منوی اصلی
درخت دانش - 9099072943 - سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی
 • عطاالله شریفی سه شنبه 8 خرداد 1397 12:33 ب.ظ نظرات ()


  نحوه ثبت نام مدارس شاهد راهنمایی 97

  • نحوه ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول به چه شکل است ؟
  • ضوابطثبت نام دانش اموزان عادی در مدارس شاهد اول راهنمایی چیست ؟
  • شرایط ثبت‌نام میان پایه‌ها در مدارس شاهد 97-98 چیست ؟
  • شهریه مدارس شاهد میان دوره متوسطه اول چه میزان است ؟
  • مشاهده نتایج مدارس شاهد را چگونه مشاهده کنیم ؟

   

   

  ثبت نام میان پایه مدارس شاهد ٩٧

   (همه پایه ها بجز پایه های اول و هفتم و دهم) در مرداد ماه انجام خواهد شد، نکته قابل توجه در صورتی که دانش آموز در سال تحصیلی جاری در مدرسه شاهد مشغول به تحصیل باشد، ثبت نام وی توسط مدرسه و از طریق سامانه سناد انجام خواهد شد.(برای ورود به سایت سناد در انتهای پست لینک سایت سناد قرار داده شده است)

  پیش ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد ٩٧ (متوسطه اول) از اول تیر ماه ٩٧ آغاز خواهد شد، داوطلبان و متقاضیان ثبت نام مدارس شاهد راهنمایی قبل از پیش ثبت نام از نحوه درج کردن امتیاز سهمیه بندی و همچنین نحوه ورود به سایت مطالب زیر را به دقت مطالعه بفرمایند، و در انتهای پست لینک رنگی سایت سجا برای ثبت نام کلیک نمایند.

  شرایط ثبت‌ نام دانش‌آموزان بدون سهمیه در مدارس شاهد مقطع متوسطه

   

  سرپرست امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش‌وپرورش در رابطه با ثبت‌نامدانش‌آموزان عادی در مدارس شاهد مطرح کرد:‌ این دانش‌آموزان باید از طریق سامانه سجابرای ثبت‌نام اقدام کنند و درصورت داشتن شرایط علمی و عمومی مطابق با دستورالعمل شرایط ثبت نام مدارس شاهد و ظرفیت خالی مدارس ثبت‌نام می‌شوند.

  رزاقی در رابطه با شرایط علمی ثبت‌نام و ادامه تحصیل دانش‌آموزان غیرشاهد در این مدارس گفت:‌ شرایط ثبت نام در پایه اول ابتدایی عبارت است از دارا بودنشرایط عمومی و کسب امتیاز لازم. شرایط ثبت نام در پایه هفتم و دهم نیز بدین شرح است،در پایه هفتم کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس یا کسب مقیاس خوب در حداکثر  یک درسو خیلی خوب در سایر دروس در امتحانات  نوبتدوم پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی 97-98 و کسب امتیاز لازم و در پایه دهم قبول خرداددر پایه نهم با معدل کل حداقل 16 وکسب شرایط ورود به شاخه و رشته مورد نظر بر اساسنمون برگ هدایت تحصیلی و کسب امتیاز لازم.

  وی بیان کرد: دانش آموزان پایه ششم با اولویت ایثارگری (دانش آموزان جانبازو فرزندان جانبازان 25 تا 49 درصد) در صورتیکه حداکثر در 2 درس مقیاس خوب و مابقی خیلیخوب را در خرداد ماه 95-96 کسب کرده‌اند، می‌توانند ثبت نام موقت در پایه هفتم را درسامانه سجا انجام دهند.

   

  داوطلبانعزیز برای دریافت اطلاعات دقیق تر در باب نحوه امتیازبندی مدارس شاهد متوسطه و لیست مدارس راهنمایی شاهد تهرانمی توانند بر روی لینک های زیر کلیک کنند ویا با شماره تلفن 9099072943 تماس حاصلفرمایید.

  لینک ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا درخت دانش

  پیش ثبت نام مدرسه شاهد سال 97 از طریق سایت سجا student.sajaa.medu.ir  به صورت اینترنتی انجام می شود.(برای ورود به سامانه سجا بر روی لینک قرمز رنگ کلیک نمایید)

   

  شرایط ثبت‌ نام میان پایه‌ها در مدارس شاهد 97-98


  برای ثبت‌ نام در میان پایه‌ های مدارس شاهد اگرمدرسه ظرفیت خالی داشته باشد، امکان ثبت‌نام وجود دارد. ثبت‌ناممیان پایه‌‌ها در مدارس شاهد از اول تا دهم مرداد ماه انجام می‌شود.

   

   ثبت نام میان دوره مدارس شاهد سال 97 از طریق سایت سناد به صورت اینترنتی انجام می گیرد برای ورود به سامانه سناد بر روی لینک آن کلیک نمایید.


