عطاالله شریفی پنجشنبه 29 آذر 1397 10:47 ق.ظ نظرات ()

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

مهمترین نکته درثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور این است که رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد وهمچنین دانشگاه های بدون کنکور تهران و کل ایران را بشناسیم در این مقاله سعی براین داریم به معرفی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و دانشگاه های تهران و دیگرشهرستان بپردازیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

لیست دانشگاه های بدون کنکور آزاد تهران

اکثر داوطلباندانشگاه های بدون کنکور آزاد تهران به دلیل ایجاد بسترهای آموزش و پژوهش مناسب دردانشگاه های بدون کنکور آزاد تهران برای افزایش خلاقیت پژوهشگران این دانشگاه هارا انتخاب می نمایند همچنین دانشجویان دانشگاه های بدون کنکور آزاد تهران میتوانند در شهر تهران با آرامش کامل به ادامه تحصیل بپردازند برای اطلاع ازلیسترشته های دانشگاه های بدون کنکور آزاد تهران می توانید بر روی لینک کلیک نمایید.


ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ؟

متقاضیان ثبت نام رشته های بدون کنکوردانشگاه آزاد می توانند همانند سال های گذشته برای نیمسال اول و نیمسال دوم نسبتبه امور ثبت نامی اقدام نمایند ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسالاول از نیمه دوم مرداد از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می پذیردثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم نیز از اواخر آذر از طریقسایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می پذیرد که شایان ذکر است مهلت زمانثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال اول و دوم قابل تمدید میباشد .

داوطلبان ثبت نام رشتههای بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجشو پذیرش دانشگاه آزاد نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام نمایند . متقاضیانمی بایست تا زمان اعلام نتایج رمز و شناسه کارت را نزد خود نگه داشته باشند تادر صورت لزوم بتوانند اقدامات لازمرا بعمل آورند . داوطلبین می توانند در رشته ای که مورد علاقه اشان می باشد درمقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی نا پیوسته بدون کنکور ثبت نام نمایند .

آیا رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاهآزاد داریم ؟

رشته های میکروبیولوژی بدون کنکور و زیست شناسی بدون کنکور و دامپزشکی بدون کنکور، رشته تربیت بدنی بدون کنکور هستند برای نیمسال این احتمال وجود دارد این رشته ها نیز بهلیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اضافه شود .  داوطلبان لازم است برای  اطلاع دقیق در مورد لیست رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ابتدادفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را از طریق سایت مرکز سنجش وپذیرش دانشگاه آزاد دانلود نمایند .

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد(سراسر ایران)

داوطلبان می توانند در سراسر ایران در لیست رشته های بدون کنکور 97  زیر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را انجام دهند :

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد (سراسر ایران )عبارتند از : رشته های زبان و ادبیات فرانسه و مترجمی زبان فرانسه و علومقرآن و حدیث و هتلداری و جهانگردی و مدیریت صنایع مبلمان و دکوراسیون و فیزیکمهندسی و فیزیک و زیست شناسی و زیست شناسی گیاهی و رشته های زبان و ادبیات فارسی وادبیات داستانی و زبان و ادبیات عربی و زبان و ادبیات انگلیسی و آموزش زبانانگلیسی و زبان شناسی و فقه و مبانی حقوق اسلامی و مردم شناسی و روزنامه نگاری وروابط عمومی و علوم سیاسی و تاریخ و مدیریت بازرگانی و علوم ورزشی و رشته هایمهندسی کشاورزی – علوم و صنایع غذایی وعلوم آزمایشگاهی دامپزشکی و رشته های آموزشو پرورش ابتدائی و حسابداری و تربیت بدنی و علوم ورزشی - مدیریت و برنامه ریزیتربیت بدنی و تربیت دبیر تربیت بدنی و علوم ورزشی و مهندسی تکنولوژی الکترونیک ومهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر و معماری و مهندسی اجرایی عمران و رشته هایفلسفه و علوم قرآن و حدیث و زبان روسی و تربیت مترجم زبان ایتالیایی و زبان وادبیات عربی و شیمی و شیمی محض و زمین شناسی و زیست شناسی ومهندسی رباتیک و رشتههای کاردانی آموزش زبان و ادبیات فارسی و کاردانی آموزش دینی و عربی و کاردانیآموزش و پرورش ابتدایی و کاردانی مخابرات و کاردانی فنی نساجی و رشته های  کاردانی حسابداری و تربیت بدنی – تربیت بدنی والکتروتکنیک – الکترونیک عمومی و الکتروتکنیک – برق صنعتی و صنایع شیمیایی – صنایعشیمیایی و نقشه کشی معماری – معماری و هنرهای تجسمی و نقاشی و... می باشند .

مشاورهرشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

مشاوران مجرب درخت دانش می تواننداطلاعات بیشتر در رابطه با مشاوره رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در سایت دانشگاه آزاد اختیار شماعزیزان قرار دهند  کافیست با شماره گیری9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و بامشاوران مجرب ما در ارتباط باشید.