عطاالله شریفی دوشنبه 7 خرداد 1397 10:26 ق.ظ نظرات ()
ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد
زمان ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد چه وقت می باشد؟
نحوه ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد
مدارک لازم برای ثبت نام مقطع متوسطه اول شاهد؟
آیا بدون سهمیه می توان ثبت نام کرد و شانس قبولی بدون سهمیه ها در مدارس شاهد براس سال 97 به چه  اندازه می باشد؟
لیست مدارس راهنمایی شاهد تهران و شهرستان ها؟
سایت سجا را در کجا بیابیم؟
ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد 97-98
با توجه به اینکه مدارس شاهد هر سال اقدام به پذیرش دانش آموز می کند، ثبت نام مدارس شاهد برای سال 97 در مقطع راهنمایی در اول تیرماه 97 تا تاریخ 19 تیرماه انجام خواهد شد.
برای ثبت نام فرزندان خود و نحوه درج کردن سهمیه و امتیاز، مشاوره انتخاب مدارس، زمان اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد، هزینه ترم های تحصیلی مدارس شاهد می توانید با مشاورین تحصیلی درخت دانش شماره تلفن 9099072943 در ارتباط باشید.
با توجه به اینکه ثبت نام از تیرماه آغاز خواهد شد، داوطلبان قبل از ثبت نام حتما باید به نکاتی در باب درج سهمیه و امتیاز لازم برای قبولی را در سیستم مطالعه کنند برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب ثبت نام و امتیاز می توانید بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید.
شرایط ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد
ثبت نام مدارس راهنمایی در دو دوره انجام می شود به این معنی که در واقع مرحله اول پیش ثبت نام می باشد، و در مرحله دوم بعد از اعلام نتایج مرحله اول داوطلبان می توانند در صورت پذیرفته شدن به مدارس شاهد مراجعه کرده و مدارک خود را برای ثبت نام اصلی تحویل مدارس مربوطه دهند.
ثبت نام پایه ششم به هفتم مدارس شاهد
در دوره اول متوسطه متقاضیان باید در تمامی دروس کسب مقیاس خیلی خوب و در یک درس مقیاس خوب را کسب نمایند.نکته قابل توجه برای فرزندان جانباز کسب دو درس مقیاس خوب پذیرفته می شود.
ثبت نام پایه هشتم مدارس شاهد
دوره اول متوسطه پایه هشتم در واقع حداقل معدل 17 نوبت دوم میانگین مستمر و پایانی و حداقل نمره 16 در تمامی دروس امتحانات نوبت دومثبت نام مدارس شاهد پایه نهممتقاضیان باید معدل 17 در نوبت دوم را کسب نمایند (میانگین مستمر و پایانی) و نمره 16 مابقی دروس در امتحانات نوبت دومنمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد
هزینه ثبت نام مدارس شاهد
با توجه به اینکه، ثبت نام مدارس شاهد از طریق ورود به سایت سجا انجام می گیرد و هیچ گونه هزینه ایی برای شما دوستان عزیز نخواهد داشت از پرداخت کردن هرگونه هزینه جدا خودداری نمایید.تعدادی از موسسات با ارائه شماره کارت هزینه هایی را از متقاضیان دریافت نموده اند که خواهشندیم از چنین کاری خودداری نمایند، در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهند شد (از ذکر کردن نام موسسات فعلا خودداری می کنیم در صورت تکرار حتما آنها را ذکر خواهیم کرد)
قابل توجه متقاضیان ثبت نام مدارس شاهد 97-98
لیست مدارس متوسطه اول را می توانید در لینک رنگی زیر مشاهده نمایید.
سایت ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول
ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد (متوسطه اول) از طریق سامانه سجا امکان پذیر می باشد. مراحل ثبت نام و نکات مورد توجه برای ثبت نام و همچنین آدرس لینک سامانه سجا برای ثبت نام را می توانید در لینک رنگی زیر مشاهده نمایید.
مشاوره تحصیلی درخت دانش
مشاوران مجرب درخت دانش در راهنمایی و ارائه دادن مشاوره منطم در تمامی دوره های تحصیلی درکنار شما دوستان عزیز خواهند بود. با توجه به اینکه ثبت نام مدارس شاهد سال تحصیلی 97 آغاز شده است برای ثبت نام خود با کمترین هزینه و دریافت بهترین راهنمایی و مشاوره برای ثبت نام می توانید با شماره تلفن 9099072943 بدون نیاز به گرفتن پیش شماره در ارتباط باشید.ثبت نام خود را به مشاوران تحصیلی درخت دانش بسپارید.
راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانششماره تماس: 9099072943
کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه 
مشاوره تحصیلی درخت دانش