زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

 

داوطلبان بسیاری که بنا به هر دلیلی نتوانسته اند از طریق کنکور سراسری اقدامبه تحصیل کنند برای تحصیل و ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم(بهمن) در رشته هایمتنوع دانشگاه آزاد اقدام نمایند. اما لازم است بدانید که ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد 96 شرایط خاص خودش را دارد. بنابراین اگر شما هم خواستار ثبت نامبدون کنکور دانشگاه آزاد هستید می توانید با مطالعه این مقاله از مواردی چون شرایط، زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی دانشگاه آزاد،شرایط ،زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد، زمان اعلام دفترچهثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد مطلع شوید و سپس با آگاهی کامل برایثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور و تحصیل در دانشگاه آزاد اقدام نمایید.ضمن اینکهبا کلیک بر روی لینک می توانید از  تهراندر مقاطع کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) و لیست رشته های کارشناسی بدون کنکوردانشگاه آزاد ترم دوم (پیوسته و ناپیوسته) که مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش حاصلدو سال تحقیق و کارشناسان مجرب در این زمینه نیز مطلع شوید.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم

 

همان طور که اطلاع دارید زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماهبه اتمام رسید، متقاضیان بدون کنکور بهمن ماه و نیمسال دوم توجه داشته باشند که درسال گذشته در نیمه دوم آبان ماه ثبت نام و پذیرش بدون کنکور آغاز شد، اما امسالبرای متقاضیان نیمسال دوم و یا همان بهمن ماه در نیمه دوم آذر ماه اعلام خواهد شدو دوستان می توانند ثبت نام خود را برای ورودی بهمن ماه یا نوبت دوم به انجامبرسانند.

 

رشته های بهمن ماه و نیمسال دوم همانند پذیرش مهرماه خواهد بود به طوری کهاکثر رشته ها با ظرفیت خاصی به جز رشته های بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی پذیرشخواهند داشت(ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ).

 

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۶ در مقطع کارشناسی بدون کنکور

 

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ورودی بهمن ۹۶ هم از نیمه ی دوم آذر ماه  تا بهمن است.و برای ثبت نام بدون آزمون و  مهلت و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادبه سایت رسمی سنجش مراجعه کنید. اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد در مقطعکارشناسی را دارید توصیه می کنیم برای راهنمایی بهتر مقاله ثبت نام بدون کنکورکارشناسی دانشگاه آزاد را در سایت جامع درخت دانش مطالعه کنید. برای اطلاع از لیسترشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنید. برای مشاهده دفترچه ثبت نام بدونکنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن و انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

مهمترین خبر سال ۹۶ در کنکور دانشگاه ازاد

 

 ادغامارشد و دکتری ۹۶ ، بزرگ ترین تغییر ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۶

 

زمان شروع کلاس های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن ماه

 

شروع کلاس ها از بهمن ماه می باشد ولی ثبت نام نهایی در دانشگاه باید حتماانجام شود که این زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمه ی دوم به دانشگاهبستگی دارد. بعضی از دانشگاه ها از حدود اوایل بهمن ماه ثبت نام را آغاز می کنند وفراخوان می زنند که کلیه داوطلبانی که از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96قصد آغاز تحصیل دارند با در دست داشتن مدارک به دانشگاه مربوطه مراجعه کنند و ثبتنام نهایی را انجام دهند. ولی عمده دانشگاه ها ثبت نام نهایی را به اواسط بهمن ماهموکول می کنند. بطور کلی زمان ثبت نام نهایی را ترجیحا باید با مراجعه به سایت هردانشگاه پیگیری کنیم. در نهایت پیشنهاد می کنیم بعد از خواندن این مقاله ، مقالههای تفاوت بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد، شرایط و نحوه ی ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد، تفاوت دوره های تمام وقت و پاره وقت دانشگاه آزاد را مطالعه کنید.

 مشاوره تحصیلی درخت دانش

دانش آموزانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی هستند میتوانند از هر گروهی که مایلباشند رشته ی مورد نظر خود را در مقاطع کاردانی و کارشناسی انتخاب کنند.انتخابرشته بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد را به مشاورین درخت دانش بسپارید. انتخاب رشته بدون کنکور خود را نسبت به علاقه و بازار کار رشته به مشاوران تحصیلی درختت دانش بسپارید.

 

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

 

شماره تماس: 9099072943

 

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش