چهارراه قصر، خیابان شیخ بهایی

  03132240120

  شهدای محراب(دوره دوم متوسطه كاردانش)

  1

  خیابان شیخ بهایی، بعد از چهار راه قصر

  03132339001

  ایثار

  3

  هزارجریب- ابتدای كوی امام

  03136689080

  شهید اشرفی اصفهانی

  4

  خیابان جی، ابتدای خیابان شهروند

  03135210520

  نیلی پور

  5

  خیابان جابر انصاری، انتهای خیابان عارف شمالی، سمت راست

  03134400035

  ارشاد

  فلاورجان

  خیابان امام خمینی، كوچه بهداری

  03133425002

  شاهد

  كاشان

  خیابان طالقانی، جنب دانشگاه پردیس خواهران

  03155440100

  چمران

  مباركه

  صفاییه، محله‌ی 5، انتهای خیابان گلستان، ساختمان شهید كرمی

  ***************

  امام مهدی(عج)

  نجف آباد

  خیابان منتظری شمالی

  03132512325

  عارف

  زرین شهر

  بلوار شهید باهنر، كوچه شهید حسن عابدی

  03152238885

  سیدجلال طبیبیان

  شهرضا

  بلوار شهید مطهری، ما بین چهار راه صاحب الزمان و میدان مفتح، كوچه جنب مسجد امام حسین(ع) پشت منازل سازمانی

  03153516020

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 28 فروردین 1398 11:50 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی چهارشنبه 28 فروردین 1398 11:09 ق.ظ نظرات ()

  بهترین مدارس شاهد اصفهان با تفكیك منطقه ای 98-99

  یكی از مهم ترین قسمت های ثبت نام مدارس شاهد 98 و همچنین نحوه ثبت نام مدرسه شاهد، انتخاب بهترین مدارس شاهد اصفهان با تفكیك منطقه ای 98-99 می باشد كه ما در این مقاله سعی داریم لیست مدارس شاهد دخترانه اصفهان را در سه مقطع ثبت نامی به صورت جدول كامل توضیح دهیم.

  توصیه می شود برای اطلاع از لیست مدارس شاهد پسرانه اصفهان به تفكیك منطقه و مقطع، نحوه ثبت نام مدارس شاهد دخترانه اصفهان، شرایط ثبت نام مدارس شاهد دخترانه اصفهان، زمان ثبت نام مدارس شاهد اصفهان 98-99 و ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99... با مشاورین درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943(بدون كد و از تلفن ثابت) در ارتباط باشید.

  لیست مدارس شاهد دخترانه اصفهانلیست مدارس شاهد دخترانه اصفهان

  پیش ثبت نام مدارس شاهد دخترانه اصفهان 98-99

  پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 اصفهان در سه مقطع تحصیلی زیر انجام خواهد گرفت كه در ادامه مقاله لیست مدارس شاهد دخترانه اصفهان را به تفكیك مقطع تحصیلی ارائه نموده ایم:

  • پایه اول ابتدایی(دوره ابتدایی)
  • پایه هفتم(دوره متوسطه اول)
  • پایه دهم(دوره متوسطه دوم)

  لیست مدارس شاهد دخترانه اصفهان اول ابتدایی 98-99

  لیست مدارس شاهد دخترانه اصفهان اول ابتدایی 98-99 به تفكیك منطقه و شهر های استان اصفهان در جدول زیر ارائه شده است:

  نام مدرسه

  منطقه    

  آدرس

  تلفن

  شیخ انصاری

  1

  خیابان صارمیه، كوچه شاداب، بن بست شیخ انصاری

  03132238730

  حضرت زینب(س)

  3

  خیابان آب 250، خیابان نیكبخت شرقی، كوچه شهید ابطحی

  03136614636

  شهید اندرزگو

  5

  خیابان كاوه، پل چمران، پشت پمپ بنزین، كوچه آزادی

  03134422082

  یاس

  زرین شهر

  خیابان شهید رجایی، كوچه هجرت

  03152273211

  قدس

  فولادشهر

  روبروی ترمینال، محله ب 1

  03152626164

  شهید محمد جواد اسلامی

  شهرضا

  میدان شهید یوسفیان، خیابان بلال

  03153229292

  طالقانی

  فلاورجان

  خیابان بقیع، جنب كوچه دانش

  03153742407

  ام البنین(س)

  مباركه

  بلوار فتح المبین، روبروی دبیرستان غیر انتفاعی سما

  03152403150

  مرضیه

  نجف آباد

  انتهای خیابان منتظری شمالی، خیابان خرم، كوی نیما

  03142513777

  علی بن ابیطالب(ع)

  كاشان

  خیابان كارگر، كوچه بهار 9، سمت راست، نرسیده به فرعی دوم

  03155560011

  لیست مدارس شاهد دخترانه اصفهان اول متوسطه 98-99

  لیست مدارس شاهد دخترانه اصفهان اول متوسطه 98-99 به تفكیك منطقه و شهر های استان اصفهان در جدول زیر ارائه شده است:

  نام مدرسه

  منطقه

  آدرس

  تلفن

  پیام

  1

  خیابان كاوه، نرسیده به سه راه ملك شهر، كوی قدس

  03132334855

  حكیمیه

  3

  بلوار دانشگاه، نرسیده به سه راه حكیم نظامی، خیابان سلمان

  03136260426

  بحرینیان

  4

  خیابان كاوه، نرسیده به سه راه ملك شهر، كوی قدس

  03134523500

  كیهان

  5

  خیابان كاوه، خیابان باهنر، انتهای كوچه 29

  03133452080

  امام حسن(ع)

  نجف آباد

  خیابان منتظری شمالی، روبروی پارك كوهستان

  031312510511

  شهدای غواص

  خمینی شهر

  خیابان كهندژ - جنب درمانگاه قدس

  0313638200

  فاضله

  زرین شهر

  بلوار باهنر - خیابان بلوار حریت - جنب دبیرستان قدسیه

  03152238545

  شاهد بهرامی

  شهرضا

  بلوار شهید مطهری - كوچه مسجد امام حسین (ع) - فرعی 2

  03153547060

  مس فروش

  كاشان

  خیابان طالقانی - خیابان سهیل - نرگس 14

  03155490700

  فرزانه

  مباركه

  خیابان بسیج جنوبی - محله سیمان سپاهان - خیابان مبارزان

  03152409190

  لیست مدارس شاهد دخترانه اصفهان دوم متوسطه 98-99

  در جدول زیر لیست مدارس شاهد دخترانه اصفهان دوم متوسطه را به تفكیك منطقه و شهر ارائه نموده ایم.

  نام مدرسه

  منطقه

  آدرس

  تلفن

  ظهور(دبیرستان)

  1

  خیابان طاهر - تقاطع خیابان میرزا طاهر و شهید مظاهری میرزا

  03137720085

  غفاری(دبیرستان)

  2

  خیابان هشت بهشت غربی - خیابان گلزار جنوبی - كوچه افیونی زاده

  03132646228

  حضرت زینب (س)(دبیرستان)

  3

  خیابان توحید میانی - كوچه 20 - بن بست ارغوان

  03136279091

  هاشمی نیا(دبیرستان)

  4

  خیابان جی - خیابان تالار - كوی ایمان - دبیرستان شاهد 44

  03132298178

  عترت(كاردانش)

  4

  خیابان احمد آباد - كوچه ارباب - كوچه كلانتر - بن بست نسترن

  03132663549

  كوثر

  نجف آباد

  انتهای خیابان منتظری جنوبی - كوچه حمام طاهر

  03132627133

  شاهد

  كاشان

  خیابان شاهد

  03155451717

  اسوه

  مباركه

  خیابان شمشاد – صفاییه - فاز یك

  03152673070

  مهندس وكیلی

  گلپایگان

  ابتدای خیابان هفده تن

  03157436995

  حاجیه خانم افسر رجائی

  شهرضا

  خیابان حافظ غربی - فرعی 18

  03153501212

  عفاف

  زرین شهر

  خیابان شهید رجایی - خیابان شاهد

  03152273996

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 28 فروردین 1398 11:16 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی دوشنبه 26 فروردین 1398 10:33 ق.ظ نظرات ()

  زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 تغییر کرد

      
  • شرایط تغییر زمان برگزاری آزمون ارشد 98 ؟
  •    
  • زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت؟
  •    
  • زمان برگزاری آزمون دکترای تخصصی وزارت بهداشت؟
  •    
  • زمان برگزاری کنکور سراسری 98؟

  اطلاعیه سازمان  سنجش آموزش کشور در خصوص مصوبات جلسه فوق العاده شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی

  ضمن ابراز تاسف و اعلام همدردی با هموطنان عزیزی که در اثر جاری شدن سیل در تعدادی از شهرها و استان های کشور دچار آسیب شده اند، بدین وسله تعدادی از آزمون های سراسری تحصیلات تکمیلی از جمله آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم، کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و دکتری پژوهشی و تخصصی وزارت بهداشت با تاخیر برگزار خواهد شد.

  برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید در باب موضوعات انتخاب رشته ارشد 98 با مشاوران تحصیلی درخت دانش از طریق شماره  9099072943 بدون نیاز به گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت می توانید در ارتباط باشید.

  تغییر زمان برگزاری آزمون ارشد 98
  تغییر زمان برگزاری آزمون ارشد 98

  زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98 مشخص شد

  آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم بدلیل جاری شدن سیل  از تاریخ پنجم و ششم اردیبهشت به تاریخ 23 و23 خرداد ماه تغییر یافت. با توجه به تاخیر برگزاری آزمون در تمامی دوره تحصیلات تکمیلی داوطلبان سعی داشته باشند که سایت های رسمی و معتبر را برای دریافت اطلاعات آموزشی انتخاب کنند.

  برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید.

  تغییر زمان برگزاری آزمون ارشد 98 وزارت بهداشت

  بدلیل جاری شدن سیل و خسارات وارد شده به شهرها و روستاهای غربی و جنوب غربی کشور زمان برگزاری آزمون وزارت بهداشت در مقطع کارشناسی ارشد از تاریخ 30و31خرداد به تاریخ 27 و 28 تیرماه تغییر پیدا کرده و داوطلبان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشند. هرگونه اطلاع رسانی و اخبار موثق و به روز را می توانید از طریق کانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش دریافت نمایید برای عضویت می توانید با شماره 0903380696 از طریق تلگرام در ارتباط بوده و لینک کانال تلگرام را دریافت نمایید.

  تغییر زمان برگزاری آزمون ارشد 98 دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی  وزارت بهداشت

  همانطور که در بالا ذکر نمودیم بدلیل جاری شدن سیل آزمون های وزارت بهداشت در مقاطع تحصیلات تکمیل که شامل دکتری تخصصی و پژوهشی  رشته های علوم پایه پزشکی بهداشت تخصصی و .... از تاریخ 13 اردیبهشت به 30 و 31 و خرداد ماه تغییر پیدا کرد.

  مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد 98 درخت دانش

  مشاورین مجرب درخت دانش در تمامی مراحل آزمون کارشناسی آزمون ارشد 98 و تحصیلات تکمیلی همراه شما خواهند بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر نسبت به برنامه ریزی درسی کنکور 98، انتخاب رشته کنکور 98، می توانید از طریق شماره 9099072943 بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت در ارتباط باشید.

  با توجه به تغییرات در زمان برگزاری آزمون های سراسری پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات به روز در کانال اطلاع رسانی تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش عضو شوید.

  آخرین ویرایش: دوشنبه 26 فروردین 1398 10:42 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی یکشنبه 25 فروردین 1398 02:17 ب.ظ نظرات ()

  راهنمای جامع ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  راهنمای جامع ثبت نام مدارس شاهد 98 شامل چندین مرحله و دارای نکات مهمی می باشد که بسیاری از دانش آموزان واجد شرایط و خانواده ها از مشاوران مجرب درخت دانش سوال میپرسند که مهمترین آن ها باید دقت کنند که:

      
  1. زمان ثبت نام مدارس شاهد 98 هر کدام از پایه ها و مقاطع تحصیلی با هم متفاوت است
  2.    
  3. اولویت به داوطلبان ایثارکر و دارای امتیاز می باشد
  4.    
  5. سهمیه های عادی تاثیر زیادی در قبولی ثبت نام مدارس شاهد دارند.
  6.    
  7. حتی با سهمیه های پایین 50 امتیاز امکان قبولی در پیش ثبت نام مدرسه شاهد وجود دارد.
  8.    
  9. تمامی ثبت نام های مدرسه شاهد اعم از دخترانه و پسرانه در سامانه ثبت نام مدارس شاهد به آدرس saja.medu.ir سایت (سجا) انجام می شود گه خیلیا آن را به اشتباه سجاد یا سنام می نامند و مراجعه حضوری به مدارس شاهد نداریم.
  10.    
  11. شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98-99 تغییر خواهد کرد و سهمیه های جدید به لیست امتیازبندی اولویت سایت مدرسه شاهد اضافه خواهد شد.
  12.    
  13. مهمترین قسمت ثبت نام انتخاب مدرسه شاهد می باشد.
  14.    
  15. نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد خیلی مهم است که دانش آموز قبل از پیش ثبت نام مدرسه شاهد خود داشته باشد زمانی که خودش تصمیم به ورود به سایت و ثبت نام بگیرد.

   

  در این مقالعه سعی شده است به تمامی سوالات دانش آموزان در مورد سایت ثبت نام مدارس شاهد و راهنمای کامل ثبت نام پاسخ داده شود، توصیه می شود: برای انجام تمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد 98-99 با درج امتیاز بالا، معرفی تمامی امتیاز های بنیادی و آزاد، انتخاب بهترین و پرطرفدارترین مدرسه نزدیک به محل سکونت، لیست مدارس شاهد تهران و شهرستانها و ارسال رسید ثبت نام با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل تماس) حاصل نمایید.

  شرایط ثبت نام در مدارس شاهد 98-99

  با توجه به اینکه نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 و کسب امتیاز لازم از اصلی ترین عوامل قبولی دانش آموز در مدارس شاهد می باشد، توصیه می شود: ثبت نام خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید تا بهترین نتیجه ممکن را کسب نمایید. جهت انجام مراحل ثبت نام در سامانه سجا و یا هرگونه سوال در رابطه با قوانین و ضوابط و شرایط مدارس شاهد و نحوه امتیاز دهی، لیست مدارس شاهد تهران (دخترانه و پسرانه با ادرس و شماره منطقه)، فرم ثبت نام مدارس شاهد می توانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران درخت در تماس باشید.

  شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام مدارس شاهد 98 را می توانید در زیر مطالعه بفرمایید:

  شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد 98-99

      
  • کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس شاهد را دارند باید دارای صلاحیت های لازم در زمینه اخلاق و رفتار مطابق آیین نامه مدارس شاهد باشند. که آیین نامه در سامانه سجا موجود می باشد.
  •    
  • تمامی دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس شاهد را دارند می بایست از لحاظ پوشش مطابق احکام اسلامی و آیین نامه مدارس شاهد باشند. برای داوطلبان دختر پوشش چادر الزامی می باشد.
  •    
  • اقامت دانش آموز در محدوده مدارس شاهداست. که در سامانه سجا محدوده ها مشخص است.

  داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع دقیق از نزدیکترین مدرسه شاهد به محل سکونت آن ها از مشاوران درخت دانش کمک بگیرند.

  شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  شرایط ثبت نام دانش آموزان شاهد

      
  • دانش آموزان شاهد و آزادگان و جانبازان بالای50 درصد می بایست در زمان تعینشده نسبت به ثبت نام در سایت سجا اقدام نمایند و پس از آن در زمان تعین شده به مدرسه محل پذیرفته شده مراجعه نموده و ثبت نام نهایی خود را تکمیل نمایند.
  •    
  • دانش آموزان شاهد پس از ورود به مدارس شاهد می بایست حد نصاب نمره علمی لازم را در دروس خود کسب نموده تا بتوانند در مدارس شاهد ماندگار شده و ادامه تحصیل نمایند. در صورتی که دانش آموزی نتواند نمره علمی مطلوب را کسب نماید مدیر مدرسه موظف به شناسایی نقاط ضعف دانش ـآموز و تلاش برای رفع آن از طریق برگزاری کلاس های جبرانی می باشد.
  •    
  • در صورتی که دانش آموز شاهد دارای موارد انضباطی باشد و از قوانین موجود در آیین نامه پیروی نکند. مدیران مدارس می توانند موضوع را به صورت کتبی به واحد مشاوره مدارس شاهد ارسال نمایند تا در مورد آن تصمیم مناسب گرفته شود.

  شرایط ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد 98-99

  در ثبت نام دانش آموزان با شرایط عادی در مدارس شاهد کسب امتیاز حدنصاب ضروری می باشد. که با توجه به شرایط علمی این داوطلبان محاسبه می شود. و امتیازات قابل اخذ برای این دانش آموزان در دفترچه ثبت نام دارس شاهد موجود می باشد در نهایت با جمع کلیه ی امتیازات و اعلام امتیاز نهایی ثبت نام دانش آموز در مدرسه شاهد تعین می شود.

      
  • احراز شرایط علمی مناسب دانش آموز
  •    
  • شرایط علمی دانش آموزان پایه دوم تا ششم:کسب نمرات خیلی خوب در تمام درس های خرداد ماه
  •    
  • شرایط علمی برای دانش آموزان پایه هفتم: باید داوطلب در امتحانات نوبت دوم پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی گذشته در تمامی دروس خیلی خوب یا حداکثر یک درس خوب در بقیه خیلی خوب کسب کرده باشد. البته فرزندان جانبازان25 الی 49 درصد حداکثر 2 مورد درسی خوب و سایرین خیلی خوب کسب نموده باشند.
  •    
  • شرایط علمی برای دانش آموزان پایه دهم: باید در خرداد سال تحصیلی قبلی در دروس اختصاصی حداقل نمره سالانه 16 را کسب کرده و اگر قصد ادامه تحصیل در مدارس شاهدرا داشته باشد باید در سال قبل حداقل نمره اختصاصی 13 و نمره پایانی 14 ر کسب کرده باشد.

  اعلام نتایج نهایی ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  همانطور که در بالا گفته شد ثبت نام برای دانش آموزان بدون سهمیه در دو مرحله انجام می شودو در صورت قبولی داوطلب و همچنین دانش آموزان شاهد می بایست در زمان مقرر شده به مدرسه به همراه والدین مراجعه نمایند و مدارک مورد نیاز را تحویل داد ه و ثبت نام نهایی خود را انجام دهند.

  اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 98 ازطرف مدرسه نتایج پایه اول ابتدایی در چهارم تیر ماه، برای پایه هفتم در تاریخ چهارم مرداد ماه و برای پایه دهم در تاریخ هفتم مرداد ماه انجام می شود.(ثبت نام مدارس شاهد 98)

  قابل توجه دانش آموزانی که قصد دارند به صورت میان پایه در مدارس شاهد ادامه تحصیل دهند می بایست در تاریخ یکم تا دهم مرداد ماه به صورت حضوری ثبت نام نمایند.

  برای دریافت اطلاعات بیشتر و به روز شده می توانید در کانال تلگرام مدارس شاهد در لینک زیر عضو شوید.

  کانال تلگرام مدارس شاهد 98

  مشاوره تحصیلی کدارس شاهد درخت دانش

   

  مشاوران درخت دانش با سابقه چند ساله در ثبت نام و ورودی مدارس شاهد با امتیاز بندی صحیح فرزندان شما, ثبت کد شغلی والدین, اعلام نتایج از طریق پیامک به والدین, انجام دادن مراحل گام به گام پیش ثبت نام اینترنتی، انتخاب مدرسه در محدوده محل سکونت و درج کردن سهمیه های آزاد شامل سهیه های حفظ هر جزئ قرآن, بسیجی, داشتن مدال مسابقات ورزشی و قرآنی و... در کنار شما خواهد بود. ثبت نام خود را با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کدگیری به مشاوران درخت دانش بسپارید. همچنین با مراجعه به سایت درخت دانش و پست ورود به سامانه سجا(ثبت نام مدارس شاهد 98) از نحوه امتیاز گیری و اولویت های موجود برای ثبت نام در مدارس شاهد آگاه شوید.

  آخرین ویرایش: یکشنبه 25 فروردین 1398 02:23 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی یکشنبه 25 فروردین 1398 02:07 ب.ظ نظرات ()

  ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99

  زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 تمدید شد

  بر اساس اطلاعیه امروز 25 فروردین سایت azmoon.medu.ir زمان ثبت نام و ویرایش اطلاعات مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان 98-99 به دلیل بروز حوادث غیر مترقبه و جاری شدن سیل در بخشی استانهای کشور تا روز 98/02/02 (دوم اردیبهشت ماه 98) تمدید شد.

  توصیه می شود برای اطلاع از نحوه پرداخت هزینه و انجام تمامی مراحل ثبت نام و دریافت رسید، انتخاب مدرسه ثبت نام مدارس شاهد برای پایه ششم به هفتم و برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان و نموه دولتی و معرفی منابع آزمون و ... می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس) حاصل نمایید.

  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان 98-99 در کدام پایه؟

  همانطور که اطلاع دارید بر اساس بخش نامه آزمون نمونه دولتی 1398(19 فرورودین 98) برای پایه ششم به هفتم امسال ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نخواهیم داشت و برای پایه نهم به دهم با توجه به ادغام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99 و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 و استعداد درخشان  در تاریخ 98/01/20 و مهلت ثبت نام مدارس نمونه یک هفته و تا 98/02/02 اردیبهشت ماه مهلت انجام خواهد شد.

  نحوه پرداخت هزینه و نهایی کردن ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان 98-99

  نحوه پرداخت هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98 -99 و یک هفته قبل از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان می باشد، داوطلبان باید به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم مراجعه نموده و نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایند و ثبت نام مدارس استعداد درخشان خود را نهایی نمایند.

  درصورت نهایی نکردن ثبت نام و پرداخت نکردن هزینه ثبت نام شما لغو و بی اثر خواهد شد.

  برای مشاوره راهنمای جامع ثبت نام بر اساس شرایط جدید ثبت نام در سایت و برنامه ریزی برای قبولی در آزمون، زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99؟؟، تشریح سوالات استعداد تحلیلی و ارائه نمونه سوالات، بودجه بندی سوالات استعداد تحصیلی و انجام تمامی مراحل ثبت نام و ارسال رسید و ... می توانید با مشاوران مدارس نمونه دولتی درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

  [caption id="attachment_16770" align="aligncenter" width="300"]ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99[/caption]

  هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی واستعداد درخشان 98-99

  هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان 1398-99، مبلغ 18000 تومان می باشد که بعد از اتمام ثبت نام و یک هفته قبل از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی باید مبلغ پرداخت شود برای اطلاع از دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 کلیک نماییدو یا برای اطلاع از راهنمای تصویری ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

  ثبت نام مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید.

  راهنمای تصویری ورود به سامانه و ثبت نام مدارس نمونه دولتی سال 98-99

  جهت ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی بایستی با در دست داشتن کد ملی و رمز همگام دریافت شده از مدرسه وارد سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی مطابق تصویر زیر شوید:

  [caption id="attachment_16421" align="aligncenter" width="300"]ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99[/caption]

  در صورت هر گونه مشکل ورود به سامانه همگام ثبت نام مدارس نمونه دولتی و یا مشاوره ثبت نام و انجام تمامی مراحل ثبت نام مدارس نمونه دولتی، اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید و یا به سایت سناد مراجعه نمایید.

  وارد کردن نقش و عنوان سازمانی ثبت نام مدرسه نمونه دولتی

  در این مرحله دانش آموز باید نقش خود را انتخاب کرده و نام مدرسه خود را مطابق شکل زیر انتخاب نماید.

  [caption id="attachment_16425" align="alignnone" width="300"]ثبت نام مدارس نمونه دولتی ثبت نام مدارس نمونه دولتی[/caption]

  تکمیل کردن مشخصات عمومی داوطلب

  در این مرحله از ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 با وارد کردن نام و نام خانوادگی، نام و کد دبیرستان، منطقه و استان محل تحصیلی کنونی داوطلب در سیستم نشان داده شده و امکان ویرایش وجود نخواهد داشت.

  آپلود کردن تصویر داوطلب به صورت صحیح

  برای آپلود تصویر در سامانه ابعاد و حجم محدودی مشخص شده است که مشاوران درخت دانش تمامی مراحل ثبت نام و آپلود عکس را در صورتی که نتونستید عکس خود را تایید نمایید انجام خواهند داد.

  در قسمت مربوط به درج معدل، چنانچه معدل شما از حد تعیین شده کمتر باشد، شرایط شرکت در آزمون راندارید سامانه اجازه ثبت نام در آزمون را به شما نمیدهد.

  مدارک لازم و مراحل و معرفی سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99

  دفترچۀ راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99 از طریق سامانۀ ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.

  نحوه ثبت نام به صورت زیر است:

      
  1. تکمیل تقاضانامة الکترونیکی ثبت نام
  2.    
  3. بارگذاری فایل عکس داوطلب
  4.    
  5. پرداخت وجه ثبت نام
  6.    
  7. دریافت شمارۀ پیگیری

  درصورت داشتن هرگونه سوال طی مراحل ثبت نام آزمون نمونه دولتی، انجام ثبت نام نمونه دولتی 98-99 و آگاهی از شرایط و مدارک مورد نیاز ثبت نام نمونه دولتی 98-99، دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید 9099072943(از تلفن ثابت و بدون پیش شماره)

  ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 به چه صورت است؟

  ثبت نام آزمون نمونه دولتی هر سال ، برای ورود به مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی (که همان مدارس نمونه دولتی متوسطه اول است) برای ورود به پایه هفتم و نمونه دولتی نهم (که همان مدارس نمونه دولتی متوسطه دوره دوم است) برای ورود به پایه نهم به دهم برگزار می شود.

  برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس نمونه دولتی می توانید بر روی دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 کلیک نمایید.

  در چه پایه هایی ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 و استعداد درخشان داریم؟

  ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 که پیش ثبت نام در آزمون محسوب می شود و آزمون ورودی نمونه دولتی در نیمه اول خرداد ماه 98 برگزار می شود تنها برای پایه نهم به دهم و یا ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98-99 داریم که توصیه می ش.د برای انجام ثبت نام و همچنین معرفی منابع و برنامه ریزی برای قبولی حتما با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.

  ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای سال 98-99 چه تغییراتی داشته است؟

  برای سال تحصیلی 97-98 با حذف آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی و نحوه مدیریت مدارس نمونه‌ دولتی دوره اول متوسطه به هیئت امنایی تغییر یافت یعنی در واقع ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 9 7-98 پایه هفتم نداشتیم!!!

  از طرفی ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 به صورت هماهنگ انجام شد( ادغام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ) و همچنین آزمون هردو نیز به صورت هماهنگ کشوری و در یک روز برگزار شد .

  زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99

  کارت ورود به جلسۀ آزمون ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 (شامل: نام، نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدارس 3 استعدادهای درخشان و نمونۀ دولتی انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزة امتحانی) ،

  پنج روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی(لینک ورود مستقیم در انتهای مقاله) کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی منتشر خواهد شد و حال سوال اصلی اینجاست که زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی چه تاریخی است؟

  زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99

  زمان برگزاری آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان ونمونه دولتی، رأس ساعت 9 صب روز جمعه 98/03/31 در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار خواهد شد، ضمنا 5 روز قبل از آزمون  دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه ازسایت azmoon.medu.ir قابل دسترسی می باشد. برای اطلاع از لیست مدارس نمونه دولتی تهران کلیک نمایید.