  درصد قبولی در ثبت نام مدارس شاهد

   چند نکته مهم که باید ذکر شود این است که خیلی از دوستان منتظراعلام نتایج مدارس شاهد نمی شوند به همین منظور در مدارس دیگر ثبت نام می کنند، و این مورد باعث می شود ظرفیت ها برای ثبت نام به اندازه کافی باشد.

  تعدادی از داوطلبان در حالت ذخیره مورد پذیرش قرار می گیرند و باید منتظر ثبت نام بقیه متقاضیان باشند در صورتی که ظرفیت پذیرش داشته باشند می توانند ثبت نام خود را براساس هماهنگی با واحدهای مدیریت مدارس هماهنگی لازم را به انجام برسانند.

  در ثبت نام خود اطلاعات را به درستی وارد نمایید چون بازیابی اطلاعات با همان مشخصات خواهد بود.

  شما می توانید ثبت نام مدارس شاهد را بدون هیچگونه دغدغه به مشاورین درخت دانش بسپارید

   

   راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

   

  شماره تماس: 9099072943

   

  کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

  اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

    

   

   


  آخرین ویرایش: سه شنبه 12 تیر 1397 11:34 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی سه شنبه 8 خرداد 1397 12:32 ب.ظ نظرات ()


  قبولی بدون سهمیه در مدارس شاهد 97-98

  • سامانه ثبت نام مدارس شاهد چه سامانه ای است ؟
  • زمان ثبت نام راهنمایی مدارس شاهد ؟
  • مراحل گام به گام ثبت نام مدارس دبیرستان(متوسطه دوم) شاهد 97 چگونه است ؟
  • آیا بدون داشتن سهمیه می توان در مدارس شاهد ثبت نام کرد ؟
  • اولویت پذیرش در مدارس شاهد در مقطع اول راهنمایی با چه افرادی است ؟
  • نحوه بازیابی اطلاعات نتایج آزمون ابتدایی شاهد چگونه است ؟
  • شرایط ثبت نام عمومی مدارس شاهد متوسطه اول به چه صورت است ؟
  • مشاهده نتایج ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوم 97 چیست ؟


  چگونه وارد سایت ثبت نام مدارس شاهد شوم ؟

  در نحوه ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد 97 سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول یا همان راهنمایی و متوسطه دوم یا همان دبیرستان شرایط ونحوه ثبت نام مدارس شاهد انجام می گیرد. ثبت نام از طریق سایت student.sajaa.medu.ir  به صورت اینترنتی برای مدارس شاهد انجام می شود. بعد از ثبت نام و بررسی امتیازات هر داوطلب ، نتایج نهایی بر روی همان سایت سجا اعلام می شود. سپس شما باید جهت تکمیل ثبت نام نهایی به صورت حضوری به مدرسه مورد نظر خود مراجعه کرده و سایر مراحل ثبت نام را انجام دهید.

  ثبت نام میان دوره مدارس شاهد سال 97 از طریق سایت سناد به صورت اینترنتی انجام می گیرد برای ورود به سامانه سناد بر روی لینک آن کلیک نمایید.

   

  داوطلبان گرامی جهت دریافت نمونه برگ ثبت نام مدارس اول راهنمایی شاهد و شهریه مدارس شاهد مقطع دبیرستان می توانید با شماره 90909072943 تماس حاصل فرمایید.

  ثبت نام دوم متوسطه مدارس شاهد 97-98

  سایت ثبت نام مدارس دوم متوسطه شاهد ٩٧ مدارسی ویژه فرزندان شاهد و ایثارگر با شرایطی خاص و ویژه با بالاترین کادر علمی و آموزشی و دبیرانی با سطح بالای علمی می باشد که تحصیل در این مدارس آرزوی بسیاری از دانش آموزان و خواسته خانواده های آنهاست. در مدارس شاهد(سجا) فرزندان شهدا، آزادگان، جانبازان پنجاه درصد و بالاترو همچنین دانش آموزانی که حافظ قرآن کریم و دارای رتبه های اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ، مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه در سطح منطقه، استان و کشور، فرزند کارمن رسمی بنیاد شهید یا آموزش و پرورش شاغل یا بازنشسته در طرح شاهد و ایثارگر می توانند در این سامانه ثبت نام مدارس شاهد تهران نمایند. این مدارس اکثرا هوشمند هستند.

