عطاالله شریفی جمعه 24 اسفند 1397 10:35 ق.ظ نظرات ()

نتایج ذخیره مدارس شاهد به چه معناست؟

ذخیره در لغت به معنای جانشین، نتایج ذخیره مدارس شاهد و یا به عبارت دیگر لیست ذخیره های شاهد زمانی كه نتیجه مدارس شاهد اعلام خواهد شد به خاطر اینكه حقی از كسی ضایع نشود برخی از دانش آموزان را در لیست ذخیره شاهد قرار خواهند داد تا در صورت اشتباهی واردن شدن اطلاعات دانش آموزان قبولی عادی یا نداشتن مدرك سهمیه از لیست جانشین ها استفاده شود.

"قبولی در لیست ذخیره هاس شاهد تضمینی نیست"

اعلام نتایج مدارس شاهد شامل چند دسته می باشد؟

اعلام نتایج مدارس شاهد شامل سه دسته از نتایج می باشد كه به ترتیب لیست پذیرفته شدگان عادی، لیست ذخیره های شاهد، لیست مردودی ها كه در این مقاله می خواهیم در مورد لیست ذخیره های نتایج مدارس شاهد 98-99 توضیح بدهیم.

همان طور كه اطلاع دارید، نتایج مدارس شاهد پایه دهم برای سال تحصیلی 98-99 در تاریخ 21 تیرماه اعلام شد، مدارس پایه هفتم مدارس شاهد در تاریخ 21 تیرماه 98 در سامانه سجا می توانند مشاهده نتایج مدارس شاهد 98-99 خود را دریافت نمایند، و دانش آموزانی كه موفق شدند كه نمره قبولی را كسب نمایند با مراجعه به مدرسه مورد نظر و تكمیل مدارك ثبت می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

برای اطلاع از لیست مدارس شاهد تهران و شهرستانها، مدارك لازم جهت ثبت نام، زمان اعلام نتایج ذخیره های شاهد 98-99، ورود به سایت saja.medu.ir و ... می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل تماس) حاصل نمایید.

پیشنهاد مشاوران درخت دانش به لیست ذخیره های شاهد 98-99

با توجه به اینكه تا تاریخ 7 مرداد 98 نتایج آخرین مرحله مدارس شاهد (پس از بررسی مدارك ثبت نام دانش آموزان) اعلام خواهد شد، دوستان عزیز كه در لیست ذخیره ها قرار دارند می توانند تا تاریخ مذكور صبر و تحمل كافی داشته باشند تا نتایج نهایی اعلام شود. چرا كه خیلی از دانش آموزان پایه دهم قبل از اعلام نتایج اولیه فرزندان خود را در مدارس دیگر ثبت نام نموده و از ثبت نام مدارس شاهد خودداری نموده اند.

لیست ذخیره های مدرسه شاهد، امسال شانس بیشتری برای قبولی و مورد اكسپت واقع شدن را دارند، افراد می توانند با مراجعه  به مدرسه منتخب از نزدیك اخرین اطلاعات را از بابت ثبت نام و لیست ذخیره ها دریافت نمایند.

بعضی از مدارس به احتمال زیاد، افزایش ظرفیت پذیرش را اعلام كنند و دراین صورت لیست ذخیره ها به راحتی می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

مشاوره تحصیلی درخت دانش، در كنار شما دوستان عزیز خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در باب موضوع نتایج شاهد و مطرح نمودن هرگونه سوال می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباط با مشاوران مدارس شاهد درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

كانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh

 

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش