عطاالله شریفی پنجشنبه 23 اسفند 1397 06:52 ب.ظ نظرات ()

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99

در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 كه با ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 در پایه دوم متوسطه ادغام شده است پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

قبل از مطالعه بهترین منابع كمك آموزشی آزمون تیزهوشان توصیه مش ود برای اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، برنامه ریزی برای قبولی تیزهوشان نهم، انجام تمامی مراحل ثبت نام در آزمون ورودی تیزهوشان و درج معدل و انتخاب مدرسه و لیست مدارس پسرانه تیزهوشان تهران می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید.

در معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم می توان بهترین منبع را همان كتاب های درسی معرفی كرد، این كتاب های رسمی باید كامل و بدون جا انداختن كوچكترین نكته تفهیم شوند، در مرحله بعد باید گفت كه برای موفقیت در آزمون تیزهوشان حساس خواندن فقط كتاب درسی ناكافی است و مرحله به مرحله باید كتاب های دیگری را انتخاب كرده و مو به مو برای خود تجزیه و تحلیل كرد. در پایان كتاب های كمك آموزشی تكمیلی را به شما معرفی می كنیم كه بتوانید بدون استرس در آزمون تیزهوشان در آزمون تیزهوشان نهم به دهم سربلند بیرون بیایید.

معرفی بهترین منابع ریاضی تیزهوشان 98-99

از آنجا كه كتاب ریاضی تیزهوشان نهم به دهم بیشترین تعداد سوال را با ضریب 3 در ثبت نام مدارس تیزهوشان داراست اهمیت بیشتری دارد. بعد از فهم تمام مطالب كتاب درسی و رفع اشكال می توان یكی از كتاب های خیلی سبز یا مبتكران و یا فارابی را تهیه  و در مرحله سوم از كتاب 1+31 استان تیزهوشان از چاپ انتشارات خوارزمی بهره ببرید ان كتاب 1+31 استان در بر گیرنده تمام سوالات تیزهوشان و نمونه دولتی سالهای گذشته است و تا اندازه ای می توان برای مرحله اولیه جمع بندی آن را پیشنهاد نمود. در مراحل پایانی بستگی به وضعیت پیشرفت تحصیلی و قدرت تست زنی ( اهمیت تست زنی در آزمون تیزهوشان) داوطلب منابع دیگری را به هر داوطلب معرفی خواهیم كرد.

معرفی بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم كتاب علوم 98-99

بعد از كتاب ریاضی، علوم به دلیل داشتن 17 سوال و ضریب 2 از مهمترین كتاب برای آزمون تیزهوشان نهم به دهم است. برای شروع بعد از مطالعه كامل كتاب درسی می توان از علوم تیزهوشان گل پلاس از انتشارات گل واژه استفاده كرد. در مرحله بعد كتاب خیلی سبز را به دلیل پاسخ تشریحی خوب و بیان مناسب معرفی می كنیم . در مرحله پایانی این كتاب باید قدرت تست زنی و وضعیت پیشرفت تحصیلی داوطلب را سنجید سپس بسته به تراز تحصیلی دانش آموز مراحل پایانی را با كمك مشاوران درخت دانش طی خواهید كرد.

معرفی بهترین منبع برای كتاب زبان و ادبیات فارسی تیزهوشان 98-99

كتاب زبان و ادبیات فارسی سومین كتاب مهم تیزهوشان نهم به دهم می باشد كه با ضریب 2 و تعداد 15 سوال در آزمون تیزهوشان تأثیر گذار است. بعد از فهم كامل كتاب درسی در ابتدا كتاب مبتكران یا قلمچی بسته به سلیقه خود داوطلب پیشنهاد می شود و سپس برای مرحله جمع بندی از كتاب خیلی سبز بهره ببرید. در مراحل پایانی مانند دیگر كتابهای درسی با توجه به میزان پیشرفت تحصیلی دانش آموز تیزهوش منابعی متفاوت و مفید برای آمادگی شركت در آزمون معرفی می كنیم.

معرفی بهترین منبع برای كتابهای دیگر آزمون تیزهوشان

بقیه كتاب های موجود در آزمون از یك درجه اهمیت برخوردار بوده و بعد از فهم كامل كتاب درسی می توان از كتاب 1+31 استان انتشارات خوارزمی استفاده كرد. سپس دقیقا مانند كتاب های دیگر بعد از سنجش منابعی متفاوت بستگی به وضعیت داوطلب معرفی می كنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینك زیر كلیك نمایید.

سوالات و منابع تیزهوشان 98

منابع تستی آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99

از آنجایی كه تیزهوشان پایه نهم به دهم با سبك سوالات تستی آشنایی داشته و مانند دانش آموزان پایه ششم به هفتم نیستند كه تازه با سوالات تستی روبه رو شوند، پس رقابت در میان دانش آموزان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 پایه نهم به دهم و معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم كمتر از رقابت بین كنكوری ها نیست و حتی حساسیت در دانش آموزان تیزهوش پایه نهم به دهم به مراتب بیشتر از كنكوری ها است.

دررقابت كنكور داوطلبان اكثرا در یك رشته ای بالاخره پذیرفته می شوند ولی در رقابت در مدارس تیزهوشان به دلیل این كه فقط یك گزینه وجود دارد یا پذیرش می شوند یا قطعا رد خواهند شد دانش آموزان در این مرحله با تلاش و استرس ( تاثیر استرس در آزمون تیزهوشان) بیشتری همراه هستند. برای رفع استرس می توانید بر روی لینك استرس كلیك نمایید.

برنامه ریزی برای موفقیت درآزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99

درخت دانش با همكاری مشاوران متخصص در برنامه ریزی درسی گام به گام همراه دانش آموزان تیزهوش و فعال ایران عزیز می باشد(معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم). از آنجا كه تمامی تیزهوشان نهم به دهم تقریبا در سطح معلومات و استعداد بالایی جای دارند و متاسفانه پذیرش در آزمون تیزهوشان نهم به دهم تا حدودی كم می باشد لذا برنامه ریزی هوشمندانه اصلی ترین عامل موفقیت در این آزمون است.

مشاوران درخت دانش با برنامه ریزی هفتگی و ماهیانه و سنجش و معرفی بهترین منابع در زمان خود شما را تا سر منزل مقصود همراهی خواهند كرد.

فقط كافی است با شماره تلفن منزل بدون گرفتن كد با شماره 9099072943 تماس گرفته و برنامه هفتگی خود را دریافت كنید.

سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان: azmoon.medu.ir

ورود به سایت استعداد درخشان : سمپاد

راههای ارتباطی با كارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

كانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش