عطاالله شریفی سه شنبه 8 خرداد 1397 11:33 ق.ظ نظرات ()


نحوه ثبت نام مدارس شاهد راهنمایی 97

  • نحوه ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول به چه شکل است ؟
  • ضوابطثبت نام دانش اموزان عادی در مدارس شاهد اول راهنمایی چیست ؟
  • شرایط ثبت‌نام میان پایه‌ها در مدارس شاهد 97-98 چیست ؟
  • شهریه مدارس شاهد میان دوره متوسطه اول چه میزان است ؟
  • مشاهده نتایج مدارس شاهد را چگونه مشاهده کنیم ؟

 

 

ثبت نام میان پایه مدارس شاهد ٩٧

 (همه پایه ها بجز پایه های اول و هفتم و دهم) در مرداد ماه انجام خواهد شد، نکته قابل توجه در صورتی که دانش آموز در سال تحصیلی جاری در مدرسه شاهد مشغول به تحصیل باشد، ثبت نام وی توسط مدرسه و از طریق سامانه سناد انجام خواهد شد.(برای ورود به سایت سناد در انتهای پست لینک سایت سناد قرار داده شده است)

پیش ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد ٩٧ (متوسطه اول) از اول تیر ماه ٩٧ آغاز خواهد شد، داوطلبان و متقاضیان ثبت نام مدارس شاهد راهنمایی قبل از پیش ثبت نام از نحوه درج کردن امتیاز سهمیه بندی و همچنین نحوه ورود به سایت مطالب زیر را به دقت مطالعه بفرمایند، و در انتهای پست لینک رنگی سایت سجا برای ثبت نام کلیک نمایند.

شرایط ثبت‌ نام دانش‌آموزان بدون سهمیه در مدارس شاهد مقطع متوسطه

 

سرپرست امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش‌وپرورش در رابطه با ثبت‌نامدانش‌آموزان عادی در مدارس شاهد مطرح کرد:‌ این دانش‌آموزان باید از طریق سامانه سجابرای ثبت‌نام اقدام کنند و درصورت داشتن شرایط علمی و عمومی مطابق با دستورالعمل شرایط ثبت نام مدارس شاهد و ظرفیت خالی مدارس ثبت‌نام می‌شوند.

رزاقی در رابطه با شرایط علمی ثبت‌نام و ادامه تحصیل دانش‌آموزان غیرشاهد در این مدارس گفت:‌ شرایط ثبت نام در پایه اول ابتدایی عبارت است از دارا بودنشرایط عمومی و کسب امتیاز لازم. شرایط ثبت نام در پایه هفتم و دهم نیز بدین شرح است،در پایه هفتم کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس یا کسب مقیاس خوب در حداکثر  یک درسو خیلی خوب در سایر دروس در امتحانات  نوبتدوم پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی 97-98 و کسب امتیاز لازم و در پایه دهم قبول خرداددر پایه نهم با معدل کل حداقل 16 وکسب شرایط ورود به شاخه و رشته مورد نظر بر اساسنمون برگ هدایت تحصیلی و کسب امتیاز لازم.

وی بیان کرد: دانش آموزان پایه ششم با اولویت ایثارگری (دانش آموزان جانبازو فرزندان جانبازان 25 تا 49 درصد) در صورتیکه حداکثر در 2 درس مقیاس خوب و مابقی خیلیخوب را در خرداد ماه 95-96 کسب کرده‌اند، می‌توانند ثبت نام موقت در پایه هفتم را درسامانه سجا انجام دهند.

 

داوطلبانعزیز برای دریافت اطلاعات دقیق تر در باب نحوه امتیازبندی مدارس شاهد متوسطه و لیست مدارس راهنمایی شاهد تهرانمی توانند بر روی لینک های زیر کلیک کنند ویا با شماره تلفن 9099072943 تماس حاصلفرمایید.

لینک ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا درخت دانش

پیش ثبت نام مدرسه شاهد سال 97 از طریق سایت سجا student.sajaa.medu.ir  به صورت اینترنتی انجام می شود.(برای ورود به سامانه سجا بر روی لینک قرمز رنگ کلیک نمایید)

 

شرایط ثبت‌ نام میان پایه‌ها در مدارس شاهد 97-98


برای ثبت‌ نام در میان پایه‌ های مدارس شاهد اگرمدرسه ظرفیت خالی داشته باشد، امکان ثبت‌نام وجود دارد. ثبت‌ناممیان پایه‌‌ها در مدارس شاهد از اول تا دهم مرداد ماه انجام می‌شود.

 

 ثبت نام میان دوره مدارس شاهد سال 97 از طریق سایت سناد به صورت اینترنتی انجام می گیرد برای ورود به سامانه سناد بر روی لینک آن کلیک نمایید.


درصد قبولی در ثبت نام مدارس شاهد

 چند نکته مهم که باید ذکر شود این است که خیلی از دوستان منتظراعلام نتایج مدارس شاهد نمی شوند به همین منظور در مدارس دیگر ثبت نام می کنند، و این مورد باعث می شود ظرفیت ها برای ثبت نام به اندازه کافی باشد.

تعدادی از داوطلبان در حالت ذخیره مورد پذیرش قرار می گیرند و باید منتظر ثبت نام بقیه متقاضیان باشند در صورتی که ظرفیت پذیرش داشته باشند می توانند ثبت نام خود را براساس هماهنگی با واحدهای مدیریت مدارس هماهنگی لازم را به انجام برسانند.

در ثبت نام خود اطلاعات را به درستی وارد نمایید چون بازیابی اطلاعات با همان مشخصات خواهد بود.

شما می توانید ثبت نام مدارس شاهد را بدون هیچگونه دغدغه به مشاورین درخت دانش بسپارید

 

 راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

 

شماره تماس: 9099072943

 

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش