منوی اصلی
درخت دانش - 9099072943 - سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی
 • عطاالله شریفی پنجشنبه 27 دی 1397 08:42 ب.ظ نظرات ()

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم شروع شد

  زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 امروز 26 دی ماه 97 مشخص شد، طبق اطلاعیه سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 بهمن ماه از تاریخ 97/10/29 شروع خواهد شد و تا 10 بهمن ماه ثبت نام مهلت دارد.

  امسال برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 85% رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، بر اساس سوابق تحصیلی معدل کتبی دیپلم پذیرش خواهند کرد که در ادامه نحوه تاثیرمعدل، با چه معدلی چه رشته ای؟ مشاوره انتخاب رشته بدون آزمون و درصد شانس قبولی در هر رشته را توضیح خواهیم داد.

  "ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور بهمن ماه 97-98 از 29 دی ماه شروع و تا 10 بهمن 97 ادامه دارد"

  آغاز پذیرش دانشگاه آزاد بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال دوم 98-97 دانشگاه آزاد

  زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97-98 در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته در تاریخ شنبه 29 دی ماه 97 شروع خواهد شد و داوطلبان 11 روز تا 10 بهمن فرصت دارند تا ثبت نام بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) خود را انجام دهند.

  برای اطلاع از با چه معدلی چه رشته ای!، نحوه صحیح انجام مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98 نیمسال دوم،اولویت بندی 20 کد رشته بدون کنکور و خرید چند کارت برای بالا بردن شانس قبولی، مشاوره و معرفی پرطرفدارترین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد کدامند؟ و شرایط ورود، و ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری و ... می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

  برای رزرو وقت مشاوره و ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور می توانید از طریق شماره تلگرام 6196-380-0903، یا عضویت در کانال تلگرام بدون کنکور درخت دانش هماهنگی لازم را انجام دهید.

  سهمیه های موجود در بدون کنکور دانشگاه آزاد کدامند؟

  یک خبر خوب برای متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97-98 که بر اساس امتیازات و شرایط خود می توانند از سهمیه های موجود در دفترچه بدون کنکور آزاد استفاده نمایند.

  درج معدل سوابق تحصیلی مقطع بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی ناپیوسته چگونه است؟

  داوطلبان دیپلمه فنی حرفه ای و یا کاردانش که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می باشند و فاقد معدل کتبی در دیپلم ، بایستی معدل کل دیپلم متوسطه خود را عیناً طبق شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور درج نمایند.

  نظر به اینکه گزینش دانشجو در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی (معدل دیپلم) صورت خواهد گرفت، لذا کلیه متقاضیان (دیپلمه های نظام قدیم ، نظام جدید و همچنین دیپلمه های فنی حرفه ای و کاردانش که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می باشند) لازم است معدل کل و یا معدل کتبی خود را به صورت صحیح در تقاضانامه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد بدون کنکور در azmoon.org دانشگاه آزاد درج نمایند.

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم

  تاثیر معدل زمانی که نوع دیپلم با گروه آزمایشی متفاوت باشد چگونه است؟

  یکی از ویژگی های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 بهمن ماه امکان انتخاب زیر گروه های آزمایشی متفاوت از نوع دیپلم داوطلب می باشد اما سوالاتی که برای بیشتر متقاضیان دانشگاه ازاد بدون کنکور پیش آمده این است که:

  چگونه زیر گروه آزمایشی دیگری را در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور انتخاب کنیم؟

  داوطلبان با خرید هر کارت می توانند فقط در یک زیر گروه انتخاب رشته ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 نمایند و باید توجه نمایند که رشته مورد نظر آنها حتما در زیر گروه آزمایشی باشد و این اشتباهی هست که بسیاری از داوطلبان تا کنون انجام داده اند.

  لذا پیشنهاد می شود جهت جلوگیری از این اشتباهات و بالا بردن شانس قبولی با نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، انجام تمام مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 بهمن 97-98 و اعلام نتایج با مشاوران مجرب درخت دانش و بدون پیش شماره 9099072943 در ارتباط باشید.

  "نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمه بهمن ماه اعلام خواهد شد"

  برای اطلاع از شرایط نظام وظیفه در انتخاب رشته می توانید کلیک نمایید>

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 27 دی 1397 08:49 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی چهارشنبه 26 دی 1397 08:14 ق.ظ نظرات ()

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری آغاز شد

  لیست رشته هایی بدون کنکور 97 کدام اند؟(رشته های بدون کنکور آزاد-بدون کنکورسراسری-غیرانتفاعی)

  زمان منتشر شدن لیست رشته های بدون کنکور سراسری بهمن ماه 97-98؟(صرفا بر اساس سوابق تحصیلی 25 دی ماه)

  زمان منتشر شدن رشته های بدون کنکور سراسری مهر ماه 98؟(17 بهمن ماه 97)

  رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته 97 بهمن ماه؟ (مطالعه مقاله)

  رشته های کاردانی بدون کنکور کدام اند؟(مطالعه مقاله)

  چه دانشگاه هایی پذیرش بون کنکور دارند؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)

  مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم 97-98؟

  شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور 97 سراسری و آزاد چیست؟

  و ...؟؟؟

  چند سالی است که ورود به دانشگاه دیگر سخت و دشوار نیست و ظرفیت دانشگاه ها افزایش یافته و تعداد صندلی های دانشگاه ها از داوطلبان پیشی گرفته؛ به همین منظور هر ساله برخی دانشگاه ها پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کنکور سراسری 97 ظرفیت خود را تکمیل می کنند.

  رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن ماه منتشر شد

  لیست رشته های بدون کنکور 97 بهمن ماه دانشگاه سراسری، موسسات غیر انتفاعی و پیام نور و پردیس دانشگاه صنعتی شریف کیش بهمن 97-98 منتشر شد، برای مشاهده لیست رشته های بدون آزمون سراسری بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

  رشته های بدون کنکور پیام نور

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

  برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری، ثبت نام کنکور سراسری 98 می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید.

  اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص چگونگی پذیرش دانشجو صرفاً با سوابق تحصیلی رشته های بدون کنکور سراسری (18/ دی /97)

  امسال برای بهمن ماه ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری بهمن ماه 97 و همچنین نیمسال اول مهر ماه 98 به ترتیب: در روزهای 25 دی ماه و همچنین 19 بهمن ماه 1397 انجام خواهد گرفت داوطلبان توجه داشته باشند که تنها لیست رشته های بدون کنکور 97 سراسری در دفترچه بدون کنکور سراسری در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

  داوطلبان واجد شرایط برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری نیمسال دوم باید بدانند که سوابق تحصیلی(معدل کتبی) ملاک اصلی پذیرش خواهد بود به همین منظور نحوه اولویت بندی و شناخت رشته ها از اهمیت بالایی برخوردار است، برای اطلاع از شرایط، نحوه ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم رشته های سراسری، معدل لازم برای قبولی، دریافت دفترچه و مشاوره انتخاب رشته می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

  این دانشگاه ها نیز:

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97-98

  ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال دوم

  ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی 97-98

  به صورت بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کنند برای اطلاع از شرایط و لیست رشته های بدون کنکور 97 هر کدام می توانید بر روی نام دانشگاه کلیک نمایید.

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 26 دی 1397 08:20 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی چهارشنبه 26 دی 1397 08:06 ق.ظ نظرات ()

  رشته های بدون کنکور پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی اعلام شد

  لیست رشته های بدون کنکور پیام نور برای نیمسال دوم کدامند؟(مطالعه مقاله)

  نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن 97 چگونه است؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)

  زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور چه تاریخی است؟(مطالعه مقاله)

  و ... ؟؟

  در این مقاله سعی بر این داریم به تمام سوالات داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97-98 پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

  رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97-98 منتشر شد

  رشته های بدون کنکور پیام نور بهمن ماه امروز در تاریخ 25دی ماه 97 منتشر شدند و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور نیمسال دوم 97-98 در زیر قرار داده ایم لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

  رشته های بدون کنکور پیام نور بهمن 97

  برای اطلاع از زمان و نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور 97، مدارک لازم جهت ثبت نام می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

  چه کسانی می توانند در رشته های بدون کنکور پیام نور 97 ثبت نام نمایند؟

  کلیه کسانی که در آزمون سراسری سال 97 شرکت کرده اند و یا به هر دلیلی نتونستند که حضور داشته باشند، می توانند از رشته های بدون کنکور پیام نور انتخاب نمایند و در صورتی که در کارنامه علمی(اولیه)،  برای پیام نور مجاز شده اند نیز رشته های با کنکور پیام نور ٩٧ را هم می توانند انتخاب کنند.

  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پیام نور نیز هر ساله در دو ورودی مهر و بهمن صورت می گیرد. اولین ورودی که مهر می باشد باید در زمان مرداد ماه همزمان با انتخاب رشته ٩٧ انجام شود. با انتخاب نهایتا 150 رشته از رشته محل های ذکر شده در دفترچه که پذیرش در آنها بر اساس سوابق تحصیلی است به ترتیب اولویت انتخاب رشته کنکور سراسری ٩٧ نمایند.سپس سازمان سنجش آموزش کشور بر اساس سوابق تحصیلی بررسی لازم را انجام داده و نتیجه اعلام خواهد شد. برای نوبت ورودی بهمن که برای تکمیل ظرفیت است، کسانی که در دوره انتخاب رشته مهر پذیرش نشده اند این بار با انتخاب یک کد رشته محل می تواند شانس خود را بیازمایند. و برای مهر یا بهمن شروع به ادامه تحصیل کنند.

  برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور ٩٧ در رشته های بدون کنکور در هر جای ایران، می توانید با شماره تلفن 9099072943 تماس و با واریز کردن هزینه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور اقدام نمایید و تمامی مراحل ثبت نام خود را با اطمینان خاطر به مشاوران درخت دانش در مرکز بسپارید تا ثبت نام شما به بهترین صورت ممکن انجام گیرد.

  کسانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند و تمایل به شرکت در دانشگاه پیام نور بدون آزمون دارند نیز می توانند برای ثبت نام از طریق سوابق تحصیلی با مشاوران درخت دانش تماس گرفته و هماهنگی نموده و برای ثبت نام اقدام نمایند.

  شرایط ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه ٩٧

  با داشتن یکی از موارد پایین می توانید در دانشگاه بدون کنکور پیام نور ثبت نام نمایید.

  داشتن دیپلم ۴ ساله، داشتن پیش دانشگاهی ویا داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم)

  البته با داشتن مدرک دیپلم فنی حرفه ای نمی توان در این دانشگاه شرکت نمود.

  لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور گروه ریاضی و فیزیک

  ریاضیات و کاربردها، آمار و کاربردها، فیزیک، علوم کامپیوتر، علوم ورزشی، علم اطلاعات و دانش شناسی، علوم و مهندسی آب، اقتصاد کشاورزی، شیمی کاربردی، روانشناسی،  حسابداری، مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت جهانگردی، مهندسی صنایع، مهندسی هوافضا، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مدیریت پروژه، مهندسی نفت، مهندسی برق، مهندسی پلسمر، مهندسی شهرسازی، مهندسی خودرو، مهندسی راه آهن، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، مهندسی عمران، مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی، مهندسی مکانیک، مهندسی مواد و متالوژی، مهندسی معماری

  لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور گروه علوم انسانی

  حسابداری، مدیریت دولتی، مدیریت جهانگردی، مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، علوم اقتصادی، روانشناسی، حقوق، پژوهشگری اجتماعی، علوم ورزشی، علوم تربیتی، روابط عمومی، روزنامه نگاری، تاریخ، تاریخ و تمدن ملل اسلامی، جغرافیا، فقه و مبانی حقوق اسلامی، علم اطلاعات و دانش شناسی،علوم تربیتی، علوم سیاسی،  علوم قران و حدیث، ادیان و عرفان، تعاون و رفاه اجتماعی، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عربی، فلسفه و کلام اسلامی

  لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نورگروه تجربی

  ترویج و آموزش کشاورزی، اقتصاد کشاورزی،روانشناسی، حسابداری، مدیریت صنعتی، مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت جهانگردی، زمین شناسی، زیست شناسی، زیست شناسی گیاهی، شیمی محض، شیمی کاربردی، علم اطلاعات و دانش شناسی، علوم و مهندسی محیط زیست، علوم اقتصادی، علوم و مهندسی صنایع غذایی، مهندسی شیلات، مهندسی علوم دامی

  در هر واحد دانشگاه پیام نور یک سری از این کد رشته محل های ذکر شده ارائه شده است و تمامی این رشته های معرفی شده در تمام واحدها موجود نیستند یعنی هر شهر یا واحد پیام نوری فقط یک سری خاص از رشته ها را داراست. می توانید جهت آگاهی بیشتر ازز رشته محل های هر واحد پیام نور با مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس بگیرید.

   برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

  ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ٩٧

  داوطلبان متقاضی استفاده از دانشگاه بدون کنکور پیام نور(رشته های بدون کنکور پیام نور) می توانند جهت پرسیدن سوالات خود وثبت نام در مراکز پیام نور در سراسر ایران و انتخاب رشته ای عالی، با مشاوران درخت دانش با شماره تلفن 9099072943 بدون نیاز به کدگیری تماس حاصل نموده و با استفاده از خدمات مشاوران مجرب و متخصص درخت دانش مراحل انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور و ثبت نام خود را انجام دهند.

  راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

  شماره تماس: 9099072943

  کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
  اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

  آخرین ویرایش: چهارشنبه 26 دی 1397 08:11 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی دوشنبه 24 دی 1397 10:11 ق.ظ نظرات ()

  زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97-98 مشخص شد

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 از اوایل بهمن ماه شروع خواهد شد و زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم بهمن نیمسال دوم حدودا یک هفته به طول خواهد انجامید و چند روزیم بستگی به تعداد شرکت کنندگان تمدید خواهد شد، از این رو نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور بعد از اتمام ثبت نام در تاریخ نیمه دوم بهمن ماه 97 نتایج منشر خواهد شد.

  برای دریافت و مشاهده نتایج انتخاب رشته بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی 97-98 بهمن ماه، زمان نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان، مدارک لازم جهت ثبت نام 10 مرحله ای دانشگاه پذیرفته شدگان و دریافت شماره دانشجویی خود می توانید با شماره 9099072943 (از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره) تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.(برای اطلاع از مدارک و نحوه ثبت نام حضوری ادامه مقاله را مطالعه نمایید)

  تذکر: لینک به زودی فعال خواهد شد.

  مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98

  ثبت نام 10 مرحله ای پذیرفته شدگان نتایج بدون کنکور آزاد به چه معناست؟

  بعد از مشاده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه داوطلبان به دو دسته تقسیم خواهند شد:

  1. در کارنامه نتایج خود در رشته و اولویت انتخابی خود پذیرفته شده اند.(قبول)
  2. در کارنامه نتایج بدون آزمون خود نوشته شده در هیچ انتخابی مورد پذیرش قرار نگرفته اید.(مردود)

  حال سوال پیش می آید که این دو دسته از داوطلبان زمانی که نتایج نهایی دانشگاه آزاد خود را مشاهده می کنند باید چیکار کنند؟

  راهنمای پذیرفته شدگان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم 97-98

  آن دسته از داوطلبانی که زمان مشاهده نتایج بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد بهمن ماه 97 مورد پذیرش قرار گرفته اند و به اصطلاح قبول شده اند باید برای ثبت نام 10 مرحله ای قبل از حضور دانشگاه اقدام نمایند و شماره دانشجویی را دریافت نمایند.

  برای گرفتن شماره دانشجویی قبل از ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

  راهنمای پذیرفته نشدگان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم 97-98

  آن دسته از داوطلبان که مورد پذیرش ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98 قرار نگرفته اند دوباره می توانند شانس خود را بعد از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد امتحان کنند، و در زمان تمدید ثبت نام به صورت تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بدون کنکور انتخاب رشته مجدد انجام دهند.

  برای افزایش شانس قبولی در ثبت نام مجدد بدون کنکور دانشگاه آزاد، انتخاب رشته مجدد بدون کنکور دانشگاه ازاد بهمن ماه و انجام تمامی مراحل ثبت نام و اعلام نتایج می توانید با مشاوران بدون کنکور درخت دانش در تماس باشید.

  سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه 97-98

  سایت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 بهمن ماه azmoon.org دانشگاه آزاد می باشد که ما در این مقاله کامل این سایت را مورد برسی قرار داده ایم و چه خدماتی را به داوطلبین بدون کنکور انجام از جمله اعلام نتایج نتایج بدون آزمون دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی خواهد داد.

  آخرین ویرایش: دوشنبه 24 دی 1397 10:21 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی یکشنبه 23 دی 1397 08:10 ق.ظ نظرات ()

  اهمیت مشاوره تحصیلی در موفقیت تحصیلی

  انسان موجودی است اجتماعی که به تنهایی قادر به پیشرفت نخواهد بود از این رو انسان هر روز با مسائلی روبه رو خواهد شد که نیاز به راهنمایی و مشورت دیگران را دارد در جهت پیشبرد اهداف و تصمیمات درست، در این مقاله فوکوس بر روی یکی از مهم ترین دوران زندگی که دوران تحصیلی است می باشد، دورانی که فرد انتخاب های سرنوشت سازی را روبه روی خود خواهد دید که مشاوره تحصیلی را نمایان می کند.

  مشاوره تحصیلی

  مشاوره به چه معناست و مهمترین مشاوره ها کدامند

  مشاوره، مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌ گیرنده) و متخصص (مشاور) انجام می‌گیرد. مشاوره در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که از مهم ترین زمینه های ضرورت مشاوره تحصیلی می توان به:

  1. مشاوره تحصیلی
  2. مشاوره روانشناسی
  3. مشاوره خانواده
  4. مشاوره تحصیلی و شغلی

  مشاوره تحصیلی چیست؟

  مشاوره تحصیلی مختص به دانش آموزان، دانشجویان و نا حدودی به والدین آنها می باشد که برای موضوعاتی همانند انتخاب رشته تحصیلی، هدایت تحصیلی، روش های مطالعه و یادگیری،مشکلات افت تحصیلی دانش آموز،  انتخاب رشته دانشگاهی، دانشگاه های بدون کنکور، معرفی رشته، ثبت نام آزمون ها، اعلام نتایج آزمونها.

  هر مشکل و ابهامی که در خلال دوران تحصیلی برای آنها ممکن است رخ دهد به مشاور تحصیلی رجوع می کنند که نگرانی های آنها را برطرف نماید و راه حل های مناسب را به مراجعه کننده در انتخاب راه درست ارائه دهند و ضرورت مشاوره تحصیلی را نشان میدهد.

  مشاوره تحصیلی به چند دسته تقسیم می شود؟

  1. مشاوره درسی
  2. مشاوره انتخاب رشته
  3. مشاوره بدون کنکور
  4. مشاوره تحصیلی خارج از کشور
  5. مشاوره انگیزشی کنکوری
  6. مشاوره برنامه ریزی
  7. مشاوره انتخاب مدرسه

  چنانچه برای فرزندتان نیاز به مشاوره تحصیلی تلفنی دارید، حل مشکلات افت تحصیلی، سرعت بخشیدن به فرآیند مطالعه و تحصیل، مشاوره رشته های بدون کنکور، ضرورت مشاوره تحصیلی، شناسایی استعداد ها و توانایی های فرزندانتان، هدایت تحصیلی دانش آموزان و انتخاب رشته دانشگاه فرزندانتان نگران هستید می توانید از طریق تلفن ثابت 9099072943 و بدون پیش شماره با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

  "موسسه درخت دانش مشاوره تحصیلی ابتدایی تا دکتری"

  مشاوره تحصیلی چه جایگاهیدر موفقیت تحصیلی دارد؟

  از مهم ترین جنبه هایمشاوره تحصیلی شناخت توانایی های داوطلب می باشد زیرا ما معتقدیم:

  همه افراد در همه زمینه ها موفق نخواهند بود

  از این رو مشاور تحصیلی با شناخت توانایی ها و استعداد های فرد و شناخت امکانات و موانع موجود دانش آموز را در مسیر درست راهنمایی نماید و موفقیت تحصیلی یک دانش آموز و دانشجو، گاه همکاری والدین، معلمان و مدیران مربوطه را با ضرورت مشاوره تحصیلی می طلبد و جایگاه مشاور تحصیلی را در موفقیت دانش آموز و دانشجو ضروری جلوه می دهد.

  آیا داشتن مشاور تحصیلیضروری است؟

  در جواب اینکه آیا داشتن مشاور تحصیلی ضروری است؟ باید گفت که پاسخ پیچیده است زیرا درسته که بدون مشاور می توان موفق شد اما داشتن مشاور تحصیلی راه را برای شما آسان تر خواهد کرد زیرا مشاور تحصیلی شما راه شما را رفته، آزمایش و خطاهای زیادی انجام داده و می توان گفت: که امروز دیدگاه مردم نسبت به چند دهه قبل در امر مشاوره تغییر کرده است زیرا هر چه میزان تحصیلات و آگاهی مردم بیشتر می شود علاقه بیشتری به داشتن مشاور و به خصوص مشاوره تحصیلی نشان می دهند.

