عطاالله شریفی سه شنبه 28 اسفند 1397 10:51 ق.ظ نظرات ()

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 شامل چه كسانی نمی شود؟

یكی از شروط اصلی داشتن حداقل معدل سالانه 19 برای پایه هشتم در سال تحصیلی 97-98 می باشد و ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 شامل دانش آموزانی كه معدل كل پایه هشتم آنها كمتر از 19 نمی باشد و همچنین اگر دانش آموزان پایه نهم مدارس تیزهوشان هستید از شركت در آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم معاف می باشید.

ملاك ثبت نام دانش آموزان پایه نهم در آزمون ورودی دبیرستانها ی دوره دوم متوسطه نظری و هنرستانهای فنی و حرفه ای و نمونه دولتی، كسب حداقل معدل 17 در نوبت اول سال تحصیلی 97-98 می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره 9099072943 بدون نیاز به گرفتن كد در ازتباط باشید.

نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99

نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 تماما از طریق سامانه مدارس تیزهوشان به نشانی اینترنتی azmoon.medu.ir می باشد و شامل چهار مرحله زیر می باشد:

  1. تكمیل تقاضانامه الكترونیكی ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99
  2. بارگذاری عكس پرسنلی داوطلب
  3. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99
  4. دریافت شماره پیگیری ثبت نام

مدارك لازم برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99

مدارك لازم برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شامل اطلاعات شخصی، خانوادگی و تحصیلی دانش آموزان می باشد كه در فرم های ثبت نام به دقت تمامی اطلاعات باید وارد شود كه شامل:

  • فرم ثبت نام اینترنتی حاوی اطلاعات شخصی و تحصیلی
  • آپلود عكس پرسنلی 3 در 4 با مشخصات مورد نیاز برای سایت
  • پرداخت هزینه ثبت نام آزمون از كارت های عضو شتاب

نحوه ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

نحوه ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ابتدا مراجعه به سایت azmoon.medu.ir و سپس ورود به سیستم از طریق وارد نمودن كدملی و رمز ورود همگام خود در فیلدهای مربوطه می باشد.

رمز ورود همگام را از كجا بگیرم؟

رمز ورود همگام از طریق مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد و اگر رمز همگام خود را دریافت ننموده اید می توانید به مدیر مدرسه خود مراجعه كنید.

شرایط ثبت نام آزمون مدارس مدارس تیزهوشان 98-99

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شامل سه دسته شرایط می باشد:

  • شرایط عمومی
  • شرایط اختصاصی
  • استعداد درخشان

از شرایط عمومی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان داشتن تابعیت ایران می باشد كه البته اتباع غیر ایرانی نیز با شرایط خاص می توانند در آزمون تیزهوشان شركت نمایند.

از شرایط اختصاصی شركت در آزمون مدارس تیزهوشان داشتن معدل كل سالانه 19 و بالاتر برای پایه هشتم و اشتغال به تحصیل در پایه نهم و معدل ترم اول 17 به بالا در پایه نهم می باشد.

دانش آموزان پایه نهم استعداد درخشان كه از شركت در آزمون ورودی معاف هستند كه تعیین مدرسه دوره دوم متوسطه دانش آموزان به عهده اداره كل آموزش و پرورش استان می باشد.

مشاوره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 درخت دانش

قابل توجه دانش آموزان تیزهوش برای موفقیت در تمامی مقاطع تحصیلی نیاز به برنامه ریزی منظم دارید، برای یك برنامه ریزی درسی تیزهوشان، معرفی مدارس تیزهوشان، اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98-99، شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 ثبت نام مدارس شاهد و دیگر سوالات خود در مورد مدارس تیزهوشان و ثبت نام آزمون تیزهوشان در پایه نهم به دهم با مشاوران و كارشناسان درخت دانش در ارتباط باشید. شماره ارتباط با كارشناسان و مشاوران درخت دانش 9099072943 می باشد.

 

راههای ارتباطی با كارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

كانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

 

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش