عطاالله شریفی یکشنبه 27 آبان 1397 01:05 ب.ظ نظرات ()

رشته هایدانشگاه هنر تهران

در این مقاله سعی بر این داریم که بهسوالات داوطلبانی که در رابطه با رشته های دانشگاه هنر تهران با مشاوره تحصیلیدرخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم .رشته های که در دانشگاه هنر تهران ارائه میشوند عبارتند از رشته های طراحی لباس و نقاشی و عکاسی و بازیگری و سینما وکارگردانی و موسیقی  شامل رشته هاینوازندگی سازجهانی و نوازندگی ساز ایرانی و آهنگسازی و معماری و شهرسازی و معماریداخلی و  برنامه ریزی شهری و رشته مجسمهسازی و انیمیشن و گرافیک و رشته های طراحی صنعتی و صنایع دستی و چاپ فرش و فلسفههنر و پژوهش هنر است .                                                                                                                                                                           

دانشکدههای دانشگاه هنر تهران

دانشکده های دانشگاه هنر تهرانعبارتند از دانشکده سینما و تئاتر تهران و دانشکده هنرهای کاربردی تهران و دانشکدههنرهای تجسمی تهران و دانشکده موسیقی کرج و دانشکده علوم نظری و مطالعات عالی هنرو دانشکده مجسمه سازی کرج و دانشکده حفاظت و مرمت و دانشکده معماری و شهرسازی میباشند.

دانشگاه هنر تهران

 شرایطورود به دانشگاه هنر تهران

یکی از شرایط ورود به دانشگاه هنرتهران این است که داوطلبان می توانند با داشتن مدرک کاردانی ویا پیش دانشگاهی ازطریق دانشگاه آزاد  برای ثبت نام دانشگاهآزاد بدون کنکور که از سال پیش پذیرش بر مبنای سوابق تحصیلی صورت می گرفت .برایثبت نام دانشگاه آزاد صرفا با سوابق تحصیلی بهمن ماه داوطلبان می بایست از اواخرآذر ماه برای ثبت نام اقدام کنند .  همچنینداوطلبان برای ثبت نام دانشگاه آزاد ورودی مهر ماه باید از نیمه دوم مرداد ماهبرای این رشته هایی که در بالا به آن ها اشاره نمودیم اقدام بنمایند .                                                                       شرایط ورود به دانشگاه هنر تهران

دانشگاههنر تهران بدون کنکور چگونه است ؟

داوطلبان می توانند از طریق دانشگاهآزاد بدون کنکور برای ورودی مهر یا بهمن صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام تمایند. داوطلبان می بایست  از طریق مراجعه به سایتمرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به محض انتشار دفترچه برای ثبت نام اقدامنمایند .

مشاوران مجرب درخت دانش می توانند اطلاعات بیشتر در رابطه با رشتههای دانشگاه هنر تهران در اختیار شما عزیزان قرار دهند . کافیست با شماره گیری9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و بامشاوران مجرب ما در ارتباط باشید.