  که امروز دیدگاه مردم نسبت به چند دهه قبل در امر مشاوره تغییر کرده است زیرا هر چه میزان تحصیلات و آگاهی مردم بیشتر می شود علاقه بیشتری به داشتن مشاور و به خصوص مشاوره تحصیلی نشان می دهند.

  آیا مشاوره تحصیلی لازمهست؟

  نتایجی که افرادی که از مشاور تحصیلی گرفته اند باعث ایجاد رویکرد بهتری در امر و ضرورت مشاوره تحصیلی بوده است و اینکه شما بتوانید با استفاده از اطلاعات و تجربیات مشاور تحصیلی به نتیجه مطلوب برسید لذا شناخت جنبه های مختلف تحصیلی، برنامه ریزی درست، شناخت عوامل افت تحصیلی، جهت دهی به توانایی ها و استعداد ها ودیگر دلایل اهمیت مشاوره تحصیلی را دو چندان خواهند کرد.

  بهترین مشاوره تحصیلی درتهران کدام است؟

  ازجمله کارها و مسئولیت های بهترین مشاوره تحصیلی در تهران و سراسری ایران می توان به تعین هدف مشخص با توجه به شرایط دانش آموز و یا دانشجو و طراحی یک برنامه کامل و جامع درسی با توجه به وضعیت تحصیلی, روحی, فردی و اجتماعی او برای رسیدن به این هدف اشاره نمود.

  از دیگر وظایف یک مشاوره تحصیلی تلفنی برتر ایجاد حس خونسردی و آرامش در دانش آموز و دانشجو و یا دادن حس اعتماد به نفس و ایمان به پیروزی در نتیجه تلاش هدفمند می باشد، البته مسئولیت های مشاور تحصیلی با توجه به مقطع تحصیلی , سن و شرایط هر فرد متفاوت می باشد.

  مشاوره تحصیلی درخت دانش

  مشاوره تحصیلی درخت دانش با درک شرایط بسیاری از داوطلبان در نقاط دور دست کشور با راه اندازی سامانه مشاوره تحصیلی از راه دور و با تماس تلفنی و مشاوره حضوری بهترین مشاوره کنکور تجربی، مشاوره تحصیلی کنکور شرایط استفاده از مشاوران با تجربه و متخصص را برای کلیه دانش آموزان و دانشجویان عزیز در تمام نقاط کشورایجاد کرده است.

  راههای ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی تهران

  فقط کافی است با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و از کلیه مزایای یک مشاور تحصیلی مناسب بهره ببرید و تمام مشکلات تحصیلی خود را با مشاوران با برطرف نمایید.

    بسیاری از دانش آموزان و والدین فکر می کنند که مشاوره درسی بیشتر برای دانش آموزان دوره متوسطه دوم و کنکوری ها(سایت sanjesh.org) می باشد در صورتی که ضرورت مشاوره تحصیلی برای کلیه ی مقاطع تحصیلی و در هر مقطع با توجه به رده سنی و شرایط دانشجو متفاوت و مهم و ضروری می باشد.

  آخرین ویرایش: یکشنبه 23 دی 1397 08:17 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی دوشنبه 17 دی 1397 10:42 ب.ظ نظرات ()

  نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم چگونه است؟

  نحوه ثبت نام داوطلبان بدون کنکور چگونه است؟(مطالعه مقاله)

  نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم چگونه است؟ (کلیک بر روی لینک مورد نظر)

  نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97 به چه صورتی است؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)

  شرایط لازم برای ثبت نام هر کدام از مقاطع بدون کنکور دانشگاه آزاد؟ (مطالعه مقاله)

  زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم 97-98 چه تاریخی می باشد؟ (از 25 دی ماه به بعد97)

  و ... ؟؟؟

  دانشگاه آزاد هر ساله علاوه بر پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری ،بر اساس ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم نیز دانشجو می پذیرد. داوطلبان کافی است رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایند و در دانشگاه مورد نظر با ارائه مدارک مورد نیاز ثبت نام نمایند. نحوه ثبت نام داوطلبان بدون کنکور دانشگاه آزاد و  در مقاطع کاردانی و کارشناسی صورت می گیرد. هر کدام از این مقاطع شرایط خود را دارد.

  نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه ازاد 97-98

  نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد به دو بخش کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته تقسیم می شود در ادامه به توضیح هر کدام از دوره ها خواهیم پرداخت.

  نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

  شرایط ورود به دوره های کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته بدون آزمون

  منظور از ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد همان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد می باشد و منظور از کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد در واقع همان لیسانس پیوسته است.

  نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97-98

  برای ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد داشتن یک مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم کافی است و داوطلبان با داشتن مدرک کاردانی از هریک از دانشگاه های ایران می توانید در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شرکت کنید انجام دهند.

  نحوه ثبت نام داوطلبان بدون کنکور برای دوره کارشناسی ناپیوسته به این صورت است که داوطلبان در ابتدا با مراجعه به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org  نسبت به خریدن کارت اعتباری ثبت نام به مبلغ 40000 تومان اقدام نمایند. لازم به تذکر است که هر کارت اعتباری تنها برای یک بار ثبت نام اعتبار دارد و داوطلبان برای ثبت نام جدید یا ویرایش ثبت نام قبلی باید یک کارت اعتباری جدید دریافت نمایند. پس از دریافت کارت اعتباری می توانند در رشته و دانشگاه مورد علاقه با توجه به ظرفیت دانشگاههای مختلف ثبت نام نمایند و پس از انجام ثبت نام رسید ثبت نام را دریافت نمایند و منتظر اعلام اخبار ثبت نام نهایی در دانشگاه مورد نظر خود بمانند.

  نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97-98

  برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد هیچ گونه محدودیت رشته ای وجود ندارد بدین معنی که هر کس با  داشتن مدرک پیش دانشگاهی در هر رشته ای یا داشتن دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا داشتن یک دیپلم و یک فوق دیپلم در هر یک از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام و بعد از بررسی و تحلیل سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد بدون کنکور افراد توسط سنجش مرکز پذیرش انجام خواهد شد.

  نحوه ثبت نام داوطلبان بدون کنکور برای دوره کارشناسی پیوسته به این صورت است که داوطلبان در ابتدا با مراجعه به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org  نسبت به خریدن کارت اعتباری ثبت نام به مبلغ 350000 ریال اقدام نمایند. لازم به تذکر است که هر کارت اعتباری تنها برای یک بار ثبت نام اعتبار دارد و داوطلبان برای ثبت نام جدید یا ویرایش ثبت نام قبلی باید یک کارت اعتباری جدید دریافت نمایند. پس از دریافت کارت اعتباری می توانند در رشته و دانشگاه مورد علاقه با توجه به ظرفیت دانشگاههای مختلف ثبت نام نمایند و پس از انجام ثبت نام رسید ثبت نام را دریافت نمایند و منتظر اعلام اخبار ثبت نام نهایی در دانشگاه مورد نظر خود بمانند.

  کلیه متقاضیان دوره کارشناسی لازم است پس از اتمام فرآیند ثبت ‌نام و تهیه نسخه چاپی رسید ثبت‌نام با در دست داشتن رسید مذکور و مدارک لازم در ساعات اداری به محل دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند. شروع به تحصیل پذیرفته‌ شدگان از نیمسال اول سال تحصیلی 97 خواهد بود.

  نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 97-98

  نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی به دو بخش ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته و ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته تقسیم می شود در ابتدا به توضیح هر کدام از دوره ها خواهیم پرداخت. بنا به اطلاعیه جدید دانشگاه آزاد، پذیرش در رشته های بدون کنکور بهمن ماه 97-98 با شرط سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد بدون کنکور انجام خواهد شد.

  شرایط ورود به دوره های کاردانی ناپیوسته و کاردانی پیوسته بدون آزمون

  دوره کاردانی ناپیوسته برای آن دسته از داوطلبانی می باشد که دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می باشند و برای ثبت نام در این دوره لازم است مدرک پیش دانشگاهی را داشته باشند. دوره کاردانی پیوسته برای آن دسته از داوطلبانی می باشد که دارای مدرک دیپلم می باشند و لازم است پس از ثبت نام در دروه کاردانی پیوسته واحدهای اضافه نسبت به دوره ناپیوسته بگذرانند.

  نحوه ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97-98

  نحوه ثبت نام داوطلبان بدون کنکور برای دوره کاردانی ناپیوسته به این صورت است که داوطلبان در ابتدا با مراجعه به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org  نسبت به خریدن کارت اعتباری ثبت نام به مبلغ 36000 تومان اقدام نمایند. لازم به تذکر است که هر کارت اعتباری تنها برای یک بار ثبت نام اعتبار دارد و داوطلبان برای ثبت نام جدید یا ویرایش ثبت نام قبلی باید یک کارت اعتباری جدید دریافت نمایند. پس از دریافت کارت اعتباری می توانند در رشته و دانشگاه مورد علاقه با توجه به ظرفیت دانشگاههای مختلف ثبت نام نمایند و پس از انجام ثبت نام رسید ثبت نام را دریافت نمایند و منتظر اعلام اخبار ثبت نام حضوری دانشگاه مورد نظر خود بمانند.

  نحوه ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97-98

  نحوه ثبت نام داوطلبان بدون کنکور برای دوره کاردانی پیوسته به این صورت است که داوطلبان در ابتدا با مراجعه به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی نسبت به خریدن کارت اعتباری ثبت نام به مبلغ 36000 تومان اقدام نمایند. لازم به تذکر است که هر کارت اعتباری تنها برای یک بار ثبت نام اعتبار دارد و داوطلبان برای ثبت نام جدید یا ویرایش ثبت نام قبلی باید یک کارت اعتباری جدید دریافت نمایند. پس از دریافت کارت اعتباری می توانند در رشته و دانشگاه مورد علاقه با توجه به ظرفیت دانشگاههای مختلف ثبت نام نمایند و پس از انجام ثبت نام رسید ثبت نام را دریافت نمایند و منتظر اعلام اخبار ثبت نام نهایی در دانشگاه مورد نظر خود بمانند.

  کلیه متقاضیان دوره کاردانی لازم است پس از اتمام فرآیند ثبت ‌نام و تهیه نسخه چاپی رسید ثبت‌نام با در دست داشتن رسید مذکور و مدارک لازم ساعات اداری به محل دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند. شروع به تحصیل پذیرفته‌ شدگان از نیمسال 97 سال تحصیلی 97 خواهد بود.

  زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد همزمان با ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد است و در دو نوبت مهر و بهمن انجام می شود.

  راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

  شماره تماس: 9099072943

  کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
  اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

  آخرین ویرایش: دوشنبه 17 دی 1397 10:49 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی دوشنبه 17 دی 1397 08:08 ق.ظ نظرات ()

  معرفی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

  چند سالی است که سخن ازحذف کنکور به میان آمده است و هر ساله بر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی  رشته های تحصیلی را بدون کنکور ارائه می دهندافزوده خواهد شد، در همین راستا دانشگاه آزاد 95 درصد از رشته های تحصیلی که از طریقآزمون پذیرش دارند را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد و بر اساس سوابق تحصیلی وشرط معدل اقدام به پذیرش دانشجو می نماید که در این مقاله سعی بر معرفی رشته هایبدون کنکور دانشگاه آزاد داریم.

  رشته های بدون کنکور آزاد تهران

  رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

  رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور رشته‌ای متشکلاز گرایش‌های متعدد مهندسی و علوم پزشکی است که به دنبال ایجاد ارتباط منطقی بین علوم مهندسی ودانش پزشکی می‌باشد، ثبت نام مهندسی پزشکی بدونکنکور یکی از پرطرفدارترین رشته های بدون آزمون دانشگاه ازاد وبه دلیل متقاضیانزیاد این رشته شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور در قبولی مهندسی پزشکی بدون کنکور بسیار تاثیر گذار است.

  ثبت نام رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

  برای ثبت نام رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور ابتدا باید وارد سایت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور شد و از شرایط ورود به رشته مهندسی پزشکی بدون آزمون اطلاع داشت، برای اطلاع از شرایطو نحوه ثبت نام می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

  رشته دامپزشکی بدون کنکوردانشگاه آزاد

  دانشگاه آزاد بدون کنکور دردوره های کاردانی ناپیوسته و به احتمال زیاد تا سالهای دیگر در مقطع کارشناسی ناپیوستهرشته دامپزشکی دانشجو می پذیرد. پذیرش بدون کنکور دامپزشکی یکی از رشته های قابل توجهو همچنین با بازار کار خوب نسبت به بقیه رشته ها می باشد در نتیجه قبولی در رشتهدامپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی با توجه به معدل های بالایداوطلبان از اهمیت فراوانی برخوردار است. به دلیل اینکه فارغ التحصیلان رشته دامپزشکی،از نظر ظرفیت های شغلی موجود در بازار به حالت اشباع نرسیده است، به متقاضیان رشتههای بدون کنکور دانشگاه آزاد پیشنهاد می شود.

  رشته میکروبیولوژی بدون کنکوردانشگاه آزاد

  رشته میکروبیولوژی بدون کنکور از بهمنسال 96 در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد قرار گرفت و تحصیل متقاضیان این رشتهرا راحت تر کرد؛ به طوری که دیگر نیازی به کنکور دادن نیست و داوطلبان بدون کنکور رشتهمیکروبیولوژی که علاقه خیلی زیادی به کارهای آزمایشگاهی و کار های تحقیقاتی دارند میتوانندبدون آزمون وارد دانشگاه شوند. رشته میکروبیولوژی دارای بازارکار پویایی است؛ به سهدسته پزشکی، غذایی و صنعتی تقسیم می شود.

  رشته زیست شناسی بدون کنکوردانشگاه آزاد

  رشته زیست‌شناسی بدون کنکور از علوم طبیعیو دانش مربوط به کاوش درباره جانداران است، دانش زیست شناسی  به بررسی ویژگی‌ها و رفتار سازواره‌ها، چگونگی پیدایشگونه‌ها و افراد و نیز به بررسی تعامل جانداران با یکدیگر و محیط پیرامونشان می‌پردازد،رشته زیست شناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارائه می شود و درگرایش های:

  •  زیست شناسی سلولی و مولکولی بدون کنکور
  • زیست شناسی دریا
  • زیست شناسی جانوری
  • زیست شناسی گیاهی و زیست فناوری ارائه می شود.

  رشته حقوق بدون کنکوردانشگاه آزاد

  رشته حقوق بدون کنکور آزادیکی از رشته های پرطرفدارعلوم انسانی و جز لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میباشد توانایی های فردی لازم برای یک دانشجوی حقوق عبارتند از جسارت، قدرت استدلال،خلاقیت ذهنی و فن بیان خوب می باشد،رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطعکارشناسی ارائه می شود و با توجه به اینکه دانشگاه های معدودی بدون کنکور حقوق راارائه می دهند لذا شرط معدل برای قبولی در رشته حقوق بدون کنکور بسیار با اهمیت میباشد.

  رشته روانشناسی بدون کنکوردانشگاه آزاد

  رشته روانشناسی بدون کنکور یکی از رشتههای علوم انسانی می باشد. این رشته دارای چندین گرایش روان شناسی عمومی ، بالینی وصنعتی و سازمانی و ….می باشد. برای یک روان شناس خوب شدن افراد باید توانایی هایی مانندانعطاف پذیر، توانایی تغییر در شرایط مختلف، شناخت محیط، هوش بالا، قدرت تمرکز برایشناخت ظرافت های موجود در جامعه، صبر و … را داشته باشند.

  رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد با توجهبه بالا بودن متقاضیان این رشته و همچنین بازار کار بهتر نسبت به بقیه رشته ها معمولادر اولویت انتخاب افراد قرار دارد و به همین دلیل معدل برای قبولی باید بالا باشد.

  رشته بازیگری بدون کنکوردانشگاه آزاد

  جان بخشیدن به شخصیت ها بااستفاده از کلمات و حرکات در فیلم،تئاتر، تلویزیون و رادیو از هنر یک بازیگر و راهورود رشته بازیگری بدون کنکوردانشگاه آزاد است، متقاضیان رشته  بازیگری بدون کنکور آزاد تهران باید ضمن نداشتن بیماریهایقلبی،تنفسی و معلولیـت هـای حـاد جسـمی نیز نداشته باشـند و دارای سـلامت کامل بینایی،شنوایی و کلامی باشند در غیـر ایـن صـورت از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهدآمد.

  رشته مهندسی کامپیوتر بدونکنکور دانشگاه آزاد

  مهندسی کامپیوتر بدون کنکور یا Computerengineering دانشی است ترکیبیاز: مهندسی برق، مهندسی الکترونیک و طراحی نرم افزار رشته مهندسی کامپیوتر ابتدا تحتعنوان رشته انفورماتیک زیر نظر دانشکده‌ ریاضی تدریس می‌شد. امروزه این رشته تحت عنوانمهندسی کامپیوتر زیر نظر دانشکده فنی و مهندسی در بسیاری از دانشگاه ها تدریس می شود.

  شعار متخصصان رشته مهندسیکامپیوتر بدون کنکور این است که: انسان باید بی اندیشد و ماشین باید کار کند.، لذاهدف نهایی رشته مهندسی کامپیوتر طراحی و ساخت اجزای سخت افزاری و نرم افزاری جهت کمکهرچه بیشتر به جامعه بشریت برای سهولت کارها می باشد.

  رشته مهندسی کامپیوتر بدونکنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی ناپیوسته، کاردانی پیوسته، کارشناسی ناپیوستهو کارشناسی پیوسته ارائه می شود.

  رشته مهندسی عمران بدون کنکوردانشگاه آزاد

  مهندسی عمران بیانگر کاربردعلم در ایجاد و سازندگی و عمران است. یک مهندس عمران علاوه بر رعایت جنبه های فنی واجرایی، باید اقتصادی عمل کند زیرا که اقتصادی بودن یک اصل در مهندسی عمران است. 

  رشته مهندسی عمران بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوستهپذیرش می کند. در مقطع کاردانی ناپیوسته گرایش عمران- امور پیمانها نیز پذیرش می کند.

  رشته مهندسی نفت بدون کنکوردانشگاه آزاد

  مهندسی نفت (به انگلیسی: Petroleumengineering) کاربرد دانش، فناوری،ریاضیات و اقتصاد در فرایند اکتشاف، استخراج، برآورد مخزن و توسعهٔ نفت، گاز و سایرترکیبات هیدروکربنی از مخازن زیرزمینی و انتقال آنها به پالایشگاه، صنایع پایین‌دستیو مصرف‌کننده‌است. شایان توجه است که پالایش نفت در حیطهٔ صنایع پایین‌دستی صنایع نفتو گاز بوده و در محدودهٔ مهندسی شیمی قرار می‌گیرد.

   رشته مهندسی نفت بدون کنکوردانشگاه آزاد با توجه به بالا بودن متقاضیان این رشته و همچنین بازار کار بهتر نسبتبه بقیه رشته ها معمولا در اولویت انتخاب افراد قرار دارد.

  رشته موسیقی بدون کنکوردانشگاه آزاد

  رشته موسیقی یا موزیک (بهفرانسوی musique) کهدر فارسی به آن خُنیا هم گفته می‌شد، درون مایه اصلی تشکیل دهنده  صدا و سکوت است. عناصر اصلی تشکیل ‌دهندهٔ موسیقیشامل نواک یاهمان زیروبمی (تعیین‌کنندهٔ ملودی و هارمونی) و ریتم است.

  رشته موسیقی بدون کنکور ازرشته هایی است که علاقه مندان آن معمولا یا به صورت آکادمیک یا دوره های آموزشی کهبرگزار می شود به فعالیت در این رشته خواهند پرداخت اما همواره تحصیلات آکادمیک درهر رشته ای می تواند در پیشرفت اصولی افراد مفید باشد.

  رشته گرافیک بدون کنکوردانشگاه آزاد

  گرافیک از واژهٔ یونانیgraphikos است و به معنای آنچهاست که مربوط می‌شود به طرح زدن و طراحی و همه پدیده هایی که به شکل یک نشانه، علامت،نقشه، طراحی، کشیدن از روی یک چیز و به ویژه طراحی خطی یک پدیده را شامل می شود.

  رشته گرافیک از گذشته دورو از پیدایش تمدن های اولیه تا دنیای مدرن امروز زبان نوشتاری انسان بوده است زمانیکه انسان های اولیه با تصویرگری بر روی غارها پیام ها، احساسات و نیازهای خود را منتقلمی کردند تا به انسان مدرن امروزی که آرم، لوگو و نشانه های خود را با استفاده از علمو هنر گرافیک بیان می کند.

  رشته گرافیک بدون کنکور دانشگاهآزاد در مقاطع کاردانی ناپیوسته، کاردانی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوستهارائه می شود.