  شرکت داوطلبان در جلسۀ آزمون، بدون ارائۀ کارت ورود به جلسه، اکیداً ممنوع است

  شرایط  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99 چیست؟

  شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی به شرح زیر است لذا داوطلبین محترم حتما شرایط را مطالعه نمایند:

      
  • کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دارند باید تابعیت رسمی ایران را داشته باشند.(اتباع غیر ایرانی نیز با داشتن شرایط خاص می توانند در آزمون شرکت کنند)
  •    
  • متقاضیان ثبت نام آزمون نمونه دولتی حق انتخاب یک رشته را از رشته های موجود دارند.
  •    
  • ملاک ثبت نام در آزمون نمونه دولتی 98-99 برای پایه نهم به دهم معدل نیمسال اول سال تحصیلی بالای هفده مد نظر خواهد بود.

  شرایط ثبت نام دوقلوها در مدارس نمونه دولتی 98-99 چیست؟

  شرایط دانش آموزان دوقلو به این صورت است که اگر یکی از آنها در مدارس نمونه دولتی پذیرش شود، قل دیگر در صورتی  می تواند جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی اقدام نماید که حداقل80% امتیاز قبولی آخرین دانش آموز قبول شده را کسب نماید.

  تذکر مهم:

  "دانش آموزانی که قبولی آنها قطعی شده امادر موعد مقرر به واحد نمونه دولتی قبولی خود مراجعه نکنند

  ثبت نام آنها لغو و از لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی 98-99 دانش آموزان دیگری جایگزین آنها خواهند شد"

  اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 چه زمانی است؟

  نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98-99 معمولا 3 تا 4 هفته پس از برگذازی آزمون بر روی سایت قرار خواهد گرفت و دانش آموزان پذیرفته شده می توانند به واحد نمونه دولتی قبولی مراجعه نمایند.

  دروس امتحانی و ضرایب سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 99

  سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98-99 شامل سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی که تستی طرح می شود است . سوالات استعداد تحلیلی تعداد 15 سوال که 15 دقیقه  زمان پاسخگویی می باشد.

  سوالات استعداد تحصیلی 75 سوال که 105 دقیقه  زمان پاسخگویی است .

  آزمون مدارس شامل 90 سوال و 120 دقیقه زمان پاسخگویی می باشد که در جدول زیر می توانید دروس امتحانی و ضرایب را مشاهده می نمایید:

  ضرایب دروس نمونه دولتی

  مشاوره ثبت نام مدارس نمونه دولتی درخت دانش

  جهت دریافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصیلی خود و همچنین در باب موضوعات؛ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیز هوشان، برنامه ریزی درسی تیزهوشان، برنامه ریزی درسی مدارس نمونه، مشاوره تحصیلی تمامی مقاطع تحصیلی در سراسر ایران بدون کدگیری از تلفن ثابت با شماره تلفن 9099072943  تماس بگیرید تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش شما را در رفع نیازهای تحصیلی و ارائه اطلاعات به روز راهنمایی نمایند.

  راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

  شماره تماس: 9099072943

  کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

  پرتال مرکز پرورش استعداد های درخشان کشور: sampad.medu.ir/fa

  سایت وزارت آموزش و پرورش: www.medu.ir/fa

   

  اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

  آخرین ویرایش: یکشنبه 25 فروردین 1398 02:15 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی جمعه 23 فروردین 1398 11:22 ق.ظ نظرات ()

  saja.medu.ir 98-99

  saja.medu.ir سایت : سامانه ثبت نام مدارس شاهد و ایثارگر جامع ترین سامانه ثبت نام مدارس فرزندان شاهد و ایثارگر و فرهنگی می باشد که خیلی از متقاضیان ثبت نام در این سایت آن را سجام و یا سجا می نامند.

  سایت سجا سایتی است که تمامی پیش ثبت نام ها در این مدارس سطح بالا در این سامانه انجام خواهد شد و داوطلبان حتما باید با ورود به سایت سجا 98 پیش ثبت نام خود را در هر پایه ای که هستند انجام دهند که در ادامه خدمات سایت سجا، نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98، مقاطع مختلف سایت سجا و همچنین زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد و ... را مفصل توضیح خواهیم داد.

  saja.medu.ir سایت ثبت نام مدرسه شاهد و به اختصار سجا نامیده شده است که مخفف سامانه جامع امور ایثارگر و شاهد آموزش و پرورش می باشد.

  Saja.medu.ir خدمات سایت

  خدمات saja.medu.ir سایت شامل:

      
  1. انجام پیش ثبت نام در مدارس مود علاقه داوطلب بدون نیاز به مراجعه حضوری و به صورت کاملا اینترنتی
  2.    
  3. اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا بر اساس کد ملی داوطلب
  4.    
  5. ورود به سامانه دانشجو از طریق کد ملی(ورود دانش آموزان)
  6.    
  7. ورود مسئولان (مسئولان محترم ادارات شاهد و ایثارگران)
  8.    
  9. پنل کاربری مدارس (ورود مدیران محترم مدارس شاهد به شامانه سجا)
  10.    
  11. اولویت قبولی بر اساس امتیاز و جلوگیری از هیچ ثبت نام حضوری و بر اساس قوانین

  Saja.medu.ir نحوه ورود به سایت

  نحوه ورود به saja.medu.ir سایت بصورت کاملا اینترنتی می باشد و دانش آموزان باید به مراجعه به سایت جامع امور شاهد و ایثارگر به نشانی: saja.medu.ir درسامانه مدارس شاهد برای ثبت نام مدارس شاهد اقدام نمایند.

  Saja.medu.ir سایت ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  برای انجام ثبت نام در سایت سجا مدارس شاهد 98-99 بر اساس امتیازبندی باید داوطلب دقت لازم را به عمل آورد و همچنین از آن جایی که چون امکان ویرایش و درج امتیاز در قبولی در مدارس شاهد 98 حائز اهمیت است بنابراین می توان متقاضیان نحوه ثبت نام مدارس شاهد را به دو دسته تقسیم نمود که در ادامه بدان می پردازیم .

  دسته اول ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا 98-99

  دسته اول به فرزندان شاهد ( فرزندان شهدا و فرزندان آزادگان و جانبازان 50 درصد به بالا ) اختصاص می یابد که لازم است اولیا بعد از ثبت نمودن اطلاعات در سایت سجا (درصد قبولی 99%) و ارائه مدارک به مدرسه مورد نظر در موعد مقرر ثبت نام قطعی را برای مدرسه سجا به عمل آورند.

  ثبت نام مدارس شاهد فرزندان خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید

  دسته دوم ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا 98-99

  دسته دوم به ثبت نام سایر دانش آموزان که سهمیه های آزاد و همچنین سهمیه های فرهنگی، معدل، مدال، حفظ قرآن و ... می باشند تعلق می گیرد.

  ثبت نام بقیه دانش آموزان طی دو مرحله انجام می شود، بعد از انجام ثبت نام موقت با مد نظر قرار دادن اولویت های ایثارگری و یا سایر امتیاز بندی ها با توجه به احراز شرایط صورت گرفته دانش آموزان کلیه موارد بررسی می شود و نتیجه ثبت نام مدارس شاهد آن از طریق سامانه سجا برای انجام ثبت نام قطعی دانش آموزان پذیرفته شده اعلام خواهد شد.

  هزینه saja.medu.ir ثبت نام 98-99

  دانش آموزان واجد شرایط از طریق سایت ثبت نام سامانه سجا می بایست ابتدا هزینه saja.medu.ir ثبت نام مبلغ 24 هزار تومان را پرداخت نمایند، سپس با درج کردن مشخصات فردی یعنی با وارد کردن شماره ملی خود زمانی که موفق به ورود سامانه سجا شدند تمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد را می توانند انجام دهند.

  برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ثبت نام مدارس شاهد، زمان دقیق ثبت نام مقاطع مختلف، نحوه درج امتیاز ها و افزایش شانس قبولی، 50 امتیاز شامل چه گزینه هایی خواهد شد، مشاوره و انجام تمامی مراحل ثبت نام مدارس سجا، لیست مدارس شاهد تهران (بر اساس رتبه بندی و تفکیک منطقه) و ... می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره 9099072943(بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

  پیش ثبت نام در سامانه سجا saja 98-99 در چه مقاطعی می باشد؟

  پیش ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا شامل مقاطع:

      
  1. پیش ثبت نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد
  2.    
  3. پیش ثبت نام پایه اول متوسطه (هفتم) مدارس شاهد
  4.    
  5. پیش ثبت نام پایه دوم متوسطه یا دهم مدارس شاهد
  6.    
  7. پیش ثبت نام میان دوره مدارس شاهد

  داوطلبان باید پیش ثبت نام مدارس شاهد تمامی مقاطع خود را از طریق saja.medu.ir سایت سجا انجام دهند.

  پیش ثبت نام مدارس شاهد دیگر به صورت حضوری در مدارس انجام نخواهد شد.

  فرم پیش ثبت نام سامانه سجا 98-99

  داوطلبان می بایست به صورت اینترنتی نسبت به تکمیل فرم پیش ثبت نام مدارس شاهد سامانه سجا در سامانه جامع مدارس شاهد و ایثارگران اقدام نمایند، متقاضیان زمان وارد نمودن مشخصات شناسنامه ای ، نام آموزشگاه ، کد ملی ، نام استان ، نام و نام خانوادگی، اطلاعات محل سکونت شامل (آدرس-شماره تلفن-کد پستی)، انتخاب نزدیک ترین مدرسه و همچنین درج سهمیه ها(مهم)... توجه لازم را به عمل آورند.