  قبولی ذخیره در اعلام نتایج مدارس ابتدایی شاهد

  قبولی ذخیره در مدارس شاهد همان طور که اطلاع دارید، نتایج مدارس شاهد برای سال تحصیلی  در تاریخ 17 تا 19 خرداد ماهاعلام شد. مدارس پایه هفتم مدارس شاهد در تاریخ 21 تیرماه در سامانه سجا اعلام، و دانش آموزانی که موفق شدند که نمره قبولی را کسب نمایند با مراجعه به مدرسه مورد نظر و تکمیل مدارک ثبت می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

  نتایج پایه دهم مدارس شاهد امسال با تاخیر چند روزه اعلام شد. تاخیری که تا تاریخ 28 تیرماه ادامه پیدا کرد و همین عامل موجب شد که خانواده ها به دلیل نگرانی ثبت نام بچه های خود مجبور شوند در مدارس دیگر ثبت نام را انجام دهند

  مدارک لازم برای پیش ثبت نام مدارس شاهد

    برای ورود به سایت سجا و پذیرش دانش‌آموزان شاهد و غیرشاهد درپایه‌های ورودی دوره‌های ابتدایی و متوسطه اول و دوم صرفاً از طریق سامانه سجا انجام می‌شود. دیگر مدارک لازم برذای ثبت نام در مدارس شاهد لازم است متقاضیان در درج کد ملی، نام و نام خانوادگی، مشخصات شناسنامه ای، نام استان و شهرستان، نام آموزشگاه، و تمامی اطلاعات لازم دیگر، دقت و توجه کافی به عمل آید. بدیهی است در صورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، مسئولیت برعهده متقاضی خواهد بود.وثبت نام شما در مدرسه «کان لم یکن» تلقی خواهد شد .


        پس از پایان مهلت قانونی ثبت نام، به درخواست‌های واصله در این خصوص، ترتیب اثر داده نخواهد شد.


        به منظور استفاده از امتیاز مربوط به هر یک از بند های جدول امتیاز بندی، ارائه اصل مدارک جهت ثبت نام قطعی ضروری است.


        در پایان ثبت نام اینترنتی تایید صحت اطلاعات ارسالی برعهده متقاضی است. لذا برای جلوگیری از برخی مشکلات، دقت و توجه کافی در این خصوص به عمل آید.

        متقاضیان پس از تکمیل فرم ثبت نام موقت و دریافت کد رهگیری، یک نسخه از فرم تکمیل شده ثبت نام را  تهیه و آنرا نزد خود نگهداری کنند.


        متقاضیان ثبت نام می توانند تا قبل از اتمام مهلت ثبت نام مدارس شاهد، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند .


      از بین متقاضیان ثبت نام در پایه های ورودی ( اول ابتدایی ، پایه های هفتم و دهم ) در مدارس شاهد به میزان دو برابر ظرفیت ( اصلی و ذخیره ) از طریق سامانه سجا اعلام می شود. مدیران پس از دریافت اسامی  از طریق سیستم پیامکی نسبت به اطلاع رسانی به والدین اقدام نمایند.


        حضور حداقل یکی از والدین و ارائه اصل مدارک ثبت شده در سامانه سجا، هنگام ثبت نام قطعی  الزامی است.

        تبصره- درصورت نقص مدارک، ولی دانش آموز می تواند حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ اعلام، نسبت به رفع نقص و تحویل مدارک به مسئول مربوط اقدام نماید. بدیهی است پس از انقضای مهلت مذکور هیچ گونه مدرک یا ادعایی پذیرفته نخواهد شد و ثبت نام موقت، کان لم یکن تلقی می شود.

  برای اطلاع از زمان اعلام نتایج مدارس شاهد 97 بر روی لینک آن کلیک نمایید.

  برای مطالعه پربازدیدترین مقالات سایت جامعن درخت دانش بر روی لینک های رنگی زیر کلیک نمایید:


  شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کتکور مهرماه

  نحوه انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97

  ثبت نام بدون کنکور پیام نور مهر ماه


  آخرین ویرایش: سه شنبه 12 تیر 1397 11:28 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی سه شنبه 8 خرداد 1397 12:31 ب.ظ نظرات ()


  سامانه سجا درخت دانش

  سایت ورود به سامانه سجا ثبت نام مدارس شاهد در درخت دانش چه سایتی است ؟(سایت سجا دانش)

  پیش ثبت نام اینترنتی در سامانه سجا را چگونه انجام دهیم ؟

  چه دانش آموزانی می توانند در مدارس شاهد در مقطع ششم به هفتم ثبت نام کنند ؟

  اولویت پذیرش در مدارس شاهد(سجا) بر چه اساسی است ؟

  نحوه  ثبت نام در مدارس شاهد سال 97 - 98 اول راهنمایی چگونه است ؟

  شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97 اول دبیرستان(دوم متوسطه) چیست ؟

  ضوابط ثبت نام دانش آموزان عادی در مدارس شاهد 97 چیست ؟

  نتایج مدارس راهنمایی شاهد 97  کی اعلام خواهد شد؟(17 خرداد97)

  زمان دقیق ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول و متوسطه دوم در چه زمانی خواهد بود؟

  در صورتی که مشاهده نتایج مدارس شاهد پایه دهم با تاخیر اعلام شود والدین برای ثبت نام فرزندان خود چکار کنند؟

  درصد قبولی داوطلبان بدون سهمیه اول راهنمایی و متقاضیان مدارس شاهد را چگونه متوجه شویم؟

  و...؟؟؟؟


  در این پست و مقاله سعی داریم زمان و شرایط و نحوه ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول و دوم و اعلام نتایج مدارس ابتدایی شاهد 97، ثبت نام مدارس شاهد اول راهنمایی در سامانه سجا، معرفی و لینک سایت سجا، لینک ثبت نام مدارس متوسطه اول شاهد سجا در سه مقطع را خدمت دوستان عزیز عرض نماییم.(همراه با مشاوره تحصیلی جامع درخت دانش)

  مدارس شاهد هر سال در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم دانش آمور پذیرش می کند. ثبت نام مدارس شاهد معمولا از تیرماه انجام خواهد شد. براساس اطلاعات بدست آمده ثبت نام مدارس ابتدایی در اوایل تیرماه انجام می گیرد. ثبت نام در دو مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم در نیمه اول تیرماه انجام خواهد گرفت.

  جدول امتیاز بندی مدارس شاهد دانش آموزان بدون سهمیه(سهمیه غیر شاهد)

   

  ردیفوضعیت دانش آموزمیزان امتیازتوضیحات و مدارک مورد نیاز
  1

  دانش آموز جانباز

  فرزند جانباز 25 تا 45 درصد

  3000 امتیازثبت کد ایثارگری
  2فرزند جانباز تا 25 درصد2000 امتیازثبت کد ایثارگری
  3خواهر و برادر شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر500 امتیازمعرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران
  4نوه شهید و نوه جانباز 70 درصد و بالاتر500 امتیاز 
  5فرزند جهادگر و رزمنده بسیجی

  خدمت داوطلبانه در جبهه 8 سال دفاع مقدس (شهریور 59 تا شهریور 67) حداکثر 96 ماه

  هرماه 30 امتیاز

  گواهی معتبر از نیروی مقاومت بسیج یا جهاد سازندگی
  6فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه

  حضور در جبهه و مناطق جنگی در 8 سال دفاع مقدس (شهریور 59 تا شهریور 67) حداکثر 96 ماه

  هرماه 10 امتیاز

  حضور در مناطق امنیتی از تاریخ 67/7/1 به بعد ، حداکثر 90 ماه ( به ازای هر ماه 2 امتیاز )

  حضور در مناطق عملیاتی از تاریخ 67/7/1 به بعد ، حداکثر 60 ماه ( هر ماه 1 امتیاز )

  گواهی معتبر از مراجع ذی صلاح
  7نوه آزاده و جانباز 50 تا 69 درصد ( 2 مورد)هرمورد 100 امتیازمعرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگر
  8

  نوه جانباز تا 49 درصد (2 مورد)

  سلاله (نتیجه)

  شهید(2 مورد)

  خواهر زاده یا برادرزاده شهید و جانباز 70درصد به بالا (حداکثر 5 مورد)

  هرم50 امتیازورد 50 امتیازمعرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران
  9فرزند همسر (شهید، جانباز 50 درصد به بالا و آزاده)50 امتیازمعرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران

   

  حضور حداقل یکی از والدین و ارائه اصل مدارک هنگام ثبت نام(ثبت نام مدارس شاهد) قطعی ضروری می باشد.

  ثبت نام دانش آموزان شاهد بصورت قطعی و ثبت نام دانش آموزان غیرشاهد در دو مرحله (ثبت نام موقت و ثبت نام و ثبت نام قطعی ) به شیوه امتیاز بندی انجام می شود. اولیا دانش آموزان غیرشاهد در موعد مقرر باید در صورت دارا بودن شرایط اولیه ثبت نام، نمونه برگ ثبت نام موقت را تکمیل نمایند.

  ثبت نام موقت پایه اول ابتدایی اول خرداد ماه، می باشد و ثبت نام پایه هفتم و دهم متوسطه دوره اول و دوم از اول تیرماه آغاز می شود و به مدت 2 هفته ادامه می بابد.

  ثبت نام مدارس متوسطه شاهد در سامانه سجا

  ثبت نام مدارس شاهد از طریق سامانه سحا و سایت سجا انجام خواهد گرفت، مشاوران درخت دانش با سابقه ی چند ساله در ثبت نام ورودی مدارس شاهد با امتیاز بندی سهمیه فرزندان شما، ثبت کد شغلی والدین، اعلام نتایج از طریق پیامک به والدین، انجام دادن مراحل گام به گام پیش ثبت نام اینترنتی در سامانه، انتخاب مدرسه در محدوده محل سکونت و درج کردن سهمیه های آزاد شامل سهمیه های حفظ قران، بسیجی و ... در کنار شما خواهد بود، تا با وارد کردن اطلاعات صحیح و درست واردن کردن سهمیه خود و حتی بدون سهمیه بتوانید ثبت نام با درصد قبولی بالاتر انجام دهید.

  برای ورود و ثبت نام در سامانه مدارس شاهد 97 می توانید یا با گرفتن شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت به مشاوران مجرب درخت دانش وصل شید و یا بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید:

  ثبت نام مدارس متوسطه شاهد تهران

   معرفی لینک سامانه سجا درخت دانش

  این سامانه که به اختصار با نام سجا معرفی می شود، در بهار 1394 و با هدف یکپارچه سازی کلیه فعالیت های مدارس شاهد و ایثارگران راه اندازی شده و در نشانی saja.medu.ir در دسترس کاربران این سامانه قرار گرفته است..

  با آغاز به کار سامانه سجا، تمامی فعالیت های مدارس شاهد و ایثارگران از جمله ثبت نام، برگزاری کلاس های جبرانی و کنکور، نظارت، گزارش گیری و دیگر اقدامات از طریق این سامانه انجام خواهد شد.

  این سامانه حوزه های مختلف مدارس شاهد و ایثارگران همچنین امور مرتبط ادارات شاهد آموزش و پرورش را تحت پوشش خود قرار می دهد.

  سامانه سجا جهت صحت اطلاعات و یکپارچگی و جامعیت آماری، به سایر سیستمها از جمله سناد (سامانه ثبت نام الکترونیک دانش آموزان)، بکفا (سیستم های ساماندهی نیروی انسانی)، سیستم پرسنلی ، سیستم واحد سازمانی آموزش و پرورش و سامانه بنیاد شهید متصل است تا اطلاعات موردنیاز در دسترس قرار گیرد و ارائه خدمات مناسب به ایثارگران مقدور شده و فرآیندهای جاری آن تسهیل گردد.

   

  مراحل ثبت نام در سامانه سجا (ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا)چیست؟

  برای ثبت نام در سامانه سجا به نشانیstudent.sajaa.medu.ir مراجعه نمایید. تمامی توضیحات، شرایط عمومی و اختصاصی و نیز راهنماهای لازم برای ورود به سامانه، در این بخش قابل مشاهده و دریافت است.

  برای مطالعه پربازدیدترین مقالات درخت دانش بر روی لینک های رنگی زیر کلیک نمایید:

  انتخاب رشته کنکور 97

  حسابداری بدون کنکور دانشگاه آزاد

  شرایط بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول

  راه های ارتباط با مشاوران درخت دانش

  درخت دانش در پیشبرد اهداف بلند مدت و کوتاه مدت خود در خدمت شما دوستان عزیز خواهد بود، در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید به سایت مشاوره تحصیلی درخت دانش مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 9099072943 با مشاوران مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

  راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

  شماره تماس: 9099072943

  کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
  اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

  آخرین ویرایش: سه شنبه 12 تیر 1397 11:41 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی سه شنبه 8 خرداد 1397 12:30 ب.ظ نظرات ()


  زمان دقیق ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم و پایه نهم

  ثبت نام موقت پایه اول ابتدایی اول خرداد ماه، می باشد و ثبت نام پایه هفتم و دهم متوسطه دوره اول و دوم از اول تیرماه آغاز می شود و به مدت 2 هفته ادامه می بابد.

   

  مراحل ثبت نام و دوره تحصیلیاول ابتداییپایه هفتمپایه ی دهم
  زمان ثبت نام3 تا 15 خرداد1 تا 14 تیر7 تا 20 تیر
  اعلام نتایج اولیه16 خرداد15 تیر21 تیر
  بررسی مدارک17 تا 26 خرداد17 تا 27 تیر22 تا 28 تیر
  تایید مدارک27 تا 3 تیر28 تیر تا 3 مرداد29 تیر تا 5 مرداد
  اعلام نتایج نهایی از طرف مدرسه4 تیر4مرداد7مرداد


  برای اطلاعات کافی در باب موضوع ثبت نام مدارس شاهد اول راهنمایی ، نتایج نهایی مدارس شاهد اول ابتدایی و پیش ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.


  چنانچه شما متقاضی تحصیل در مدارس شاهد می باشید توجه داشته باشید کهثبت نام شما به صورت قطعی بوده و همچنین زمان بندی ثبت نام در این مدارس به این صورتاست که در پایه ی اول ابتدایی 3 تا 15 خرداد ماه و ثبت نام پایه هفتم (1 تا 14 تیرماه) و دهم (7 تا 20تیرماه) که هم متوسطه اول و دوم را شامل می شود از اوایل تیر ماهآغاز شده و تا دو هفته ادامه می یابد.

   

  در رابطه با ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد بایستی بگوییم در دو مرحلهموقت و ثبت نام قطعی ، انجام شده و براساس امتیازات دانش آموزان را انتخاب می نمایند.همچنین حضور یکی از والدین به همراه اصل مدارک لازم بوده و اگر دانش آموزان غیر شاهددر زمان مقرر برای ثبت نام اقدام نکنند در زمان های دیگر امکان ثبت نام برای دانش آموزانشانوجود نخواهد داشت . همچنین اعلام نتایج نهایی که از طرف مدرسه می باشد برای پایه اولدر 4 تیرماه و پایه هفتم 4 مردادماه و پایه دهم 7 مرداد ماه می باشد.