  رشته موسیقی بدون کنکور

  رشته اقتصاد بدون کنکوردانشگاه آزاد

  رشته و علوم اقتصاد (در انگلیسیEconomics) شاخه ای از علوم اجتماعی می باشد که به تحلیل تولید، توزیع و مصرفکالاها و خدمات می‌پردازد، کانون توجه دانش اقتصاد بر این است که عوامل اقتصادی چگونهرفتار و تعامل می‌کنند و اقتصادهای مختلف چگونه کار می‌کنند به زبان ساده تر رشته اقتصادبدون کنکور دانشگاه آزاد به این مسئله می پردازد که میزان منابعی که در اختیار داریمدر چه زمینه ای توزیع و مصرف شود که که به تولید و صنعت حداکثر برسیم.

  رشته اقتصاد بدون کنکوردانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته پذیرش می نماید.

   

  رشته تربیت بدنی بدون کنکوردانشگاه آزاد

  رشته تربیت بدنی بدون کنکوریا Physical education یکرشته میان رشته ای می باشد که از علوم مختلف جهت تقویت جسم و روان انسان استفاده میکند، به این صورت که بخشی از این رشته را علوم مشتمل بر رشته پزشکی تشکیل می دهند بهطوری که فارغ التحصیل رشته بدنی تا حد یک پزشک یار با جسم انسان آشنا می شود.

  همچنین بخشی ازعلوم رشته پزشکیبر پایه علوم تربیتی است زیرا فارغ التحصیل این رشته به عنوان یک مربی باید بتواندبا تنش و واکنش های ورزشکاران یا دانش آموزان به درستی مواجه شود و این تنش ها و واکنشها را بشناسد و در نهایت بخش دیگری از علوم رشته تربیت بدنی شامل علوم ورزشی است یعنیبه صورت عملی مهارت های لازم برای رشته های مختلف ورزشی را آموزش می بیند و تواناییلازم برای تحقیق در رشته های ورزشی را می آموزد.

  رشته تربیت بدنی بدونکنکور دانشگاه آزاد در دو مقطع کاردانی و کارشناسی پذیرش دارد.

  رشته مدیریت بازرگانی بدونکنکور دانشگاه آزاد

  تعداد زیادی از متقاضیان بدونکنکور علاقه مند به انتخاب رشته مدیریت بازرگانی بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشند،این رشته بدلیل اینکه در واقع کلید معمای مشکلات سازمان های هر جامعه می باشد از ارزشو اعتبار بالایی در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد برخوردار است. تامین نیازهای فنی، خدماتی، درمانی، تفریحی جامعهبدون مدیران لایق که بالاترین کارایی و بهره وری را داشته باشند، امکان پذیر نیست.

  رشته حسابداری بدون کنکوردانشگاه آزاد

  رشته حسابداری عبارت است از فرایندشناسایی، اندازه‌گیری و ثبت و گزارشگری اطلاعات اقتصادی برای تصمیم‌گیری‌های آگاهانهبه وسیله استفاده‌کنندگان آن اطلاعات. رشته حسابداری بدلیل اینکه موسسات و شرکت هایخصوصی زیادی در حال تاسیس می باشند، از نظر بازار کار تعداد زیادی از متقاضیان بازارکار می توانند در این شرکت ها مشغول به کار شوند.

  رشته حسابداری بدون کنکوردر مقاطع متختلف از جمله لیسانس، فوق دیپلم، کارشناسی ارشد و حتی دکتری پذیرش انجامخواهد شد.

  رشته کارگردانی بدون کنکوردانشگاه آزاد

  معرفی رشته کارگردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد: مسئول اصلی تهیهفیلم و برنامه های تلویزیونی و سینمایی است، با توجه با این رشته بازیگری و کارگردانینقاط مشترک زیادی باهم دارند و در زمان تولید یک نمایش این دو در ارتباط تنگاتنگ باهمهستند. به همین خاطر این دوشاخه در یک رشته واحد گنجانده می شود در واقع بازیگر، یعنیکسی که با صداقت تمام به آنچه بر روی صحنه می گذرد ایمان داشته باشد و با تمام وجودنقش خود را بر روی صحنه تجربه کرده و در واقع بر روی صحنه زندگی کند.

  • کارگردانی تلویزیون در قدیم تنها مراقبت بود که وحدت نمایش حفظ شوداما امروزه کارگردان مسئولیت معنی آن را نیز برعهده دارد، کار هنری کارگردان را میتوان به دو مرحله تقسیم کرد:
  • مرحله نظری و تحقیقاتی:شامل  تهیه و تدارک ومشتمل بر انتخاب متن، تجزیه و تحلیلآن و انتخاب بازیگر است.
  • مرحله عملی: کار عملی با بازیگران، یعنیفرآیند تمرین است.

  مشاوره تحصیلی بدون کنکوردرخت دانش

  مشاوره تحصیلی درخت دانش درتمام مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97، انتخاب رشته کنکور سراسری 98، اعلامنتایج کنکور سراسری، معرفی رشته های تحصیلی، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسالدوم، رشته های پزشکی بدون کنکور، رشته مترجمی زبان بدون کنکور، پیراپزشکی بدون کنکور، پرستاری بدون کنکور در انتخاب رشتهدر کنار شما خواهد بود.

  برای ارتباط با مشاوران مجربدرخت دانش می توانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون نیاز به گرفتن کددر ارتباط باشید.

    

  شماره  تلگرام:شماره 09033806196 و آی دیsderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال

  اینستاگرام: سامانهمشاوره تحصیلی درخت دانش


  آخرین ویرایش: دوشنبه 17 دی 1397 08:20 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی سه شنبه 11 دی 1397 10:54 ب.ظ نظرات ()

  چه کسانی می توانند در کنکور سراسری 98 ثبت نام کنند؟

   در ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری 98 ما دو دسته داوطلب داریم دسته ای که نظام قدیم هستند و از کنکور های سال های گذشته مانده اند و یا دوباره قصد شرکت در کنکور سراسری 98 را دارند و دسته ای و دسته ای که نظام جدید هستند، داوطلبان کنکور سراسری برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کنکور خود وارد کردن سوابق تحصیلی به درستی، وارد کردن کد منطقه و کد دانش آموزی و انجام تمامی مراحل ثبت نام و همچنین دانلود دفترچه کنکور سراسری 98 و بودجه بندی کنکور 98 می توانند با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایند.

  ثبت نام کنکور 98

  نکات مهم ثبت نام کنکور 98

  گرچه چندین سال است که حجم زیادی از داوطلبان ورود به دانشگاه از طریق سوابق تحصیلی و بدون کنکور دانشگاه آزاد راهی دانشگاه می شوند, ولی هنوز هم کنکور سراسری تنها آزمون تعین کننده ی ورود بسیاری از داوطلبان به دانشگاه های دولتی و روزانه و رشته های پرطرفدار می باشد.

  در واقع درحال حاضر ثبت نام کنکور سراسری 98 تعین کننده ورود به دانشگاه نیست بلکه کنکور رشته و دانشگاه را مشخص می کند اما کنکور امسال با سال های قبل تفاوت عمده ای دارد و آن اینکه دانش آموزانی که در سال های گذشته کلاس ششم خواندند و با نظام آموزشی جدید3-3-6 رشد یافتند اکنون به دوره حساس و سرنوشت ساز کنکور رسیده اند.

  در ثبت نام کنکور 98 کدام دسته از سوالات را انتخاب کنیم؟

  با توجه به اینکه مطالب محتویات کتاب های درسی نظام قدیم و نظام جدید تفاوتهایی با یکدیگر دارند، سازمان سنجش به منظور رفاه حال هردو دسته از این داوطلبان، در ثبت نام کنکور 98 دو نوع سوال طراحی می کند، در واقع در روز کنکور که برای هردو دسته از این داوطلبان در یک روز برگزار می شود, ما شاهد وجود دو نوع سوال بر اساس منابع هر یک می باشیم.

  اما داوطلبان نظام قدیم توجه داشته باشند که کنکور سراسری 98 تنها کنکوری است که بر اساس نظام قدیم نیز سوال طراحی می شود و براساس اطلاعیه رسمی سازمان سنجش از کنکور سراسری 99 فقط سوالات براساس منابع نظام جدید طراحی خواهد شد، پس به داوطلبان نظام قدیمی که قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند توصیه می کنیم که درکنکور 98 شرکت نمایند و آن را به سال هایی بعد موکول نمایند.

  تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری 98

  با توجه به اطلاعیه رسمی سازمان سنجش تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری 98، 30 درصد خواهد بود که از این 30 درصد, 20 درصد آن به صورت تاثیر قطعی و10 درصد تاثیر مثبت خواهد بود، 20 درصد تاثیر قطعی یعنی 20 درصد از نمره کل اکتسابی شما در کارنامه اعلام نتایج کنکور سراسری98 مربوط به معدل شما در درس موردنظر می باشد و به نسبت نمره اکتسابی شما از حداکثر نمره, مقدار نمره شما در این 20درصد محاسبه میشود و با 80 درذصد دیگر از نمره کل اکتسابی از پاسخ برگ شما محاسبه میشود.

  حداکثر 10 درصد تاثیر مثبت یعنی اینکه 10 درصد از نمره کل اکتسابی پایانی شما در کارنامه نهایی کنکور98 با توجه به معدل شما و یا پاسخبرگ کنکور سراسری شماخواهد بود، به اینصورت که سازمان سنجش یک بار نمره نهایی شمارا با تاثیر 10 درصد سوابق تحصیلی شما بررسی می کند و یک بار دیگر نمره نهایی شمارا بر اساس پاسخبرگ شما در کنکور سراسری 98 اعمال می کند. وهرکدام که نمره نهایی بهتری باشد, آن رالحاظ می نماید. البته همانطور که گفته شد, 20 درصد تاثیر قطعی است. یعنی حتی اگر پاسخبرگ شما نتایج بهتری داشته باشد,  بازهم در آن 20 رصد سوابق تحصیلی شما لحاظ میشود.

  با شماره گیری9099072943 با تلفن ثابت و بدون پیش شماره مشاوران درخت دانش حوه ی محاسبه درصد هریک از دروس شما را به تشریح برای شما توضیح می دهند.

  انواع سهمیه های کنکور سراسری 98

  همانند سال های گذشته در کنکور سراسری 98 نیز سهمیه های موجود در کنکور سراسری 98 برایداوطلبان وجود خواهد داشت. که می توان به سهمیه مناطق, سهمیه 25 درصدی ایثارگران,سهمیه 5 درصدی ایثارگران و رزمندگان, و سهمیه بهیاران و خانواده شهدا اشاره نمود.برای اطلاع از نحوه تاثیر این سهمیه ها و میزان تاثیر هریک از آن ها به پست مربوطبه سهمیه های کنکور سراسری98 سایت درخت دانش مراجعه فرمایید.

  نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی

  کد سوابق تحصیلی از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کنکور 98 می باشد. داوطلبی که کد سوابق تحصیلی را وارد ننماید سوابق تحصیلی وی در کنکور سراسری اعمال نخواهد شد.