  معرفی کانال سجا

  داوطلبان عزیز می توانند برای معرفی کانال سجا از طریق کانال تلگرام سامانه ی مشاوره ی تحصیلی درخت دانش اطلاعات لازم را در این رابطه کسب نمایند.

  Saja.medu.ir مشاوره ثبت نام مدارس شاهد در سایت

  مشاوران مجرب درخت دانش می توانند اطلاعات بیشتر در رابطه با مشاوره ثبت نام مدارس شاهد، لیست مدارس شاهد تهران در اختیار شما عزیزان قرار دهند . کافیست با شماره گیری 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و با مشاوران مجرب ما در ارتباط باشید.

  برای ورود مستقیم به سایت saja.medu.ir سایت کلیک نمایید.

  لینک های کمکی مرتبط:

      
  • کانال تلگرام سجا درخت دانش: http://t.me/derakhte-danesh
      
  • اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش
      
  • سایت سجاد: سایت امور دانش آموزی
      
  • سامانه جامع دانش آموختگان:  sajed miu ac ir
      
  • samta miu ac ir ویژه فرزندان طلاب

   

      
  •  سامانه دانش آموزی:  sajaa.ir
  •    
  • سامانه امین: sannad.ir
  آخرین ویرایش: جمعه 23 فروردین 1398 11:28 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی جمعه 23 فروردین 1398 11:14 ق.ظ نظرات ()

  فرم ثبت نام مدارس شاهد

  فرم ثبت نام مدارس شاهد

  نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد 98

  تکمیل فرم ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا و نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد 98-99 به منظور پیش ثبت نام در مدسه شاهد برای مقاطع اول ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم انجام خواهد شد لذا داوطلبان در مرحله اول باید پیش ثبت نام مدارس شاهد 98 را بر اساس فرم های ثبت نام که در ادامه کامل توضیح خواهیم داد و منتظر اعلام نتایج قطعی باشند، در این مقاله سعی داریم راهنمایی های لازم برای داوطلبانی که با مشاوران درخت دانش که در نحوه ورود به سامانه سجا 98 مشکل داشته اند در ارتباط بوده اند را ارائه دهیم.

  در زیر نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد 98-99 را مشاهده می کنید، که شامل دو نوع نمونه برگ خواهند شد:

      
  1. نمونه برگ یا فرم شماره 1 ثبت نام مدارس شاهد 98
  2.    
  3. نمونه برگ یا فرم شماره 2 ثبت نام مدارس شاهد 98

  نمونه برگ اول ثبت نام مدارس شاهد 98-99

   

  نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد 98-99
  نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد 98-99

   

  نمونه برگ دوم فرم ثبت نام مدارس شاهد 98-99

   

  نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد 98-99
  نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد 98-99

   

  “ثبت نام مدارس شاهد 98-99 خود را به مشاوران درخت دانش با خیالی راحت بسپارید”

  مراحل گام به گام تکمیل فرم ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  پیش ثبت نام مدارس شاهد کاملا به صورت الکترونیکی و از طریق سایت سجا به نشانی saja.medu.ir انجام خواهد شد لذا با کسب اطلاعات کافی از مراحل ثبت نام مدارس شاهد 98 و شرایط ثبت نام سامانه سجا و مدارک لازم برای ثبت نام مدارس شاهد اقدام به ثبت نام نمایید و پیشنهاد می شود به دلیل حساسیت در درست وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز ورود به سایت سجا 98 مراحل پیش ثبت نام سایت سجا 98-99، شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 ، لیست مدارس شاهد تهران با تفکیک جنسیت و منطقه را ازطریق مشاوران درخت دانش با شمارگیری 9099072943 از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره انجام دهند.

   

  فرم ثبت نام مدارس شاهد
  فرم ثبت نام مدارس شاهد

   

  راهنمای تکمیل فرم ورود به ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  اولین فرم ثبت نام مدارس شاهد مربوط به ورود به سامانه سجا 98-99 می باشد که دانش آموزان جهت ورود به سامانه پیش ثبت نام مدارس شاهد اطلاعات زیر را باید بر اساس عکس زیر وارد نمایند:

      
  • کد ملی
  •    
  • شماره سریال شناسنامه که شامل سری حروفی، سری عددی و شماره سریال می باشد.
  راهنمای تکمیل فرم اول ورود به ثبت نام مدارس شاهد 98-99
  راهنمای تکمیل فرم اول ورود به ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  فرم وارد کردن مشخصات اصلی دانش آموز

  دومین مرحله پر کردن فرم ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا مربوط به ثبت مشخصات دانش آموز می باشد که در فرم ثبت نام سامانه سجا باید درج شود . توصیه می شود نهایت دقت را در تکمیل فرم ثبت نام مدارس شاهد به عمل آورید زیرا مسئولیت اشتباه وارد شدن اطلاعات متوجه دانش آموز خواهد بود:

  فرم وارد کردن مشخصات اصلی دانش آموز
  فرم وارد کردن مشخصات اصلی دانش آموز

  این مرحله از تکمیل فرم ثبت نام مدارس شاهد مشخصات دانش آموز شامل:

      
  1. فرم وارد کردن مشخصات اصلی دانش آموز
  2.    
  3. فرم وارد کردن مشخصات شناسنامه ای دانش آموز
  4.    
  5. وارد کردن مشخصات پدر و مادر

  نحوه تکمیل فرم ثبت نام سامانه سجا در قسمت ثبت امتیاز

  سومین فرم ثبت نام مدارس شاهد در سایت سجا(نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد 98) مربوط به درج امتیاز بندی بر اساس سهمیه می باشد از آنجا که پذیرش در مدارس شاهد بر اساس اولویت بندی صورت خواهد گرفت لذا اولویت پذیرش به ترتیب شامل:

      
  • فرزند جانباز تا25درصد و خواهر و برادر شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر
  •    
  • خواهر زاده یا برادر زاده شهید و جانباز بالای70 درصد
  •    
  • فرزند جانباز با حداقل 20 درصد از کار افتادگی
  •    
  • فرزند جانباز 25 تا49 درصد
  •    
  • نوه شهید و جانباز70 درصد و بالاتر
  •    
  • نوه آزاده و جانباز50 تا69 درصد
  •    
  • فرزند جهادگر و رزمنده بسیجی
  •    
  • فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه
  •    
  • فرزند همسر شهید
  •    
  • دانش آموز جانباز
  •    
  • فرزند مدافعین حرم

  درج سهمیه مدارس شاهد خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید

  سهمیه های عادی کدامند و آیا می توان با سهمیه آزاد و بدون درصد جانبازی ثبت نام مدارس شاهد انجام داد؟

  به غیر از این سهمیه و درج انها در فرم های ثبت نام و نمونه برگ ثبت نام سامانه سجا سهمیه های همچون:

      
  • سهمیه فرهنگیان
  •    
  • سهمیه حافظ جزء قرآن مجید
  •    
  • سهمیه کسب مقام ورزشی، فرهنگی و دینی
  •    
  • و ...

   

  برای انتخاب مدرسه و درج سهمیه های آزاد، اطلاع از لیست مدارس شاهد تهران با تفکیک منطقه ای تمامی مقاطع و کل کشور می توانید با مشاوران مشاوره تحصیلی درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (بدون پیش شماره و تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید و شانس قبولی در این مدارس را بالاتر ببرید.

  آخرین ویرایش: جمعه 23 فروردین 1398 11:20 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی پنجشنبه 22 فروردین 1398 12:55 ب.ظ نظرات ()

  زمان ورود به سامانه سجا 98 چگونه باید مدرسه انتخاب کنیم؟

  برای انتخاب مدرسه شاهد در ورود به سایت سجا 98 باید حتما نزدیک ترین مدرسه به محل سکونت دانش آموز انتخاب شود که هر کدام از مدارس ظرفیت پذیرش متفاوتی دارند، برای اطللاع از نحوه پذیرش و تعداد ظرفیت و همچنین لست تمامی مدارس شاهد دخترانه و پسرانه مقاطع مختلف همراه با تفکیک منطقه می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس) حاصل نمایید و یا بر روی اسم استان در زیر کلیک کنید.

  لیست مدارس شاهد دخترانه و پسرانه 98-99 کل کشور

  توجه: برای اطلاع از لیست - آدرس_شماره تلفن مدارس شاهد مقاطع اول ابتدایی - اول متوسطه و دوم متوسطه (دبیرستان) تهران و سراسر کشور به تفکیک منطقه و ناحیه محل سکونت می توانید به پست های زیر مراجعه نمایید:

  لیست مدارس شاهد تهران

  لیست مدارس شاهد کرمانشاه

  لیست مدارس شاهد تبریز

  لیست مدارس شاهد ابتدایی مشهد

  لیست مدارس شاهد راهنمایی مشهد

  آدرس مدارس راهنمایی شاهد

  لیست مدارس ابتدایی شاهد

  ورود به سامانه سجا 98

  آیا فقط فرزندان و یا بستگان شهدا و ایثارگران می توانند در مدارس شاهد 98 ثبت نام نمایند؟

  خیر, کلیه دانش آموزان می توانند در ثبت نام مدارس شاهد 98 اقدام نمایند. اما دانش آموزانی که دارای شرایط عادی باشند می بایست به حد نصاب امتیاز کسب شده برسند تا پذیرش آن ها در مدارس شاهد انجام شود، در واقع برای دانش آموزان بدون سهمیه یک سری شرایط عمومی و علمی وجود دارد و در صورتی که دانش آموز مورد نظر بتواند به حد نصاب امتیاز قابل قبول برسد در مدرسه شاهد محل سکونت خود پذیرفته خواهد شد.

   

  ثبت نام مدارس شاهد فرزند خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 22 فروردین 1398 01:00 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی پنجشنبه 22 فروردین 1398 12:47 ب.ظ نظرات ()

  پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 به معنی ثبت نام اولیه داوطلب از طریق سامانه سجا می باشد یعنی ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد 98 که پس از ثبت اطلاعات خود منتظر اعلام نتایج از سایت سجا به نشانی saja.medu.ir می باشد لذا از پرداخت هرگونه هزینه اضافه جهت پر کردن فرم هایی غیر از فرم های سامانه جامع امور شاهد و ایثارگران خودداری نمایید.

  ثبت نام مدارس شاهد 98-99 در سایت سجا شامل ثبت نام از متقاضیان ورود به مدارس شاهد در سه مقطع به شرح زیر می باشد:

      
  1. پایه اول ابتدایی (دوره ابتدایی)
  2.    
  3. پایه هفتم (دوره اول متوسطه)
  4.    
  5. پایه هفتم (دوره دوم متوسطه)

  اما سوالاتی که در این زمینه پیش می آید این است که چرا برخی از سایت ها از واژه پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 استفاده می کنند؟ چه کسانی می توانند ثبت نام مدارس شاهد را انجام دهند یا نحوه ثبت نام مدارس شاهد چگونه است؟ ورود به سایت سجا 98 از طریق چه سایتی می باشد؟ که در این قسمت به توضیح این مطالب خواهیم پرداخت، پس از مطالعه مقاله در صورت داشتن سوال و ابهامی می توانید از طریق شماره گیری 9099072943(بدون کد و با تلفن ثابت)با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

  چه کسانی می توانند در ثبت نام مدارس شاهد 98-99 شرکت نمایند؟

  ثبت نام مدارس شاهد 98-99 در مقاطع مختلف با اولویت شامل موارد زیر می باشد:

      
  • دانش آموزان دارای سهمیه ایثارگری
  •    
  • دانش آموزان دارای سهمیه فرهنگیان
  •    
  • دانش آموزان ممتاز
  •    
  • دانش آموزان که مقام های اول تا سوم کشوری – استانی – منطقه ای دارند
  •    
  • دانش آموزان حافظ جزء از قرآن کریم باشند
  •    
  • دانش آموزان دارای سهمیه عادی

  در ادامه مقاله زمان، شرایط و مراحل ثبت نام مدارس شاهد 98 را تشریح خواهیم کرد، برای کسب اطلاعات نحوه و انجام تمامی مراحل ثبت نام مدرسه شاهد در سایت سجا، انتخاب بهترین مدرسه نزدیک به محل سکونت دانش آموز، نحوه صحیح پرکردن فرم ثبت نام مدارس شاهد، راهنمایی درج سهمیه و افزایش شانس قبولی داوطلب، لیست مدارس شاهد تهران با تفکیک منطقه ای و افزایش شانس قبولی با سهمیه های عادی .. می توانید از طریق  شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل) با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید.

  زمان ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد ثبت نام مدارس شاهدسایت سجا شامل سه مقطع خواهد بود زمان شروع ثبت نام هر کدام از مقاطع با هم متفاوت است که در زیر زمان شروع ثبت نام مدارس شاهد تمامی مقاطع را توضیح داده ایم:

  سجا

  زمان ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی

  زمان ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد سال 1398 اول ابتدایی از 1 تا 15 خرداد 98 می باشد.

  زمان ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول پایه هفتم

  زمان ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد اول متوسطه یا ششم به هفتم از 1 تا 14 تیر 98 می باشد.

  زمان ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوم پایه دهم

  زمان ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد دوم متوسطه یا نهم به دهم از 10 تا 24 تیر 98 می باشد.

  شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98-99 شامل دو دسته می باشد:

      
  1. شرایط عمومی
  2.    
  3. شرایط علمی

  شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد

      
  • دارا بودن صلاحیت های لازم در زمینه اخلاق و رفتار مطابق آیین نامه مدارس شاهد
  •    
  • تمامی دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس شاهد را دارند می بایست شئونات و پوشش مناسب با مقطع تحصیلی را مطابق آیین نامه مدارس شاهد رعایت کنند .(حجاب برتر برای دانش آموزان دختر)
  •    
  • پایبندی خانواده به حفظ شئونات و ارزش های دینی و التزام به تربیت دینی
  •    
  • رعایت مقررات و آیین نامه های انضباطی، تربیتی و آموزشی مدارس شاهد
  •    
  • سکونت  دانش آموز در محدوده هایی که توسط مدارس شاهد تعیین شده است.

  داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع دقیق از نزدیکترین مدرسه شاهد و لیست مدارس شاهد تهران و شهرستانها به محل سکونت آن ها و همچنین فرم ثبت نام مدارس شاهد با مشاوران درخت دانش در تماس باشند.

  شرایط علمی ثبت نام مدارس شاهد 98

  شرایط علمی ثبت نام مدارس شاهد در پایه های مختلف به شرح زیر می باشد:

  شرایط علمی مدارس شاهد پایه اول ابتدایی

  شرایط عمومی ثبت نام را داشته باشد و کسب امتیازات مطابق جدول امتیاز بندی

  شرایط علمی مدارس شاهد پایه متوسطه اول

  علاوه بر شرایط عمومی دانش آموزی می توانند با مراجعه به سامانه سجا در پایه هفتم مدارس شاهد(اول متوسطه مدارس شاهد) ثبت نام کند که نهایتا در یک درس مقیاس "خوب" و مابقی دروس وی دارای مقیاس "خیلی خوب" باشد.

  شرایط علمی مدارس شاهد پایه متوسطه دوم

  علاوه بر شرایط عمومی دانش آموزی که قبولی خرداد ماه پایه نهم با معدل کل حداقل 17 باشد و شرایط علمی در انتخاب شاخه و رشته تحصیلی را داشته باشد.

  داوطلبان و متقاضیان ورود به مدارس شاهد در مقاطع مختلف جهت اطلاع از شرایط ثبت نام مدرسه شاهد، جدول امتیاز بندی داوطلبان متقاضی مدارس شاهد، نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98-99 می تواندد از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره با شماره 9099072943 مشاوران درخت دانش در ارتباط باشند.

  نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  ثبت نام مدارس شاهد 98 از طریق سامانه جامع امور شاهد و ایثارگران یا همان سامانه سجا صورت می گیرد که بسیاری از داوطلبان به اشتباه این سامانه را به نام های سامانه سجاد و سامانه سجام می شناسند اما آنچه نقش مشاور را در ثبت نام مدارس شاهد پررنگ می کند نحوه پرکردن فرم ها، درج امتیاز با توجه به سهمیه ها، انتخاب درست مدرسه جهت بالابردن شانس قبولی ونکات تعیین کننده در ثبت نام مدارس شاهد می باشد.

  مراحل ثبت نام مدارس شاهد 98 چیست؟

  جهت ثبت نام نهایی متقاضی ورود به مدارس شاهد مراحل زیر باید طی شود:

      
  • پیش ثبت نام داوطلب یا همان ثبت نام اینترنتی
  •    
  • اعلام اسامی چند برابر ظرفیت( اعلام نتایج غیر قطعی و ارسال پیامک توسط مدرسه)
  •    
  • احراز شرایط هویتی و بررسی مدارک(بررسی مدارک از سوی ستاد ثبت نام مدرسه و تایید در سجا)
  •    
  • تایید نهایی مدارک هویتی و اعلام نتایج قطعی(تایید مدارک توسط منطقه و استان)

  سایت ثبت نام مدارس شاهد 98

  نشانی اینترنتی سامانه ثبت نام مدارس شاهد به آدرس saja.medu.ir می باشد که با توجه به مقطع تحصیلی و زمان مقرر باید با مراجعه به سایت جهت پیش ثبت نام مدارس شاهد خود اقدام نمایید.

  نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  در زیر نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد سال تحصیلی 98 را مقطع ابتدایی مشاهده می نمایید.

  نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد 98

  نمونه برگ شماره 2 ثبت نام مدارس شاهد 98

  ثبت نام مدارس شاهد خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید

  هزینه ثبت نام مدارس شاهد 98-99

  هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام مدارس شاهد به مبلغ 15000 تومان می باشد که از طریق درگاه بانکی و کارت های عضو شتاب قابل پرداخت می باشد.

  مشاوره مدارس شاهد درخت دانش 98-99

  مشاوران مجرب درخت دانش با مشاوره تحصیلی و آگاهی و اطلاعات کامل در زمینه موفقیت و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مدارس شاهد، برنامه ریزی درسی تیزهوشان، فرم های هدایت تحصیلی؛ لیست بهترین مدارس شاهد به صورت شبانه روزی با شماره 9099072943 بدون کدگیری آماده پاسخگویی و ارائه راهنمایی های لازم به شما دانش آموزان گرامی است.

   

  راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 22 فروردین 1398 12:53 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی پنجشنبه 22 فروردین 1398 12:37 ب.ظ نظرات ()

   

  سهمیه های آزاد در ثبت نام مدارس شاهد 98 – 99 کدامند؟

  سهمیه های آزاد در ثبت نام مدارس شاهد 98 – 99 عبارتند از : حافظان قرآن کریم که در حقیقت شامل تمام دانش آموزانی می باشد که حافظ قرآن کریم  می باشند که این امکان را دارند برای ثبت نام مدارس شاهد 98 – 99 اقدام نمایند . همچنین تمام دانش آموزانی که حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه حفظ و مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش در سطح منطقه و استان و کشور و نیز مسابقات در سطح بین الملل شده باشند نیز می توانند از سهمیه آزاد استفاده کنند . همچنین تمام دانش آموزانی که حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات فرهنگی و هنری و ورزشی و علمی دانش آموزان در سطح منطقه و استان و کشور و نیز در سطح بین الملل شده باشند و یا این که دانش آموزانی که حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات مطالعه و تحقیق طرح های شاهد و ایثارگران شده باشند می توانند از سهمیه آزاد در طریقه ثبت نام مدارس شاهد 98 – 99 استفاده نمایند . شایان ذکر است که فرزند کارمند رسمی و پیمانی آموزش و پرورش و بنیاد شهید شاغل در طرح شاهد و نیز دانش آموزان متقاضی ثبت نام در مدارس شاهد محل تدریس والدین و فرزندان کارکنان رسمی آموزش و پرورش شاغل در مدارس ایثارگران و فرزند فرهنگیان شاغل به تدریس در مدارس مناطق عملیاتی و فرزند کارمند رسمی آموزش و پرورش و بنیاد شهید شاغل یا بازنشسته ( مامور با انتقالی به ادارات دیگر ) و یا فرزند ویا نوه خیر مدرسه ساز و کلیه دانش آموزان نیز با توجه به امتیاز علمی خود می توانند متفاضی استفاده از سهمیه های آزاد در ثبت نام مدارس شاهد 98 شوند

  ثبت نام مدارس شاهد 98.                                                                                                                   

   

   

  نحوه امتیاز بندی سهمیه حافظان قرآن کریم چگونه است ؟

   

   

  دانش آموزان در صورت ارائه گواهی معتبر از سازمان تبلیغات اسلامی و اوقاف می توانند با تائید واحد مرتبط در اداره آموزش و پرورش منطقه و با تائید در حقیقت ستاد اجرایی شاهد منطقه به ازای هر جز حفظ قرآن کریم 15 امتیاز کسب نمایند .

   

   

  نحوه امتیاز بندی سهمیه رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه حفظ و مفاهیم و قرائت قرآن ونهج البلاغه  چگونه است؟

  همچنین تمام دانش آموزانی که حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه حفظ و مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش در سطح منطقه اگر دانش آموز حائز رتبه باشد در صورت ارائه گواهی معتبر از واحد مرتبط در اداره آموزش و پرورش منطقه و استان و با تائید ستاد اجرایی شاهد منطقه  می تواند 10 امتیاز بگیرد .

   

   

  همچنین تمام دانش آموزانی که حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه حفظ و مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش در سطح استان اگر دانش آموز حائز رتبه باشد در صورت ارائه گواهی معتبر از واحد مرتبط در اداره آموزش و پرورش منطقه و حوزه ستادی و استان و با تائید ستاد اجرایی شاهد منطقه  می تواند40 امتیاز بگیرد .

   

   

  همچنین تمام دانش آموزانی که حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه حفظ و مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش در سطح کشور اگر دانش آموز حائز رتبه باشد در صورت ارائه گواهی معتبر از واحد مرتبط در اداره آموزش و پرورش منطقه و حوزه ستادی و استان و با تائید ستاد اجرایی شاهد منطقه  می تواند 50 امتیاز بگیرد .

   

   

  همچنین تمام دانش آموزانی که حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه حفظ و مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش در سطح بین الملل اگر دانش آموز حائز رتبه باشد در صورت ارائه گواهی معتبر از واحد مرتبط در اداره آموزش و پرورش منطقه و حوزه ستادی و استان و با تائید ستاد اجرایی شاهد منطقه  می تواند 60 امتیاز بگیرد . شایان ذکر است حداکثر امتیاز این بخش 150 امتیاز است .

   

   

  نحوه امتیاز بندی سهمیه رتبه اول تا سوم در مسابقات مطالعه و تحقیق طرح های شاهد و ایثارگران فرهنگی و هنری و ورزشی  چگونه است ؟

  همچنین تمام دانش آموزانی که حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه مطالعه و تحقیق طرح های شاهد و ایثارگران  وفرهنگی و هنری و ورزشی  در سطح منطقه اگر دانش آموز حائز رتبه باشد در صورت ارائه گواهی معتبر از واحد مرتبط در اداره آموزش و پرورش منطقه و حوزه ستادی و استان و یا مسابقات علمی شامل المپیادهای علمی و جشنواره خوارزمی می تواند 10 امتیاز بگیرد .

   

   

  همچنین تمام دانش آموزانی که حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه مطالعه و تحقیق طرح های شاهد و ایثارگران و فرهنگی و هنری و ورزشی در سطح استان اگر دانش آموز حائز رتبه باشد در صورت ارائه گواهی معتبر از واحد مرتبط در اداره آموزش و پرورش منطقه و حوزه ستادی و استان و یا مسابقات علمی شامل المپیادهای علمی و جشنواره خوارزمی می تواند 40 امتیاز بگیرد .

   

   

  همچنین تمام دانش آموزانی که حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه مطالعه و تحقیق طرح های شاهد و ایثارگران و فرهنگی و هنری و ورزشی   در سطح کشوراگر دانش آموز حائز رتبه باشد در صورت ارائه گواهی معتبر از واحد مرتبط در اداره آموزش و پرورش منطقه و حوزه ستادی و استان و یا مسابقات علمی شامل المپیادهای علمی و جشنواره خوارزمی می تواند 50 امتیاز بگیرد .

   

   

  همچنین تمام دانش آموزانی که حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه مطالعه و تحقیق طرح های شاهد و ایثارگران  و فرهنگی و هنری و ورزشی در سطح بین الملل اگر دانش آموز حائز رتبه باشد در صورت ارائه گواهی معتبر از واحد مرتبط در اداره آموزش و پرورش منطقه و حوزه ستادی و استان و یا مسابقات علمی شامل المپیادهای علمی و جشنواره خوارزمی می تواند 60 امتیاز بگیرد . شایان ذکر است حداکثر امتیاز این بخش 150 امتیاز است .

   

   

  نحوه امتیاز بندی فرزند کارمند رسمی و پیمانی آموزش و پرورش و بنیاد شهید شاغل در طرح شاغل چگونه است ؟

  در صورت اشتغال  تا سال 95 – 96 و نیز ارائه آخرین حکم استخدامی یا ابلاغ رسمی مبنی بر اشتغال موظف در طرح شاهد در سال تحصیلی جاری گواهی سوابق خدمت در طرح شاهد از مراجع ذیربط که عوامل آموزشی به ازای هر 6 ساعت در هفته 40 امتیاز و عوامل اداری به ازای هر 6 ساعت در هفته 15 امتیاز می گیرند .

   

   

  و نیز در صورت داشتن سابقه سنوات گذشته خدمت آموزشی نیز امتیاز به دانش آموزان تعلق می گیرد .  که به ازای هر 6 ساعت  45 امتیاز تعلق می گیرد و نیز حداکثر 1000 امتیاز نیز به دانش آموزان متقاضی ثبت نام در مدرسه شاهد محل تحصیل والدین تعلق می گیرد که دانش آموزان جهت بهره مندی از امتیاز این بند در سامانه سجا با ارائه مدارک به کارشناسی شاهد منطقه / شهر می توانند مراجعه نمایند .

   

   

   

   

   

  نحوه امتیاز بندی فرزند کارکنان رسمی آموزش و پرورش شاغل در مدرسه ایثارگران چگونه است ؟

  در صورت اشتغال فعلی تا سال 95 – 96 در صورتی که آخرین حکم استخدامی یا ابلاغ رسمی اشتغال موظف در مدرسه ایثارگران در سال تحصیلی جاری 95 – 96 اگر سابقه خدمت تمام وقت موظف در مدارس ایثارگران هر سال 4 امتیاز تعلق می گیرد ونیز به عوامل آموزشی به ازای هر 6 ساعت موظف در هفته 8 امتیاز تعلق می گیرد ونیز به عوامل اداری به ازای هر 8 ساعت موظف در هر هفته 8 امتیاز تعلق می گیرد .

   

   

  نحوه امتیاز بندی فرزند فرهنگیان شاغل به تدریس در مدارس مناطق امنیتی چگونه است ؟

  دانش آموزان جهت بهره مندی از امتیاز این بند در سامانه سجا می توانند با ارائه مدارک به کارشناسی شاهد منطقه شهرستان  مراجعه نمایند و 100 امتیاز بگیرند .

   

   

  نحوه امتیاز بندی فرزند کارمند رسمی آموزش و پرورش و بنیاد شهید شاغل یا بازنشسته ( مامور با انتقالی به ادارا ت دیگر ) چگونه است ؟

  دانش آموزان در صورت ارائه آخرین حکم استخدامی در سال جاری ( برای شاغلین ) و یا آخرین حکم بازنشستگی ( برای باز نشستگان ) و گواهی سوابق خدمت در آموزش و پرورش ( برای مامورین و انتقالی  ) به ازای هر سال سابقه خدمت رسمی 5 امتیاز می گیرد و نیز حداکثر امتیاز سابقه خدمت زوج کارمند 200 امتیاز می باشد .

   

   

  نحوه امتیاز بندی فرزند یا نوه خیر مدرسه سازچگونه است ؟

  دانش آموزان در صورت ارائه گواهی صادره در سال جاری از اداره کل نوسازی مدارس استان و تائید کتبی ستاد اجرایی شاهد استان ( سال جاری ) حداکثر 140 امتیاز می توانند با الویت احداث مدارس شاهد بگیرند .

   

   

  دانش آموزان جهت بهره مندی از امتیاز این بند در سامانه سجا می توانند با ارائه مدارک به کارشناسی شاهد منطقه شهرستان  مراجعه نمایند

   

   

  نحوه امتیاز بندی کارنامه تحصیلی دانش آموزچگونه است ؟

  دانش آموزان می توانند بر اساس معدلشان از امتیاز علمی برای ثبت نام مدارس شاهد برخوردار شوند . که قطعا هر چقدر دانش آموز معدل بالاتری داشته باشد می تواند از این امتیاز بیشتر برخوردار شود . 

   

   

   

   

   

  لیست شرایط ثبت نام مدارس شاهد دانش آموزان فرهنگیان

  که ال از جمله شرایط ثبت نام مدارس شاهددر ورود به سایت سجا دانش آموزان فرهنگیان این است که داوطلبان در صورت داشتن آخرین حکم استخدامی صادره  شده برای شاغلین در سال جاری یا آخرین حکم کار گزینی ( برای باز نشستگان ) و گواهی سوابق خدمت در آموزش و پرورش ( برای مامورین و انتقالی ) می توانند حداکثر امتیاز سابقه خدمت زوج کارمند را که 300 امتیاز است را بیارند و همچنین شایان ذکر است به ازای هر سال سابقه خدمت رسمی یا پیمانی 5 امتیازدارد .

   

   

  ورود به سامانه سجا 98

  سهمیه های بنیادی در ثبت نام مدارس شاهد 98 – 99 کدامند ؟

   

      
  • با توجه به شرایط دانش آموزان شاهد و ایثارگر و از آن جا که به فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان 50 درصد و بالاتر فرزندان شاهد می گویند می توان  گفت الویت ثبت نام مدارس شاهد 98 در سایت سجا به دانش آموزانی می باشد که امتیاز بیشتری بتوانند از سهمیه بنیادی کسب کنند . که بتوانند در مجموع با استفاده از سهمیه بنیادی و غیر بنیادی در مدارس شاهد پذیرفته شوند . دانش آموزان حتما می بایست مطابق با امتیاز بندی که مربوط به دانش آموزان شاهد و ایثار گرکه در ادامه بدان خواهیم پرداخت عمل نمایند. این امتیازات شامل مواردیست که در زیر بدان اشاره شده است که توصیه می شود دانش آموزان شاهد و ایثارگر در صورت  داشتن امتیاز مربوط به دانش آموزان شاهد و ایثارگر نسبت به وارد نمودن امتیاز بنیادی در سایت سجا اقدام نمایند.

  لیست سهمیه ها و امتیازهای مدارس شاهد 98-99

      
  • نوه شهید و جانباز70 درصد و بالاتر
  •    
  • فرزند جانباز تا25درصد و خواهر و برادر شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر
  •    
  • فرزند همسر شهید
  •    
  • فرزند جانباز با حداقل 20 درصد از کار افتادگی
  •    
  • فرزند جهادگر و رزمنده بسیجی
  •    
  • فرزند مدافعین حرم
  •    
  • فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه
  •    
  • خواهر زاده یا برادر زاده شهیدشهید و جانباز بالای70 درصد
  •    
  • دانش آموز جانباز
  •    
  • فرزند جانباز 25 تا49 درصد
  •    
  • نوه آزاده و جانباز50 تا69 درصد
  •    
  • که البته شایان ذکر است که  به ازای حضور در مناطق امنیتی از تاریخ اول مهر67 به بعد حداکثر90 ماه به ازای هر ماه2 امتیاز تعلق می گیرد
  •    
  • ونیزبه نوه آزاده 100 امتیاز(حداکثر 2 مورد)  و یا نوه جانباز50 تا69 درصد 100 امتیاز(حداکثر 2 مورد )  تعلق می گیرد
  •    
  • و نیزامتیاز خواهر و برادر شهید و جانباز70 درصد و بالاتر هر مورد 500 امتیاز خواهد بود
  •    
  • و نیز به ازای حضور در جبهه و مناطق جنگی در هشت سال دفاع مقدس(شهریور59 تا شهریور67) حداکثر96 ماه هر ماه15 امتیاز تعلق می گیرد
  •    
  • و نیز به ازای حضور در مناطق عملیاتی از تاریخ اول مهر67 به بعد حداکثر60 ماه به ازای هرماه یک امتیاز تعلق می گیرد
  •    
  • امتیاز فرزند رزمنده جبهه, مقاومت مدافعین خرم هر ماه30 امتیاز در صورت جانبازی یا شهادت رزمندگان جبهه مقاومت تا زمانی که تحت پوشش بنیاد شهید قرار نگرفته اند فرزندشان با گواهی صادره از سوی ایثارگران سپاه ثبت نام قطعی خواهد شد

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 22 فروردین 1398 12:44 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی چهارشنبه 21 فروردین 1398 09:23 ق.ظ نظرات ()

  نحوه ثبت نام مدارس و نمونه دولتی استعدادهای درخشان 98-99

  مراحل نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 و استعدادهای درخشان شامل 6 مرحله می باشد که در تصویر زیر کامل نشان داده شده است:

   

  مراحل ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99
  مراحل ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99

   

  گام اول ثبت نام مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان تکمیل تعهد نامه

  حال به مرحله تکمیل تعهد وارد خواهید شد که پس از تکمیل بر روی ذخیره و بعدی کلیک نمایید.

   

  تکمیل تعهد نامه
  تکمیل تعهد نامه

   

  در این مرحله به تکمیل مشخصات عمومی خود بپردازید و بر روی دکمه ذخیره و بعدی کلیک نمایید

  گام دوم تکمیل اطلاعات عمومی ثبت نام مدارس نمونه دولتی

  در مراحل نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 با کسب شرط معدل و انتخاب یکی از مدارس نمونه دولتی و یا استعداد درخشان وارد مرحله تکمیل اطلاعات مربوط خواهید شد

  حال با زدن دکمه ذخیره و بعدی وارد مرحله پرداخت هزینه خواهید شد لازم به ذکر است که تا قبل از پرداخت هزینه اجازه ویرایش اطلاعات را دارید و پس از پرداخت هزینه امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد.

  پس از پرداخت هزینه ثبت نام از طریق کارت های عضو شتاب و درگاه بانکی کد رهگیری دریافت می کنید و می توانید نسبت بهه پرینت اطلاعات ثبت نام خود اقدام نمایید.

  ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 و استعداد درخشان خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید

  مشاوره ثبت نام آزمون نمونه دولتی درخت دانش

  داوطلبین محترم جهت دریافت اطلاعات و رفع مشکلات و ابهامات خود در مورد ورود به سایت azmoon.medu.ir و نحوه تکمیل فرم های ثنحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 استعداد های درخشان و لیست مدارس نمونه دولتی تهران ، مشاوره تحصیلی تمامی مقاطع تحصیلی، مشاوره ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 و دیگر سوالات خود از طریق تلفن ثابت و با شماره گیری 9099072943 بدون پیش شماره با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشند.

  راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

  شماره تماس: 9099072943

  کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

  سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

   

  سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی: azmoon.medu.ir

  نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 چگونه است؟(مطالعه مقاله)

  مراحل گام به گام ثبت نام مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان؟(مطالعه مقاله)

  در این مقاله سعی داریم نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99، به صورت مرحله به مرحله تصویری و نحوه ورود به سایت azmoon.medu.ir و راهنمای ورود به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی و ثبت نام مدارس تیزهوشان و استعداد درخشان را توضیح دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

  معرفی سایت azmoon.medu.ir

  سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم azmoon.medu.ir تنها سایت رسمی آموزش و پرورش برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 و از همه مهمتر نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 به صورت تصویری می باشد که جهت رفاه داوطلبان و دانش آموزان در دسترس آنها قرار گرفته به همین دلیل دیگر نیازی به مراجعه حضوری به مدارس نمونه دولتی و مدارس استعداد درخشان نیست.

  آدرس سایت ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی به نشانی  azmoon.medu.ir   می باشد که توصیه می شود از مرورگرهای از مرورگرهای  chrome و یا Mozilla Firefox استفاده نمایید

  نحوه ورود به سایت azmoon.medu.ir

  جهت ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان داشتن کد ملی و رمز همگام دانش آموز الزامی است که جهت دریافت رمز همگام خود می توانید به مدیر مدرسه مراجعه نمایید و نقش و عنوان سازمانی خود را تایید نمایید.

  مثال: نقش دانش آموز و عنوان سازمانی نام مدرسه انتخابی می باشد.

  در صورت هر گونه مشکل در ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان و یا مشاوره ثبت نام و انجام تمامی مراحل ثبت نام مدارس نمونه دولتی، اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 21 فروردین 1398 09:27 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
تعداد صفحات : 2 1 2
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات