عطاالله شریفی جمعه 26 بهمن 1397 02:27 ب.ظ نظرات ()

 معرفی سایت آزمون azmoon.org دانشگاه آزاد

سایت دانشگاه آزاد azmoon.org بعد از اعلام نتایج ذخیره ها و انتخاب رشته مجدد بدون كنكور ذخیره های دانشگاه آزاد در حال بروز رسانی است و چند مدتی است كه از سایت azmoon.org دانشگاه آزاد بر روی سایت جدید دانشگاه آزاد به آدرس: azmoon.iau.ac.ir انتقال یافته است، سایت آزمون دانشگاه آزاد یكی از جامع ترین سایت های سنجش و پذیرش كشور می باشد كه تمامی خدماتی كه در ادامه توضیح خواهیم داد مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی ایران می باشد.

خدمات سایت دانشگاه آزاد و لینك مستقیم ورود به هر كدام

خدمات سایت دانشگاه آزاد azmoon.org از این قرار است:

  1. ثبت نام دانشگاه آزاد
  2. انتخاب رشته دانشگاه آزاد
  3. اعلام نتایج دانشگاه آزاد بدون كنكور نیمسال دوم
  4. ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور
  5. مشاهده نتایج دانشگاه آزاد

سایت ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد

نكته قابل توجه1: ثبت نام آزمون سراسری 98 دانشگاه آزاد با آزمون كنكور سراسری 98 به دلیل اینكه ادغام شده است و ثبت نام دانشگاه آزاد در سایت سنجش انجام می شود و همزمان با ثبت نام كنكور سراسری می باشد.

سایت ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد تنها سایت انتخاب رشته و ثبت نام رشته های بدون كنكور دانشگاه آزاد، تكمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97، مشاهده نتایج بدون كنكور دانشگاه آزاد، انتخاب رشته دانشگاه آزاد كنكور سراسری و ... می باشد و تمام اعلام نتایج آزمون ها و سامانه انتخاب رشته آزمونها در این سایت انجام می گیرد.

برای مشاوره ورود به سایت و نحوه صحیح ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد با معدل مورد نیاز و انتخاب رشته بر اساس فاكتور های جدید و دریافت و مشاهده نتایج می توانید به راحتی از سراسر كشور با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید

لینك مستقیم ورود به سایت azmoon.org دانشگاه آزاد

برای ورود به سایت آزمون azmoon.org دانشگاه آزاد می توانید بر روی لینك رنگی زیر كلیك نمایید ولی قبل از ورد به خدمات و نحوه ثبت نام و معرفی سایت و نحوه مشاهده نتایج آشنا شوید.

 

azmoon.org دانشگاه آزاد