   

  دانش آموزان میان پایه که قصد ادامه تحصیل و ثبت نام مدارس شاهد 97  را دارندتوجه داشته باشند که زمان ثبت نام مدارس شاهد 97-98 آن هااز 1 تا 10 مرداد ماه به صورت حضوری انجام می شود.

  مصاحبه مدارس شاهد بعد از قبولی در پیش ثبت نام

   حضور حداقل یکی از والدین و ارائه اصل مدارک هنگام ثبت نام(ثبت نام مدارس شاهد) قطعی ضروری می باشد.

  ثبت نام دانش آموزان شاهد بصورت قطعی و ثبت نام دانش آموزان غیرشاهد در دو مرحله (ثبت نام موقت و ثبت نام و ثبت نام قطعی ) به شیوه امتیاز بندی انجام می شود. اولیا دانش آموزان غیرشاهد در موعد مقرر باید در صورت دارا بودن شرایط اولیه ثبت نام، نمونه برگ ثبت نام موقت را تکمیل نمایند.

  سامانه سجا (مشاوره تحصیلی درخت دانش)


  سایت سجا شاهد که به اختصار با نام سجا معرفی می شود،در بهار 1394 و با هدف یکپارچه سازی کلیه فعالیت های مدارس شاهد و ایثارگران راه اندازیشده و در نشانی saja.medu.ir در دسترس کاربران این سامانه قرار گرفته است..

  با آغاز به کار سامانه سجا، تمامی فعالیت های مدارس شاهد و ایثارگراناز جمله ثبت نام، برگزاری کلاس های جبرانی و کنکور، نظارت، گزارش گیری و دیگر اقداماتاز طریق این سامانه انجام خواهد شد.

  این سامانه سجا حوزه های مختلف مدارسشاهد و ایثارگران همچنین امور مرتبط ادارات شاهد آموزش و پرورش را تحت پوشش خود قرارمی دهد.

  سامانه سجا جهت صحت اطلاعات و یکپارچگی و جامعیت آماری، به سایر سیستمهااز جمله سناد (سامانه ثبت نام الکترونیک دانش آموزان)، بکفا (سیستم های ساماندهی نیرویانسانی)، سیستم پرسنلی ، سیستم واحد سازمانی آموزش و پرورش و سامانه بنیاد شهید متصلاست تا اطلاعات موردنیاز در دسترس قرار گیرد و ارائه خدمات مناسب به ایثارگران مقدورشده و فرآیندهای جاری آن تسهیل گردد.

  داوطلبانگرامی برای اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام مدارس شاهد ونحوه امتیاز در مدارس شاهد بر روی لینک زیر کلیککنید و یا با شماره تلفن 9099072943 تماس حاصل فرمایید و با مشاوران مجرب درختدانش مشورت کنید.

   

  میزان شهریه مدارس شاهد متوسطه اول(پایه هفتم)

  هزینه ثبت نام در مدارس شاهد در دوره ابتدایی حداقل شهریه 380 هزار و حداکثر 580 هزار تومان،

  دوره متوسطه اول حداقل 440 هزار

  و حداکثر 660 هزار تومان و دوره متوسطه دوم حداقل 530 هزار و حداکثر860 هزار تومان است.

  ساعات مکمل در مدارس ابتدایی دو ساعت در هفته، متوسطه اول و دوم 4 ساعتدر هفته است.

   

   

  راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

   

  شماره تماس: 9099072943

   

  کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

  اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

   

  به امید موفقیت داوطلبان پر تلاش ایران عزیز


  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی سه شنبه 8 خرداد 1397 12:30 ب.ظ نظرات ()


  ثبت نام اینترنتی مقطع متوسطه مدارس شاهد 97-98

  در سال اول و دوم دوره متوسطه ( پایه دهم ) دانش آموزان ورودی به مدارس شاهد باید قبولی خرداد در پایه نهم با حداقل معدل کل 16 و حداقل نمره سالانه 14 در دروسی که برای رشته انتخابی در نمونه برگ هدایت تحصیلی درج شده است را کسب کرده باشند.

  در سال سوم رشته های نظری برای ورود به مدارس شاهد قبولی خرداد معدل کل 15 و نمره سالانه 14 در دروس اختصاصی رشته تحصیلی مربوطه لازم می باشد.

  و نیز در سال آخر دوره دوم متوسطه برای ثبت نام مدارس شاهد، قبول خرداد با حداقل میانگین نمره سالانه 15 در دروس اختصاصی رشته تحصیلی مربوطه نیاز می باشد.

  و نیز در رابطه با دانش آموزانی که سال قبل یا سالهای قبل را در این مدرسه تحصیل کرده اند(ثبت نام مدارس شاهد) تا حداقل معدل کل 14 با حداقل نمره سالانه 13 در دروس اختصاصی رشته مربوطه را نیز می توان پذیرفت.

