عطاالله شریفی پنجشنبه 25 بهمن 1397 01:33 ق.ظ نظرات ()

 

هزینه ثبت نام كنكور سراسری 98

ثبت نام و شركت در كنكور سراسری 98 یكی از پرسر و صدا ترین ثبت نام های چند سال اخیر در آزمون سراسری بوده است با فرآیند گران شدن بیشتر اقلام، هزینه كارت اعتباری ثبت نام كنكور سراسری 98 نیز از این گران شدن بی نصیب نبوده است، در این مقاله سعی داریم به موضوع هزینه ثبت نام كنكور سراسری 98، نحوه خرید كارت اعتباری تمامی رشته ها و دانشگاه ها و هزینه آزمون های عملی 98 و هزینه خدمات پیام كوتاه كنكور 98 بپردازیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بغفرمایید.

 

نحوه خرید كارت اعتباری ثبت نام كنكور 98

نحوه خرید كارت اعتباری ثبت نام كنكور 98 صرفا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org صورت خواهد گرفت و داوطلبان با داشتن رمز دوم اینترنتی كارت های عضو شبكه شتاب می توانند با پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام كنكور سراسری 98 كد سریال اعتباری 12 رقمی دریافت نمایند.

نحوه دسترسی به لینك خرید كارت اعتباری ثبت نام كنكور سراسری 98

متقاضیان شرایط كنكور سراسری 98 از دو مسیر زیر می توانند به لینك خرید كارت اعتباری ثبت نام كنكور سراسری 98:

هزینه ثبت نام كنكور سراسری 98

خرید كارت اعتباری شامل چه گزینه هایی است؟

  • سریال ثبت نام در گروه امتحانی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان در آزمون سراسری 98 و عدم دریافت پیامك های اطلاع رسانی سازمان سنجش
  • سریال ثبت نام در گروه امتحانی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان در آزمون سراسری 98
  • سریال علاقه مندی به گزینش رشته های پیام نور و غیر انتفاعی آزمون سراسری 98
  • سریال ثبت نام پذیرش دانشجو صرقا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و پیام نور مهر 98

هزینه خرید كارت اعتباری ثبت نام كنكور سراسری 98

هر داوطلب ثبت نام كنكور سراسری 98 می تواند در یكی از زیر گروه های آزمایشی شركت كند كه زیر گروه های آزمایشی اصلی كنكور 98 شامل:

علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی

هر داوطلب علاوه بر زیر گروه های اصلی می تواند در زیر گروه آزمایشی هنر و زبان نیز شركت كنند.

هزینه خرید كارت اعتباری ثبت نام كنكور سراسری 98 برای هر زیر گروه مبلغ 27500 تومان می باشد و چنانچه داوطلب مایل به 2 یا 3 زیر گروه آزمایشی باشد نیز به ازای هر زیر گروه باید 27500 تومان هزینه خرید كارت اعتباری ثبت نام كنكور سراسری 98 را پرداخت نماید كه این هزینه برای داوطلبان كنكور سراسری در خارج از كشور 40000 تومان می باشد.

هزینه ثبت نام كنكور سراسری 98 تمامی رشته ها برابر است؟

هزینه ثبت نام كنكور سراسری 98 برای تمامی زیر گروه ها با هم برابر است اما رشته های دارای آزمون عملی و مصاحبه هزینه های جدا گانه ای دارند كه به شرح زیر می باشد:

رشته هایی كه به صورت نیمه متمركز در كنكور سراسری 98 پذیرش دارند دارای هزینه آزمون عملی می باشند، داوطلبان می توانند برای اطلاع از هزینه آزمون عملی رشته های نیمه متمركز، هزینه آزمون عملی رشته های هنر، هزینه آزمون عملی رشته تربیت بدنی ، هزینه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی و... با مشاوران تحصیلی درخت دانش از طریق تلفن ثابت 9099072943 بدون پیش شماره از سراسر كشور در ارتباط باشند.

هزینه ثبت نام كنكور سراسری 98 پیام نور چقدر است؟

علاقه مندان به گزینش در رشته های با كنكور دانشگاه پیام نورعلاوه بر زیر گروه اصلی باید هزینه علاقه مندی به گزینش در دانشگاه پیام نور، تربیت معلم(فرهنگیان) و مراكز غیرانتفاعی كنكور سراسری 98 را نیز كه به مبلغ  11000 تومان می باشد پرداخت نمایند و سریال اعتباری دریافت نمایند .

نحوه خرید كارت اعتباری كنكور سراسری 98 پیام نور

نحوه خرید كارت اعتباری متقاضیان گزینش رشته های پیام نور و غیر انتفاعی ثبت نام كنكور سراسری 98 نیز به همان روش كارت اعتباری ثبت نام كنكور 98 می باشد كه در ابتدای مقاله اشاره شده است.

چنانچه برای خرید كارت اعتباری ثبت نام كنكور 98 با مشكل مواجه می باشید و یا متقاضی رشته های بدون كنكور آزمون سراسری هستید و نمی خواهید در كنكور سراسری 98 شركت نمایید می توانید از طریق شماره ثابت 9099072943 و بدون پیش شماره با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

مشاوره ثبت نام كنكور سراسری 98

تیم مشاوره تحصیلی درخت دانش از شما تقاضا دارد كه قبلا از اقدام برای ثبت نام كنكور سراسری 98، دفترچه راهنمای ثبت نام كنكور سراسری 98 را به خوبی مطالعه نمایید و از كلیه ی قوانین و ضوابط موجود باخبر شوید. همچنین از شما خواهشمندیم كه ثبت نام خودرا به روزها و ساعات پایانی ثبت نام موكول نكنید چرا كه به وفور مشاهده شده است كه به دلیل ازدحام زیاد داوطلبان و نقص فنی سیستم ثبت نام بسیاری از داوطلبان از شركت در كنكور سراسری بازمانده اند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش شماره 9099072943 بدون نیاز به گرفتن كد از طریق تلفن ثابت در ارتباط باشید.

شماره  تلگرام: شماره 09033806196 و آی دی sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینك كانال تلگرام كنكور و هماهنگی مشاوره حضوری