عطاالله شریفی دوشنبه 14 آبان 1397 10:23 ق.ظ نظرات ()ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه 97 

در این مقاله سعی بر این داریم که به سوالات داوطلبانی که در رابطهبا ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن 97 با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخدهیم .دانشگاه آزاد طی چند سال گذشته اقدام به پذیرش دانشجو  می کند که داوطلبان می توانند برای ثبت نامدانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه اقدام نمایند . وبا توجه به علایق خود به رشتههایی را که در نظر دارند از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انتخابنمایند .در ضمن کلیه افرادی که در زمان انتخاب رشته نتوانسته اند رشته مورد علاقهاشان را قبول شوند می توانند از طریق ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمنماه  می توانند ریسک کنند و در صورتی که ارائهشده باشد رشته مورد علاقه شان در دفترچه برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکوربهمن ماه 97  اقدام نمایند .

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمنماه کی شروع می شود ؟

آغاز زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه 97 اواخر آذر ماهخواهد بود . معمولا زمان ثبت نام یک هفته ادامه دارد بعدش نیز امکان تمدید زمانثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه وجود دارد .

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمنماه چگونه است ؟

داوطلبانی که قصد شرکت در انتخاب رشته ثبت نام دانشگاه آزاد بدونکنکور نیمسال دوم بهمن ماه را دارند می بایست فقط 20انتخاب رشته را درزمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بهمن ماه آزاد را فقط از گرایش رشته  خودشان می توانند انتخاب رشته بکنند . رشته محلها را بر اساس میزان علاقه خود الویت بندی کنید .همچنین بهتر است چند اولویتاولتان را نسبت به ترازتان خوشبینانه انتخاب نموده و حتما در فرم انتخاب رشته دانشگاهآزاد بدون کنکور بهمن ماه تعدادی انتخاببدبینانه و چند انتخاب منطقی داشته باشید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم

شرایط جدید ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکوربهمن ماه به چه صورتی است ؟

در فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه  باید 20 رشته محل گروه آزمایشی بر اساس علایقخود الویت بندی کنند .اگر داوطلب در زمان انتخاب رشته سراسری پذیرفته شده باشد میتواند طبق شرایطی که دارد برای  ثبت نامدانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه نماید  .اگر در دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه قبول شده باشد باز هم قبولی شهریور ماه را از دست نمی دهد .هیچ گاه بر اساسترس از شانس قبولی انتخاب رشته نکنید بلکه سعی نمایید بر اساس اویت بندی که با توجهبه علایق خود  انجام داده اید به ترتیبرشته هایی را که مایل به ثبت نام هستید انتخاب نمایید .که این شرایط عمومی واختصاصی برای مقاطع کاردانی و کارشناسی نیز بسیار راه گشا خواهد بود .

مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه به چه طریقی است ؟

با توجه به این که آخرین فرصت شانس داوطلبان کنکور سراسریهمین  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 بهمن ماه است که در پیش داریم لذا لازم است متقاضیان برای این که از حساسیت خودنسبت به اهمیت مرحله کنکور سراسری کم کنند حتما اقدامات اولیه را برای  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه راانجام دهند که بتوانند از این فرصتی که دارند نهایت استفاده را ببرند .

مشاوران مجرب درخت دانش می توانند اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبتنام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه در اختیار شما عزیزان قرار دهند . کافیست باشماره گیری 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نماییدو با مشاوران مجرب ما در ارتباط باشید