  داوطلبانی که غیر شاهد برای ورود به این مدرسه از طریق امتیاز بندی وارد می شوند و جدول امتیاز بندی به شرح زیل می باشد.

  زمان ثبت نام مدارس شاهد در مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم 97-98

  مراحل ثبت نام و دوره تحصیلیاول ابتداییپایه هفتمپایه ی دهم
  زمان ثبت نام3 تا 15 خرداد1 تا 14 تیر7 تا 20 تیر
  اعلام نتایج اولیه16 خرداد15 تیر21 تیر
  بررسی مدارک17 تا 26 خرداد17 تا 27 تیر22 تا 28 تیر
  تایید مدارک27 تا 3 تیر28 تیر تا 3 مرداد29 تیر تا 5 مرداد
  اعلام نتایج نهایی از طرف مدرسه4 تیر4مرداد7مرداد

  پیش ثبت نام مدارس شاهد سامانه سجا(مشاوره تحصیلی درخت دانش)

  برای ورود و ثبت نام در سامانه مدارس شاهد 97 می توانید یا با گرفتن شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت به مشاوران مجرب درخت دانش وصل شید و یا بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید:


  ثبت نام مدارس شاهد مقطع اول راهنمایی 97

  بهترین مدارس متوسطه شاهد تهران

  آدرس و شماره مدارس راهنمایی شاهد تهران


  اولویت پذیرش در مدارس شاهد (سجا)

  1          فرزند جانباز تا 25 درصد، خواهر و برادر شهیدو جانباز 70 درصد و بالاتر

  2          خواهر زاده یا برادرزاده شهید و جانباز بالای 70 درصد

  3          فرزندان جانباز با حداقل 20 درصد از کارافتادگی

  4          فرزندان و جانبازان 25 تا 49 درصد متوفی

  5          نوه شهید و نوه جانباز 70 درصد و بالاتر

  6          نوه آزاده و جانباز 50 تا 69 درصد

  7          فرزند جهادگر و رزمنده بسیجی

  8          فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه

  9          فرزند جانباز 25 تا 49 درصد

  10        فرزند همسر شهید

  11        دانش آموز جانباز

  نحوه ثبت نام در مدارس شاهد مقطع اول راهنمایی

  در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول یا همان راهنمایی و متوسطه دوم یا همان دبیرستان ثبت نام مدارس شاهد انجام می گیرد. ثبت نام از طریق سایت student.sajaa.medu.ir  به صورت اینترنتی برای مدارس شاهد انجام می شود.

  بعد از ثبت نام و بررسی امتیازات هر داوطلب، نتایج نهایی بر روی همان سایت سجا اعلام می شود. سپس شما باید جهت تکمیل ثبت نام نهایی به صورت حضوری به مدرسه مورد نظر خود مراجعه کرده و سایر مراحل ثبت نام را انجام دهید

  امانه سجا

  این سامانه که به اختصار با نام سجا معرفی می شود، در بهار 1394 و با هدف یکپارچه سازی کلیه فعالیت های مدارس شاهد و ایثارگران راه اندازی شده و در نشانی saja.medu.ir در دسترس کاربران این سامانه قرار گرفته است..

  با آغاز به کار سامانه سجا، تمامی فعالیت های مدارس شاهد و ایثارگران از جمله ثبت نام، برگزاری کلاس های جبرانی و کنکور، نظارت، گزارش گیری و دیگر اقدامات از طریق این سامانه انجام خواهد شد.

  این سامانه حوزه های مختلف مدارس شاهد و ایثارگران همچنین امور مرتبط ادارات شاهد آموزش و پرورش را تحت پوشش خود قرار می دهد.

  سامانه سجا جهت صحت اطلاعات و یکپارچگی و جامعیت آماری، به سایر سیستمها از جمله سناد (سامانه ثبت نام الکترونیک دانش آموزان)، بکفا (سیستم های ساماندهی نیروی انسانی)، سیستم پرسنلی ، سیستم واحد سازمانی آموزش و پرورش و سامانه بنیاد شهید متصل است تا اطلاعات موردنیاز در دسترس قرار گیرد و ارائه خدمات مناسب به ایثارگران مقدور شده و فرآیندهای جاری آن تسهیل گردد.

   

  مراحل ثبت نام در سامانه سجا (ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا)چیست؟

  برای ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا به نشانیstudent.sajaa.medu.ir مراجعه نمایید. تمامی توضیحات، شرایط عمومی و اختصاصی و نیز راهنماهای لازم برای ورود به سامانه، در این بخش قابل مشاهده و دریافت است.

  برای مطالعه پربازدیدترین مقالات درخت دانش بر روی لینک های رنگی زیر کلیک نمایید:


  راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 97

  رشته مدیریت بازرگانی بدون کنکور

  بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 97

  راه های ارتباط با مشاوران درخت دانش

  درخت دانش در پیشبرد اهداف بلند مدت و کوتاه مدت خود در خدمت شما دوستان عزیز خواهد بود، در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید به سایت مشاوره تحصیلی تلفنی درخت دانش مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 9099072943 با مشاوران مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

  راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

  شماره تماس: 9099072943

  کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
  اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی دوشنبه 7 خرداد 1397 11:26 ق.ظ نظرات ()
  ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد
  زمان ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد چه وقت می باشد؟
  نحوه ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد
  مدارک لازم برای ثبت نام مقطع متوسطه اول شاهد؟
  آیا بدون سهمیه می توان ثبت نام کرد و شانس قبولی بدون سهمیه ها در مدارس شاهد براس سال 97 به چه  اندازه می باشد؟
  لیست مدارس راهنمایی شاهد تهران و شهرستان ها؟
  سایت سجا را در کجا بیابیم؟
  ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد 97-98
  با توجه به اینکه مدارس شاهد هر سال اقدام به پذیرش دانش آموز می کند، ثبت نام مدارس شاهد برای سال 97 در مقطع راهنمایی در اول تیرماه 97 تا تاریخ 19 تیرماه انجام خواهد شد.
  برای ثبت نام فرزندان خود و نحوه درج کردن سهمیه و امتیاز، مشاوره انتخاب مدارس، زمان اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد، هزینه ترم های تحصیلی مدارس شاهد می توانید با مشاورین تحصیلی درخت دانش شماره تلفن 9099072943 در ارتباط باشید.
  با توجه به اینکه ثبت نام از تیرماه آغاز خواهد شد، داوطلبان قبل از ثبت نام حتما باید به نکاتی در باب درج سهمیه و امتیاز لازم برای قبولی را در سیستم مطالعه کنند برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب ثبت نام و امتیاز می توانید بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید.
  شرایط ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد
  ثبت نام مدارس راهنمایی در دو دوره انجام می شود به این معنی که در واقع مرحله اول پیش ثبت نام می باشد، و در مرحله دوم بعد از اعلام نتایج مرحله اول داوطلبان می توانند در صورت پذیرفته شدن به مدارس شاهد مراجعه کرده و مدارک خود را برای ثبت نام اصلی تحویل مدارس مربوطه دهند.
  ثبت نام پایه ششم به هفتم مدارس شاهد
  در دوره اول متوسطه متقاضیان باید در تمامی دروس کسب مقیاس خیلی خوب و در یک درس مقیاس خوب را کسب نمایند.نکته قابل توجه برای فرزندان جانباز کسب دو درس مقیاس خوب پذیرفته می شود.
  ثبت نام پایه هشتم مدارس شاهد
  دوره اول متوسطه پایه هشتم در واقع حداقل معدل 17 نوبت دوم میانگین مستمر و پایانی و حداقل نمره 16 در تمامی دروس امتحانات نوبت دومثبت نام مدارس شاهد پایه نهممتقاضیان باید معدل 17 در نوبت دوم را کسب نمایند (میانگین مستمر و پایانی) و نمره 16 مابقی دروس در امتحانات نوبت دومنمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد
  هزینه ثبت نام مدارس شاهد
  با توجه به اینکه، ثبت نام مدارس شاهد از طریق ورود به سایت سجا انجام می گیرد و هیچ گونه هزینه ایی برای شما دوستان عزیز نخواهد داشت از پرداخت کردن هرگونه هزینه جدا خودداری نمایید.تعدادی از موسسات با ارائه شماره کارت هزینه هایی را از متقاضیان دریافت نموده اند که خواهشندیم از چنین کاری خودداری نمایند، در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهند شد (از ذکر کردن نام موسسات فعلا خودداری می کنیم در صورت تکرار حتما آنها را ذکر خواهیم کرد)
  قابل توجه متقاضیان ثبت نام مدارس شاهد 97-98
  لیست مدارس متوسطه اول را می توانید در لینک رنگی زیر مشاهده نمایید.
  سایت ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول
  ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد (متوسطه اول) از طریق سامانه سجا امکان پذیر می باشد. مراحل ثبت نام و نکات مورد توجه برای ثبت نام و همچنین آدرس لینک سامانه سجا برای ثبت نام را می توانید در لینک رنگی زیر مشاهده نمایید.
  مشاوره تحصیلی درخت دانش
  مشاوران مجرب درخت دانش در راهنمایی و ارائه دادن مشاوره منطم در تمامی دوره های تحصیلی درکنار شما دوستان عزیز خواهند بود. با توجه به اینکه ثبت نام مدارس شاهد سال تحصیلی 97 آغاز شده است برای ثبت نام خود با کمترین هزینه و دریافت بهترین راهنمایی و مشاوره برای ثبت نام می توانید با شماره تلفن 9099072943 بدون نیاز به گرفتن پیش شماره در ارتباط باشید.ثبت نام خود را به مشاوران تحصیلی درخت دانش بسپارید.
  راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانششماره تماس: 9099072943
  کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
  اینستاگرام سامانه 
  مشاوره تحصیلی درخت دانش

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 16 خرداد 1397 06:59 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات