عطاالله شریفی دوشنبه 30 مهر 1397 11:48 ق.ظ نظرات ()

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97

دانشگاه آزاد هر ساله در دو بازه زمانی با انتشا دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاهآزاد اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 شامل کد رشته هایی است که ظرفیت آنها پرنشده است و داوطلبانی که اکنون از رشته خود رضایت ندارند ویا به هر دلیلی موفق بهانتخاب رشته نشده اند شانس خود را باز امتحان کنند.

اما این مرحله چه شرایطی دارد و چه رشته هایی در دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاهآزاد ارائه می شوند؟

رشته های دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97  کدامند؟

متقاضیان مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 لازم است قبل ازمراجعه به سایت دانشگاه آزاد از لیست رشته/محل های ارائه شده در مرحله تکمیل ظرفیتآگاه شوند .

از جمله رشته های پرطرفدار گروه تجربی که در دفترچه تکمیلظرفیت دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97 ارائه شده اند:

پزشکی(دکتری عمومی)،اتاق عمل، بهداشت عمومی، بهداشت موادغذایی، دامپزشکی، دندانپزشکی، علوم آزمایشگاهی، هوشبری، مامایی، پرستاری و...

برای اطلاع از لیست کامل رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد97 زیر گروه های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر، زبان می توانید با مشاوران درخت دانشدر تماس باشید از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره

9099072943:شماره تماس

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نیمسال دوم

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 کی منتشرمی شود؟

 در نظر داشته باشید مرکز سنجش این دانشگاه به جایانتشار دفترچه  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، جدولرشته/محل هایی که اعلام ظرفیت می کنند را به صورت آنلاین بر روی سایت خود به نشانی azmoon.org  قرار می دهد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مذکور رشته/محلهای ارائه شده را مشاهده نموده و پس از پرداخت شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه 97 و خرید کارت اعتباری ، انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود را انجام دهند .

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 برای نسمسالاول از نیمه دوم مهر ماه و برای نیمسال دوم از اواخر آذر ماه منتشر خواهد شد.

تراز قبولی تکمیل ظرفیت چند باشد؟

از آنجا که تعداد انتخاب هایشما در  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه  محدود است و شما تنها مجاز به انتخاب 20 کدرشته/محل می باشید بنابراین باید با نهایت دقت رشته ها را انتخاب کنید تا احتمال قبولیشما افزایش یابد به این منظور باید از تراز و رتبه لازم برای قبولی در تکمیل ظرفیتدانشگاه آزاد  اطلاع داشته باشید تا انتخابرشته صحیح و قابل قبولی انجام دهید.

ما در اینجا تراز قبولیتکمیل ظرفیت برخی از رشته های پرطرفدار رابه صورت تقریبی خدمت شما ارائه میدهیم.

                                        
 

رشته

 
 

تراز

 
 

واحد دانشگاهی 

 
 

پزشکی

 
 

9800

 
 

واحد پزشکی تهران

 
 

دندان پزشکی

 
 

9950

 
 

واحد دندانپزشکی تهران

 
 

داروسازی

 
 

9485

 
 

واحد علوم دارویی

 
 

مامایی

 
 

7790

 
 

واحد کرج

 

جهت اطلاع دقیق تر از ترازقبولی در تمامی رشته ها وانجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 بامشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل فرمایید و از خدمات مشاوره تلفنی درخت دانش بهرهمند شوید.

9099072943 (تلفن ثابت وبدون پیش شماره)