  سوابق تحصیلی شامل سوابق تحصیلی پایه دوازدهم و یا سوم متوسطه برای داوطلبانی است که از سال84 به بعد مدرک دیپلم خودرا دریافت نموده اندو سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی برای فارغ التحصیلان سال91 به بعد می باشد. برای  دریافت کد سوابق تحصیلی  می بایست تاریخ تولد, کد دانش آموزی, کد منطقه و کد مقطع را ابتدا وارد نمایید.

  برای یافتن کد دانش آموزی می توانید از مسئولان مدرسه کمک بگیرید همچنین در بالای کارنامه شما این کد درج شده است.

  برای دریاقت کد منطقه خود را بلد نیستید می توانید به سایت ثبت نام کنکور سراسری 98 سازمان سنجش مراجعه نمایید. و با واردکردن استان محل زندگی خود و سپس یافتن شهرستان مورد نظر کد منطقه را بیابید و سپس وارد سامانه جمع آوری و اطلاعات سوابق تحصیلی به آدرسdipcode.medu.ir شوید واطلاعات درخواستی را وارد نمایید.

  و سپس سوابق تحصیلی شما به نمایش گزاشته خواهد شددر صورتی که مغایرتی بین نمرات کسب شدهشما و سوابق تحصیلی وارد شده در سیستم نباشدبا زدن گزینه تایید یک کد دریافت خواهید کرد که باید آن را نزد خود نگه دارید و درهنگام نحوه ثبت نام کنکور سراسری98 وارد نمایید.

  مشاوره ثبت نام کنکور سراسری 98 درخت دانش

  مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش با داشتن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی در سطح کشور پاسخگوی کلیه سوالات شما در رابطه با نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی, انتخاب رشته کنکور سراسری 98, زمان دقیق ثبت نام آزمون سراسری 98, زمان ثبت نام کنکور 98 و شرایط مربوط به دانشجویان انصرافی و شرایط تحصیل مجدد رایگان داوطلبان ویا هرگونه سوالات درسی و تحصیلی و کنکوری شما می باشد، شما می توانید با شمارهگیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کدگیری با مشاورین ما در تماس باشید.


  آخرین ویرایش: سه شنبه 11 دی 1397 11:00 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی سه شنبه 11 دی 1397 10:45 ب.ظ نظرات ()

  آیا برای ثبت نام کنکور 98 کارت ملی لازم است؟

  سوال بسیاری از داوطلبن ثبت نام کنکور ۹۸ این است که آیا برای ثبت نام کنکور 98 کارت ملی لازم است؟ در جواب باید گفت که یکی از اصلی ترین مدارک جهت ثبت نام کنکور سراسری 98 کارت ملی داوطلب می باشد که باید فایل کارت ملی اسکن شده آن را با حجم پایین آپلود نمود و در قسمت مدارک کارت ملی و شناسنامه بارگزاری کرد، در ادامه مطلب اصلی ترین مدارک لازم برای صیت نام کنکور 98 را توضیح خواهیم داد.

  برای انجام تمامی مراحل ثبت نام کنکور 98، شرایط ثبت نام کنکور سراسری 98، انواع سهمیه های کنکور سراسری 98، تاثیر سوابق تحصیلی در ثبت نام کنکور 98، نحوه ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98 و ... می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

  ثبت نام کنکور 98

  پرسش و پاسخ داوطلبان ثبت نام کنکور سراسری 98

  لیست کامل مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری 98؟(مطالعه مقاله)

  آیا برای ثبت نام کنکور کارت ملی لازم است؟(بله)

  تاریخ شروع زمان ثبت نام کنکور سراسری 98 کی است؟(نیمه دوم بهمن ماه 97)

  مهلت ثبت نام کنکور سراسری 98 چقدر است؟(یک هفته)

  مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور 98 کدامند؟

  و ... ؟؟؟

  در این مقاله سعی بر این داریم به تمام سوالات داوطلبین ثبت نام کنکور 98 که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

  مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری 98

  مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور سراسری 98

  1. شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده (به تعداد گروه های آموزشی که قصد شرکت در آزمون آن را خواهید داشت)
  2. کد سوابق تحصیلی دیپلم و کد سوابق پیش دانشگاهی و کد دانش آموزی صادر شده از طرف دبیرستان
  3. شناسنامه و کارت ملی نیز جز مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری 98
  4. کد منطقه و کد پستی محل سکونت
  5. کد نظام وظیفه (متقاضیان مرد)
  6. معدل کتبی دیپلم
  7. کد پیگیری سهمیه رزمندگان (برای داوطلبان مشمول سهمیه رزمندگان)
  8. کد 13 رقمی مربوط به داوطلبان غیر ایرانی
  9. فایل عکس اسکن شده

  نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و کد دانش آموزی کنکور 98

  برای دریافت یکی دیگر از مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور سراسری 98 کد دانشگاه و دکد دانش آموزی می توانید در قسمت نوار سمت راست نحوه ثبت نام کنکور 98 کد ها را پیدا کرده و یا از طریق مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها به نشانی: dipcode.medu.ir کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود را دریافت نموده و از همان تاریخ ونسبت به درج کد سوابق تحصیلی که از سایت مذکور دریافت نموده اند اقدام وسوابق تحصیلی خود را در سایت ثبت نام کنکور سراسری 98 مشاهده نمایند.

  آخرین ویرایش: سه شنبه 11 دی 1397 10:50 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی سه شنبه 11 دی 1397 10:35 ب.ظ نظرات ()

  زمان ثبت نام کنکور۹۸

  چندین سال است که زمزمه حذف آزمون سراسری به گوشمی رسد و با اینکه مرحله به مرحله از سهم کنکور در پذیرش دانشجو کم تر خواهد شداما همچنان بازار کنکور سراسری داغ هست و اولین سوالی که برای هر متقاضی چپیشخواهد آمد اینکه زمان ثبت نام کنکور۹۸ کی خواهد بود؟

  برخی از سوالات پرتکراریکه متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری 98 طی تماس و حضورا از مشاوران درخت دانش پرسیده اند ودر این مثاله سعی داریم به این ابهامات و سوالات پاسخ دهیم:

  • مهلت ثبت نام کنکور ۹۸ تاکی خواهد بود؟(بدون احتساب تمدید ثبت نام کنکور 98 مهلت 9 روز است)
  • آیا احتمال تمدید مهلت ثبتنام کنکور ۹۸ وجود دارد؟(طبق روال سال های گذشته بله)
  • شرایط ثبت نام کنکورسراسری ۹۸ چیست؟(در ادامه مقاله)
  • شرایط برگزاری کنکورسراسری ۹۸(چگونگی برگزاری کنکور نظام جدید و نظام قدیم)
  • نحوه ثبت نام کنکور ۹۸چگونه است؟(از طریق سایت سازمان سنجش)
  • و....

  سوالات مطرح شده می تواندسوال شما عزیزان نیز باشد که اهمیت نقش مشاور در ثبت نام کنکور سراسری 98 و برنامهریزی کنکور 98 را دوچندان خواهد کرد.

  زمان ثبت نام کنکور ۹۸ کیخواهد بود؟

  زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ بدون در نظر گرفتن مدت زمان تمدید ثبت نام کنکور ۹۸ از روز چهارشنبه مورخ24 بهمن 97 تا روز پنج شنبه مورخ 2 اسفند 97 خواهد بود.

  ثبت نام کنکور سراسری 98

  زمان برگزاری کنکور ۹۸ کی خواهد بود؟

  زمان برگزاری کنکور 98 در روزای 13 و 14 تیرماه 98 برگزار خواهد بود.

  مهلت ثبت نام کنکور ۹۸ تاکی خواهد بود؟

  مهلت ثبت نام آزمونسراسری ۹۸ به مدت 9 روز خواهد بود و به دلیل احتمال تمدید مهلت ثبت نام کنکور ۹۸احتمالا تا 12 روز طول خواهد کشید، مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 98 را باید در این زمان حتما تهیه و آپلود نمایید.

  مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری 98

  شرایط برگزاری کنکورسراسری ۹۸ چیست؟

  کنکور سراسری 98 اولینکنوری است که دانش آموزان نظام جدید آموزشی در آن شرکت می کنند به همین دلیل باتوجه به اینکه خروجی های نظام جدید و نظام قدیم در کتاب های درسی خود هم مطالبمشترک دارند و هم مطالب غیر مشترک دو دسته سوال برای کنکور آزمون سراسری ۹۸ منتشرخواهد شد و که سوالاتی مشترک برای هر دو نطام آموزشی مطرح خواهد شد.

  برای اطلاع از شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98 می توانید بر روی آن کلیک نمایید.

  شرایط ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ به چند دسته تقسیم می شود؟

  شرایط ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ داشتن شرایط زیر الزامیست که در زیر کامل توضیح دادیم:

  1. شرایط عمومی شرکت در کنکور سراسری ۹۸
  2. شرایط اختصاصی کنکور سراسری ۹۸

  شرایط عمومی شرکت در کنکور سراسری ۹۸

  شرایط عمومی شرکت در کنکور سراسری ۹۸: اعتقاد به اسلام یا یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و عدم احراز عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری جمهوری اسلامی در صورتی که داوطلب سابقا با نظام جمهوری اسلامی عناد داشته باید تغییر نظر او احراز شود و همچنین نداشتن سابقه عضویت در سازمان های غیر قانونی فراماسونری و اعقاب آن ها و نیز عدم احراز فساد اخلاقی و نیز عدم اعتیاد به مواد مخدر می باشند.

  شرایط اختصاصی شرکت در کنکور سراسری 98

  شرایط اختصاصی عبارتند از: داشتن یکی ازاین مدارک تحصیلی الزامیست که این مدارک شامل مدرک دیپلم دوره چهار ساله نظام قدیم آموزش متوسطه یا گواهینامه دوره پیش دانشگاهی یا یکی از مدارک کاردانی فوق دیپلم می باشند .که لازم به ذکر است داوطلبان می بایست همه مدارک تحصیلی را حداکثر تا تاریخ 31/6/98 دریافت کرده باشند فارغ التحصیلان دوره کاردانی باید تعهدات و خدمات قانونی خود را گذرانده باشند .

  نحوه ثبت نام کنکور ۹۸ چگونهاست؟

  ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ از طرییق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد وتوصیه می شود قبل از ثبت نام حتما دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور۹۸ را مطالعهبفرمایید و فرم پیش نویس ثبت نام را که شبیه به فرم ثبت نام موجود در سامانه ثبتنام آزمون سراسری ۹۸ می باشد تکمیل نمایید جهت تسریع در فرآیند ثبت نام.

  نقش مشاور در ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

  با افزایش داوطلبین کنکور سراسری ۹۸و همچنین تمرکز انتخاب رشته بر روی رشته های پرطرفدار و پردرآمد گروه های آزمایشی مثل رشته های پزشکی کنکور سراسری ۹۸و رشته های مهندسی  کنکور سراسری ۹۸و رشته های برتر علوم انسانی کنکور ۹۸ وتفاوت ثبت نام نظام قدیم با نظام جدید کنکور 98 در برگزاری کنکور سراسری ۹۸می تواند نقش مشاور در ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ را بیشتر با اهمیت سازد، برای مشاوره ثبت نام کنکور ۹۸  انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۸خود بر اساس رتبه قبولی در زیر گروه، قطبی یا بومی بودن رشته ها، ظرفیت رشته ها و دانشگاه ها، و فاکتورهای مهم قبولی در کنکور ۹۸می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

  تفاوت بین ثبت نام کنکور سراسری 98 نظام جدید با نظام قدیم چیست؟

  چگونه ثبت نام کنکور ۹۸خود را انجام دهم؟

  داوطلبان محترم اولین کاری که برای ثبت نامکنکور ۹۸ باید انجامدهند مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ۹۸ می باشد و با ورود به سایت سازمانسنجش و بعد از پرداخت هزینه ثیت نام کنکور سراسری ۹۸ وارد مراحل گام به گام ثیتنام خواهند شد برای اطلاع از چگونگی ثبت نام کنکور 98 کلیک نمایید،چنانچه در هریک از مراح ثبت نام کنکور ۹۸ سوال یا ابهامی داشتید با مشاوران درختدانش از طریق تلفن ثابت 9099072943 و بدون پیش شماره در ارتباط باشید.

   


  آخرین ویرایش: سه شنبه 11 دی 1397 10:43 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • دفترچه ثبت نام بدونکنکور دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 طبق روال سال های گذشته در دو نیمسال تحصیلیمنتشر خواهد شد که شامل شرایط و ضوابط ثبت نام می باشد و داوطلبان با توجه بهشرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 و با مطالعه کاملدفترچه نسبت به ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور خود اقدام نمایند.

  دفترچه بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ۹۷

  زمان منتشر شدن دفترچهدفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بدون کنکور97-98

  دفترچه ثبت نام بدونکنکور آزاد 97-98 در دو نیمسال تحصیلی منتشر می شود.

  زمان انتشار دفترچه بدونکنکور آزاد 97-98 نیمسال اول نیمه دوم شهریور ماه 97  و زمان انتشار دفترچه بدون کنکور آزاد 97-98نیمسال دوم نیمه دوم دی  ماه 97  خواهد بود و داوطلبان با مراجعه با سایتدانشگاه آزاد می توانند دفترچه ثبت نام بدون کنکور را دریافت نمایند.

  مهلت استفاده از دفترچهدفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بدون کنکور97-98

  دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98 تا روز آخر ثبت نام دردسترس متقاضیان می باشد اما آنچه شایان ذکر می باشد اینکه متقاضیان محترم بامطالعه دقیق دفترچه از شرایط و ضوابط ثبت نام اطلاعات کافی را کسب نمایند یاپیشنهاد می ود با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت 9099072943 در ارتباط باشیدجهت راهنمای دفترچه ثبت نام بدون کتکور دانشگاه آزاد 97-98 و اطلاع از لیست رشتههای بدون کنکور آزاد 97 که در نیمسال اول و نیمسال دوم ارائه می شوند.

  دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98

  داوطلبان باید توجه داشته باشند که قبل از ثبت نام دفترچه ثبت نامبدون کنکور دانشگاه آزاد را با توجه به مقطعی که قصد ثبت نام دارند و شرایط ثبتنام در مقطع مربوطه را دارند دانلود نمایند و مطالعه نمایند.

  جهت دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد بدونکنکور 97-98 در مقطع مربوطه بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید(به زودی فعال خواهدشد):


  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاهآزاد کاردانی ناپیوسته

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد کاردانی پیوسته

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته

  سایت دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد بدونکنکور 97-98

  تنها سایت رسمی دانلود دفترچه ثبت نام بدونکنکور دانشگاه آزاد 97-98 سایت دانشگاه آزاد اسلامی یا سایت آزمون به نشانی azmoon.org می باشد.

  تذکر: قبل از خرید کارتاعتباری ثبت نام بدون کنکور آزاد 97-98 توجه داشته باشید که شرایط ثبت نام در کداممقطع تحصیلی را دارید و دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را در مقطع موردنظر دانلود نمایید.

  دفترچه راهنمای ثبت نامدانشگاه آزاد چگونه است؟

  دفترچه راهنمای ثبت نامدانشگاه آزاد بدون کنکور شامل بخش های زیر می باشد:

  • مقدمه و تعریف اصطلاحات
  • تشریح شرایط عمومی ثبت نام در مقطعتحصیلی(کاردانی و کارشناسی)
  • تشریح شرایط اختصاصی ثبت نام در مقطعتحصیلی(کاردانی و کارشناسی)
  • ضوابط پذیرش دانشجو و میزان تاثیر سوابق تحصیلیدر بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98
  • تشریح مقررات وظیفه عمومی متقاضیان مرد بدونکنکور دانشگاه آزاد 97-98
  • شهریه، هزینه خدمات آموزشی، حق بیمه دانشجوییبدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98
  • ضوابط و مقررات صندوق رفاه ،سهیلات اعطایی وبیمه دانشجویی بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98
  • نحوه ، شرایط و هزینه ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد 97-98
  • شرایط و ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی مقیمکشور در ثبت نام دانشگاه آاد بدون کنکور 97-98
  • رشته ها، شهره و واحدهای پذیرش بدونکنکور(براساس سوابق تحصیلی) دانشگاه آزاد

   مشاوره دریافت دفترچه ثبتنام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور درخت دانش

  برای اطلاعات بیشتر در موردبدون کنکور دانشگاه آزاد و  رشته های بدون کنکور 97، نحوه ثبت نام و شرایط بدون آزمون دانشگاه آزاد97-98 و دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98  می توانید با شماره 9099072943 بدون کدگیری ازطریقتلفن ثابت با مشاوران مجرب وبا تجربه درخت دانش تماس گرفته وآینده تحصیلی وشغلی خودرا باراهنمایی های مشاوران درخت دانش هموار سازید.


  آخرین ویرایش: شنبه 8 دی 1397 05:10 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • آیا برای ثبت نام در رشته تربیت بدنی بدون آزمون محدودیت داریم؟(آزاد، پیام نور، علمی کاربردی)

  برای ورود به رشته تربیت بدنی بدون آزمون دانشگاه آزاد، رشته تربیت بدنی بدون آزمون دانشگاه پیام نور و همچنین علمی کاربردی هیچ گونه محدودیت، مدرک دارای تجانس لازم نیست و عنوان مدرک مد نظر نمی باشد، تنها برای انتخاب ای رشته و دانشگاه باید توجه داشت که:

  • می خواهیم در چه مقطعی این رشته را بخونیم؟
  • کدام دانشگاه سطح علمی بالاتری در این رشته دارد؟
  • شرایط کدام یک از دانشگاه ها برای این رشته بهتر است؟(کدام دانشگاه بهتر است)(دانشگاه آزاد یا پیام نور!)

  برای مشاوره انتخاب دانشگاه در رشته تربیت بدنی بدون کنکور و نحوه ادامه تحصیل در این رشته می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت با مشاوران مجرب درخت دانش در تماس باشید.

  رشته تربیت بدنی بدون کنکور

  چند سالی است برخی ازدانشگاه ها از طریق بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی اقدام به ثبت نام 
  رشته تربیت بدنی بدون کنکور نموده اندکه این رشته دارای داوطلبین زیادی است چون محدودیت و شرایط برای انتخاب کردن آن نداریم.

  آیا رشته تربیت بدنی بدون آزمون در دانشگاه آزاد داریم؟(بله در تمامی مقاطع بدون آزمون و مطالعه مقاله)

  آیا رشته تربیت بدنی را در دانشگاه پیام نور داریم و شرایط رود؟(بله مطالعه: رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور)

  آیا رشته تربیت بدنی را در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور داریم و شرایط ورود؟(بله مطالعه: رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی)

  بهترین دانشگاه غیر انتفاعی تهران کدام است در رشته های بدون آزمون؟(مطالعه مقاله: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی)

  زمان، نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته تربیت بدنی نیمسال دوم 97-98؟

  و ... ؟؟؟

  در این مقالع سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان بدون کنکور رشته تربیت بدنی بدون آزمون دانشگاه آزاد، پیام نور و علمی کاربردی 97-98، معرفی رشته تربیت بدنی، نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم این رشته، رشته های بدون کنکور آزاد و شهرستانها که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

  رشته تربیت بدنی بدون کنکور چیست؟ و بازار کار این رشته؟

  رشته تربیت بدنی بدون کنکور یا Physical education یک رشته میان رشته ای می باشد که از علوم مختلف جهت تقویت جسم و روان انسان استفاده می کند، به این صورت که بخشی از این رشته را علوم مشتمل بر رشته پزشکی تشکیل می دهند به ظوری که فارغ التحصیل رشته بدنی تا حد یک پزشک یار با جسم انسان آشنا می شود.

  ار آنجا که مدرک بدون کنکور از لحاظ اعتبارتفاوتی با باآزمون ندارد لذا فارغ التحصیلان نباید نگران از قید بدون کنکور درمدرک تحصیلی خود باشندو فارغ التحصیلان کاردانی علوم ورزشی در مشاغل زیر می توانند مشغول به کار شوند:

  • کاردانی امور ورزشی
  • مربی ورزش
  • مربی یا کمک مربی کانون ها و باشگاه های ورزشی
  در زیر پربازدید ترین مقاله این هفته درخت دانش را مطالعه نمایید:

  آخرین ویرایش: جمعه 7 دی 1397 12:04 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عطاالله شریفی سه شنبه 4 دی 1397 07:51 ق.ظ نظرات ()

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 97-98

  مهمترین نکته برخلاف تصور خیلی از داوطلبین بدون کنکور دانشگاه که به این باورند که تنها رشته هایبدون کنکور آزاد شامل دانشگاه های آزاد تهران می باشد .

  ولی ما در اینمقاله به بررسی تمام دانشگاه های آزاد سراسر کشور که رشته های بدون کنکور دانشگاهآزاد پذیرش دارند می پردازیم .

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد نیمسال دوم 97-98

  داوطلبان می توانند در رشته های زیر برایثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد اقدام نمایند .                                                  

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادمشهد عبارتند از : 

  رشته های مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی،حسابداری-مالیاتی، حسابداری- دولتی، حسابداری- حسابرسی، فیزیک، شیمی محض، زبان وادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی و آموزش ریاضی، آموزش علوم تجربی، مهندسیتکنولوژی الکترونیک، مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر، علمی کاربردی ارتباطتصویری، معماری، آموزش زبان انگلیسی، آموزش دینی و عربی، آموزش و پرورش ابتدایی وکاردانی علمی کاربردی ساختمان- کارهای عمومی ساختمان، علمی کاربردی مکانیک خودرو،معدن- استخراج معدن، علمی کاربردی نرم افزار کامپیوتر، علمی کاربردی گرافیک، علمیکاربردی بهداشت مدارس، تربیت بدنی و ... رشته های جدیدی که برای اولین بار دردانشگاه آزاد ارائه می شوند.                                                                                                       

  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور مشهد نیمسال دوم 97-98

  متقاضیان ثبت نام رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور خراسان رضوی مشهد می توانند همانند سال های گذشته برای نیمسال اول و نیمسال دوم نسبت به امورثبت نامی اقدام نمایند ثبت نام دانشگاه بدون کنکور مشهد نیمسال اول از نیمه دوممرداد از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می پذیرد  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور مشهد نیمسال دوم نیزاز اواخر آذر از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می پذیرد که شایانذکر است مهلت زمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکور مشهد برای نیمسال اول و دوم قابلتمدید می باشد .

  داوطلبان ثبت نام دانشگاه بدون کنکورمشهد می توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزادنسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام نمایند  متقاضیان می بایست تا زمان اعلام نتایج رمز وشناسه کارت را نزد خود نگه داشته باشند تا در صورت لزوم بتوانند اقدامات لازم رابعمل آورند داوطلبین می توانند در رشته ای که مورد علاقه اشان می باشد در مقطعکاردانی پیوسته و مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی نا پیوسته  بدون کنکور ثبت نام نمایند. 

  برای اطلاع از پربازدید ترین مقالات درخت دانش بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیشابور

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کرمانشاه

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد همدان

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد خوزستان

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز بهمن 97

  داوطلبان می توانند در رشته های زیر برایثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز اقدام نمایند .                                                  

  رشته های بدون کنکور آزادتبریز عبارتند از : رشته های مهندسی اجرایی عمران و معماری و ارتباط تصویری وهنرهای تجسمی – نقاشی و بهداشت مواد غذایی و علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و آموزشزبان انگلیسی و آموزش دینی و عربی و آموزش و پرورش ابتدایی و حسابداری و تربیتدبیر تربیت بدنی و علوم ورزشی و آمار و مهندسی تکنولوژی الکترونیک و مهندسی آبیاریو مهندسی تولیدات گیاهی و مهندسی تولیدات دامی و مهندسی کشاورزی- علوم و صنایعغذایی و مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی و  مهندسی تکنولوژی تاسیسات حرارتی وبرودتی و ... رشته های جدیدی که برای اولین بار در دانشگاه آزاد ارائه می شوند.

  رشته های بدون کنکور آزاد تبریز

                                                                                  

  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور تبریز بهمن 97

  متقاضیان ثبت نام دانشگاه بدون کنکورتبریز می توانند همانند سال های گذشته برای نیمسال اول و نیمسال دوم نسبت به امورثبت نامی اقدام نمایند ثبت نام دانشگاه بدون کنکور تبریز نیمسال اول از نیمه دوممرداد از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می پذیرد  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور تبریز نیمسال دومنیز از اواخر آذر از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می پذیرد کهشایان ذکر است مهلت زمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکور تبریز برای نیمسال اول و دومقابل تمدید می باشد .

  داوطلبان ثبت نام دانشگاهبدون کنکور تبریز می توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرشدانشگاه آزاد نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام نمایند  متقاضیان می بایست تا زمان اعلام نتایج رمز وشناسه کارت را نزد خود نگه داشته باشند تا در صورت لزوم بتوانند اقدامات لازم رابعمل آورند داوطلبین می توانند در رشته ای که مورد علاقه اشان می باشد در مقاطعمختلف بدون کنکور ثبت نام نمایند.

  برای اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب بر روی لینک آن کلیک نمایید.

  رشته های بدون کنکور آزاد تهران غرب

                                                              

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اصفهان بهمن ماه

  داوطلبان می توانند در رشته های زیر برایثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اصفهان اقدام نمایند.                                   

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاداصفهان عبارتند از :

   رشته های آموزش و پرورش ابتدایی و حسابداری و تربیت دبیرتربیت بدنی و علوم ورزشی و مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر و مهندسی تولیداتگیاهی و معماری و مهندسی تکنولوژی الکترونیک و مهندسی تکنولوزی برق- قدرت و مهندسیتکنولوژی طراحی و نقشه کشی صنعتی و مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو و مهندسیتکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی و مهندسی تکنولوژی کنترل- ابزار دقیق و مهندسیتکنولوژی ساخت و تولید- ماشین ابزار و .....  رشته های جدیدی که برای اولین بار در دانشگاهآزاد ارائه می شوند .                                                                                                                                                                

  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور اصفهان بهمن ماه 97

  متقاضیان ثبت نام دانشگاه بدون کنکوراصفهان می توانند همانند سال های گذشته برای نیمسال اول و نیمسال دوم نسبت به امورثبت نامی اقدام نمایند ثبت نام دانشگاه بدون کنکور اصفهان نیمسال اول از نیمه دوممرداد از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می پذیرد  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور اصفهان نیمسال دومنیز از اواخر آذر از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می پذیرد کهشایان ذکر است مهلت زمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکور اصفهان برای نیمسال اول و دومقابل تمدید می باشد .

  داوطلبان ثبت نام دانشگاهبدون کنکور اصفهان می توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرشدانشگاه آزاد نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام نمایند  متقاضیان می بایست تا زمان اعلام نتایج رمز وشناسه کارت را نزد خود نگه داشته باشند تا در صورت لزوم بتوانند اقدامات لازم رابعمل آورند داوطلبین می توانند در رشته ای که مورد علاقه اشان می باشد در مقاطعمختلف بدون کنکور ثبت نام نمایند.

  برای اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مراغه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.                              

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز ترم بهمن 97-98

  داوطلبان می توانند در رشته های زیر برایثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز اقدام نمایند .                                               

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادشیراز عبارتند از : رشته های الکتروتکنیک - تاسیسات الکتریکی و صنایع شیمیایی -صنایع شیمیایی و تربیت بدنی - تربیت بدنی و کودکیاری - مربی کودک و نصب و تعمیرآسانسور و پله برقی و ساختمان - کارهای عمومی ساختمان و الکتزوتکنیک - الکترونیکعمومی و الکتروتکنیک - برق صنعتی و نقشه کشی معماری – معماری و ...... رشته هایجدیدی که برای اولین بار در دانشگاه آزاد ارائه می شوند .                                                                                                                                                                

  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فارس ترم بهمن

  متقاضیان ثبت نام دانشگاه بدون کنکوردانشگاه آزاد فارس می توانند همانند سال های گذشته برای نیمسال اول و نیمسال دوم نسبت به امورثبت نامی اقدام نمایند ثبت نام دانشگاه بدون کنکور شیراز نیمسال اول از نیمه دوممرداد از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می پذیرد  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور شیراز نیمسال دومنیز از اواخر آذر از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می پذیرد کهشایان ذکر است مهلت زمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکور شیراز برای نیمسال اول و دومقابل تمدید می باشد .

  داوطلبان ثبت نام دانشگاهبدون کنکور شیراز می توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرشدانشگاه آزاد نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام نمایند  متقاضیان می بایست تا زمان اعلام نتایج رمز وشناسه کارت را نزد خود نگه داشته باشند تا در صورت لزوم بتوانند اقدامات لازم رابعمل آورند داوطلبین می توانند در رشته ای که مورد علاقه اشان می باشد در مقاطعمختلف  بدون کنکور ثبت نام نمایند.                                           

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد گیلان ورودی بهمن

  داوطلبان می توانند در رشته های زیر برایثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد گیلان اقدام نمایند .                                               

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادگیلان عبارتند از:

  رشته های علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و آموزش زبان انگلیسی وآموزش دینی و عربی و آموزش و پرورش ابتدایی و حسابداری و تربیت دبیر تربیت بدنی وعلوم ورزشی و آموزش ریاضی و آموزش علوم تجربی و تولید و بهره برداری از گیاهاندارویی و مهندسی اجرایی عمران و معماری و مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر و مدیریتبازرگانی و مهندسی تکنولوژی برق- شبکه های انتقال و توزیع و مهندسی تکنولوژیسیستمهای سخت افزاری رایانه و مهندسی منابع طبیعی- جنگلداری و مهندسی تکنولوژیآسانسور و بالابرها و مهندسی تکنولوژی بهره برداری نیروگاه و مهندسی تکنولوژیمراقبت و نگهداری مکانیک نیروگاه و  مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوریاطلاعات(آی سی تی)- سیستمهای تحت شبکه و مهندسی تکنولوژی مخابرات- سوییچ و .......... رشته های جدیدی که برای اولین بار در دانشگاه آزاد ارائه می شوند.                                                                                                                                                               

  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور مازندران

  متقاضیان ثبت نام رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور مازندران می توانند همانند سال های گذشته برای نیمسال اول و نیمسال دوم نسبت به امورثبت نامی اقدام نمایند ثبت نام دانشگاه بدون کنکور گیلان نیمسال اول از نیمه دوممرداد از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می پذیرد  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور گیلان نیمسال دومنیز از اواخر آذر از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می پذیرد کهشایان ذکر است مهلت زمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکور گیلان برای نیمسال اول و دومقابل تمدید می باشد .

  داوطلبان ثبت نام دانشگاهبدون کنکور آزاد گیلان می توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرشدانشگاه آزاد نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام نمایند  متقاضیان می بایست تا زمان اعلام نتایج رمز وشناسه کارت را نزد خود نگه داشته باشند تا در صورت لزوم بتوانند اقدامات لازم رابعمل آورند داوطلبین می توانند در رشته ای که مورد علاقه اشان می باشد در مقاطعمختلف  بدون کنکور ثبت نام نمایند.                                           

  مشاوران مجرب مشاوره تحصیلی درختدانش می توانند اطلاعات بیشتر در رابطه با رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد سراسرکشور در اختیار شما عزیزان قرار دهند کافیست با شماره گیری 9099072943 بدون گرفتنپیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و با مشاوران مجرب ما در ارتباطباشید.

  آخرین ویرایش: سه شنبه 4 دی 1397 08:04 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات