عطاالله شریفی دوشنبه 14 آبان 1397 10:31 ق.ظ نظرات ()

ثبت نام کنکور سراسری 98 تجربی و ریاضی و انسانی و هنر و زبان

  • چه کسانی می توانند در کنکور سراسری 98 شرکت نمایند؟
  • مدارک لازم جهت شرکت در کنکور سراسری 98 کدامند؟
  • زمان برگزاری کنکور سراسری 98 جه تاریخی است؟
  • شرایط شرکت در کنکور سراسری 98 و به چه کسانی تعلق نمیگیرد؟
  • ثبت نام کنکور سراسری 98 تجربی و ریاضی و انسانی و هنر و زبان چگونه است؟

برای برگزاری کنکور سراسری98 نیز هماندد سال های گذشته مراحلی وجوددارد. که گام به گام می بایست آن ها را طی نمایید و به مقصد نهایی که قبولی دررشته و دانشگاه مورد نظر شماست, برسید. درخت دانش تا رسیدن به مقصد مورد نظر همراهشما خواهد بود. اولین گام برای موفقیت در کنکور سراسری 98, برنامه ریزی کنکورسراسری 98 می باشد که شما می توانید پست های مربوط به آن را در مباحث گذشته سایتدرخت دانش مطالعه نمایید. گام بعدی ثبت نام در کنکور سراسری 98 است. در این مقالهقصد داریم نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98 را برای شما بازگو نماییم.

ثبت نام کنکور سراسری 98

گروه های آزمایشیکه می توانند در کنکور سراسری 98 شرکت کنند؟

ثبت نام کنکور سراسری 98 تجربی و ریاضی و انسانی و هنر و زبان همانند سال های گذشته آزمون سراسری در پنج گروهآزمایشی انسانی, تجربی, ریاضی, هنر و زبان برگزار می شود. که از این پنج گروه سهگروه (ریاضی, تجربی, انسانی) به عنوان گروه های اصلی در نظر گرفته می شوند وداوطلب می بایست از میان این سه گروه تنها در یکی از آنها عضویت داشته باشد. امارشته های هنر و زبان رشته فرعی در نظر گرفته می شوند و داوطلب می تواند در کناررشاه اصلی خود در یکی از این رشته های فرعی و یا در هردو آنها نیز شرکت نماید. ویا برخی از داوطلبان که قصد شرکت در گروه های اصلی را ندارند می توانند در یکی یاهردوی رشته های فرعی در کنکور سراسری 98 شرکت نمایند. اما می بایست در هنگام ثبتنام کنکور سراسری 98 برای هرکدام از رشته های مورد آزمون کارت اعتباری خریدارینمایند. که در قسمت نحوه ثبت نام کنکور سراسری98 به آن خواهیم پرداخت.

نحوه ثبت نام کنکورسراسری98

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98 از طریق سایت رسمی سازمان سنجش به آدرسsanjesh.org انجام می شود و کاملا به صورت غیرحضوری و اینترنتی می باشد. در هنگامثبت نام برروی این سایت یک لینک با عنوان ثبت نام  کنکور سراسری 98 فعال می شود که شما می توانید باورود به صفحه ثبت نام و انجام مراحل بعدی ثبت نام و پرکردن تک تک بند ها به ترتیب ونهایتا با دریافت کدپیگیری ثبت نام , ثبت نام خود را با موفقیت به اتمام برسانید.البته در اینجا 3 نکته الزامی می باشد:

1-همزمان با شروع ثبت نام کنکور سراسرس98, دفترچه ثبت نام کنکورسراسری 98 برروی سایت سازمان سنجش قرار میگیرد که داوطلبان میبایست قبل از انجاممراحل ثبت نام کنکور سراسری 98 آن را مطالعه نمایند و از کلیه ی قوانین و ضوابطعمومی و اختصاصی ثبت نام مطلع شوند.و از اینکه چه کسانی می توانند در کنکورسراسری 98 شرکت نمایند و یا اینکه چه کسانی واجد شرایط شرکت در کنکور سراسری98 میباشند آگاه شوند. در صورتی که هر یک از بندهای دفترچه کنکور سراسری 98 برای شما غیرقابل فهم بود و یا دچار سرگردانی شدید و در این باره برایتان سوالاتی پیش آمد میتوانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون پیش شماره با مشاورین متخصصدرخت دانش گفت وگو نمایید و هر بند را که متوجه نشدید از مشاورین ما بپرسید.

2-پس از مطالعه دفترچه ثبت نام می توانید در صفحه آخر دفترچه شرایط ثبت نامکنکور سراسری 98 فرم پیش ثبت نام را تکمیل نمایید. تا در هنگام ثبت نام و ثبت درسیستم دچار اشتباه نشوید و کلیه مدارک مورد نیاز را با خود داشته باشید.

3-توجه داشته باشید که قبل از ثبت نام کنکور 98 می بایست بهتعداد گروه های آموزشی که می خواهید در آن ها شرکت نمایید کارت اعتباری خریدارینمایید و در هنگام ثبت نام کنکور 98 شماره سریال کارت اعتباری خریداری شدهرا حتما با خود داشته باشید.

مدارک مورد نیاز ثبتنام کنکور سراسری 98

1-شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده

2-کد سوابق تحصیلی و کد سوابق پیش دانشگاهی

3-شناسنامه و کارت ملی

4-کد منطقه و کدپستی محل سکونت

5-کد نظام وظیفه(متقاضیان مرد)

6-معدل کتبی دیپلم

7-کد پیگیری سهمیه رزمندگان(برای داوطلبان مشمول سهمیه رزمندگان)

8-فایل عکس اسکن شده

مشاوره ثبت نام کنکور 98 درخت دانش

مشاوره تحصیلی درخت دانش با ترکیبی از مشاورین مجرب خود در تمامی مراحل ثبت نام کنکور، محیط آموزشی مناسب به صورت پانسیون مطالعاتی در تهران، برنامه ریزی درسی کنکور 98 برای تمامی شهرستان ها به نسبت توانایی داوطلبان، معرفی منابع کنکور سراسری 98، حذفیات کنکور سراسری 98 همراه شما خواهند بود. با توجه به اینکه کنکور 98 برای داوطلبان نظام جدید با نظام قدیم متفاوت خواهد بود پیشنهاد می کنیم در اسرع وقت برنامه ریزی های درسی خود را برای کنکور 98 شروع نمایید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943