عطاالله شریفی چهارشنبه 21 آذر 1397 07:58 ب.ظ نظرات ()


ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98

ثبت نامبدون کنکور دانشگاه آزاد 97 – 98

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاهآزاد 97 – 98  می توانند همانند سال هایگذشته برای نیمسال اول و نیمسال دوم نسبت به امور ثبت نامی اقدام نمایند .

زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98 نیمسالاول از نیمه دوم مرداد از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام میپذیرد، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98  نیمسال دوم نیز از اواخر آذر از طریق سایت مرکزسنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می پذیرد که شایان ذکر است مهلت زمان ثبت نام بدونآزمون دانشگاه آزاد 97 – 98  برای نیمسالاول و دوم قابل تمدید می باشد .

زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98

در این مقاله سعی بر این داریم که به سوالات داوطلبانی که در رابطه با زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم .

 زمان ثبت نام دهه ی اول دی ماه 97 می باشد .که لازم به ذکر است کلیه افراد قبلش می توانند سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد را برای اطلاع از شروع زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98  نیمسال دوم چک کنند .معمولا داوطلبان بهتر است تا یک هفته برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98 اقدام نمایند.


نحوه ثبتنام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97 – 98

داوطلبان نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاهآزاد بهمن ماه 97 – 98  می توانند به صورتاینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نسبت به خرید کارتاعتباری ثبت نام اقدام نمایند . متقاضیان می بایست تا زمان اعلام نتایج رمز وشناسه کارت را نزد خود نگه داشته باشند تا در صورت لزوم بتوانند اقدامات لازم رابعمل آورند . داوطلبین می توانند در رشته ای که مورد علاقه اشان می باشد در مقطعکارشناسی پیوسته و کارشناسی نا پیوسته بدون کنکور ثبت نام نمایند .

 

شرایط ثبتنام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98

داوطلب ابتدا با توجه به شناختی که دررابطه با پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97 – 98 کسب کرده است  بایستی برای انتخاب رشته  اقدام نماید .یکی از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاهآزاد 97– 98 البته در نیمسال دوم این است داوطلبینی که در کنکور سراسری شرکت کردهاند و سر جلسه حاضر بوده اند در صورتی که برایشان کارنامه صادر گردیده باشد میتوانند در انتخاب رشته نیمسال دوم نیز شرکت نمایند .در فرم انتخاب رشته دانشگاهآزاد باید 20 رشته محل گروه آزمایشی بر اساس علایق خود الویت بندی کنند .

اگرداوطلب در زمان انتخاب رشته سراسری 98 پذیرفته شده باشد می تواند طبق شرایطی که داردبرای ثبت نام دانشگاه آزاد در نیمسال دوم اقدام نماید  . اگر در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور قبول شدهباشد باز هم قبولی شهریور ماه را از دست نمی دهد .هیچ گاه بر اساس ترس از شانسقبولی انتخاب رشته نکنید بلکه سعی نمایید بر اساس اویت بندی که با توجه به علایقخود  انجام داده اید به ترتیب رشته هایی راکه مایل به ثبت نام هستید انتخاب نمایید .که این شرایط عمومی و اختصاصی برای مقاطعکاردانی و کارشناسی نیز بسیار راه گشا خواهد بود .

رشته هایبدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 97 – 98

95 % رشته ها را در نیمسال دوم داریمو منتظر سوپرایز رشته های پزشکی بدون کنکور هستیم و ما می توانیم رشته دلخواه خود را بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلیو ظرفیت دانشگاه آزاد بدون آزمون انتخاب نمائیم . رشته هایی که داوطلبان می توانندثبت نام نمایند عبارتند از :  رشته هایفلسفه و علوم قرآن و حدیث و زبان روسی و تربیت مترجم زبان ایتالیایی و زبان وادبیات عربی و شیمی و شیمی محض و زمین شناسی و زیست شناسی ومهندسی رباتیک و .....می باشند .

مشاورهثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97 – 98

مشاوران مجرب مجموعه می توانند اطلاعات بیشتر در رابطه با مشاوره و نتایج بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98 درخت دانش در اختیار شما عزیزان قراردهند . کافیست با شماره گیری 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابتتماس حاصل نمایید و با مشاوران مجرب بهترین مشاوره تحصیلی در تهران دخت دانش در ارتباط باشید.

برای مطالعه پربازدیدترین مقاله های بدون کنکور دانشگاه آزاد درخت دانش بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یادگار امام

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان

ثبت نام بدون کنکور آزاد مراغه