عطاالله شریفی شنبه 25 اسفند 1397 11:45 ق.ظ نظرات ()

نحوه انتخاب مدرسه شاهد 98

در مرحله چهارم از مراحل نحوه ثبت نام مدرسه شاهد 98 می بایست مدرسه ی شاهدی را كه قصد ادامه تحصیل در آن را دارید وارد نمایید. كه با توجه به اینكه انتخاب مدرسه در محل سكونت دانش آموز از شرایط پذیرش وی می باشد. باید نزدیك ترین مدرسه به محل سكونت خودرا وارد نمایید. در دفترچه راهنما سایت سجا این مدارس مشخص شده است. همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت درخت دانش لیست مدارس شاهد تهران و شهرستانها(بر اساس تفكیك جنسیت و منطقه) لیست مدارس ابتدایی شاهد ، لیست مدارس راهنمایی شاهد هر شهر و استان را پیدا كنید و در صورتی كه در انتخاب نزدیك ترین مدرسه و یا یافتن محدوده ها دچار مشكل شدید می توانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون پیش شماره سوالات خود را از مشاورین درخت دانش بپرسید.

برای مشاهده و لیست مدارس شاهد می توانید بر روی لینك بالا (آدرس مدارس شاهد) كلیك نمایید.

مرحله بعدی پرداخت هزینه ثبت نام می باشد. كه می بایست به صورت اینترنتی و از طریق كارت بانكی انجام شود. و پس از آن با ثبت اطلاعات سیستم به شما یك كد رهیگیری می دهد. كه حتما می بایست آن را نزد خود نگه دارید چون در مراحل بعدی و برای دریافت نتیجه نهایی ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا 98 به آن احتیاج خواهید داشت. در صورت توان از برگه ثبت نام خود یك كپی تهیه نمایید تا اطلاعات به صورت چاپی در اختیار شما باشد.

  • شرایط و نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 چگونه است؟(مطالعه مقاله)
  • زمان ثبت نام مدارس شاهد در سال 98 چه تاریخی است؟(نیمه اول خرداد 98)
  • تنها سایت و سامانه ثبت نام مدارس شاهد چه سایتی است؟(سایت سجا)
  • شانس قبولی داوطلبان بدون سهمیه ایثارگری در مدارس شاهد؟(افزایش قبولی با ثبت نام درست و افزایش امتیازبندی)
  • مراحل گام به گام ثبت نام مدارس شاهد همراه با مشاور چگونه است؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)
  • و ...؟؟؟

در این مقاله سعی بر این داریم به تمامی سوالات داوطلبان نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98، ورود به سامانه سجا 98، شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98، مراحل گام به گام، نحوه انتخاب مدرسه، نحوه ثبت نام مدارس شاهد تهران و دانش آموزان غیر شاهد، معرفی مدارس و معرفی سایت ثبت نام مدارس شاهد سایت سجا بپردازیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98

نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 چگونه است؟

ثبت نام مدارس شاهد 98 مثل سال های گذشته از طریق سامانه سجا انجام خواهد شد و داوطلبان بعد از خرید كارت اعتباری ثبت نام مدارس شاهد، با داشتن شرایطی كه در ادامه مقاله كامل توضیح خواهیم داد وارد سایت ثبت نام مدرسه شاهد خواهیم شد و مراحل را گام به گام و صحیح تكمیل می نماییم.

اهمیت نقش مشاور در نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 به صحیح درج كردن امتیاز با توجه به نوع سهمیه دانش آموز، انتخاب مدرسه نزدیك به محل سكونت دانش آموز كه خود شامل امتیاز خواهد شد، بالا بردن شانس قبولی با افزودن امتیاز غیر سهمیه ای (آزاد) و .. می باشد،

برای انجام تمام مراحلی ثبت نام مدارس شاهد از طریق مشاور، درج سهمیه ها، انتخاب نزدیك ترین مدرسه، افزایش شانس قبولی با درج سهمیه های آزاد و فرهنگی مثل: كسب رتبه - مقام -حافظی قرآن، آدرس و شماره تماس لیست مدارس شاهد تهران به تفكیك منطقه (دخترانه و پیرانه) و ...  با می توانید با مشاوره تحصیلی درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

آنچه باید بدانید: معرفی مدارس شاهد و شامل چه كسانی می شود؟

مدارس شاهد: جز معتبر ترین با كیفیت ترین مدارس آموزشی تمامی پایه های تحصیلی با كم ترین هزینه تحصیل نسبت به تمامی مدارس غیر انتفاعی و نمونه دولتی و تیزهوشان می باشد.

در مدارس شاهد (سجا) فرزندان شهدا, آزادگان, جانبازان پنجاه درصد و بالاتر و همچنین دانش آموزانی كه حافظ  قرآن كریم و دارای رتبه های اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ, مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه در سطح منطقه, استان و كشور و فرزند كارمندان رسمی بنیاد شهید یا آموزش و پرورش شاغل یا بازنشسته در طرح شاهد و ایثارگر می توانند در مدارس شاهد و سایت سجا می توانند ثبت نام كنند.

مراحل نحوه ثبت نام مدارس شاهد در سایت سجا

دانش آموزان و والدین گرامی كه مایل به ثبت نام فرزند خود در مدارس شاهد در سال تحصیلی 98-99 می باشند می بایست در تاریخ مقرر شده به سایت سجا به آدرس saja.medu.ir مراجعه نمایند. و مراحل پیش ثبت نام مدارس شاهد 98 را در سامانه سجا انجام دهند. نحوه ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا 98 به صورت زیر است:

  • پس از ورود به سایت سجا در مرحله اول شما می بایست قسمت مربوط به اطلاعات فردی را تكمیل نمایید. در این قسمت اطلاعاتی هم چون نام و نام خانوادگی دانش آموز و والدین, كدملی دانش آموز و والدین, شماره سریال و سرس شناسنامه و سوالاتی از این قبیل پرسیده می شود.
  • در مرحله دوم سوالاتی در رابطه با سوابق تحصیلی دانش آموز در رابطه با معدل و وضعیت تحصیلی و همچنین مدرسه ای كه در گذشته در آن تحصیل نموده وجود دارد.
  • در مرحله سوم كه تقریبا می توان گفت مهم ترین مرحله ثبت نام است. مرحله ثبت اطلاعات مربوط به سهمیه ها و شرایط كسب امتیاز و كسب امتیاز می باشد. كه بسیار حائز اهمیت است.  در دفترچه راهنما ورود به سایت سجا نحوه این امتیاز دهی و نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 مشخص شده است.

نحوه ثبت نام داوطلبان غیر شاهد

توجه داشته باشید كه پذیرش دانش آموزان غیر شاهد براساس تعداد امتیاز كسب شده انجام می شود. بنابراین نحوه ثبت این اطلاعات و كسب امتیاز بسیار حائز اهمیت می باشد. درخت دانش از شما تقاضا دارد در صورتی كه مایل به ثبت نام خود و یا فرزندتان در مدارس شاهد می باشید. ثبت نام آن را به یك كاربلد بسپارید. این موضوعی است كه نباید در رابطه با آن ریسك كرد چون قابل جبران نیست.

مشاوران درخت دانش كه از بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی در سراسر كشور هستند, در مسیر ثبت نام مدارس شاهد 98(نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98) در كنار شما خواهند بود. فقط كافی است با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون كدگیری ثبت نام خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید و بهترین نتیجه ممكن را دریافت نمایید.