دفترچه ثبت نام و دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم

 

ثبت نام بدون کنکور ورودی های جدید 96، دو مرحله ایی شد:

 

1-ثبت نام اینترنتی بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم و دریافترسید انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن ماه.

 

2-ثبت نام 10 مرحله ای اینترنتی قبل از مراجعه حضوری به دانشگاهمربوطه موجود در دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد نوبت دوم.

 

ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه 96 در نیمه ی دوم آذر ماه شروع خواهد شد برایاطلاع از زمان و نحوه ی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 به سایت درخت دانشمراجعه نمایید.

 

ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد

 

 بیش از 95 درصد رشته محل هایدانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی ( غیر از رشته های بدون کنکور پزشکی )بدون کنکور هستند و بنابراین ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد 96 فرصت کم نظیری برایتحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه ازادو دانشگاه مورد علاقه بدون شرکت درکنکور سراسری است . از آنجایی که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 نیمسال دومبهمن ماه از نیمه ی دوم آذر ماه آغاز می شود، برای آشنایی داوطلبان با رشته هایبدون کنکور دانشگاه آزاد تهران، دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 رادر ادامه برای دانلود قرار داده ایم . دقت داشته باشید از آنجایی که شرط معدل برایقبولی وجود ندارد بنابراین هر داوطلب با هر معدلی می تواند یکی از رشته محل هایمشخص شده در دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 را انتخاب کرده و درآن پیش ثبت نام کند. اگر بعد از ثبت نام متوجه شدید در انتخاب رشته محل مدنظر خوددچار اشتباه شده اید یا از انتخاب خود پیشمانید ، می توانید با خرید یک کارتاعتباری دیگر ، مجددا در ثبت نام دانشگاه آزادبدون کنکور نوبت دوم بهمن ماه شرکتکنید . اگر درباره نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم یا لیست رشتههای بدون کنکور نیمه ی دوم دانشگاه آزاد بدون کنکور اطلاعات بیشتری لازم دارید بهسایت مرجع درخت دانش مراجعه نمایید.

 

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن ماه

 

دوره کاردانی

 

دوره کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد برای برخی از رشته ها دانشجو می پذیرد ایندوره به دو دوره پیوسته و ناپیوسته تقسیم می شود که هر کدام از این دوره ها شرایطثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ویژگی های خاص خود را دارند.

 

دوره کاردانی پیوسته

 

دوره کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی برای آن دسته از داوطلبانی می باشدکه دارای مدرک دیپلم می باشند و مدرک پیش دانشگاهی را اخذ نکرده اند این  داوطلبان می توانند با ثبت نام در دوره کاردانیپیوسته دانشگاه آزاد ادامه تحصیل دهند و در ابتدای ادامه تحصیل کاردانی ناپیوستهواحدهای پیش نیاز دروس خود را باید همزمان با دروس اصلی بگذرانند.

 

دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد96

 

دوره کاردانی ناپیوسته

 

دانش آموزانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی باشند می توانند در دوره کاردانی ناپیوستهبدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند. دانش آموزانی  که در دوره کاردانی ناپیوسته ادامه تحصیل میدهندباید رشته هایی را انتخاب نمایند که با رشته دبیرستان آنها مطابقت داشته باشد برایمثال دانشجویی که در دوره دبیرستان در رشته تجربی تحصیل نموده است می بایست دررشته های تجربی در دانشگاه ادامه تحصیل دهد و نمی تواند از گروههای دیگر انتخابرشته نماید.

 

دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد96

 

دوره کارشناسی

 

دوره کارشناسی بدون کنکوردانشگاه آزاد برای برخی از رشته ها دانشجو می پذیرد ایندوره به دو دوره پیوسته و ناپیوسته تقسیم می شود که هر کدام از این دوره ها شرایطو ویژگی های خاص خود را دارند.

 

دوره کارشناسی ناپیوسته

 

دوره کارشناسی ناپیوسته برای آن دسته از داوطلبانی است که دارای مدرک کاردانیمی باشند و قصد ادامه تحصیل دارند. داوطلبان می توانند با ثبت نام در دوره کارشناسیناپیوسته در رشته خود و در دانشگاه مورد علاقع نسبت به ادامه تحصیل خود اقدام نمایند.

 

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد96

 

دوره کارشناسی پیوسته

 

دانش آموزانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی هستند می توانند در دوره کارشناسیبدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند و پس از گذراندن واحدهای دوره کارشناسیمدرک لیسانس خود را دریافت نمایند.

 

دانلود راهنمای ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد96

 

داوطلبان گرامی برای یافتن پاسخ سوالات خود در زمینه انتخاب دانشگاه بدونکنکور و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم (رشته های پزشکی بدونکنکور) و مهلت و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند با شماره تلفن9099072943 تماس بگیرند و از راهنمایی مشاوران مجرب و متخصص درخت دانش بهره مندگردند. در صورت مشغول بودن خط تلفن می توانند سوالات خود را از طریق سایت مشاورهتحصیلی درخت دانش مطرح کرده تا در کمترین زمان به آنها پاسخ داده شود. برایاطلاعات کافی از تمامی رشته ها کافیست بر روی اسم رشته ها کلیک کنید و یا در جستجویسایت رشته ی مورد نظر خود را جسنسجو کنید.

 

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

 

شماره تماس: 9099072943

 

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش