عطاالله شریفی سه شنبه 30 بهمن 1397 02:10 ب.ظ نظرات ()

ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون كنكور به صورت اینترنتی آغاز شد

خبر فوری (30بهمن 97): ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون كنكور كه به صورت اینترنتی و غیر حضوری می باشد، آغاز شد، داوطلبان توجه داشته باشند بدون در دست داشتن شماره دانشجویی (ثبت نام هشت مرحله ای) هیچ ثبت نامی به صورت مراجعه به دانشگاه صورت نخواهد گرفت.

داوطلبان برای اطلاع از نحوه ثبت نام 8 مرحله ای قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه و دریافت شماره دانشجویی، تكمیل فرم های تعهد نامه و آپلود كامل مدارك می توانند با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل تماس) حاصل نمایند و یا ادامه مقاله را با دقت مطالعه نمایید.(مراحل ثبت نام 8 مرحله ای همراه با عكس)

زمان ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون آزمون نیمسال دوم مشخص شد

زمان ثبت نام حضوری بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97-98 روز های سه شنبه (97/11/30) و چهارشنبه (1 اسفند ماه 97) می باشد كه داوطلبان مورد پذیرش واقع شده باید توجه داشته باشند نسبت به اولویت و دانشگاه انتخابی با توجه به اطلاعیه های دانشگاه مربوطه و مدارك لازم حتما قبل از مراجعه حضوری ثبت نام 8 مرحله ای بدون كنكور خود را انجام دهند.

ثبت نام 8 مرحله ای قبل از مراجعه حضوری دانشگاه آزاد بدون كنكور و دریافت شماره دانشجویی را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید

ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون كنكور چگونه است؟

سالهای گذشته ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد كاملا به صورت حضور در دانشگاه و ارائه مدارك به دانشگاه بود و تمامی مراحل ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد در خود دانشگاه انجام میشد.

اما امسال ثبت نام حضوری بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97 بستگی به دانشگاه قبولی داوطلب به صورت اینترنتی و آپلود مدارك می باشد و تنها دانشگاه مدارك را به صورت حضوری بررسی می نماید كه در ادامه مقاله مراحل را كامل و گام به گام توضیح خواهیم داد.

مدارك لازم جهت ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد بدون كنكور كدامند؟

مدارك لازم ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون كنكور بهمن ماه 97-98 شامل:

 1. كارت ملی
 2. شناسنامه (كپی تمامی صفحات)
 3. مدرك دیپلم
 4. مدرك پیش دانشگاهی
 5. عكس 3*4
 6. كارت پیان خدمت(در صوت نداشتن معایت تحصیلی)

مدارك ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد را باید در سایت دانشگاه آزاد بدون كنكور آپلود نمود و تمامی مراحل ثبت نام را كه در زیر توضیح خواهیم داد كامل انجام داد و شماره دانشجویی دانشگاه آزاد دریافت كرد.

نحوه ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون كنكور نیمسال دوم

نحوه ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد به این صورت است كه بعد از مشاهده نتایج خود بر اساس دانشگاهی كه در كارنامه بدون كنكور درج شده است كه قبول شده اید وارد سایت دانشگاه آزاد مربوطه شده و مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور را كه شامل مراحل زیر می شود انجام خواهیم داد.

"ثبت نام اینترنتی غیر حضوری دانشگاه آزاد بدون آزمون خود را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید"

مراحل گام به گام ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون كنكور 97-98

مراحل ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون كنكور شامل:

 1. ثبت اطلاعات فردی
 2. ثبت مدارك اسكن شده
 3. ثبت مدارك نظام وظیفه
 4. ثبت فرم ها وتعهدات
 5. ثبت فرم مشاوره
 6. ثبت فرم تعهد
 7. پرداخت شهریه
 8. دریافت شماره دانشجویی و كد رهگیری ثبت نام

مراحل ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون كنكور شامل 8 مرحله می باشد كه كاملا به صورت اینترنتی و در سایت دانشگاه آزاد قبولی دانشجو انجام خواهد گرفت برای اطلاعات بیتشر و انجام تمامی مراحل ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد بهمن ماه 97-98 می توانید با مشاوران مجرب مشاوره تحصیلی درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943(بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

ثبت اطلاعات فردی ثبت نام حضوری نیمسال دوم دانشگاه ازاد بدون آزمون

اولین مرحله ثبت نام ثبت اطلاعات فردی، تاریخ تولد، مشخصات فردی و آدرس و .. می باشد كه در عكس زیر می توانید بندهای آن را مشاهده نمایید.

"ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد خود را به مشاوران ما بسپارید"

ثبت اطلاعات خانوادگی و شغلی

ثبت اطلاعات خانوادگی و شغلی جز مواردی است كه داوطلب می تواند به صورت اختیاری تكمیل نماید و در عكس زیر می توانید بندهای آن را مشاهده نمایید.

مرحله آخر دریافت شماره دانشجویی و كد رهگیری ثبت نام

زمانی كه تمامی مراحل ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون كنكور را به صورت صحیح انجام داده باشیم می توانیم شماره دانشجویی دریافت نماییم.

ثبت نام حضوری در دانشگاه بعد از مشاهده نتایج بدون كنكور دانشگاه آزاد نیمسال دوم تنها به صورت اینترنتی می باشد كه توصیه می شود برای انجام تمامی مراحل با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد زمان و نحوه ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد به صورت حضوری و به صورت اینترنتی می توانید بر روی زمان ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون كنكور كلیك نمایید.